6 grudnia 2009, 13:10:31 - qmichal
Gol i czerwona kartka Tomasza Stolpy

Tomasz Stolpa strzelił swoją czwartą ligową bramkę w obecnym sezonie. 26-letni napastnik zdobył gola dla Qəbələ FK w spotkaniu 13. kolejki ekstraklasy Azerbejdżanu zremisowanym na własnym stadionie z Qarabağ Ağdam 1-1 (0-0). Polak pokonał bramkarza rywali w 51. minucie z rzutu karnego. W 71. minucie Stolpa został ukarany drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką.

6 grudnia 2009, 11:15 - Qəbələ
Qəbələ FK 1-1 Qarabağ Ağdam
Tomasz Stolpa 51 (k) - Rəşad Fərhad Sadıqov 78

czerwone kartki: Tomasz Stolpa (71. minuta, Qəbələ FK, za drugą żółtą) - Admir Teli (90. minuta, Qarabağ Ağdam).

Qəbələ FK zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli z 22 punktami na koncie.

longer - 6 grudnia 2009, 13:16:03 - *.gorzow.mm.pl
ludzie robią kariere!

abcd - 6 grudnia 2009, 13:16:29 - *.kielce.vectranet.pl
Azebrejdżan ;d;d;d. no cóz tam jest miejsce polskich kopaczy, omyłkowo nazwanych piłkarzami.

dfff - 6 grudnia 2009, 13:20:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ooo. Sadigov strzelił gola. Pewnie w jego stylu huknął z wolnego.

puszek - 6 grudnia 2009, 13:22:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
orientuje się ktos ile ludzi chodzi na mecze ligowe w Azejberdżanie?

łańcut - 6 grudnia 2009, 13:34:43 - *.mobile.playmobile.pl
puszek - frekwencją nie rażą na te lepsze zespoły to chodzi po pare tysięcy (neftci ,chazar) a reszta to mizernie jak na ekstraklase, tam to raczej na reprezentacje chodzą bo często jest komplet na tofig bahramow.a jak się ktoś meczami interesuje tej ligi to jest kanał na satelicie AZ TV i tam w soboty i niedziele między 10-14 nie raz widziałem mecz I ligi albo magazyn ekstraklasy azerskiej, krajobrazy porównywalne do naszego III poziomu ligowego.

a. - 6 grudnia 2009, 13:36:40 - *.78.138.92
Nie wiem, skąd tyle złośliwości u co niektórych.
Chłopak robi co lub, dostaje za to pieniądze i przy okazji zwiedził kawał Europy. Śmiejecie się, że Azerbejdżan, a większość z was miałaby problem ze wskazaniem go na mapie. Nie mówiąc już o poziomie tamtejszego futbolu.

sss - 6 grudnia 2009, 13:41:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
taa... wy sie smiejecie a on robi co lubi i bierze za to kase... pewnie nie jeden z was by tak chcial...

dobry_grac - 6 grudnia 2009, 13:48:10 - *.chello.pl
sss - święt racja ;)
niejeden z was chciałby brać tyle kasy co on ;d przy okazji robi to co lubi i czego tu więcej od życia chcieć ;>

Brak2Sensu - 6 grudnia 2009, 13:54:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to w Azerbejdżanie też sędziowie pokazują kartki?!? :P

ha - 6 grudnia 2009, 14:01:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to Tomek zaszalal

jojo - 6 grudnia 2009, 14:06:46 - *.132.112.118
qarabach pajace kometujace w pucharze UEFA wyeliminowal Rosenborg i zaszedl dalej niz polskie kluby-do wszytskich znawcow footbal a reprezentcja Azerbejdzanu pokonala Czechy ostatnio i remis z Rosja tacy eksperci jak wy to do pieca!!! lepiej sie nie odzywac jak sie ma glupio pisac. Niech sie chlopakowi wiedzie gdziekolwiek by nie byl !!!

SnakeNSE - 6 grudnia 2009, 14:12:39 - *.toya.net.pl
pozdrawiam noramlnych!!! Powodzenia Tomek, strzelaj więcej goli!!!

hunter76 - 6 grudnia 2009, 15:06:20 - *.146.188.210.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Może kupią Rasiaka i Włodarczyka -mistrz Quabala fk...

wartownik - 6 grudnia 2009, 16:08:10 - *.239.244.16
czy jest szansa aby ten człowiek otszymał polskie obywatelstwo? myślę, że na jakiś mniej ważny mecz mugłby dostać powołanie, a nóż by się sprawdził

hajkos - 6 grudnia 2009, 16:49:56 - *.ssp.dialog.net.pl
podobno ten karny był z 20 metrów w samo okienko.

gfg - 6 grudnia 2009, 18:15:30 - *.xdsl.centertel.pl
sezon życia już 4 bramka czyli 8 w całym życiu ;D lepsze by było granie w Angli 3-4 liga ale dobra w azerkach grają odpady z Bułgarii ..

Lato - 6 grudnia 2009, 20:46:06 - *.zax.pl