21 listopada 2009, 18:59:15 - qmichal
Lech zbliżył się do czołówki

Lech Poznań wygrał we Wronkach z Ruchem Chorzów 3-1 (2-0). Oba gole w pierwszej połowie dla Kolejorza zdobył dotychczas najskuteczniejszy zawodnik Ekstraklasy - Robert Lewandowski, który ma już na koncie dziewięć trafień. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy kontaktową bramkę dla gości strzelił Artur Sobiech, ale w 75. minucie wynik spotkania ustalił Ivan Đurđević. Po tym zwycięstwie lechici co prawda pozostają na piątej lokacie w tabeli, jednak zbliżyli się do zajmujących drugie i trzecie miejsce Legii Warszawa i Ruchu na trzy punkty.

W 9. minucie po zagraniu Dimitrije Injaca Grzegorz Baran we własnym polu karnym niedokładnie przyjął piłkę, ta trafiła pod nogi Sławomira Peszki, który oddał groźny strzał, jednak futbolówka odbiła się jeszcze od nogi Barana i wyszła na rzut rożny. Trzy minuty później lechici objęli prowadzenie. Peszko ograł Tomasza Brzyskiego, wbiegł w szesnastkę gości i dokładnie zagrał do Roberta Lewandowskiego, który pewnie pokonał Krzysztofa Pilarza. W 18. minucie silny strzał z dystansu Peszki zdołał obronić bramkarz Ruchu. 20 minut później Lewandowski przed polem karnym dokładnie przyjął piłkę i efektownie ograł Rafała Grodzickiego, jednak strzelił prawą nogą kilka metrów obok słupka. W 40. minucie futbolówkę po groźnym uderzeniu Brzyskiego z rzutu wolnego w bok zdołał odbić Jasmin Burić. Po czterech minutach było już 2-0. W pole karne dośrodkował Marcin Kikut, Jakub Wilk zagrał piłkę głową, a Tomasz Mikołajczak odegrał ją klatką piersiową do Lewandowskiego, który po raz drugi posłał futbolówkę do siatki. W doliczonym czasie gry Lewandowski mógł skompletować hat tricka, jednak po bardzo dobrym podaniu od Peszki strzelił nad poprzeczką.

Drugą część spotkania świetnie rozpoczęli chorzowianie, którzy kilkadziesiąt sekund po jej rozpoczęciu zdobyli kontaktową bramkę. Po dośrodkowaniu Brzyskiego z lewej strony Artur Sobiech głową umieścił piłkę w bramce poznaniaków. W 55. minucie Lewandowski podał do Wilka, który strzelił lewą nogą obok słupka. Pięć minut później Lewandowski zmarnował kolejną świetną okazję do zdobycia swojego trzeciego gola. Najskuteczniejszy napastnik Kolejorza znalazł się w sytuacji sam na sam z Pilarzem po bardzo dobrym podaniu Peszki, jednak posłał piłkę tuż obok prawego słupka. W 75. minucie piłkę po strzale lewą nogą Andersona Cueto w bok odbił Pilarz, a chcącego dobijać Peszkę zdołał uprzedzić Krzysztof Nykiel, wybijając futbolówkę na rzut rożny. Właśnie po tym stałym fragmencie gry gospodarze podwyższyli prowadzenie. Po dośrodkowaniu Wilka i zamieszaniu w polu karnym piłkę przejął Ivan Đurđević i lewą nogą pokonał bramkarza chorzowian.

21 listopada 2009, 17:00 - Wronki
Lech Poznań 3-1 Ruch Chorzów
Robert Lewandowski 12, 44, Ivan Đurđević 75 - Artur Sobiech 46

Lech: 30. Jasmin Burić - 23. Marcin Kikut, 22. Grzegorz Wojtkowiak, 3. Ivan Đurđević, 2. Seweryn Gancarczyk - 17. Sławomir Peszko, 21. Dimitrije Injac, 6. Tomasz Bandrowski, 7. Jakub Wilk (90, 35. Marcin Kamiński) - 8. Robert Lewandowski (90, 32. Mateusz Możdżeń), 26. Tomasz Mikołajczak (59, 20. Anderson Denyro Cueto Sánchez).

Ruch: 80. Krzysztof Pilarz - 8. Krzysztof Nykiel, 15. Rafał Grodzicki, 21. Maciej Sadlok, 22. Tomasz Brzyski - 6. Wojciech Grzyb (85, 17. Michał Pulkowski), 3. Grzegorz Baran, 28. Gábor Straka, 14. Łukasz Janoszka (73, 4. Patryk Stefański) - 9. Marcin Zając (46, 29. Ariel Jakubowski), 19. Artur Sobiech.

żółte kartki: Sadlok, Straka, Sobiech.

sędziował: Hubert Siejewicz (Białystok).

kolo - 21 listopada 2009, 19:00:12 - *.33.237.147
Byłem zwolennikiem talentu Cueto, ale w tym meczu totalnie mnie zniechęcił. Wyglądał jak dzieciak, który gra z dorosłymi. Nie potrafił się utrzymać na nogach, rozepchać, odegrać nic. Jego super technika jest bezużyteczna w naszych ligowych realiach...

dss - 21 listopada 2009, 19:00:31 - *.153.246.94.artcom.pl
szkoda Niebiescy, za tydzien to odRobimy!

kania - 21 listopada 2009, 19:00:31 - *.range86-135.btcentralplus.com
Brawo Leszek oby tak dalej trzeba wygrywac wszystko ;]

Crosby - 21 listopada 2009, 19:00:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
z taka gra to mozecie pomarzyc o 15 majstrze hahaha

keke - 21 listopada 2009, 19:01:06 - *.internetdsl.tpnet.pl
czyli standardzik... ruch druzyna jednej rundy...

Remle - 21 listopada 2009, 19:02:06 - *.telpol.net.pl
niestety. Widać ile Niedzielan znaczy dla Ruchu. A i piłkarze grali bez wiary. Szkoda. Trzeba mieć j...a. Żal mi Korony w sobotę ;)

Ruchr - 21 listopada 2009, 19:03:28 - *.cable.mindspring.com
no ile mozna przegrywac???
ruch co wy robicie
mecz tragedia
pozdRo

kania - 21 listopada 2009, 19:03:41 - *.range86-135.btcentralplus.com
ciekawe gdzie sa ci co tak napinali sie na Lewego a chlopak dalej strzela w lidze

amica - 21 listopada 2009, 19:03:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
U MNIE jescze ten mecz tRwa..... u kogo jeszcze?? pozdRo dla PiotRka dzis jego siestra ma urodzinki wszystkiego aj naj

lala - 21 listopada 2009, 19:04:25 - *.t.pppool.de
sklad Lecha cienki ale wazne sa 3 punkty.
Ruch to slabizna.

jamnik - 21 listopada 2009, 19:04:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sadlok po tym wejściu w Gancarczyka powinien odpocząć od futbolu 3-4 mecze. Tak się po prostu nie robi.

Chorzowian - 21 listopada 2009, 19:04:41 - *.adsl.alicedsl.de
Brak Niedzielana widoczny, szczegolnie w pierwszej polowie. On jest jednak podpora druzyny. Mam wrazenie ze druzyna z Niedzielanem na boisku jest bardziej zmobilizowana nawet gdy wtorkowi nic nie wychodzi. Niedzielan jest jej liderem.
Nic sie nie stalo, mamy 4 porazki po 14 kolejkach i 3 miejsce, mysle ze na koniec sezonu 3 z tych 4 druzyn co nam dokopali beda przed nami, ale to i tak wiecej niz nasze oczekiwania przed sezonem. Badzmy szczerzy Niebiescy.
Z czasem jedzenia apytet rosnie ale niekiedy trafi sie tez gorzka pigulka jak ta dzisiejsza. No nic czekamy na Korone i Wisle u siebie bo na Cichej jestesmy potega.

żabolka - 21 listopada 2009, 19:04:42 - *.stk.vectranet.pl
Remle - piłkarze grali bez wiary ?;p Ty chyba piłkarzy Górnika nie widziałes;p
graty z Zabrza dla Kolejorza! Lewandowski i Peszko pięknie!!

thomas - 21 listopada 2009, 19:05:57 - *.mtvk.pl
Brawo Lech!!! Pokazaliście miejsce w szeregu tym cieniarzom. Pozdro z Katowic!!

matys - 21 listopada 2009, 19:06:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
DO G.Z Obersc stary jesteś tragiczny...

pRotoss - 21 listopada 2009, 19:06:57 - *.238.70.81.ip.abpl.pl
gwiazda szpilu oczywiscie pan w czerni gwizdal az milo a panienki sie kladly ;) Potem z grup nie wychodza no bo polowe z tych fauli sie nie gwizdze ale siejkiewicz wie lepiej juz niedlugo Wroclaw odwiedzi. Taki mecz Lech Wisla pamietacie z kwietnia cos podobnego bylo nawet czerwona dla Wisly czyzby cichy wielbiciel kolejorza ?

widzew - 21 listopada 2009, 19:07:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
peszko najlepszy na boisku. na tle ligówców piłkarz z innej bajki

kuba15001 - 21 listopada 2009, 19:07:16 - *.adsl.inetia.pl
Bardzo fajny mecz;) optyczna przewaga Lecha ;)

LECH ! - 21 listopada 2009, 19:07:50 - *.adsl.inetia.pl
Kolejorz !! Brawo Lech !

.. - 21 listopada 2009, 19:08:17 - *.stk.vectranet.pl
SEDZIA ! co.....
co to za sedzia co gwizdze kazdy faul dla amicki juz nei wspomne reki wilka ktory sie przewraca zatrzymuje pilke reka sedzia to widzi i nic żenada amicka do 2 ligi

monia - 21 listopada 2009, 19:08:33 - *.152.159.56.dsl.dynamic.eranet.pl
i znowu napinacze ksg i gks , kto was tu pRosił w ogóle ... pozdRo dla noRmalnych

manteja - 21 listopada 2009, 19:08:53 - *.116.193.130 (unknown)
Brak Niedzielana

mazury - 21 listopada 2009, 19:09:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mecz skończony w 75 minucie, Ruch bez Wtorka i w starciu z lepszą obroną stworzył raptem 3 dość klarowne sytuacje. Lewy wyraźnie bez szybkości, ale i tak strzelił swoje, Peszko jak zwykle lokomtywa napędowa plus kilka fajnych odbiorów. w Ruchu Straka-bez komentarza, pozostali starali się jak mogli,Sobiech 6 trafienie w sezonie, ale trema wyraźnie sparaliżowała Niebieskich.
Lechowi gratulacje za zwycięstwo i skuteczność, Ruchowi za ambicję i walkę, dopóki sił starczyło.
Pozdro od kibica Jagi !

manteja - 21 listopada 2009, 19:09:55 - *.116.193.130 (unknown)

helmót - 21 listopada 2009, 19:10:32 - *.dip0.t-ipconnect.de
GZ,ty sie napij zimnyj wody i poczytej,co piszesz...

szczęśliwy - 21 listopada 2009, 19:12:55 - *.chello.pl
Pięknie się kończy sobota ŚMIErDZIĄCE mokasyny.

dann33 - 21 listopada 2009, 19:14:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
blekinny ty sie pierdzielnij w leb a porzadnie. ruch przegral bo byl slabszy i koniec. a nawet z druzynami slabszymi trzeba umiec wygrac co nie jest takie latwe np. polonia bytom lech, legia polonia warszawa

kibol - 21 listopada 2009, 19:14:47 - *.adsl.inetia.pl
hurra!

mp76 - 21 listopada 2009, 19:15:27 - *.chello.pl
nic sie nie stało NIEBIESCY nic sie nie stało!!! Jeszcze nic straconego, teraz na Wisła, Lecha i Legia czekomy na Cichej. Jeśli wygromy to majster jest możliwy;)

djarti - 21 listopada 2009, 19:16:54 - *.chello.pl
Wielka gwiazda Lewazdowski nawet nie powinien gra w reprezentaji polski powinien podowa pilki rewanz na cichej i ruch by was rozwalil jak by niedzelan byl

djarti - 21 listopada 2009, 19:18:58 - *.chello.pl
a co do napinaczy Gieksy to wy macie komrnika na konta bankowe ja bym na miejscu komornika na bukowej powstawil supermarket MAKRO

kwiatek - 21 listopada 2009, 19:20:42 - *.zone2.bethere.co.uk
Nareszcie Lech wygral ale powiem szczerze ze Lewandowski takie sobie te bramki strzelil. Zobaczcie lepiej jakie bramki strzelaja na www.kwiatuszki.co.uk

chonwR - 21 listopada 2009, 19:21:27 - *.3s.pl
Szkoda te 2 pierwsze bramki to jakis kabaret naszej defensywy no ale trudnoNiema co sie zalamywac dobra akcja na 2:1 ladna glowka Sobiecha a 3 bramka to totalne zamieszanie i trzezwo sie zachowal Đurđević za tydzien i tak bedzie z korona win

de - 21 listopada 2009, 19:22:08 - *.50.54.34
Jak się mógł zblizyć skoro dalej zajmuje 5 miejsce hehe?

chonw - 21 listopada 2009, 19:23:29 - *.3s.pl
Punktowo a jak:D:D

żabolka - 21 listopada 2009, 19:24:43 - *.stk.vectranet.pl
ale kolega sie zdenerwował :D
wychodz że u Was tylko Niedzielan gra?bez niego nie ma wygranych meczy?

1906 - 21 listopada 2009, 19:26:02 - *.33.135.127
Ruch jest dobry ale tylko na dół tabeli :D:D

karamba - 21 listopada 2009, 19:26:26 - *.33.31.249
po pierwsze jak jak sie oddaje 5 strzalow z czego 2 celne (o dziwo jeden zakonczony bramka) nie ma co narzekac na sedziego . A dwa wy naprawde wierzycie ze jeden zawodnik (tj. Niedzielan ,czy Wtorek) az tak by odmienil to cos co Ruch prezentowal na boisku. Nic po zazdroscic obiektywizmu

małolat - 21 listopada 2009, 19:28:53 - *.gdynia.mm.pl
Najlepszy był Gabor Sraka

znawca - 21 listopada 2009, 19:29:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja mistrz polski jakim jest ruch chorzuw przegrywa z beniaminkiem 4 ligi tragedia!!!!!!!

żabolka - 21 listopada 2009, 19:30:53 - *.stk.vectranet.pl
ooo właśnie to kontynując myśl niektórych kibiców HKS mogę stwierdzić że Górnik zajmuje 5 miejsce gdyż przez kilka miesięcy nie ma w składzie Banasia:D (kontuzja - dla niezorientowanych) :D albo kontuzja Zahora ;p

karamba - 21 listopada 2009, 19:31:08 - *.33.31.249
i jeszcze jedno rzeczywiscie reka Wilka w akcji ofensywnej Lecha z ktorej nic nie wynikla miala kluczowe znaczenie dla calego spotkania. To tak w ramach komentarza dla jednego z tych co tu sie wypowiadali

lechxD - 21 listopada 2009, 19:33:47 - *.cdma.centertel.pl
Czy nie wiecie czemu lech grał w czarnych opaskach?

maks - 21 listopada 2009, 19:38:07 - *.adsl.inetia.pl
@żabolka a dlaczego wypowiadasz się w temacie nie dotyczącym twojego I ligowego klubu?
Śmigaj na forum twojego górnika a nie pisz o tym co dla Twojego klubu nieosiągalne!

Kamieniec - 21 listopada 2009, 19:38:46 - *.serv-net.pl
Wielki Kolejorz KKS !!!

qwerty - 21 listopada 2009, 19:40:06 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.22.101)
liczyłem na lepszy mecz ze strony Ruchu

bastek - 21 listopada 2009, 19:44:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te czarne opaski na rękawach Lechitów na na znak odejścia do Stwórcy wieloletniego pracownika klubu Pana Ryszarda Maćkowiaka.

kryszał - 21 listopada 2009, 19:45:17 - *.elgrom.laz.digi.pl
Ruch grał, Lech strzelał

ma - 21 listopada 2009, 19:48:12 - *.adsl.inetia.pl
brawo kolejorz pozdrowienia od kibica gornika zabrze kks mistrz tego zycze pozdrowienia z zabrza

ManUfans - 21 listopada 2009, 19:50:59 - *.smgr.pl
brawo bardzo dobry i ciekawy mecz :D Robert wreszcie na miarę swoich możliwości :D z innej bajki gola dla Olympiakosu strzelił Żewłakow a Śląsk wygrywa z Odrą już 3:0 :D

do misiek - 21 listopada 2009, 20:09:18 - *.adsl.alicedsl.de
brawo KASPERCZAK, a zabrzanskie w 1 lidze BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!! Pozdrowienia Z Chorzowa dla Kasperczaka!!!

tomek - 21 listopada 2009, 20:10:56 - *.olsztyn.mm.pl
Lech zbliżył się do czołówki,powinno być:Lech zbliżył sie do drugiego miejsca

Patrick - 21 listopada 2009, 20:21:47 - *.zamosc.mm.pl
Lewandowski fajnie, że dwie bramki strzelił, ale strzelał, gdy trzeba było dostawić nogę (choć ta druga bramka to akurat ładna). Gdy trzeba było zrobić coś więcej z piłką wyglądało to fatalnie.. Niech pracuje nad sobą bo zagranicą będzie mu bardzo ciężko gdziekolwiek trafi..

elo - 21 listopada 2009, 20:26:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Robert Lewandowski bardzo pozytywny mecz, dużo walczył, nie do upilnowania dla rywali, którzy tylko potrafili jego faulować i nic poza tym. Natomiast trochę irytuje skuteczność Roberta. Tą "setkę" z 2 połowy powinien poprostu strzelić.

jogi - 21 listopada 2009, 20:29:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oby druzynom naleza sie brawa za stworzenie dobrego i ciekawego widowiska,mecz trzymal w napieciu,nawet poczatkowe 30 minut bylo dosyc wyrownane ,pozniej z kazda minuta Lech gral lepiej a Ruch od powiedzmy 60 minuty coraz gorzej.Niezly doping kibicow Lecha choc stac ich na wiecej momentami drzemali na trybunach ale dlaczego kibicow Ruchu nie bylo tego nierozumie.

Jaco - 21 listopada 2009, 20:33:11 - *.r-ce.pl
Ludzie co wy piszecie!!! Oglądaliście mecz??? Sędzia był faktycznie za miękki ale w obie strony, narzekacie na niego a czerwonej kartki dla Sadloka za hamskie zagranie nikt nie wypomina która sie w 1000% należała. A do krytyków Lewandowskiego: dzisiaj zagrał mistrzowsko, strzelił 2 bramki, dużo walczył i z przodu i z tyłu, w drugiej połowie szukał lepiej ustawionych kolegów (bo w pierwszej ewidentnie zepsół ostatnią akcję, można było podawać. I tyle, szczerze Lech zagrał słabo tylko Peszko i Lewandowski a i tak Ruch sobie z nimi nie poradził.

normalny - 21 listopada 2009, 20:34:51 - *.chello.pl
Zawsze ruch jak gro z wiłą ,ligią i lechem to w kolanach galareta w cimno można obstawiać że przegrają!!!

Crosby - 21 listopada 2009, 20:42:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dobrze napisane SIWYmoze nie bedzie juz tak jechac z tego chorzowa.Trójkolorowe Katowice!!!

wislakohol - 21 listopada 2009, 21:15:12 - *.internetdsl.tpnet.pl
wow w końcu wygraliście ale i tak my zostaniemy majstrami

Rtswlkp - 21 listopada 2009, 21:19:26 - *.33.0.126
doping tragedia buhahahaha
gdzie jakas oprawa? zero dno
z czym wy do Wielkiego Widzewa chyba wam ten uklad z dajdajami najlepiej nie wychodzi.

fom chkl - 21 listopada 2009, 21:26:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
słaby mecz

Amica - 21 listopada 2009, 21:31:11 - *.adsl.inetia.pl
fom chkl slaby mecz ? no tak amicka sie broni w 2 polowie wiec trodno zeby byl ciekawy mecz chodz lepszy niz np. piast-arka amica słabo w 2 polowie 4kontry rog i to wszytsko ruch to chociaz gral otwarta pilke i pressingiem a amica hmm sryl jak jej kibice słowiki

