20 listopada 2009, 21:59:37 - elenril
Derby Warszawy znów nierozstrzygnięte

Trzeci raz z rzędu w ekstraklasowych derbach Warszawy padł remis, wcześniej przez ponad sześć lat wygrywała Legia. Tym razem legioniści zremisowali na własnym stadionie 1-1 (0-0) z Polonią Warszawa. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 52. minucie Bartłomiej Grzelak, a do wyrównania doprowadził trzynaście minut później Łukasz Piątek.

Dopiero w 17. minucie jedna z drużyn stworzyła realne zagrożenie pod bramką rywali, kiedy po rzucie wolnym wykonywanym przez Marcina Smolińskiego piłka trafiła w poprzeczkę. Niecałe pięć minut później swoją szansę mieli goście, ale Ján Mucha obronił strzał głową Łukasza Trałki. W 32. minucie Miroslav Radović ograł Mariusza Zasadę i podał w pole karne do Marcina Mięciela, jednak napastnik Legii strzelił wprost w bramkarza rywali, który nie miał problemów ze złapaniem futbolówki. Dziesięć minut później Marcelo Sarvas próbował zaskoczyć Muchę uderzeniem z rzutu wolnego, ale bramkarz gospodarzy zdołał wybić piłkę. Jeszcze przed przerwą Artur Jędrzejczyk dośrodkował w pole karne do Smolińskiego, który jednak strzelił głową w środek bramki, gdzie Sebastian Przyrowski nie miał problemów z interwencją.

W 51. minucie Maciej Iwański dośrodkował z rzutu rożnego, a Mięciel próbował strzałem piętą pokonać bramkarza Polonii, ale futbolówka po tym uderzeniu przeleciała obok słupka. Chwilę później Smoliński mocno zacentrował z rzutu wolnego i po zamieszaniu w polu karnym Iñaki Astiz zdołał skierować piłkę do Bartłomieja Grzelaka, który mocnym strzałem umieścił ją w siatce. W 56. minucie Marek Sokołowski podał do wprowadzonego po przerwie Tamása Kulcsára, który zgrał futbolówkę do Adriana Mierzejewskiego, ale jego uderzenie było niecelne. W 65. minucie po zagraniu Damiana Jaronia piłka odbiła się od jednego z piłkarzy Legii i trafiła do Łukasza Piątka, który oddał instynktowny strzał i przelobował Muchę, ustalając wynik meczu. W doliczonym czasie gry Iwański dośrodkował w pole karne, a Astiz strzałem głową był bliski pokonania bramkarza Polonii. Jeszcze w samej końcówce Marcin Komorowski odebrał piłkę Piątkowi, Adrian Paluchowski podał do Ariela Borysiuka, ale futbolówka po jego strzale minimalnie minęła bramkę.

20 listopada 2009, 20:00 - Warszawa
Legia Warszawa 1-1 Polonia Warszawa
Bartłomiej Grzelak 52 - Łukasz Piątek 65

Legia: 82. Ján Mucha - 2. Artur Jędrzejczyk, 15. Iñaki Astiz Ventura, 4. Dickson Choto, 17. Marcin Komorowski - 32. Miroslav Radović, 8. Maciej Iwański, 28. Marcin Smoliński (89, 33. Michał Żyro), 9. Bartłomiej Grzelak (72, 16. Ariel Borysiuk), 20. Sebastian Szałachowski - 21. Marcin Mięciel (82, 14. Adrian Paluchowski).

Polonia: 12. Sebastian Przyrowski - 11. Marek Sokołowski, 5. Piotr Dziewicki, 13. Łukasz Skrzyński, 14. Mariusz Zasada - 7. Adrian Mierzejewski, 18. Łukasz Trałka, 28. Łukasz Piątek, 70. Marcelo Sarvas (69, 26. Krystian Feciuch), 17. Damian Jaroń - 9. Michał Chałbiński (46, 77. Tamás Kulcsár; 78, 19. Daniel Gołębiewski).

żółte kartki: Radović, Astiz Ventura - Chałbiński.

beka

acm - 20 listopada 2009, 22:00:50 - *.tktelekom.pl (*.168.0.91)

Adek - 20 listopada 2009, 22:02:20 - *.home.aster.pl
Brawo Polonia Bakero pomógł jest coraz lepiej, dla Polonii ten mecz to jakby wygrana

Szyderca - 20 listopada 2009, 22:02:52 - *.33.121.40
Piątek miał swój dzień.
Brawo nowy treneiro, brawo Polonia!!!

klonumk - 20 listopada 2009, 22:03:03 - *.tvk.torun.pl (*.111.96.111)
ale bramka Piątka stadiony świata (może i trochę szczęśliwa)

szuwarek - 20 listopada 2009, 22:03:04 - *.v58.interkam.pl
Mecz padaka! kibicowsko tak samo!

chonw - 20 listopada 2009, 22:03:04 - *.3s.pl
Ale padaka!! Jutro na pewno ciekawszy mecz Lech - Ruch

Kfazi - 20 listopada 2009, 22:03:08 - *.interblock.pl
Legia jestescie dziady i tyle myslalem ze macie troche ambicjii i wygracie zwaliliscie mi kupon jestescie lamusy i tyle

rkt - 20 listopada 2009, 22:03:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wynik dobry, teraz niech jeszcze Cracovia pokona Wisłe i bedzie super

Mistrz - 20 listopada 2009, 22:03:43 - *.adsl.alicedsl.de
Oni chca byc mistrzami Polski a nie potrfia sobie poradzic w swoim miescie. My jestesmy Wladcami Polnocy bo chociaz Sledzi odprawiamy zawsze z kwitkiem i niedlugo znowu im dolozymy
Tylko Lechia

americano - 20 listopada 2009, 22:04:05 - *.cityconnect.pl
dzisiaj 3 remisy AKO 60

Radzio92 - 20 listopada 2009, 22:04:08 - *.77.121.5
Polonia Warszawa ! Bakero !

Adus - 20 listopada 2009, 22:04:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stracone nastepne 2 pkt i mistrzostwo sie oddala meczyk nie byl porywajacy ale Legia mogla go wygrac gdyby w koncowce trafil Paluchowski szkoda

Kristof - 20 listopada 2009, 22:04:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Derby warszawy to prawie tak samo jak derby Mediolanu albo derby Londynu.Derby warszawy sa na pierwszym miejscu na swiecie pod kazdym wzgledem.Ustepuja im nawet derby Europy Barca-Real.

Skeba - 20 listopada 2009, 22:05:28 - *.1.245.152
*Adus - Borysiuk strzelał, nie Palychowski. Tak legioniści właśnie znają swoich zawodników

bb - 20 listopada 2009, 22:05:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3,500 - wow, rządzicie! :D

Red - 20 listopada 2009, 22:05:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
maczuga11, a twoja pani od polskiego nie przeżywa, że jesteś ułomny z ortografii?

K 6 - 20 listopada 2009, 22:06:15 - *.aster.pl
teraz będzie już tylko lepiej
Naprzód Polonio !!!

Jarii - 20 listopada 2009, 22:06:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to nie były derby, a mecz na poziomie b-klasy.
Legia nie ma szans na tytuł, więc musi zarobić w inny sposób- Legia nie chciała wygrać...urban odejdź i weź tych kopaczy ze sobą- zero szacunku

grosss - 20 listopada 2009, 22:09:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Polonia.Co prawda tylko remis ze słabia Legia ale idzie ku lepszemu.W Warszawie bez zmian Polonia Pany !!!

gers - 20 listopada 2009, 22:09:47 - *.chello.pl
i tym samym legia zrezygnowała z mistrzostwa. dobranoc

maxi kaz - 20 listopada 2009, 22:11:37 - *.cdma.centertel.pl
No gratulacje dla Polonii

SĄCZERS - 20 listopada 2009, 22:12:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo POLONIA o to chodzi,jeszcze tylko CRACOVIA musi powalczyć i bd dobrze !

