[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


29 listopada 2009, 14:50:41 - mogiel
Tomasz Mikulski rekordzistą ekstraklasy

Tomasz Mikulski z Lublina został dziś rekordzistą ekstraklasy. 41-letni arbiter prowadzi spotkanie Odra - Wisła, które jest jego 196. meczem w ekstraklasie. Wyprzedził tym samym dotychczasowego rekordzistę - Jacka Granata. Mikulski sędziuje w ekstraklasie od 1994 r. Jego pierwszym spotkaniem był mecz Widzew Łódź - Sokół Pniewy.

Klub 100 - sędziowie, którzy sędziowali przynajmniej 100 meczów w ekstraklasie:

196 - Tomasz Mikulski
195 - Jacek Granat
184 - Ryszard Wójcik
175 - Aleksander Suchanek
173 - Zygmunt Ziober
169 - Krzysztof Słupik
157 - Marian Środecki
152 - Roman Kostrzewski
149 - Alojzy Jarguz
149 - Michał Listkiewicz
145 - Marek Kowalczyk
137 - Zbigniew Marczyk
136 - Grzegorz Gilewski
129 - Robert Małek
127 - Jan Łazowski
127 - Tadeusz Ignatowicz
127 - Zbigniew Urbańczyk
121 - Edward Norek
121 - Kazimierz Mikołajewski
121 - Marcin Borski
118 - Zbigniew Przesmycki
114 - Mirosław Ryszka
111 - Janusz Eksztajn
111 - Krzysztof Perek
110 - Marek Mikołajewski
106 - Piotr Werner
105 - Andrzej Libich
103 - Marian Kustoń
102 - Włodzimierz Karolak
101 - Mirosław Milewski

W "Klubie 100" poza Mikulskim znajdują się jeszcze dwaj wciąż aktywni sędziowie ekstraklasy - Robert Małek i Marcin Borski.

bb - 29 listopada 2009, 14:52:03 - dyc108.neoplus.adsl.tpnet.pl
O 196 za dużo ;)

kk - 29 listopada 2009, 14:52:20 - got218.internetdsl.tpnet.pl (192.168.0.59)
A w liczbie przekrętów kto prowadzi w klubie "100" ?

123456789 - 29 listopada 2009, 15:00:40 - chello089077013252.chello.pl
Jacek Granat nie zamienił się przypadkiem w Jacka G.?

cfsad - 29 listopada 2009, 15:11:03 - host84-38-89-199.tvkdiana.pl
A ilu z nich ma skrocone nazwiska ??

Mario - 29 listopada 2009, 15:13:57 - 078088221147.kielce.vectranet.pl
Na 200 jego mecz przyjadą chłopcy z CBA i zabiorą go na wczasy do Wrocławia

gracz - 29 listopada 2009, 15:14:08 - terminal-1-205.retsat1.com.pl
Klub 100 - sędziowie, którzy sprzedali przynajmniej 100 meczów w ekstraklasie:

kaziu - 29 listopada 2009, 15:15:42 - xdsl.057.c82.petrotel.pl
kaziu mikołajewski niegdyś wielki sędzia, teraz uzupełnia kawę w automacie w mojej szkole ;)

Morena - 29 listopada 2009, 15:23:01 - host-78-31-155-63.ip.jarsat.pl
Powinno być Tomasz M...

Masło - 29 listopada 2009, 15:24:52 - apn-77-114-137-174.dynamic.gprs.plus.pl
zobaczcie składy z meczu Widzew - Sokół, to były czasy ...

martin - 29 listopada 2009, 15:30:46 - 078088021100.klodzko.vectranet.pl
w pierwszym swoim meczu od razu 2 czerwone kartoniki. przynajmniej się nie bał a nie to co teraz sędziowie nowicjusze, którzy boją się pokazać "czerwień"

pordon - 29 listopada 2009, 15:36:29 - afef141.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha, Masło dobrze mówisz. Składy jak marzenie. Widzew naszpikowany, ale w Sokole też parę nie złych: Konon, Rząsa, Nowak, Kos. Oni zawojowali Europę swego czasu. Ten klub już nie istnieje, Nowak niestety nie żyje, a Rząsa przeniósł się na obronę. To były czasy

