21 lutego 2004, 19:05:16 - maciejko
Siódme zwycięstwo z rzędu

W drugim tegorocznym meczu reprezentacja Polski wysoko (6-0) pokonała Wyspy Owcze w hiszpańskim San Fernando - to najwyższe nasze zwycięstwo od prawie 23 lat (15.11.1981 - 6-0 z Maltą). Niecodziennym wyczynem popisał się Paweł Kryszałowicz zdobywając cztery gole. Ostatni raz co najmniej cztery bramki w jednym meczu reprezentacji zdobył Włodzimierz Lubański w 1969 roku w spotkaniu z Luksemburgiem.

21 lutego, 17:15 - San Fernando (Estadio Bahía Sur)
Polska 6-0 Wyspy Owcze
Paweł Kryszałowicz 9, 40, 41, 43, Tomasz Kłos 60, Mariusz Kukiełka 87

Polska: 1. Maciej Nalepa (46' 12. Wojciech Kowalewski) - 3. Marcin Wasilewski, 6. Jarosław Bieniuk (46' 14. Jacek Kowalczyk), 2. Tomasz Kłos (k), 4. Marcin Baszczyński - 7. Damian Gorawski (46' 15. Marcin Nowacki), 10. Marcin Burkhardt, 5. Mariusz Kukiełka, 9. Marek Zieńczuk - 8. Paweł Kryszałowicz (46' 16. Ireneusz Jeleń), 11. Maciej Żurawski

Wyspy Owcze: 1. Jens Martin Knudsen - 5. Johan B. Hansen, 4. Óli Hansen, 13. Óli Johannesen (k), 2. Súni Olsen - 8. Julian Johnsson, 6. Jann Ingi Petersen, 7. Fróði Benjaminsen, 9. Jákup á Borg (63' 17. Christian Lamhauge Holst) - 10. John Petersen (63' 14. Hjalgrím Elttør), 11. Christian Høgni Jacobsen (46' 12. Andrew av Fløgum)

Mig - 21 lutego 2004, 19:18:09 - *.internetdsl.tpnet.pl
A tak fajnie było jak sie połączenie z komentatorem zerwało.......
SZPAKU wróć !!!

Likwidator - 21 lutego 2004, 19:19:08 - *.233.250.94
Basałaj był denny jak piłkarze z Wysp Owczych. Szpakowski był lepszy. A mecz? Świetny Kryszałowicz i Żurawski, ale ten drugi tylko w pierwszej połowie. Nie ma się co zachwycać tym meczem. Jednak Janas ma teraz kłopot bogactwa w linni napadu. Rasiak, Niedzielan, Żurawski, Kryszałowicz, no i Olisadebe. Ale osobiście z tego ostatniego bym zrezygnował.

djprzemo - 21 lutego 2004, 19:19:41 - *.szczecin.mm.pl
Basałaj: "Jeleń był zaodwrócony"

Victor - 21 lutego 2004, 19:21:18 - *.81-161.gts.tkb.net.pl
Brawo Kryszał! 4 bramki to nawet pasterzom owiec trzeba umieć strzelić Żuraw piękne asysty, może go trzeba do pomocy przesunąć na stałe?

eviluus - 21 lutego 2004, 19:24:20 - *.citynet.pl
Kryszał 4 bramki, ale tylko w ciągu jednej połowy. Kto wie, co by jeszcze nawojował, jakby go Janas do końca zostawił.
Zgadzam się z przedmówcami. Szpaq wróć!!!
BTW: Zauważyliście, że jak się na meczach kadry zrywa połączenie z Basałajem, to ze studia ZAWSZE komentuje Jońca? Może się chłop czuje niedowartościowany i sam wyciąga jakieś wtyczki?

ViKaR - 21 lutego 2004, 19:40:05 - *.netia.com.pl
BASAŁAJ I MIKLAS AUT!!!! A KRYSZAŁ ZROBIL HYBA JAKIEGOŚ REKORDA?? W 4 MIN. 3 GOLE ;D NO NO GRATKI ;]

qwerty - 21 lutego 2004, 19:41:13 - *.gazeta.pl
Kryszał jest pierwszym zawodnikiem w HISTORII, który strzelił dla Polski 4 bramki w jednej połowie i trzecim po Wilimowskim i Lubańskim (ten dwa razy raz 4 i raz 5), który strzalił w jednym meczu cztery bramki.

tom - 21 lutego 2004, 19:45:22 - *.telkab.pl (*.4.6.83)
basałaj odpuść se komentowanie meczy!!!

oiram - 21 lutego 2004, 19:48:59 - *.gl.digi.pl (unknown)
Żurawski powinien grać jako środkowy wysunięty pomocnik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

buahhaaa - 21 lutego 2004, 19:51:38 - *.mtm-info.pl (*.168.60.72, 80.48.254.135)
Basałaj, daj ty sobie spokój z tym komentowaniem. Niedość że słaby mecz to ten frajer tak piepszył że nie dało się tego słuchać. Basałaj a dlaczego tak chwalisz tylko piłkarzy grających u twojego brata? a zresztą ...j ci w d.... jak są ważne mecze to oglądam je w telewizji z komentarzem radiowym (Zimoch rulez)

bujarek - 21 lutego 2004, 19:53:28 - *.205.11.130 (*.1.0.157)
No ale wiślacy mieli udział przy każdej bramce (Zurawski asysty, Kukiełka i Kłos po golu). Bój się Amica, Legia i inni! Wisła mistrz!
PS. Szpakowski wracaaaj!

LEGIONISTA - 21 lutego 2004, 19:57:09 - *.ryglice.sdi.tpnet.pl (*.168.2.29)
BRONIE BASAŁAJA JAK BY NIE ON TO DOPIERO BY BYŁ MECZ

LEGIONISTA - 21 lutego 2004, 20:05:08 - *.ryglice.sdi.tpnet.pl (*.168.2.29)
ŻURAWSKI JEST ZA CIENKI NAWET NA WYSPY OWCZE SVITLICA TO BYŁ GOSC

maciejko - 21 lutego 2004, 20:33:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
qwerty - nieprawda - 5 goli (a także 4) zdobył również Ernest Pol, a 4 bramki - Mieczysław Batsch, Józef Nawrot

Twardy - 21 lutego 2004, 20:47:29 - *.chello.pl
Basałaj: W tym meczu jest dużo przewiń (powinno być przewinień) LOL

- - 21 lutego 2004, 20:52:14 - *.kosson.com
Moim zganiem najgorszy byl Zienciuk.Udaly mu sie moze ze 2 dosrodkowania.A Burchard, no coz nie zachwycil ale to perspektywiczny pilkarz,ale teraz chyba jednak na lawke w reprezentacji

gryfita - 21 lutego 2004, 20:55:54 - *.136.248.174 (*.12.1.173)
zaglosuj na kryszala:
mozna oddac nawet 10 glosow

Józef K. - 21 lutego 2004, 21:07:29 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.129.179)
Podanie (dośrodkowanie) Żurawskiego przy drugiej bramce - ŚWIATOWA KLASA!

karol - 21 lutego 2004, 21:13:36 - *.177.66.98
Burkhardt pokazal klase przy podaniu do kukilki ktory strzelil gola

LM - 21 lutego 2004, 23:24:34 - *.idea.pl
Tylu dobrych napastników nie mielismy nigdy naraz. Uważam, iż w pozostałych liniach też nie jest najgorzej. Teraz to już tylko zależy od trenera co ustawi i co jest w stanie wymusić od piłkarzy - dyscyplina !!!Takiej szansy na stworzenie dobrej drużyny nie mieliśmy od dawna.
A więc naprzód Polsko !!! No i oczywiście SZPAKOWSKI musi wrócić, choćby dlatego, że CISZEWSKI nie żyje, a inni są do luftu.

zuber - 22 lutego 2004, 11:24:03 - *.crowley.pl (*.168.6.6)
6:0, cztery bramki Kryszałowicza, siódme zwycięstwo z rzędu. Coś wydaje mi się, że wreszcie mamy reprezentację z prawdziwego zdarzenia. Wiadomo ktoś powie, że to tylko mecze towarzyskie, ale przecież warto zauważyć, że wczoraj nie grała nawet druga reprezentacja. Dawno nie wiedziałem takiego zaangażowania zaodników w walce z tak mało wymagającym rywalem. Wystarczy przypomnieć sobie chociażby poprzedni mecz z Wyspami Owczymi, nasi byli szczęśliwi, że zdobyli dwie bramki i wcale nie zależało im na następnych. Wrócą do kadry Krzynówek, Szymkowiak to dopiero będzie jazda. Meczami prawdy będą jednak dopiero przetarcie ze Szwedami i jesienne starcie z Anglikami (mam nadzieję że nasze orły będą grać na śląskim, gdyż tylko tam będę mógł obejrzeć mecz na żywo. Oby wystarczyło im do tego czasu pary. Co do Basałaja jest on po prostu denny, ale wybór pomiędzy nim a Szpakowskim to żaden wybór.

Paweł - 22 lutego 2004, 12:48:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Najlepiej jakby wypozyczyli kogoś z Polskiego Radia (proponuję Tomasza Zimocha albo Andrzeja Janisza).

Chris - 22 lutego 2004, 13:24:13 - *.75.203.1 (*.19.14.29)
Przejrzałem te wszystkie "piania"na temat meczu z Wyspami. Wszędzie "propaganda sukcesu"
Przecież gra kadry w tym meczu była żałosna!
Czy tego nikt nie widział?
Panowie reprezentanci, cóż z tego, ze strzeliliście tyle bramek? Gdyby nie to, 90 minut w waszym towarzystwie byłoby nie do wytrzymania.
Takie sparingi nie nadają sie do publicznego pokazywania i to w publicznym kanale TV.
Sposród tych, którzy grali - w granicy tolerancji mieścili sie tylko Żurawski i Kryszałowicz.
Wsciekły jestem, kiedy muszę oglądać "balony" w wykonaniu reprezentacji.
Dość propagandy sukcesu!

apli - 22 lutego 2004, 14:28:57 - *.au.poznan.pl
CZY BURHARD TO NADZIEJA POLSKIEJ PIŁKI????????????
Przez cały mecz stąpał jak kasztanka Piłsudzkiego, piłka odbijała się od niego jak od ściany, nie widział partnerów ( nie chciał widziec) a jak zobaczył to podał( podał to chyba określenie nie na miejscu) tak ze nie skomentuje tego!!!!!!!!!!!!!!

apli - 22 lutego 2004, 14:42:36 - *.au.poznan.pl
przepraszam: BURKHARDT jw.

ełkaesiak - 22 lutego 2004, 22:47:57 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.130)
a ile jest rekord w wygranych meczów przez nas z rzędu i czy chodzi wam forum??