5 grudnia 2009, 17:57:25 - prof
Jeziorak zajął drugie miejsce w turnieju w Górznie

Piłkarze Jezioraka Iława zajęli drugie miejsce podczas sobotniego turnieju o Puchar Górzna. Zwyciężyli gospodarze - Unifreeze I Miesiączkowo. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Remigiusz Sobociński.

Jeziorak Iława 2-2 k. 3-4 Unifreeze I Miesiączkowo

Jeziorak wystąpił w składzie: Maciej Kula, Remigiusz Sobociński, Arkadiusz Klimek, Piotr Dymowski, Wojciech Figurski, Tomasz Radziński, Piotr Rybkiewicz, Krzysztof Kressin, Iwo Zubrzycki, Jakub Drzystek, Kamil Tomczyk, Bartosz Dobroński.

źródło: Jeziorak Iława

LS - 5 grudnia 2009, 18:01:35 - *.adsl.alicedsl.de
Miesiaczkowo..spoko :P

Mumia - 5 grudnia 2009, 18:10:37 - *.olsztyn.mm.pl
ee tam po rzutach karnych przegrali ;p no i w bramce nasz fenomen bramkarski kula ;D

maxi - 5 grudnia 2009, 19:25:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Grzesiek Bała

Kyppcio - 5 grudnia 2009, 19:28:51 - *.gdynia.mm.pl
prawie LM ...Miesiączkowo ....zabawnie brzmi :P
ale MVP ciut zdziadział ocierał się o narodową kadrę :/

s - 5 grudnia 2009, 19:55:05 - *.olsztyn.mm.pl
Mniejsza o wynik ważne, że chłopaki sobie pograli jakiś turniej na zakonczenie rundy.Bartek Dobroński kontuzuja przez polowe rundy a tu proszę postrzelal sobie chlopak

FanWęgrowa - 5 grudnia 2009, 21:42:27 - *.33.74.49
do kaka-firmy może żadne ale kibiców swoich maja..

piłkarz - 5 grudnia 2009, 23:54:23 - *.xdsl.centertel.pl
No Unifreeze szacun. grałem tam. Rozwalić Jezioraka który grał w takim składzie...

owos - 6 grudnia 2009, 2:55:54 - *.231.89.0
bylem na meczu i jeziorak wcale niebyl lepszy na boisku i sobocinski niezasluzyl na mvp tylko Grzesiu Bała. Unifreeze oby tak dalej

obserwator - 6 grudnia 2009, 11:31:49 - *.48.102.53
finał na wysokim poziomie, Unifre prowadziło już 2-0 , ale dysponowało węższą kadrą /tylko 1 rezerwowy/ , Jeziorak /6 na ławce/ - dlatego Jeziorak odrobił straty i końcówka była dramatyczna, karne to huśtawka nastrojów: słupki, obrony bramkarzy i piękne bramki. Bohaterem okazał sie bramkarz Unifre, który obronił 3 karne i sam strzelił 1 bramkę dla swojego zespołu ;) BRAWO RYSIAK BRAWO UNIFRE !!!

koNio - 6 grudnia 2009, 12:51:57 - *.eltronik.net.pl
tylko Sparta!

halo - 6 grudnia 2009, 16:46:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mam pytanie. Po ilu zawodnikow grali w tym turnieju?? i ile minut trwal 1 mecz??