PeleRybnik - 21 listopada 2009, 21:32:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
monia -kibicuje Górnikowi i nie napinam się, zresztą po co komentujecie debili których gra nie interesuje.Życzyłbym sobie aby Górnik grał tak jak Ruch ,sędzia więcej krzywdził Ruch w jego decyzjach a com do faulu Sadloka to wszyscy na nim psy wieszaja ale to jest piłka a nie szachy gdyby to był taki straszny faul to Gancarczyk by juz nie grał w lidze angielskiej takie faule to codzienność.Wczoraj Radovic ewidentna czerwona i co?. Szkoda że Ruch bez Niedzielana tyle traci na wartości ale napewno wstydu grą nie przynosi.Panienkimz Zabrza powinni brać z nich przykład jak się gra.

fan - 21 listopada 2009, 21:34:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wreszcie zobaczyłem mecz polskiej ligii, bo telewizja zlitowała się i pokazała.Poziom słaby.W IIlidze niemieckiej grają lepiej. Wiem, bo oglądam w DSF.Chłopy z Ruchu weżcie się do roboty.Ruch a czasów Maszczyka,Buli , Marxa ,Ostafińskiego grał pięknie.Nawet ten z pokolenia Waleszczyka,Fornalika ,Wiry był lepszy.Grajcie dokładniej , szybciej i płynniej żeby widzowie przed telewizorami mieli radośc.

misiek - 21 listopada 2009, 21:52:27 - *.83.230.29.195.debacom.pl.e-zabrze.pl
Chorzowian, I liga nam nie zaszkodzi, a wy dziś na kolanach i to jest najważniejsze BUHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA!!!
Jeszcze raz pozdro z Zabrza dla LECHA!!! Święta krucjata przeciw niebieskim!!!

Paweł - 21 listopada 2009, 21:58:33 - *.chello.pl
Lewandowski idzie na króla strzelców

Kibic - 21 listopada 2009, 22:00:48 - *.btk.net.pl
MAm pytanie czy Arboleda bedzie juz zdorwy na mecz Z Zagłebiem ?

GieKSiorz - 21 listopada 2009, 22:06:09 - *.telpol.net.pl
Niybiescy hmm peszek ale i tak gratulacje za cało runda

Szervezo - 21 listopada 2009, 22:17:16 - *.adsl.inetia.pl
misiek: lepiej przegrac z Lechem na wyjezdzie niż u siebie z Dolcanem :D

chonw - 21 listopada 2009, 22:37:52 - *.3s.pl
Wiela wy mocie lot zeby sie wadzic w jakis komentarzach? wstyd tylko za was..

M - 21 listopada 2009, 23:40:54 - *.adsl.inetia.pl
a gdzie Stilić?

rafi - 22 listopada 2009, 0:18:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
3 tys ludzi-zenada-panowie z Wiary Lecha nie jezdza do Wronek ale za to jak ktos nie spiewa w Poznaniu to ma od razu twarz obita !!!

Ktoś - 22 listopada 2009, 1:27:38 - *.146.171.163.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Wiekszość kibiców ma zlewke na Wronki i tam nie jezdza, a doping jest spontaniczny, we Wronkach nikt tego nie ogarnia tak jak na Bułgarskiej.
Nie ma zorganizowanego dopingu nie ma opraw, czekamy na powrot do domu na Bułgarską.
Sędziowie w naszej lidze sa po prostu ciency i nie ma co koleke pisac, że jakiś gamon się mylił, szkoda klawiatury ...
Wielki KKS !

kkk - 22 listopada 2009, 2:29:28 - *.1.81.242
gadanie ze Ruch bez Niedzielana ... Lech grał bez Stilica, Arboledy, Bosackiego ... wykorzystał swoje sytuacje i wygrał, choć po żenującej grze ... Ruch gra fajną piłę i z przekroju całej rundy zasługuje na wysoką lokatę. Pozdro z Białegostoku

noRmalny - 22 listopada 2009, 2:36:39 - *.sileman.net.pl
Rok tymu Ruch grol slabo ale ze czolowka wygrywol czy to w lidze czy w pucharze teroz gro dobrze ale ze czolowko zero....co jest grane

Ruch - 22 listopada 2009, 2:45:36 - *.sileman.net.pl
Ruch przegrol bo byl dzis slabszy.Lech za nisko w tabeli zwzywszy na ten potencjal jaki posiada....a to czy gral Niedzielan czy nie to bez znaczenia jeden chlop meczu nie wygrywa....zajac idz sie juz na emerytura

Ruch - 22 listopada 2009, 2:51:52 - *.sileman.net.pl
Do gieksiorza!Ruch i GKS zrobili wiyncy niz od nich oczekiwano i tak trzymac to moze wreszcie bydzie jakos normalnosc w tych klubach...pozdro do normalnych kibicow

NOKŁO/R\ - 22 listopada 2009, 6:24:48 - *.opera-mini.net (*.18.164.130, 123.111.230.139)
misiek-historii sie nie uczyłeś??poczytaj jak sie krucjaty dla krzyżowców skończyły :-)

siwko - 22 listopada 2009, 8:23:09 - *.belchatow.msk.pl
Jak to jest panie Siejewicz?kiedyś Ujka w meczu z Wisłą za taki faul wyrzuciłeś z boiska a Sadloka oszczędziłeś.Widać są równi i równiejsi,nie dziw się więc pan,że jak będziesz w Bełchatowie zawsze będą gwizdy i wyzwiska,mimo kar jakie nakładają na nas.Pozdro i gratki dla Kolejorza.

lech - 22 listopada 2009, 8:39:49 - *.160.182.160
oleoleoa,oleoleoa niech zwycięza lech wielki kolejorz k.k.s

Peszko - 22 listopada 2009, 9:23:01 - *.adsl.inetia.pl
jogi - poniewarz kibice amicki poznan zadecytdoali ze nei wpuszczaja kibicow przyjezdnych

mikuś - 22 listopada 2009, 9:50:53 - *.internetdsl.tpnet.pl
Tomek Mikołajczak byle tak dalej i jeszcze lepiej.

SANDECJA - 22 listopada 2009, 9:52:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo LECH!!! Odrabiacie punkty Jeszcze troche i miasto lidera podro z Nowego Sącza

bigs - 22 listopada 2009, 9:53:47 - *.chello.pl
Zapamietajcie to. Ruch przegrał NA WYJEŹDZIE z Legią, Wisłą, Lechem i PGE. Zobaczymy co te drużyny pokażą na Cichej. W kolejnej rundzie Ruch wszystkich najlepszych ma u siebie. Polonie i Śląsk też. To będzie ich siłą.

kary - 22 listopada 2009, 10:00:29 - *.chello.pl
Brawo Kolejorz widać że bez Rengifo Stilica Arboledy Bosackiego też można wygrać i zagrać w miarę dobry mecz Mimo wszystko dajcie jeszcze szanse Rengifo NIECH ZWYCIĘŻA LECH WIELKI KOLEJORZ KKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cos czuja ze bydzie 15ty majster
a tak na marginesie to czemu Niedzielan nie gra w meczach z czołówką ? przypadek czy cykor jakis go obleciol ?

amster - 22 listopada 2009, 13:44:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Koniec napinki hanysy.Teraz możecie zaśpiewać wasz ukochany hymn.

termik - 22 listopada 2009, 14:03:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zabrzany wy zamiast napierniczac i szydzic z ruchu,zajmijcie sie swoja marna nedzna druzynka ktora gnije w 1lidze i sie caly czas obsuwa w tabele na dol,chcielibyscie zabrzany grac w OE tak jak ruch ale nie dla psa-gornika kielbasa-extraklasa.

rafff - 22 listopada 2009, 14:23:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry meczyk;D Lechici rzadza;d
A Ruch bez Niedzielana nic nie gra.Nawet z nim sa slabi.Pozdro

ABSOLUT - 22 listopada 2009, 15:02:53 - *.kalisz.mm.pl
Szkoda Ruchu i tak Lech w tym sezonie nic nie zdziała przerklamowana druzynka

Remle - 22 listopada 2009, 15:08:48 - *.telpol.net.pl
tak raff: Ruch jest słaby z Niedzielanem. Masz rację. A teraz włącz sobie Fifę i dalej żył w swoim magicznym świecie bez klamek

Wiślak - 22 listopada 2009, 15:17:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wyśśmiać lecha ma 5 miejsce haha
Tylko Wisła się liczy
TS WISŁA dziś derby są nasze
krk 100% Wisła !!!!!!!!!

ktos - 22 listopada 2009, 15:44:04 - *.chello.pl
Czyż nie jest to typowy gieteesiak-napinacz?

Helmut - 22 listopada 2009, 18:16:50 - *.adsl.inetia.pl
Mimo wszystko życzyłem Ruchowi zwycięstwa bo zawsze się cieszę jak śląska drużyna leje gorolom. Ale niestety wszystkie z tzw drużyn z czołówki są narazie poza waszym zasięgiem. Życzę powodzenia w kolejnych szpilach ale byle nie za dużo..., bo 15 majstra nie możecie mieć!!! Wiadomo dlaczego.

nyrolo - 22 listopada 2009, 23:21:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na przkór cenzorowi Pozdrawiam Ciotkę Andzie z Chorzów Batory To Ja Rodowity z Wildy i Jeżyc!!! Szacun dla HKS Pozdro EZI Wilimowski!!!

asd - 22 listopada 2009, 23:50:36 - *.chello.pl
na meczach 3 ligi angielskiej jest więcej widzów

nyrolo - 22 listopada 2009, 23:52:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozdro szczuny z landu!!! Nawet nasza gwara taka jak ich : Gisówa, deka,karbonada, sznytloch,giskana,mortus,szabel,rolada,modra kapusta,giwera, eintopff i szlaps-zupa z kapusty itd i itp!!! Korzeni z Bambergu i Berlina w Poznaniu jest na fest i tego żadyn net nie wyplemi!!! Rodowici z Bambergu!!!!

nyrolo - 23 listopada 2009, 0:10:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tej niech sie jakiś Rodowity z Poznania wypowie? Ja Szanuje Ruch i Te Mecze z Nimi Zawsze Szacun dla Nich Ale w Latach 1927-1939 to Warta Rozdawała Karty i TO Zielonii EZi-iemu fest na bramke drogę powstzymywali i Fest na Rolnej MY Eke Mieli Warta 1912 Poznań Rodowity!! Pozdro Fryc Scherfke!!!

bumar - 23 listopada 2009, 0:37:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fest My pijem Crakau Ludzie wreszcei GTS sklepali i Wreszcie Cracovia Pany na calom kalafe se pape drzemy Cracovia 1906 Rodowici Z Poznania wiecej Wpisów !!!!

lo - 23 listopada 2009, 9:02:52 - *.elomza.pl
lewan wirtuoz futbolu

BOBIK KSG - 23 listopada 2009, 9:26:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Kolejorz!

Kolejorz - 23 listopada 2009, 11:47:10 - *.adsl.inetia.pl
Ciekawy mecz w w Wykonaniu Lecha Poznań gra była dosyć ciekawa wynik 3 - 1 z Ruchem jest dobrym wynikiem. Może po błędach obrońców ale gdyby nie błędy w meczu żaden klub by nie strzelił bramki. Trzeba się cieszyć że Wisła Kraków przegrała z Cracovią 0 - 1 . Legia 1 - 1 z Polonią Warszawa z czołówki wygrał tylko Lech Poznań i GKS Bełchatów pozdrawiam My wierzymy tylko w KKS.

zzzzzzz - 23 listopada 2009, 13:13:41 - *.153.207.214
pytanko:czemu Lech grał z czarnymi opaskami?

UNIX1990 - 23 listopada 2009, 16:19:28 - *.opera-mini.net (*.41.116.169)
Brawo Kolejorz Brawo!!! Dokopaliście dziadą

ONLY RUCH - 23 listopada 2009, 16:47:08 - *.adsl.inetia.pl
APEL DO noRmalnych I NIEBIESKICH
dajćie juz spokój tym biedakom z kóRnika żebrze :P
nie dosyć , że doszli już samego dna ze swoimi umiejętnościami piłkarskimi - to jeszcze muszą ciężko pracować jako ANTY REKLAMA dla firmy ALLIANZ hihihihihihihihihi
dzięki wspaniałej postawie całej drużyny w końcu firma ALLIANZ doczekała się takich strat , o których kiedyś jedynie mogła pomarzyć

Marek - 23 listopada 2009, 16:53:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@zzzzzzz: w zeszlym tygodniu zmarl wieloletni pracownik Lecha, Ryszard Mackowiak. Dlatego tez mecz rozpoczal sie od minuty ciszy i Lechici zagrali z czarnymi opaskami. Wszystko wiesz?

x - 24 listopada 2009, 18:19:45 - *.zamosc.mm.pl