Łowca.C - 29 listopada 2009, 15:40:14 - 188.33.104.113
Myślałem, że został rekordzistą w zabraniu największej łapówki. Ech niedziela stracona przez tego newsa.

heniek - 29 listopada 2009, 15:50:02 - 77-253-91-64.adsl.inetia.pl
w tym meczu Widzew - Sokół 0:2, w następnej kolejce Sokół wygrał 1:0 z Legią... niezła paka była w tym Sokole

pordon - 29 listopada 2009, 15:52:39 - afef141.neoplus.adsl.tpnet.pl
ciekawe w której lidze gra teraz jakaś ekipa z Pniew

pordon - 29 listopada 2009, 15:56:35 - afef141.neoplus.adsl.tpnet.pl
haha, mam!
http://www.90minut.pl/liga/0/liga4511.html
w IV lidze północnowielkopolskiej

krystek - 29 listopada 2009, 16:01:09 - dlo239.neoplus.adsl.tpnet.pl
jak dla mnie pan Mikulski jest jednym z najlepiej sędzuijących w ekstraklasie.

Pangia - 29 listopada 2009, 17:07:53 - ip-84.38.160.60.resman.pl (10.4.37.27)
Ale jedno trzeba przyznać: po 15 latach, na mecze ekstraklasy dalej przychodzi po 3000 ludzi hehehe

spoxy - 29 listopada 2009, 18:31:54 - 77-255-46-101.adsl.inetia.pl
ciekawe ile dał takich kartek jak dziś dla marcelo ... albo ilu miał takich liniowych jak ten co w drugiej połówce machał spalone dla wisły ... uczucia to ten pan zawsze wzbudza 'szałowe' ... jest sędzią który w niższych ligach sędziował dosłownie kilkanaście spotkań co tylko o jego mentorach świadczy ( fama głosi że to nijaki kazimierz orłowski) i tego brakuje mi w tym artykule ...

obserwator - 29 listopada 2009, 18:41:49 - chello087206029144.chello.pl
Tomasz Mikulski - totalne beztalencie, człowiek, który przesędziował(przefiukał) 196 meczów w Lidze a tonacje gwizdka ma jak początkujący sędzia z A klasy. Mikulski nie czyta gry, przerywa tzw, korzyść. Ocena artykułu 12 na bardzo słabym poziomie, zawodnicy padają z głodu a Mikulski gwiżdze faul. Aparycja dramat, boi się własnego cienia, tzw. bezjajeczny.

august - 29 listopada 2009, 19:13:09 - public56652.xdsl.centertel.pl
A ci na czarno to już siedzą??

tommeke - 29 listopada 2009, 21:13:15 - 078088248147.wroclaw.vectranet.pl
A gdzie sędziowie Laguna i Jaskuła? ;)

alt - 30 listopada 2009, 2:38:04 - 86-56-N1.aster.pl
Lista dla urzędów skarbowych. Należy sprawdzić czy nie mają dochodów z niezgłoszonych źródeł ;)

max - 30 listopada 2009, 7:47:43 - public-gprs1476.centertel.pl
w 1996 roku nie zrobił żadnych postępów! To taki przymulony cyborg. Kilkanaście lat jest międzynarodowym i nic z tego nie wynika. Typowy wyrobnik!

spoxy - 30 listopada 2009, 11:27:29 - centrumsas.pl
krystek ... powiedz mi na czym opierasz swoje twierdzenie

krystek - 30 listopada 2009, 15:33:11 - dmc153.neoplus.adsl.tpnet.pl
W polsce mamy 2 czy 3 sędziów międzynarodowych a pan Mikulski jest właśnie takim sędziom. Ponadto wydaje mi się że sędziuje uczciwie według mnie tylko Hubert Siejewicz mógłby mu dorównać pod względem uczciwości.

hary - 30 listopada 2009, 21:52:17 - c7-5.icpnet.pl
Gratulacje za wspaniasly wynik pilkarze w calej Ekstraklasie Mowili ze jest NIEPRZEKUPNY w tej dobie niski uklon a bledy kazdy w zyciu popelnia zazdrosc jak z kazdym uczciwym brawo T.Mikulski

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas