[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


3 grudnia 2009, 16:49:56 - elenril
El Mehdi Sidqy zawodnikiem Jagiellonii

25-letni marokański obrońca El Mehdi Sidqy zasili zespół Jagiellonii w rundzie wiosennej bieżącego sezonu - poinformowała rzecznik prasowy Agnieszka Syczewska.

Zawodnik, który przebywał na testach w Białymstoku na przełomie września i października, podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejne 2,5 roku. Umowa wejdzie w życie 1 stycznia 2010 roku, a El Mehdi Sidqy zjawi się w klubie na pierwszym treningu w nowym roku.


źródło: Jagiellonia Białystok

sd - 3 grudnia 2009, 16:53:12 - 77-255-30-102.adsl.inetia.pl
transfermarkt.de ?

czopek - 3 grudnia 2009, 16:53:59 - c213-100-38-11.swipnet.se
Jaga prowadzi bardzo ciekawą politykę transferową, życzę żeby udało im się z tym zawodnikiem, powodzenia

budrys - 3 grudnia 2009, 16:56:34 - 0742.smevpn.tpnet.pl
to chyba pierwszy Marokańczyk w polskiej piłce...

ma29 - 3 grudnia 2009, 16:59:14 - 87.204.33.139 (192.168.200.73)
Do budrysa: W niższych ligach na Śląsku gra Salah Sibouih http://www.90minut.pl/kariera.php?id=8882

geograf - 3 grudnia 2009, 17:04:49 - 188.33.73.35
Do ma29: Jak już to w województwie śląskim. Żywiec i okolice nie mają nic wspólnego ze Śląskiem.

Pavel - 3 grudnia 2009, 17:13:24 - 078088247083.tcz.vectranet.pl
Lepszy niż Szczot.

Zetka - 3 grudnia 2009, 17:26:54 - bkq239.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zagłębie zainteresowane Lilo:
http://www.portalbydgoski.pl/zawisza-i-zaglebie-po
walcza-o-lilo

Elmo - 3 grudnia 2009, 17:38:21 - zaczek.nat.student.pw.edu.pl
@geograf - fajnie i nie na temat... poza tym Żywiec i okolice to Beskid Śląski, a więc geograficznie coś wspólnego ze Śląskiem ma. Nie ograniczaj Śląska do GOP-u

ce - 3 grudnia 2009, 17:42:48 - pool-71-255-52-74.nycmny.east.verizon.net
rozumiem ze przez fajna potityke transferowa rozumiecie egzotyczne nazwiska bo ze wzmocnieniami i przemyslana polityka to jednak nie ma nic wspolnego vide rezerwy pelne obcokrajowcow z ktorymi zazwyczaj po pol roku rozwiazuja kontrakty.

Vdv - 3 grudnia 2009, 17:56:07 - rev-179-3.ramtel.pl
@ce
Niektórzy się sprawdzają, inni nie, ale jak ktoś nie spróbuje to się nie dowie. Alexis Norambuena, Bruno czy Marco Reich to również w momencie przyjazdu do Jagielloni byli zawodnicy spisani na straty zanim zdołali kopnąć piłkę.
Ciekawą polityką transferową jest dawanie szansy zawodnikom nieznanym i podpisywanie krótkoterminowych kontraktów z wolnymi zawodnikami i wpisywanie opcji przedłużania. Jak zostanie 1 z 10, koszty są i tak mniejsze niż nietrafiony zakup "gwiazdy" z polskiej ligi.

kim - 3 grudnia 2009, 18:20:42 - public-gprs81379.centertel.pl
do ma29 salah sibouih dobry piłkarz nadaje się na wyższą ligę grał w koszarawie żywiec a teraz ze słowakami w skałce żabnica

Szaleniec - 3 grudnia 2009, 18:25:02 - ebh226.internetdsl.tpnet.pl
Jagaaaa! Jagaaaa! Jagaaaa! Na Mistrza!!!!!!

Andre - 3 grudnia 2009, 18:30:34 - 83.175.144.172.koba.pl
Hm Jaga to zawsze kogos ciekawego pod wzgledem pochodzenia sciagnie ciekawe kto nastepny moze jakis z mongolii albo innych wysp dziewiczych ;D Oby tylko byl to trafiony transfer.

do Elmo - 3 grudnia 2009, 18:32:57 - 89.72.244.78
Żywiec to Beskid Żywiecki a nie śląski

Szaleniec - 3 grudnia 2009, 18:34:14 - ebh226.internetdsl.tpnet.pl
Jaga! Najlepsza jest i koniec! nie ma dyskusji! JAAAAGAAAA!!!!! JAAAAAAGAAAAA!!!!!! JAAAAAGAAAAAA!!!!!!!

Karol - 3 grudnia 2009, 18:55:05 - wpf-br1.lom.netster.pl
Ekwipunek kibica jagiellonii
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AI
D=/20091203/REG24/986391783

Kpp Lizm - 3 grudnia 2009, 18:56:16 - 078088072239.polkowice.vectranet.pl
Żeczywiście ciekawy trnsfer dać krótkotrwały kontrak i może się sprawdzić dobry pomysł ;)

Strain - 3 grudnia 2009, 19:02:53 - zs102.internetdsl.tpnet.pl (10.10.2.61)
Nie ma to jak stereotypy i przypisywanie każdemu Arabowi bycie talibem. Ktoś tam pisał, o sprawdzaniu zawodnika z Mongolii czy Wysp Dziewyczych. To gratuluję mu, jeśli porównuje piłkarsko te kraje z Marokiem.

SGE - 3 grudnia 2009, 20:22:28 - dslb-084-063-159-231.pools.arcor-ip.net
do rysia a ty jestes rasista

daniel - 3 grudnia 2009, 20:31:46 - 188.146.5.40.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Golęcino chłopie opamiętaj się. Daj człowiekowi się zaprezentować. Później oceniaj. Zresztą Polska to taki kraj że ilość mieszczańców równa się ilości trenerów i zawców.

sdf - 3 grudnia 2009, 20:34:04 - host-81-190-124-33.szczecin.mm.pl
rafał kobus to legionista

RalpH - 3 grudnia 2009, 20:52:25 - 188.146.62.28.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Obrońca piłkarską karierę rozpoczynał w klubie Chabab Mohammedia, następnie przeszedł do bahrańskiego Club Al Shabab (2 sezony, 10 goli). W sezonach 2005/2006 i 2006/2007 grał odpowiednio w tunezyjskich zespołach Espérance Zarzis (9 goli) oraz Club ASS de Salé (7 goli), skąd trafił do Safi (6), a później Massiry (5). Trzeba przyznać, że Marokańczyk jest bardzo bramkostrzelny, co obrazuje jego dorobek bramkowy w poszczególnych klubach

JAGA FAN - 3 grudnia 2009, 21:04:07 - adsa150.neoplus.adsl.tpnet.pl
http://www.jagiellonia.pl/aktualnosci.php?a=6706
Tutaj szczegółowy opis kariery Marokańczyka.

kolokolo@o - 3 grudnia 2009, 21:25:57 - 83.175.144.166.koba.pl (10.0.80.198)
Bardzo ciekawa postawa klubu,brakuje jeszcze kogos z \Oceani i ze Skandynawi,moze jeszcze ktos ze wschodu -język podobny,co na to mlodzi zawodnicy POLACY-na pewno nie zagraja ,szkoda klubu bo nie tedy droga Panie trąbiński-mial pan racja w Bialymstoku można robić błedy.....bez komentarza

yhy - 3 grudnia 2009, 21:52:10 - adrp25.neoplus.adsl.tpnet.pl
kolokolo Jagiellonia nie moze stawiac w tym zesonie na wychowankow bo musi sie utrzymac w ekstraklasie,nie ma czasu na sprawdzanie mlodych zawodnikow

lala - 3 grudnia 2009, 23:27:16 - p548800E5.dip0.t-ipconnect.de
nie ma jusz w polsce utalentowanych pilkarzy? zal.pl

przemq1911 - 4 grudnia 2009, 11:14:57 - 87-50-N2.aster.pl
Zawsze przy okazji podobnego newsa muszą pojawić się komentarze typu: nie ma juz w polsce utalentowanych pilkarzy? Dajcie szansę trenerowi sprawdzić tego zawodnika. Jak dla mnie obcokrajowcy nadają jakiegoś kolorytu szarej polskej piłce. A ile mamy w Polsce klasowych zawodników pokazuje miejsce Reprezentacji.

brodo - 4 grudnia 2009, 12:46:17 - 94.254.220.105
Młodzi utalentowani polscy zawodnicy co tydzień grają w ME i mają okazję zaprezentować się z dobrej strony. Ale jak widać nie są aż tak utalentowani i tacy dobrzy, żeby przechodzić do pierwszego zespołu.
Ruch Jagi dobry, nie biorą zawodnika w ciemno, wcześniej był na testach, a kontrakt jest tylko na pół roku. Jak się sprawdzi to zostanie, jak nie to nie. Tyle w temacie.

solskjear - 4 grudnia 2009, 13:54:15 - chello089074015196.chello.pl
Świetnym piłkarzem jest Joris Pibke z Nowej Kaledonii tylko nie wiem ile koleś ma lat,strona socerdata.net podaje że urodził się 02.07.1988 ale pamiętam że w 2002 roku zajął 7 miejsce w klasyfikacji strzelców reprezentacji i był najlepszym strzelcem Mistrzostw Oceanii za 2002,ale czy to możliwe że miał wtedy zaledwie 14 lat????????
http://www.emol.com/noticias/deportes/detalle/deta
llenoticias.asp?idnoticia=96917

Andre - 4 grudnia 2009, 15:17:01 - 83.175.144.172.koba.pl (10.0.13.92)
Do strain, nie chodzilo mi o poziom pilkarski jaki panuje w tychze panstwach tylko ze egzotyke pilkarza a dokladnei kraj z jakiego pochodzi, no chyba ze dla ciebie to cos normalnego ze przyjscie pilkarza z maroka do polskiej ligi jest czyms podobnym jak powiedzmy przyjscie czecha czy slowaka w ostatnich sezonach. Myslalem ze wyczules ironie, no ale coz i tak sie zdarza ;)

Gregor - 4 grudnia 2009, 15:25:27 - acsl168.neoplus.adsl.tpnet.pl
4 mecze i 9 goli w reprezentacji, strzelał bramki z reprezentacją Samoa Amerykańskiego (5), ekipie Wysp Tonga (3), oraz Samoa (1). Grał jeszcze przeciwko reprezentacji Papui Nowej Gwinei. W turnieju finałowym nie wystąpił. Ale interesująca ciekawostka kolego Solskjaer

hunter76 - 5 grudnia 2009, 16:16:06 - 188.147.231.76.nat.umts.dynamic.eranet.pl
ciekawe co zrobi jak zobaczy śnieg? buchaha...

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas