Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!

8 listopada 2009, 17:19:58 - euzi
Gol Jacka B±ka

Jacek B±k strzelił bramkę dla FK Austria Wiedeń w meczu 15. kolejki austriackiej tipp3-Bundesligi przeciwko SK Sturm Graz. Były reprezentant Polski pokonał bramkarza go¶ci w 18. minucie strzałem głow± po rzucie rożnym wykonywanym przez Milenko Ačimoviča. Jego drużyna wygrała 1-0 (1-0), a B±k rozegrał cały mecz i został ukarany żółt± kartk±.

8 listopada 2009, 15:30 - Wiedeń
FK Austria Wiedeń 1-0 SK Sturm Graz
Jacek B±k 18

żółte kartki: Jacek B±k, Matthias Hattenberger, Marin Leovac - Martin Ehrenreich, Klemen Lavrič.
czerwona kartka: Martin Ehrenreich (64. minuta, Sturm, za drug± żółt±).

sędziował: Louis Hofmann.
widzów: 7500.

Austria z 29 punktami na koncie jest obecnie liderem rozgrywek, ale drugi FC Salzburg ma do rozegrania o jeden mecz więcej. Dla B±ka dzisiejsze trafienie było drugim golem w lidze w tym sezonie.

maxi - 8 listopada 2009, 17:21:42 - *.236.0.201
Sturm Graz to nie byle jaka drużyna a i gol na wagę zwycięstwa też o czym¶ w końcu ¶wiadczy. Brawo Jacek!

fsaf - 8 listopada 2009, 17:25:03 - *.sieradz.vectranet.pl
najlepszy polski obrońca lat '90 i do 2008.

yoyoł - 8 listopada 2009, 18:03:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
hmmm Wałdoch? Hajto przez pewien czas? jeszcze paru niezłych obrońców mieli¶my, co nic nie ujmuje panu Jackowi - bardzo solidny i dobry piłkarz

fsaf - 8 listopada 2009, 19:07:20 - *.sieradz.vectranet.pl
Hajto lepszy od B±ka? B±k przez 15 lat utrzymywał równ± wysok± formę, Hajto może przez 5 i on ma być lepszy od B±ka? Może mu co najwyższej buty czy¶cić, nie będzie takiego obrońcy jak Jacek przez najbliższe wiele lat.

Bielak - 8 listopada 2009, 19:15:02 - *.146.246.94.artcom.pl
Racja B±k prze koń był dla mnie chciałbym zeby wrócił do Repry jeszcze

arekzeb - 8 listopada 2009, 19:18:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
troche z innej beczki... dzisiaj odbył się w II lidze czeskiej pomiędzy miejscowym mfk a klubem fk fotbal z trzyńca. na boisku od mnie wiecej 70 minuty było trzech polaków. po stronie karwiny pontus a w trzyńcu adaszek z bednarkiem. mfk karvina wygrała 3-1

THORN - 8 listopada 2009, 19:23:20 - *.torun.mm.pl
Najlepszy był Łapiński
Tylko że w reprezentacji dopadała go dziwna niemoc...

ajorororor - 8 listopada 2009, 19:33:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kiedy puszczam b±ka mówię Jacek.
Pozdrawiam

antropoid - 8 listopada 2009, 20:04:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W sumie całkiem niezły obrońca, grał równo przez cał± karierę, chociaż nie mogę mu zapomnieć kompromitacji z Angli±, kiedy dał się przeskoczyć sięgaj±cemu mu do pępka Scholes'owi. Ale może to wina Wembley, stadionu, na którym polscy piłkarze zazwyczaj głupiej± ze strachu.

ds - 8 listopada 2009, 20:17:03 - *.ssp.dialog.net.pl
do kadry go!

Ja - 8 listopada 2009, 20:25:04 - *.zamosc.mm.pl
Smuda bierz B±ka do kadry przynajmniej do setki niech sobie doci±gnie.

Pangia - 8 listopada 2009, 20:56:09 - *.38.160.60.resman.pl (*.4.37.36)
Skończył karierę reprezentacyjn±, cze¶ki. Po tym sezonie ma chyba całkiem skończyć granie w piłkę.

LBN - 8 listopada 2009, 22:39:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"nie zapomnij gdzie się urodziłe¶ ...."
Picy wracaj do Motoru !!!

fa - 8 listopada 2009, 22:44:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kiedy puszczam b±ka my¶le .. Jacek

robchy - 8 listopada 2009, 23:52:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
b±k łapiński zieliński najlepsi polscy obrońcy a osobiscie ceniłem także ratajczyka i jego bomby z 30 metrow

Verth - 9 listopada 2009, 10:21:18 - *.117.8.116
Polecam serwis Weszlo. Tam macie cał± prawdę o B±ku, wolny( i to bardzo, Jop by go na setkę wyprzedził), a i polecam mecz Polska- Anglia gdzie Scholes pilnowany przez B±ka(Scholes o jakie¶ 25 niższy) nie do¶ć że strzelił hat-tricka, to jeszcze bramkę głow± non- stop przeskakuj±c naszego "orła". A to że grał zagranic±? Po prostu miał dobrego menedżera, a no i był wysoki( nie ma to jak Polska my¶l szkoleniowa

henry - 9 listopada 2009, 10:35:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jacek najepszy obronca przez 15 lat Zmuda powinien jeszcze z niego korzystac bo Maldinni gral do 40lat na obronie niech mlodsi sie ucza .Pozdrowienia z Bilgoraja.

hunter76 - 9 listopada 2009, 12:10:09 - *.146.42.66.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Jacek zrób co¶ dla polskiego futbolu i nie wracaj...

19stobo10 - 9 listopada 2009, 14:48:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jacek był najlepszy do 2008 roku, do kwietnia 2009 Wasilewski, a pózniej nikt- wszyscy graj± do dupy

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć komentarzy, które s± niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocze¶nie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawieraj±cych wulgaryzmy, tre¶ci rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie zwi±zane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraĽliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwo¶ci komentowania wiadomo¶ci przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.