[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


9 grudnia 2009, 15:56:00 - koofel
Stal Stalowa Wola sprawdza kolejnych piłkarzy

W środę trener pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola Janusz Białek miał w planach rozegranie ostatniego w tym roku sparingu. Jednak nie udało się znaleźć sparingpartnera, w związku z tym odbyła się jedynie gra wewnętrzna.

Szkoleniowiec podzielił swoich podopiecznych na dwa składy, w których pojawiły się nowe twarze. Szkoleniowiec przyglądał się poczynaniom Serhija Szpaka z CSKA Kijów, Alberta Szachowa z Feniks-Illicziwec Kalinine oraz Iwana Łytwyniuka z Hetmana Zamość. W gierce udział wziął także wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, który nie chciał ujawnić swojego nazwiska.

- Myślę, że będą kolejne okazje do zaprezentowania się - odparł wychodząc z pokoju trenera zawodnik z Łodzi. Kolejny raz do Stalowej Woli przyjechał Krystian Getinger, który prawdopodobnie wpadł w oko trenerowi pierwszoligowca. Sam zainteresowany nie ukrywa, iż interesuje go gra w drużynie ze Stalowej Woli. - Chciałbym grać w Stali, ale jaka będzie moja przyszłość zależy od trenera i zarządu. Zainteresowanie moją osobą wyraziła również Stal Rzeszów - powiedział pomocnik występujący ostatnio w Stali Mielec. W bramce również można było zobaczyć juniora Łukasza Ceborskiego.

- Dzisiaj kolejni zawodnicy przyjechali, którzy chcieli się sprawdzić w naszej drużynie. Taką szansę dostali, jednak większość nie spełnia odpowiednich warunków. Z wszystkich graczy, którzy byli u nas na test meczach nie ukrywam, że jestem zainteresowany dwoma zawodnikami. Czy z tego coś wyjdzie, okaże się w następnym tygodniu. Na pewno jeszcze pracujemy nad sprowadzeniem zawodników z przeszłością pierwszoligową i ekstraklasową - powiedział Janusz Białek, trener Stali Stalowa Wola.


źródło: Stalowka.net

awer - 9 grudnia 2009, 16:10:58 - abfz164.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli zmiana nazwy na Stal ukraińska Wola ? Ale przynajmniej dogadają się z tamtejszą ludnością

Poss - 9 grudnia 2009, 16:11:57 - host-81-190-52-166.lublin.mm.pl
Powiedział co wiedział..

paolo - 9 grudnia 2009, 16:17:18 - ds-ach.ap.krakow.pl
może uda się utrzymać? ja trzymam kciuki

stalówka - 9 grudnia 2009, 16:19:29 - siec.interblock.pl
Mam nadzieję że to nam pomoże się utrzymać chociaż szanse są marne....

Robson38 - 9 grudnia 2009, 16:23:47 - ehost-33.mtm-info.pl
Trzeba wierzyć do końca w utrzymanie!!

Najt - 9 grudnia 2009, 16:56:29 - 195.242.90.210
Bez radykalnej poprawy gry utrzymania nie będzie. Ale to wcale nie oznacza, że jest to niemożliwe ;)

raf - 9 grudnia 2009, 17:39:39 - buo18.internetdsl.tpnet.pl
nie chce sie patrzec na te transwery nawet,,.slal niegra w 4 lidzze tylko w 1 !!!!moze ktos sie obudzi z prezesow stali i zrobi kilka transwerow z extra klasy...

a - 9 grudnia 2009, 17:43:36 - host84-38-85-136.tvkdiana.pl
jak dasz pieniądze to zrobią

Mati - 9 grudnia 2009, 18:06:27 - dlo36.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zdecydowanie jestem za utrzymaniem Stalówki i Motoru! Kto ma grać w I(I) lidze? Dolcany, Nieciecze czy Kluczborki?

df - 9 grudnia 2009, 18:16:41 - 77-255-9-193.adsl.inetia.pl
Na pewno jeszcze pracujemy nad sprowadzeniem zawodników z przeszłością pierwszoligową i ekstraklasową - powiedział Janusz Białek, trener Stali Stalowa Wola. => lepiej zeby tak bylo:
Na pewno jeszcze pracujemy nad sprowadzeniem zawodników z PRZYSZŁOŚCIĄ pierwszoligową i ekstraklasową - powiedział Janusz Białek, trener Stali Stalowa Wola.

piotr - 9 grudnia 2009, 18:17:41 - static-34-124-170-79.stalowa.pilicka.pl
utrzymanie w pierwszej lidze jest nieprawdopodobne. Zbudujcie zespół który po spadku się nie rozpadnie ale od razu będzie liderem w drugiej lidze.

Przemo - 9 grudnia 2009, 18:53:26 - gif250.internetdsl.tpnet.pl (192.168.1.201)
czyżby ten zawodnik z łodzi to Sypniewski ?

owp - 9 grudnia 2009, 19:23:40 - abds24.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z Białka taki trener... O dziwo gdy tylko opuścił Mielec(III liga) i przeszedł do Stalowej(I), w Mielcu od razu odżyły nadzieje na utrzymanie i przestali okupywać ostatnie miejsce w tabeli ^^

eRwin - 9 grudnia 2009, 20:19:54 - JawoR010-prokomp.dsl.swic.bdi.inetia.pl (192.168.1.194)
"W gierce udział wziął także wychowanek Łódzkiego Klubu Sportowego, który nie chciał ujawnić swojego nazwiska."
Ciekawe czego sie boi :D

Jaro - 9 grudnia 2009, 21:51:24 - host-89-228-26-41.zamosc.mm.pl
Zapewne problemów u obecnego pracodawcy.

Gostek - 9 grudnia 2009, 22:30:12 - buo171.internetdsl.tpnet.pl (192.168.2.33)
"Mielim" kiedyś takiego szkoleniowca,który mówił;
"Chłopaki - grajta swoje,nie róbta jaj".!
No i graliśmy swoje,a Europa nam uciekła.!

ZKS - 10 grudnia 2009, 11:06:01 - 195.93.222.146
Sypniewski trenuje ze Stalówką!!! Info pewne!

RKS - 10 grudnia 2009, 14:42:08 - host-89-167-59-213.nplay.net.pl
St. Wola gdzie to jest na mapie?

do rks - 10 grudnia 2009, 15:32:28 - 093105134194.kielce.vectranet.pl
No tak do szkoły się nie chodziło to sie nie wie. Różne są kary Boze.

jj - 10 grudnia 2009, 17:11:12 - 188.33.41.240
awer nie boj bidy i tak nie przebijecie spartakusa szarowola co do ukrainskich graczy tu sie nie dziwie na Ukrainie jest dziki zachod wiec spartakus tez musi byc dziki

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas