13 listopada 2009, 12:23:29 - prof
U-16: Rumunia 1-0 Polska

W drugim spotkaniu towarzyskim reprezentacja Polski do lat 16 przegrała z rówieśnikami z Rumunii 0-1 (0-0).

13 listopada 2009, 10:00 - Arad
Rumunia 1-0 Polska

Polska: Przemysław Frąckowiak - Tomasz Kędziora, Adrian Liberacki (68 Łukasz Talik), Wiktor Witt, Kamil Rozmus, Alan Uryga, Michał Kawecki (68 Marcin Kucharski), Łukasz Wroński (50 Sebastian Bartlewski), Martin Kobylański (60 Gracjan Horoszkiewicz), Piotr Zieliński (60 Kamil Włodyka), Wiktor Bagiński.

W pierwszym spotkaniu rozegranym w środę padł remis 3-3.

źródło: własne / PZPN

gg13414346 - 13 listopada 2009, 12:25:35 - *.adsl.inetia.pl
No widze ze Euro 2012 mamy wygrane xD

ytytyttyty - 13 listopada 2009, 12:28:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
bedzie dobrze nie wynik jest najwazniejszy!!

lobo - 13 listopada 2009, 12:42:50 - *.230.230.230
dziękujemy.To przybliża do końca pzpn-u.

igorek91_1 - 13 listopada 2009, 12:47:43 - *.onecik.pl (*.0.3.32)
Jak mają wygrywac jezeli sie chodzi po dyskotekach i wogole w melange... albo rybki albo akwarium.

abc - 13 listopada 2009, 12:49:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
o czym mowa - seniorzy dostaną 0:4
żadna nowość

Pavel - 13 listopada 2009, 12:55:55 - *.tcz.vectranet.pl
Dzieci rumuńskie ograły dzieci polskie .

Pavel - 13 listopada 2009, 12:58:01 - *.tcz.vectranet.pl
Do szkoły uczyć się,a nie grać,na to przyjdzie czas...

kibic sukc - 13 listopada 2009, 14:09:55 - *.adsl.inetia.pl
kontrowersyjne składy.Zgodzicie się chyba

Olimpia El - 13 listopada 2009, 14:34:51 - *.elblag.vectranet.pl
Z reprezentacja Olimpia Elblag by wygrala ;/

gks - 13 listopada 2009, 16:26:27 - *.chello.pl
Wezcie kogos z gieksy Boże widzicie co oni robia??

Strain - 13 listopada 2009, 17:19:22 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.10.2.61)
Nawet nie wiedziliście gry, więc jak możecie oceniać? Może mieliśmy przewagę w rzutach rożnych? Może każdy był inaczej bity?

Lenin - 13 listopada 2009, 17:33:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a kiedy w końcu będzie wiadomo czy U-17 awansowali na ME czy nie po zajęciu 3 miejsca w grupie bo nic nie informujecie a już tyle czasu minęło

Darek - 13 listopada 2009, 18:31:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Będzie wiadomo 18 listopada kiedy kończą rozgrywki grupa 1 i 11, przy super sprzyjających wyników już być może 15 listopada ale szansę na awans są bardzo bardzo duże, odsyłam tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/2010_UEFA_European_Un
der-19_Football_Championship_qualification

lol - 13 listopada 2009, 18:42:38 - *.elblag.vectranet.pl
rumuni nas ograli ciekawe jaki skład był więcej inf. !!!

lol - 13 listopada 2009, 18:43:47 - *.elblag.vectranet.pl
U-16: Polska - Rumunia 3:3
W spotkaniu towarzyskim drużyn do lat 16 (rocznik 1994) reprezentacja Polski zremisowała 11 listopada w Arad 3:3 z reprezentacją Rumunii. Bramki dla Polski zdobyli: Michał Kawecki (55’), Tomasz Kędziora (78’) i Kamil Włodyka (80’). Kolejny mecz z rówieśnikami z Rumunii podopieczni Marcina Dorny rozegrają w piątek 13 listopada.
Polska:
Mateusz Taudul, Tomasz Kędziora, Adrian Liberacki, Adam Radecki, Wiktor Witt, Alan Uryga, Marcin Kucharski (65’ Gracjan Horoszkiewicz), Michał Kawecki (75’ Kamil Włodyka), Łukasz Wroński (63’ Sebastian Bartlewski), Martin Kobylański (65’ Zieliński Piotr), Wiktor Bagiński .na stronie PZPn ;p

Lenin - 13 listopada 2009, 18:52:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Darek - dziękuję za informację bo właśnie o U-19 mi chodziło

kibic - 14 listopada 2009, 21:33:21 - *.chello.pl
ludzie !! co wy mowiciee ???\
Widzieliscie meczz ?? nie !!!!
wiecc japaa !!!
Rumiunia wygrala po nieprawidlowym rzucie karnym i to byla ich jedyna sytułacjaa w meczu sedzia sprzedla meczz !! Polska iala tez kilka sytuacjii i pod koniec meczu byl faulowany w polu karnym zawodnik polskiej reprezetacji podobna sytułacja co wczesniejszym rzucie karnym i dla polski juz niebylo taryfy ulgowej |!! troche szczescie u reprezetacja polski wygrywa !!

kibicek - 15 listopada 2009, 10:40:59 - *.89-161.tel.tkb.net.pl
Wypowiadają się ludzie którzy zobaczą tylko na wynik i już piszą. No bez przesady widzieliście mecz ? Rumuni przez ostatnie 15 min stali w 9 w bramce a 2 graczy próbowali coś ugryźć. Była pewna sytuacja ze trener reprezentacji Rumuni wprowadził w 2 połowie zawodnika i pod koniec połówki go zdjął tylko aby ująć trochę czasu - przesada. Polska miała swoje sytuacje . Co do karnego nie chce się wypowiadać bo to jakiś żart. Sędzia ewidentnie sędziował Rumunom. !!

koniecpzpn - 16 listopada 2009, 15:02:42 - *.248.240.170
Żadna nowość, kolejna przegrana.. Kosowskiego i Żewłakowa wypieprzyć i dać szanse innym zagrać... `kibic` jak oni według Ciebie dobrze grali to co by było jakbyś widział Brazylie? klęska po prostu, standardowo, że przegraliśmy :P żeby przegrywać mecze z drużynami typu Rumunia to coś tu jest chyba nie halo, tak?