3 - 20 listopada 2009, 22:12:14 - *.nycmny.east.verizon.net
antyfutbol. ja rozumiem ze polonia nic nie potrafi poza obrona czestochowy i modlitwach o fuksiarsko zdobytej bramce ale legia nie byla wcale lepsza. niestety z polska liga to dno. polonia-3/4 sezonu wybijaja pilki zwlasnego pola karnego a pozniej dostaja sie do pucharow tylnymi, trafiaja na san marino ktore gra tak samo obrone czestochowy i rozkladaja rece bo przeciwnik sie przed nimi nie polozyl. zamkniete kolo, rzygac mi sie chce.

gieksiarz - 20 listopada 2009, 22:12:36 - *.chello.pl
L, tacy pewni byli że hej.

Derbowicz - 20 listopada 2009, 22:13:03 - *.chello.pl
Jak coś takiego można nazwać Derbami ???
Derby są na Śląsku w Krakowie i w 3Miescie ale nigdy nie były i nie są w warszawce !!!!
Warszawa nie zna klimatu derbów !!!

grosss - 20 listopada 2009, 22:16:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do L a twoja legiunia to co hehe z Vetra sobie nie poradzila.Jedyne co potraficie to niszczyc starówke nara

gieksiarz - 20 listopada 2009, 22:16:08 - *.chello.pl
Derbowicz, masz racje, drewno z wawy nie umie się bawić

gonzo - 20 listopada 2009, 22:16:35 - *.centertel.pl
z taką Polonią nie wygrac to wstyt Wisła ucieknie na 6 punktów wszystkie mecze sie wygrywa jak sie walczy o mistrzostwo

bkk - 20 listopada 2009, 22:16:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na sędziowanie Borskiego po prostu szkoda słów, totalne dno.

MalecZKS - 20 listopada 2009, 22:24:56 - *.gorzow.mm.pl
Derby stolicy = 3500 kibiców...
MASAKRA!

green - 20 listopada 2009, 22:28:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozwólcie, że będę złośliwy:
Bardzo słaby doping na Legii dzisiaj był.. chyba chłopcy nie mieli sił, może zimno było albo coś. Generalnie po dzisiaj publika Wodzisławia ich wyprzedza ;)

tom1982 - 20 listopada 2009, 22:29:20 - *.33.150.98
legia dostanie w dupe z belchatowem
jaki wynik obstawiacie??
ja daje 3:1 dla belchatowa

wzl - 20 listopada 2009, 22:30:17 - *.polkowice.vectranet.pl
3500 tys? to jakis absurd, wymiotować się chce na ten widok.

mario - 20 listopada 2009, 22:33:50 - *.net-com.net.pl
no comment

polisz - 20 listopada 2009, 22:35:18 - *.net-com.net.pl
no comment!!!!

freddy79 - 20 listopada 2009, 22:35:24 - *.chello.pl
Po co ta napinka o frekwencji i dopingu na Łazienkowskiej? Każdy nawet średnio rozgarnięty kibic wie jaka jest paskudna sytuacja jest na Legii za czasów tragicznych rządów iti, więc chcecie być fajni wpisując te dyrdymały o dopingu i frwkwencji (stadion ma dziś pojemność ok. 5 tys.)Nikomu nie życzyłbym takiego pseudosponsora jak iti...

warszawiak - 20 listopada 2009, 22:35:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
DRAMAT DRAMAT DRAMAT ! mniejsza o wynik nie mam zamiaru się napinać, ale co padake grali to nie mam pytań. Do 3ligi z taką grą, tyle mam do powiedzienia. Na plus kolejny debiutant 92' rocznik.

Jarii - 20 listopada 2009, 22:36:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
prawdziwi kibice Legii nie traktują meczu z dyskopolo jako derbowy, z oczywistych względów!

marco - 20 listopada 2009, 22:37:28 - *.chello.pl
mecz żenada

hiszpan - 20 listopada 2009, 22:37:54 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Czy działa jeszcze "Czujność" Warszawski Komitet Społeczny i czy ma sukcesy?

grosss - 20 listopada 2009, 22:40:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jarii nie traktujesz tego jak mecz derbowy bo nie jestes Warszawiakiem.Przyznaj sie skad przyjechales za chlebem do stolicy?Obstawiam jakas mala wioske gdzie nie mialeś nawet internetu.

mono-stere - 20 listopada 2009, 22:42:18 - *.ver.abpl.pl
Liga słaba,to wiadomo,ale to co zaprezentowały druzyny ze stolicy to juz rece opadaja...takiej padaki to juz dawno nieogladałem.Bakero teraz zapewne mysli,po co ja tu przyszedłem????

Jarii - 20 listopada 2009, 22:45:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
grossssss nie wszystko można kupić za pieniądze, ciebie można...komu kibicujesz...jak Wojciechowski zdecyduje wiosną że polonia przenosi się na Kamczatkę i zmieni nazwę- mniejsza o to na jaką, to komu będziesz kibicował?

Kukiz - 20 listopada 2009, 22:49:17 - *.177.244.42
buhahahahahaha i co ległoniści ?? nas na derby przyszło 5 tyś a was ,,potęga'' kibicowska zaledwie 3 na 6tys wolnych miejsc hahahahahahahhahaha:D

czlon - 20 listopada 2009, 22:52:48 - *.117.64.28
Borski to skonczony tuman! czerwona kartka dla Radovicia ,Choto to samo-ten czlowiek nie nadaje sie do sedziowania

zeno - 20 listopada 2009, 22:55:25 - *.xdsl.centertel.pl
Tak się zastanawiam - może porażki Wisły z Lechem i Legią to były celowe działania, by chronić Zielińskiego i Urbana? Bo ci trenerzy to gwaranci corocznego mistrza dla Białej Gwiazdy :D

zibi - 20 listopada 2009, 23:05:02 - *.aster.pl
totalna nędza. piłkarze Legii wraz z ich trenerkiem są tak wypaleni jak murawa na Łazienkowskiej i nadają się tylko do wymiany.

marcin31 - 20 listopada 2009, 23:10:45 - *.93.162.120
Bakero przejął drużynę i od razu remisik z Legią za tydzień pewna 1 z Polonia Bytom duży kurs będzie

rex - 20 listopada 2009, 23:12:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy pan Borski trafi do Wrocławia, a jutro liczę na 3 pkty Wisły

KSPraga - 20 listopada 2009, 23:24:08 - *.acn.waw.pl
Brawo POLONIA!!!

kiko - 20 listopada 2009, 23:42:51 - *.chello.pl
brawo Polonio! NA WIOSNE DERBY NASZE! a co do tytułu tematu to powinno byc" Piatek na remis" :P w koncu dzis piatek, piekny piatek pozdro, powodzenia Craxa w derby!

ter - 20 listopada 2009, 23:56:15 - *.centertel.pl
Na onecie widzów 5000 propaganda ITI trwa! Przy 30 tysięcznym świecącym pustkami stadionie ciężko będzie ukryć, że działania szaleńczego w działaniach sponsora odstraszają publikę.
ITI co? pusto hahaha
Chojny 100% Widzew

adgadh - 21 listopada 2009, 0:12:35 - *.chello.pl
kiko nie pij tyle :/

rr`` - 21 listopada 2009, 0:14:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czy w Legii tylko 17-letni dzieciak-debiutant potrafi celnie wybić piłkę z rogu?

maro - 21 listopada 2009, 0:14:34 - *.range86-153.btcentralplus.com
nawet sędzia nie pomógł Legii... ....... to co wyprawiał to na miarę okręgówki

miezej95 - 21 listopada 2009, 0:21:02 - *.chello.pl
Może to nic nie da, ale warto spróbować

KAZ - 21 listopada 2009, 0:50:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czerwona kartka dla tych co przygotowywali płytę boiska!

P - 21 listopada 2009, 0:54:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
.. jak zawsze.. sędzia wypaczył wynik..

pajak - 21 listopada 2009, 1:09:51 - *.kielce.vectranet.pl
ale już Vuko powiedział, że za takie zagrania w legii nie dostaje się kartek...

skoku - 21 listopada 2009, 1:23:54 - *.aster.pl
I co teraz powiedzą tak pewni zwycięstwa 5-0 kibice Legii??? Z ostatnią drużyną ligi remisować??? Ja wiem co powiedzą Poloniści Po co nam Franek Smuda jak Bakero czyni cuda!!!

OlimpiaEg - 21 listopada 2009, 3:35:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Debilu jak mogło wejść więcej skoro jest tylko kryta? OGarnij się
TYLKO LEGIA OLIMPIA ELBLĄG ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC

Chorzowian - 21 listopada 2009, 7:48:21 - *.adsl.alicedsl.de
Co sie smiejecie z frekwencji, jak na Legii ITI robi co chce, walczy z kibicami, robi zakazy stadionowe, nie wpuszcza kibicow gosci, wlepia kary za opuszczenie miejsca zajmowanego przez kibica bez zgody organizatora imprezy.
Ruch kibicowski na Legii umiera i ITIoci przejmuja trybuny.
Wiec nie smiac sie z frekwencji!

tur - 21 listopada 2009, 8:47:52 - *.lubin.dialog.net.pl
Mój Boże co za padaka, tak żałosnych derby stolicy nie ma na całym świecie ! Po co w ogóle istnieje coś takiego jako Polonia Warszawa? I po co ta śmieszna Legia walczy o mistrza Polski? Pojedynek Korony i Zagłębia był pod każdym względem ciekawszy: piłkarsko i kibicowsko.

Magda - 21 listopada 2009, 9:13:13 - *.chello.pl
a sędzia Boski z Warszawy był po prostu BOSKI

szuker - 21 listopada 2009, 10:03:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to co odrobila Legia na meczu z Wisla znowu teraz stracila,i tak czy siak znowu niestety mistrzem bedzie jak co roku praktycznie Wisla

cherry-Ley - 21 listopada 2009, 10:20:34 - *.chello.pl
Strasznie słaby mecz

mysto - 21 listopada 2009, 10:28:07 - *.75.121.21
Szkoda, że musze to stwierdzic ale polscy sędziowie to nadal sprzedawczykowie. Borski już niegdy nie powinien pokazac się na boisku jako sędzia. Tak samo jak brutal Radovic. Takim osobom mówimy NIE!

KAZ - 21 listopada 2009, 10:41:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na tym meczu wszystko było słabiutkie: sędziowie, murawa i zawodnicy, takich meczów się nie chce oglądać.

boban - 21 listopada 2009, 10:56:42 - *.adsl.inetia.pl
Pytanie do legionistów-A jak tam zagrał wasz gwiazdor Mięciel??Bo Przebój Wolbrom czeka n na niego.

myga ck - 21 listopada 2009, 11:07:24 - *.chello.pl
Ktoś tu wyżej napisał ,że bez zgody organizatora na Legii nie można opuścić miejsca.A jak kogoś- za przeproszeniem- przyciśnie pęcherz to co robi-przynosi ze sobą butelkę czy prosi organizatora o pozwolenie wyjścia do ubikacji?Pytam tak z czystej ciekawości

/R\ - 21 listopada 2009, 11:21:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Drodzy Legioniści. Myślę że ITI znajdzie sposób na zapełnienie nowego stadionu. Napewno będziemy mieli tak zwaną wymianę widowni na jakieś pikniki i temu podobne- stanie to się najprawdopodobniej poprzez silną propagandę mediów, jakieś śmieszne akcje typu "przyjdz z rodziną na mecz", "bezpieczny stadion bez hooliganów" itp.

Tomy - 21 listopada 2009, 11:27:00 - *.chello.pl
Legia Stagnacja Warszawa od kilku sezonow na tym samym marnym poziomie gra, a w czolowce ligi się znajduje. W tym sezonie tez tak bedzie, bo jakims cudem po rownie slabych meczach pokonali całą czołówke (Wisłę, Ruch, Lecha)...

as - 21 listopada 2009, 11:37:17 - *.chello.pl
Nie rozumiem tych głupich docinek w stronę Legii. Frekwencja i doping to zasługa ITI, które niszczy klub. Żal mi naprawdę kibiców Legii, bo to od nich się zaczęło, a skończy na Nas. Ruch kibicowski jest zabijany.

Tominho - 21 listopada 2009, 11:43:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
as - jak frekwencja może być winą ITI skoro czynna jest jedna trybuna mogąca pomieścić ok 500 kibiców? Od kiedy budowanie nowego stadionu jest przejawem niszczenia klubu?

XPX - 21 listopada 2009, 11:52:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tominho, naprawdę jesteś taki tępy czy tylko udajesz? Może pomieścić 5000 widzów, ale jest protest, połowa kibiców ma zakazy za przeklenstwa, opuszczanie swojego miejsca w czasie meczu, nie ma po prostu kto przychodzić na stadion, najwierniejsi kibice maja zakazy (wodzirej, bębniarz, ultrasi), wymieniać dalej?

Arti - 21 listopada 2009, 11:55:15 - *.4web.pl
Ludzie, to były DERBY??!! Pozdro dla naj...łódzkich derby:-)

spoko - 21 listopada 2009, 11:57:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale jazda derby warszawy i sedzia z warszawy.

krzys - 21 listopada 2009, 12:18:41 - *.110.c82.petrotel.pl
czerwona kartka dla Radovica ewident, a tu tylko żółta - DRAMAT ten Boski Borski

...! - 21 listopada 2009, 12:30:50 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Mistrzem będzie Ruch!

arex - 21 listopada 2009, 13:04:58 - *.lowicz.vectranet.pl
mam nadzieję że panienka zwana majdanem już nie łapie się nawet na ławę?

kspfan - 21 listopada 2009, 13:05:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo POLONIA!!!!
Teraz musi być juź tylko lepiej.
Przeszło pół tysiąca kibiców przywitało wracających z meczu piłkarzy.
Do booooju POLONIA

rss - 21 listopada 2009, 13:24:52 - *.adsl.inetia.pl
3500 ludzi na krytej? To komplet bo tyle widzów może ta trybuna pomiescić.Ponad 500 kibiców witało pilkarzy Dyskopolo?Jak na malutki Grodzisk Wlkp to niezly wynik.

elmed - 21 listopada 2009, 13:35:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibice Poloni w Warszawie tak naprawde to kryjacy sie w domach z barwami stare dziadki emeryci i rencisci i zwykli kanalarze bo znaczna wiekszosc warszawiakow woli Legie i to jej sie kibicuje w Warszawie a Polonie traktuje jak cos niepotrzebnego taka jest prawda!

x - 21 listopada 2009, 13:41:30 - *.zamosc.mm.pl
Już Hetman Zamosc lepiej gra;d

bubuwro - 21 listopada 2009, 13:53:25 - *.e-wro.net.pl
TO BYŁ MECZ SPRZEDANY!!! Jak może być Legia-Polonia W. i sędzia z Warszawy? (BORSKI)

Maati - 21 listopada 2009, 14:05:12 - *.2.83.71
Elmed z taką grą Legii to już wkrótce się zmieni, i wcale nie jestem kibicem Polonii , obejrzałem ten wasz mecz w Canal + i po prostu szkoda gadać o waszej grze, tyle w tym temacie

jeszcze_ja - 21 listopada 2009, 14:08:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
najlepsze w Polsce derby to Lodzi lub Gornego Slaska a inne sa znacznie gorsze.

Adek - 21 listopada 2009, 14:10:53 - *.home.aster.pl
Powinna być czerwona kartka dla Radovica i Choto bez dwóch zdań.

Gravesande - 21 listopada 2009, 15:01:51 - *.212.107.183
Popatrzcie nieraz na Oderkę Opole w 4 lidze poziom wyższy i po 2 tyś kibiców co mecz

do elmed.. - 21 listopada 2009, 15:14:34 - *.chello.pl
Odłącz Neostrade dzieciaku... a co do reszty to prosze bardzo trybuna "kryta" posiada:5976 więc piszcie o tym że jest protest i jaka jest sytuacja bo to prawda ale nie naginajcie prawdy z tym kompletem w postaci 3,5tys ludzi.
Pozdrawiam...

Marko - 21 listopada 2009, 15:31:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Całkiem nie żle zobaczymy co będzie dalej

qwerty567 - 21 listopada 2009, 15:31:47 - *.ssp.dialog.net.pl
no i znowu "derby betonu" nierozstrzygnięte

do Elmed - 21 listopada 2009, 16:03:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Masz chlopczyku typowy kompleks, tłumaczysz sobie,że kanalarze są za Polonią bo po prostu chciałbyś aby tak było. Może Polonia to nie jest klub podmiejskich żelusiów bez karków którzy siłę pokazują przez fizyczność.Polonia to klub ludzi inteligentych którzy mają coś do powiedzenia a nie tylko płyną z prądem. D

dynamo73 - 21 listopada 2009, 16:03:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Usiłowałem to "coś" oglądać na żywo w tv. Makabra, na podwórkach dzieciaki lepsze mecze grają. Iwański "strzela" z dystansu gorzej, niż dziecko specjalnej troski.

(P) - 21 listopada 2009, 18:20:05 - *.77.120.97
From Wa-wa Only KSP !

ksp - 21 listopada 2009, 18:35:09 - *.adsl.inetia.pl
niech mi ktoś odpowie na pytanie czemu derby sędziował warszawaianin pan Marcin Borski

1qaz - 21 listopada 2009, 19:22:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po to by Legia wygrała

KSP 1911 - 21 listopada 2009, 19:29:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto tak pięknie w piłkę gra? To Polonia ukochana, to Polonia Warszawa!!!

psychofanK - 21 listopada 2009, 19:33:36 - *.aster.pl
TYlko Polonia KSP!

gonzo - 21 listopada 2009, 20:25:45 - *.centertel.pl
z Polonią przegrac to wtyt z taką grą nie ma szans na mistrzostwo

załamany - 21 listopada 2009, 20:47:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jest już chyba powoli koniec mojej Legii, atmosfera jest....
szkoda mi pisać bo szklane oczy mi się robią

KSP Wschód - 21 listopada 2009, 22:24:25 - *.147.69.102.nat.umts.dynamic.eranet.pl
KOCHAM CIĘ POLONIIOOOO!!! To jest to coś...
pozdr dla Sandecji -czekamy na Was bracia!!!Byle do piątku
;)

lolek - 22 listopada 2009, 9:50:28 - *.191.200.2 (*.31.16.105)
espaniola espaniola

pajac82 - 22 listopada 2009, 15:23:57 - *.pia.abpl.pl
Borski 12 zawodnik legii... żal i wstyd...

gonzo - 22 listopada 2009, 19:28:30 - *.centertel.pl
Udało sie Legi bo Wisla przegrała 3 punkty straty to teraż trzeba wygrac w Bełchatowie i gramy dalej ostatnie 3 mecze nie morzna sobie pozwolic na przegrany mecz potem wyjazd do Zagłębia i u siebie z Arką 9 punktow do zdobycia Legia damy rade

Polonista - 22 listopada 2009, 21:49:53 - *.aster.pl
Do tego wyżej: ale ty jesteś rozgarnięty, najpierw naucz się ortografii a poźniej coś pisz na forach, drugie primo, cytuję:"z Polonią przegrac to wtyt" jak widać masz jeszcze problemy z rozumieniem czytanego tekstu było 1:1 (słownie: jeden do jednego)

gonzo - 23 listopada 2009, 19:11:28 - *.centertel.pl
do Polonisty z taka Polonią nie wygrac niebąc smieszny problem to ty chyba masz i nie krytykuj innych

konieciti. - 23 listopada 2009, 23:17:30 - *.2a.pl
Nikt nie chce zdobyć mistrza?
Wisła słaba, Legia bezpomysłu.
Słabiutka ta nasza liga...

alkimson - 26 listopada 2009, 12:55:44 - *.93.20.195
Mecz padaka, ale w sumie co sie dziwc grajkom. Dopingu brak, przeciwnik zaden (przeciez trudno mecz z druzyna co kupila awans i przeniosla sie z Grodziska traktowac jak derby), murawa zalosna.
Co dziwne Legia gra slabo, wyniki marne jak na nasz klub, a Wisla i tak sie zbliza. Zalsona ta nasza EK

nnn - 28 listopada 2009, 21:46:41 - *.adsl.alicedsl.de