24 listopada 2009, 23:00:54 - prof
Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Wojciech Szczęsny obronił rzut karny w meczu 18. kolejki angielskiej League One, w którym jego Brentford FC przegrał 0-1 (0-0) na wyjeździe z Wycombe Wanderers FC. Wykonawcą obronionego przez Polaka rzutu karnego w 66. minucie był Matthew James Harrold. Polak rozegrał pełne 90 minut. Został ukarany żółtą kartką.

24 listopada 2009, 20:45 - High Wycombe
Wycombe Wanderers FC 1-0 Brentford FC
Matthew James Harrold 48 (k)

żółte kartki: Matthew James Harrold - Wojciech Szczęsny, Marcus Bean, Karleigh Osborne.
czerwona kartka: James Wilson (66. minuta, Brentford, za faul).

sędziował: Keith Stroud.
widzów: 5181.

W 66. minucie Matthew James Harrold nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).

Brentford FC w 18 meczach zdobył 19 punktów i zajmuje 18. miejsce w tabeli.

sportfifa - 24 listopada 2009, 23:03:29 - *.150.94.51
jak sie rozpedzil :D

bb - 24 listopada 2009, 23:03:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Wojtek! Trzymam kciuki za rozwój Twojej kariery!

bb - 24 listopada 2009, 23:05:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale żółtko też zebrał :D Ciekawe co tam nawyrabiał ;)

przemek - 24 listopada 2009, 23:12:22 - *.159.8.108
zrobil karnego ;]

Poss - 24 listopada 2009, 23:18:43 - *.as43234.net
Poważnie?
Jeśli tak, to dobrze że sie zrehabilitował ;)
Chłopak zrobi karierę, zobaczycie.

Poss - 24 listopada 2009, 23:20:03 - *.as43234.net
Karnego zapewne zrobił Wilson, za co wyleciał z boiska w 66. minucie.
Więc nie Szczęsny jednak ;)

mietek - 24 listopada 2009, 23:22:19 - *.cityconnect.pl
@Poss: Czytaj całego newsa. W meczu były dwa karne...

Sobieh - 24 listopada 2009, 23:23:21 - *.97.69.126
Może kartke dostał za sprowokowanie tego pierwszego karnego po którym gol padł

Jack - 24 listopada 2009, 23:25:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Gieroj!

patryx89 - 24 listopada 2009, 23:30:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Były 2 karne z tego co widzę więc Szczęsny jednak mógł zrobić karnego...

Drellos - 24 listopada 2009, 23:30:11 - *.serv-net.pl
Szczęsny dostał kartkę w 72. minucie, więc nic nie wskazuje na to, że to on sprokurował karnego.

bleek - 24 listopada 2009, 23:34:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karleigh Osborne. ten typek zrobił karnego. dostał za to żółtą kartkę w 47 min.

Cyna - 24 listopada 2009, 23:47:57 - *.153.86.90
Bardzo młody jeszcze jest.Wydaje mi się że będzie lepszy od ojca.No ale poczekajmy.

saszka - 25 listopada 2009, 0:02:18 - *.52.66.10
ot maładiec

lilo - 25 listopada 2009, 0:06:27 - *.uznam.net.pl
wy jestescie takie wiesniaki ze mi sie nie chce nawet pisac . to co nie macie pojecia o tym co mowicie to sie nie chce sluchac . przeczytaj sprawozdanie zmeczu a potem komentuj, wtedy bedziesz wiedzial co sie dzieje na boisku ,bo przez takich jak ty ludzie maja calkiem inne zdanie o zawodniku . to ze obronil karnego to juz jest sukces , wiecnie analizujcie czegos co moglo by byc a nie bylo .widac ze nigdy pilki zaden z was nie powochal. tyle mam wam do powiedzenia.

Poss - 25 listopada 2009, 0:09:09 - *.as43234.net
bez komentarza...

BJ - 25 listopada 2009, 0:10:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zapowiada się dobrze...nie wiem tylko jak i czy w ogóle w przyszłości na jego karierze odbije się złamanie obu rak,którego kiedyś nabawił się na bodajże siłowni. Jednak raz złamane kości to już nie to samo..Aczkolwiek wszystkiego dobrego i bogatej kariery w sportowe sukcesy mu życzę

ro - 25 listopada 2009, 0:27:18 - *.adsl.inetia.pl
News dnia ;)

zwirasAG - 25 listopada 2009, 1:05:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@@@ Drellos moze sedziemu sie przypomnialo ze w 48min mu kartki nie dal za karnego wiec dal w 72

fokus - 25 listopada 2009, 2:13:31 - *.15-3.cable.virginmedia.com
kartkę dostał bo wydarł ryja na sędziego że nie powinno być faulu, wiem bo byłem na tym meczu,a karnego obronił fuksem aczkolwiek ładnie to zrobił.

donTAG - 25 listopada 2009, 6:08:35 - *.33.61.69
to naprawde wielkie zaskoczenie , koniecznie musi trafic do barcelony.

logopeda - 25 listopada 2009, 7:18:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To ten, co na silowni polamal sobie sam obie rece?

Molo - 25 listopada 2009, 7:36:25 - *.zax.pl
tak

POmylony - 25 listopada 2009, 7:49:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
obronił karnego w III ligowym prowincjonalnym klubiku a tu NEWS TYGODNIA. Jutro napiszcie że obronił karnego na treningu a tata sie ucieszy. Czy on jest już gwiazdą?? Wojtku to zaraźliwe.

aaaa - 25 listopada 2009, 7:54:57 - *.ptim.net.pl
Mam pytanie. Czy ktoś się orientuje ile meczy w reprezentacji Polski rozegrał jego ojciec, Maciej Szczęsny?

maxi kaz - 25 listopada 2009, 8:10:08 - *.uni.lodz.pl (*.16.1.86)
do aaaa: 7 meczy

Arsen Weng - 25 listopada 2009, 8:28:19 - *.gdynia.mm.pl
Wojtek, słyszałem że już jakieś potęgi sie o Ciebie pytały, podobno Celtic Reda i Sporting Leźno, tak dalej, BRAWO

Pietraszen - 25 listopada 2009, 9:35:30 - *.pl
ładna frekwencja jak na trzci szczebel rozgrywkowy...

miczu - 25 listopada 2009, 9:36:56 - *.radom.vectranet.pl
nie macie o czym pisac tylko ze obronil czyzby kreacja na bramkarza polski

hummel - 25 listopada 2009, 9:45:00 - *.adsl.inetia.pl
łał normalnie spadłem z krzesła jak przeczytałem nagłówek powalająca wiadomość na czołówki gazet LOL

Pogoniarz - 25 listopada 2009, 10:35:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jakby o Arturze B. mieli pisać jego każdy obroniony w Szkocji karny to co tydzień by był news : Borubar obronił karnego.
Fajnie że wojtek karnego obronił ale przegrali to czym sie chwalić? gdyby to był karny obroniony na zwycięstwo albo remis to już by było coś.

maxi kaz - 25 listopada 2009, 10:41:44 - *.uni.lodz.pl (*.16.1.86)
ej Klosek spokojnie by się znalazły w III lidze angielskiej kluby które by ograły Wisłe czy Legie

viva - 25 listopada 2009, 10:43:15 - *.prenet.pl
Brawo Klosek. Niestety, trudno u nas o normalnych kibiców - większość bawi się tylko w Indian (tzn. który szczep z którym ma sztamę itp.).

harley68 - 25 listopada 2009, 11:02:54 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.2.10)
co chcecie ciecie od 19-latka.obronił karniaka i juz.kariera przed nim.jego ojciec bronił b.bobrze a on go przeskoczy. brawo szczesny oby tak daley!!!!!!tylko widzew lodz.

bvb - 25 listopada 2009, 11:22:07 - *.52.66.10
bramkarzy mieliśmy zawsze dobrych...dlatego na euro2012 proponuję wystawić 11-kę złożoną z bramkarzy

eahjwt - 25 listopada 2009, 12:47:21 - *.chello.pl
hummel idź poczytać o swojej Barcelonie czy komu tam "kibicujesz"

Kibolek - 25 listopada 2009, 12:54:43 - *.tvkstella.pl
No to co że obronił, każdemu bramkarzowi uda się kiedyś obronić ten pierwszy rzut karny. Jaki ojciec taki syn, czyli nic z niego nie będzie. Ojciec umie tylko łamać nos kibicowi z przeciwnej drużyny.Dla mnie nigdy nie byl zawodnikiem.

łańcut - 25 listopada 2009, 13:27:59 - *.254.142.68
do maxi kaz-nie sądzę, swojego czasu finalista pucharu ligi angielskiej Millawal Londyn grał w uefa jako drużyna z championship i przegrali dwómecz z Ferencvarosem Budapeszt i to dość wysoko

dsa - 25 listopada 2009, 13:41:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do łańcut: a nasi to co? z levadią jakąś odpadają.

Lol - 25 listopada 2009, 13:57:00 - *.wroclaw.dialog.net.pl
Tak zawsze jest, że polski bramkarz broni karnego w debiucie.

maxi kaz - 25 listopada 2009, 14:04:56 - *.uni.lodz.pl (*.16.1.86)
No właśnie nasz mistrz nie umie se poradzić z Estończykami to co można dobrego o nas powiedzieć? Może jesteśmy lepsi od ligi Kazachstanu, Albanii czy Białorusi najwyżej

poss - 25 listopada 2009, 14:48:46 - *.multi-play.net.pl
widzicie co robi nazwisko...

Marco - 25 listopada 2009, 15:45:22 - *.t-mobile.co.uk
opinie ludzi ,ze np Levadia wygrala z Wisla i liga polska jest gorsza od estonskiej to czysta kompromitacja piszacego, czyli jak Lech wygral z Feyenoordem to polska jest lepsza od holenderskiej, a a jak Wisla wygrala z Schalke a Groclin z Hertha to juz lepsza od niemieckiej tak? Juz nie wspomne o przypadku wyeliminowania Manchester City przez Groclin to co wtedy napisales?

adirsz - 25 listopada 2009, 17:48:31 - *.33.194.222
Tytuł powinien być taki- ,,Wojciech Szczęsny nie obronił rzutu karnego''.

mixi - 25 listopada 2009, 20:09:31 - *.160.51.12