[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


9 lutego 2004, 8:31:42 - mogiel
Czystki w Stalowej Woli

Prezes klubu Stal Stalowa Wola zwolnił trzech piłkarzy z podstawowego składu. Legenda stalowowolskiej piłki, Mieczysław Ożóg musi szukać pracy w innych klubach. To samo czeka Andrzeja Kasiaka i Tomasza Szarowskiego.

To było do przewidzenia, ale nikt tego nie brał na poważnie. Tuz po zakończeniu rundy jesiennej, mówiono o „przewietrzeniu Stali”. Emocje wzrosły po powrocie do zielono-czarnych trenera Czesława Palika. Wprowadza on ostrą walkę o byt w zespole i nie ukrywa, że drużyna musi być odmłodzona. Do tego był potrzebny pretekst, a taki miał miejsce po turnieju halowym w Rzeszowie.

Stalówka nie pokazała tam wiele, a do tego po turnieju część piłkarzy poszła na zwolnienie chorobowe. Gdy się ono skończyło, trener Palik nie chciał z nimi rozmawiać i całą trójkę odesłał do prezesa Marka Jareckiego. Ten, w imieniu zarządu, zwolnił ich.

- Wszystko ma swoje granice – mówi jeden z członków zarządu klubu. – Nie chcemy wyciągać na światło dzienne podtekstów, ale piłkarze ci pozwolili sobie za dużo. Czy jest luka w zespole? Nie ma ludzi niezastąpionych. Trener zna swoje zadania i ma zrobić to, co do niego należy. Może to być nauczką dla wszystkich.Ożóg, Kasiak i Szarowski nie kryją swojego rozżalenia.

– To było do przewidzenia – mówi Andrzej Kasiak. – Jak przegrywaliśmy mecze, to zawsze była tylko nasza wina. Zawsze były wymówki, że za dużo zarabiamy, że nie integrujemy się z młodzieżą. Bzdury, których każdy ma już dość.Przed sobotnim sparingiem z Tomasovią, Mieczysław Ożóg głośno powiedział trenerowi Palikowi, co myśli o takim rozwiązaniu sprawy. Można być pewnym, że na tym się nie skończy. Zrazu zaczął się bój różnych klubów o stalowowolskich piłkarzy. Tydzień wcześniej od pierwszej drużyny zostali odsunięci Dariusz Michalak i Paweł Rybak. Ten drugi gra już w Sokole Nisko.


źródło: Nowiny

Zbychoo - 9 lutego 2004, 14:25:41 - au186.internetdsl.tpnet.pl (192.168.1.6)
Palik zaczyna robic to co w KSZO: narobi dziadowstwa i pójdzie fpizdooo; takich piłkarzy jak Rybak i Ożóg trzeba szanować, bo to nasi wychowankowie a nie jakiś pseudotrener spod Krakowa, on za pół roku juz bedzie gdzies daleko, a Paweł, Mietek i pozostali będą w d... mieli całą Stalówkę

tbg - 9 lutego 2004, 14:34:25 - bp254.internetdsl.tpnet.pl
Bravo Palik !!!! za rok IV liga... zarzad to ma chyba po... we lbach, sprowadzajac znowu Palika... GRATULACJE

zenek - 9 lutego 2004, 15:56:15 - zh215.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo panie PALIK. ta piatka juz od dwoch lat powinna grac najwyzej w 4 lidze. a mietek jak taki cwaniak to niech sobie przypomnie jak super gral w lecznej i siarce, a michalak? no coz jego miejsce najdalej w gornie (oby nie w Nisku...........)

peter - 10 lutego 2004, 2:10:03 - cache-mtc-ak05.proxy.aol.com
z daleka jestem od polskiej pilki..ale to co widze takiego prezesa..i trenera to tylko na taczkachkto to jest ten Palik nigdy nieslyszalem o takim zawodniku co on moze wniesc do zespolu swoje dziadowstwo i nieuctwo ja bym mu nawet juniorow niedal trenowac

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas