12 grudnia 2009, 18:14:41 - qmichal
Skuteczny jubilat

Lech Poznań wygrał we Wronkach z Koroną Kielce 2-0 (0-0). Obie bramki dla Kolejorza zdobył Tomasz Mikołajczak, który w piątek obchodził urodziny. Dla 22-letniego napastnika były to pierwsze trafienia w Ekstraklasie. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni Jacka Zielińskiego spędzą zimową przerwę w rozgrywkach na trzecim miejscu.

W 5. minucie Semir Štilić sprytnie zagrał do wbiegającego w pole karne Roberta Lewandowskiego, jednak strzał napastnika Kolejorza pewnie obronił Zbigniew Małkowski. W 17. minucie Sławomir Peszko oddał niesygnalizowane uderzenie z narożnika szesnastki gości, ale i tym razem skuteczną interwencją popisał się bramkarz Korony. Pięć minut później Anderson Cueto strzelił obok słupka po swojej indywidualnej akcji. Kielczanie po raz pierwszy zagrozili bramce gospodarzy w 26. minucie. Wtedy to po zagraniu Pawła Sobolewskiego najpierw w dobrej pozycji strzeleckiej znalazł się Andradina, jednak jego uderzenie zablokował Marcin Kamiński, a następnie do piłki doszedł Jacek Kiełb, który strzelił w środek bramki, gdzie skutecznie interweniował Jasmin Burić. W doliczonym czasie gry Mateusz Możdżeń dośrodkował w pole karne, a naciskany przez Jacka Markiewicza Lewandowski posłał futbolówkę obok słupka.

W 49. minucie Paweł Buśkiewicz oddał groźny strzał sprzed pola karnego, jednak bramkarz Lecha zdołał sparować piłkę na rzut rożny. Po chwili napastnik kielczan stanął przed kolejną na szansą na strzelenie bramki. Andradina odebrał futbolówkę Ivanowi Đurđeviciowi i dokładnie podał do Buśkiewicza, który w sytuacji sam na sam z Buriciem strzelił w nogi Bośniaka. W 56. minucie Tomasz Bandrowski zagrał w szesnastkę gości do Lewandowskiego, a ten nie wykorzystał świetnej okazji do pokonania Małkowskiego i posłał piłkę tuż obok słupka. Trzy minuty później Andradina dokładnie wycofał przed pole karne do Aleksandra Vukovicia, jednak jego strzał był zbyt lekki, by zaskoczyć golkipera Kolejorza. W 65. minucie Peszko znalazł się w dogodnej sytuacji strzeleckiej, jednak zamiast uderzać na bramkę próbował podawać do Lewandowskiego i jeden z defensorów Korony wybił futbolówkę na rzut rożny. Sześć minut później Lewandowski ładnie przyjął piłkę w polu karnym, jednak Małkowski zdołał obronić jego strzał z półobrotu. W 74. minucie Andradina dokładnie dośrodkował do Ernesta Konona, a wprowadzony chwilę wcześniej na boisko napastnik uderzył głową tuż nad poprzeczką. Dwie minuty później futbolówkę po groźnym strzale Peszki sprzed pola karnego na rzut rożny sparował bramkarz Korony. Właśnie po tym stałym fragmencie gry poznaniacy objęli prowadzenie. Dokładne dośrodkowanie Peszki wykorzystał Tomasz Mikołajczak, który strzałem głową pokonał Małkowskiego. Dziesięć minut później 22-letni napastnik zdobył kolejnego gola. Mikołajczak otrzymał piłkę od Lewandowskiego, ograł Nikolę Mijailovicia i efektownie przerzucił futbolówkę nad wychodzącym z bramki golkiperem kielczan.

12 grudnia 2009, 16:15 - Wronki
Lech Poznań 2-0 Korona Kielce
Tomasz Mikołajczak 77, 87

Lech: 30. Jasmin Burić - 32. Mateusz Możdżeń, 19. Bartosz Bosacki, 3. Ivan Đurđević, 35. Marcin Kamiński - 17. Sławomir Peszko, 21. Dimitrije Injac, 6. Tomasz Bandrowski, 14. Semir Štilić (86, 13. Ján Zápotoka), 20. Anderson Denyro Cueto Sánchez (63, 26. Tomasz Mikołajczak) - 8. Robert Lewandowski (90, 4. Mateusz Szałek).

Korona: 33. Zbigniew Małkowski - 15. Jacek Markiewicz, 34. Piotr Malarczyk, 4. Hernâni, 7. Nikola Mijailović - 27. Jacek Kiełb (68, 2. Dariusz Łatka), 5. Aleksandar Vuković, 28. Cezary Wilk (82, 8. Łukasz Cichos), 29. Paweł Sobolewski - 16. Andradina, 19. Paweł Buśkiewicz (73, 30. Ernest Konon).

żółte kartki: Możdżeń, Bandrowski - Wilk.

sędziował: Marcin Borski (Warszawa).
widzów: 3000.

lechita - 12 grudnia 2009, 18:15:33 - *.icpnet.pl
brawo brawo tomek !! oby tak dalej !! tylko lech !!

CK_MKS - 12 grudnia 2009, 18:15:37 - *.netcity.pl
Buśkiewicz, pseudonapastnik, pseudopiłkarz. Przegrałeś nam mecz cieniasie!!! Pakuj się i wypad z Kielc. Korona, brawo za walkę.

Tomek - 12 grudnia 2009, 18:15:49 - *.szczecinek.vectranet.pl
I po co się napinasz?
Brawo Lech! Brawo Mikołajczak!

erw - 12 grudnia 2009, 18:15:55 - *.97.117.175
Buskiewicz Konon tym panom juz dziekujemy!!!Tragedia!!!

Michał - 12 grudnia 2009, 18:16:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pięknie Mikołajczak drugi gol piękny

1929 - 12 grudnia 2009, 18:16:05 - *.adsl.inetia.pl
Graty z Ostrowca :> KSZO & Lech

aztec - 12 grudnia 2009, 18:16:53 - *.nowinynet.pl
Korona nie grała źle, szkoda nie wykorzystanych szans które się zemściły. Na wiosnę powinno być lepiej.

patol666 - 12 grudnia 2009, 18:18:22 - *.centertel.pl
Brawo LechZnów zwyciężył faworyt ligi polskiej!!!

benfa - 12 grudnia 2009, 18:18:31 - *.177.133.10
no prosze kto strzelił, brawo Lech! dobre transfery zimą i znów bedzie szansa

pirat789 - 12 grudnia 2009, 18:19:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Korona po dobrej grze... znowu przegrywa. Dziś Buśkiewicz - pseudonapastnik jak to powiedział CK_MKS przegrał nam mecz. Jednak wolę ładnie grającą, ale przegrywającą Koronkę niż nudnawo (jak na Polonii). Jednak brawo za walkę i za grę... Niestety za estetykę nie dostaniemy utrzymania. Ale po grze widac, że utrzymamy się bez problemu... Buśka wypad... przecież mamy Gawęckiego.

brutus211 - 12 grudnia 2009, 18:20:43 - *.icpnet.pl
Jak będzie tak grać całą wiosnę Koronka to może być w środku tabeli. I nich zarząd wreszcie kupi napastnika z klasą. To co pokazał dzisiaj Buśkiewicz w akcji sam na sam... szkoda gadać. I miał więcej akcji. Dzisiaj pochwalił bym go jako pomocnika Ale napastnikiem jest beznadziejnym

kibic lech - 12 grudnia 2009, 18:21:10 - *.116.228.60
ogladalem ten mecz .....ostatnie 20 min wmiare,wmiare zagrali za czasow ala smudy....mam nadzieje ze ta wisle przegonia wiosna i szybko powroca na bulgarska:-)...

walduś - 12 grudnia 2009, 18:21:19 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Tomek.Nareszcie się odblokowałeś.Wiosna będzie Twoja!!!

Kielce - 12 grudnia 2009, 18:26:13 - *.net.pl
Zarząd Korony do dymisii pytam sie gdzie są obrońcy LUDZIE przecież ten chopiec Malarczyk powinnien grać max w 1 lidze i u c z y ć się

przyjaciel - 12 grudnia 2009, 18:29:55 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Mikołajczak!!Świetny piłkarz, wielki talent!! nadzieja polskiej piłki!!!Tak trzymać!

Angel - 12 grudnia 2009, 18:33:44 - *.centertel.pl
Zagrali jak nigdy, przegrali jak zawsze!

fan - 12 grudnia 2009, 18:33:55 - *.108.16.50
Lech-Korona 7:0, Dobrze, że takie kluby graja w ekstraklasie
KSZO%Lech

Znany - 12 grudnia 2009, 18:35:07 - *.198.udn.pl
Buśkiewicz jesteś pośmiewiskiem całej ligi twoje występy w Koronie to wielka pomyłka wynoś się z Kielc i wracaj do klasy A bo tam grają zawodnicy o podobnych umiejętnościach co ty aha i weź ze sobą Cichosa Konona Łatke Nowotczyńskiego Kozubka i Markiewicza nie potrzeba w naszym klubie tych amatorów bo to oni nam wszystkie mecze jakie przegraliśmy lub zremisowaliśmy zawalili

jarson - 12 grudnia 2009, 18:35:25 - *.chello.pl
miejsce korony w 1 lidze i takich maja graczy

KoronaFan - 12 grudnia 2009, 18:35:46 - *.147.130.55.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Piotr Malarczyk zdecydowanie najsłabszy na boisku. Takich panienek to nasza Koronka nie potrzebuje w składzie! Wstyd, ze zakłada koszulkę meczową bo pojęcia o defensywie nie ma

Pienio - 12 grudnia 2009, 18:38:27 - *.tepsalan.pl
Z calym szacunkiem do Lecha, ale patrzac na sklad to maja cienki

Robi - 12 grudnia 2009, 18:39:09 - *.prolucid.com
Za coś takiego to bym rozwiązał kontrakt z Buśkiewiczem w trybie dyscyplinarnym. Miał piłkę meczową, 9/10 napastników by to strzeliło, a my mamy pecha mieć tego 10... Won z Kielc, palancie!

LechxD - 12 grudnia 2009, 18:39:16 - *.cdma.centertel.pl
Bravo lech Bravo Mikołajczak :D Szkoda że nie grał od pierwszej minuty bo myślę że miał by hat-trick ;D
Aeserasera kolejorz try punkty ma ...

lewitujący - 12 grudnia 2009, 18:41:25 - *.icpnet.pl
Spójrzcie na sytuację Buśkiewicza z innej strony - to Burić zachował się bardzo dobrze .

fajny - 12 grudnia 2009, 18:42:01 - *.219.208.219
znany zapomniales o gajtkowskim hehhe

xD - 12 grudnia 2009, 18:42:21 - *.cdma.centertel.pl
do Pienio
Lech ma dobry skład tylko połowa pierwszej 11 ma konuzje.

Znany - 12 grudnia 2009, 18:42:50 - *.198.udn.pl
racja fajny i nie zapominajmy o Edsonie!!

rafi - 12 grudnia 2009, 18:47:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
zwroccie uwage ze w Lechu gralo 8 20-latkow ! ale bez wzmocnien i z tym pseudotrenerem nic nie bedzie!!

gres - 12 grudnia 2009, 18:53:16 - *.chello.pl
korona ostatni raz wygrała.... 4 miesiące temu z piastem... i aż dziwne ze nie jest na spadkowej pozycji... widocznie reszta ogonu jest jeszcze "lepsza".
brawo Lech! jest już na prostej... ktoś chce powrotu smudy? który "uzdrowił" zagłębie? prosty przykład że do wyników potrzebni sa też piłkarze na poziomie a nie szpital czy ferajna podwórkowa

Synia - 12 grudnia 2009, 19:03:16 - *.hsd1.il.comcast.net
My God!!! Jak mozna patrzec na tego Latke... wszystkie pilki traci , nie umie podac - tylko gania jak oszalaly... zero mysli taktycznej - odkad pojawil sie na boisku za Kielbia - prawa strona przestala funkcjonowac...Jak dlugo ten nedzny pilkarzyna bedzie osmieszal zolto-czerwony trykot? Czy nikt tego nie widzi , ze on nic nie wnosi do gry i swiadomie oslabia zespol!!!??? ustap czlowiecze miejsca mlodzszym i zdolniejszym!!! Trenerze blagam !!! nigdy wiecej Latki!!!!

MKS 1973 - 12 grudnia 2009, 19:13:10 - *.146.30.8.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Dobry mecz w wykonaniu Korony. Szkoda ,że pseudonapastnik Buśkiewicz nie wykorzystał 200% sytuacji .Trzeba wymienić zarząd i dać tam ludzi z jajami. Prezesie kupujemy piłkarzy nie znanych z nazwisk, a znanych ze swoich umiejętności. Troche myślenia, a nie tylko kasa i kasa. Wbijcie to sobie do swoich głów jeśli wam na Koronie zależy!!!

oleoeoes - 12 grudnia 2009, 19:16:07 - *.219.255.176
Ilu młodych:
Jasmin Burić, Mateusz Możdżeń, Marcin Kamiński, Anderson Cueto, Tomasz Mikołajczak, Mateusz Szałek.
Za Smudy nie do pomyślenia.

piszczel - 12 grudnia 2009, 19:18:14 - *.mobile.playmobile.pl
ale sie raduje i koronke w 1 lidze za rok widuje.

maykell - 12 grudnia 2009, 19:26:19 - *.centertel.pl
Pisałem od dawna i piszę jeszcze raz, należy pozbyć się kopaczy nienadających się na ekstraklasę. A są to:
Szymoniak
oraz Gajtkowski, solarkaboy i udawacz kontuzji!!!
11 kopaczy!!!
Tych gości należy zimą sprzedać albo zwyczajnie zwolnić. W ich miejsce sprowadzić 4 na poziomie najlepiej z zagranicy a resztę kadry uzupełnić młodymi z ME.

ckck - 12 grudnia 2009, 19:27:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Znowu porażka po błędzie sędziego. Mecz na remis. Odwalcie się od Malarczyka - to jeszcze będzie podpora repry za kilka lat. Niech się chłopak ogrywa, ma prawo do błędów w wieku 18 lat. Ale obrońców trzeba kupić.
Buśkiewicz co mecz pokazuje, że może grać na każdej pozycji ale nie na ataku! Od czasów Szewczuka nie było większego drewniaka.
I odwalcie się od zarządu - wreszcie Koroną rządzą ludzie z głową - znowu chcecie nazwy Picipolo Korona Kielce? I przekrętów jak za pana Krzysztofa K.?
Brawo dla trenera Sasala, widać że ma pojęcie. 3-4 transfery w zimie, pozbycie się Edsona, Gajtkowskiego, Cichosa, Buśkiewicza, Łatki, Zganiacza dokooptowanie jeszcze 2-3 junioró i jeszcze się wszyscy będą Koronki bali w lidze.
Tylko MKS!

geno - 12 grudnia 2009, 19:39:09 - *.chello.pl
Bardzo przyzwoity mecz w wykonaniu sędziego. Zresztą liniowi również nie popełniali błędów. To aż dziwne biorąc pod uwagę iż mecz odbywał się w ...kolebce mafii piłkarskiej

piszczel - 12 grudnia 2009, 19:39:31 - *.mobile.playmobile.pl
"Była nasza wola taka, by Lech ograł tego cieniaka.
Długo koronka sie meczyła, aż na koniec sie rozmyła.
Znów do domku powrót z płaczem, mimo chodów z mecenasem.
Taki to już los klubiku, gdy jest awans bez wyniku"

Obuszek - 12 grudnia 2009, 19:39:54 - *.adsl.inetia.pl
Dopóki kopacze i trener nie zaczną traktować profesjonalnie swego fachu niema co myśleć Koronko o wygranych.Teraz całkowita wyprzedasz ,,kalek" i budowa zespołu od nowa.

CK_MKS - 12 grudnia 2009, 19:44:12 - *.netcity.pl
do ckck "Od czasów Szewczuka nie było większego drewniaka." Kolego prawie tak dobry jak buśka, był też Bagnicki
Taka refleksja mnie naszła, że po Grześku "Kiełbasie" Piechnie, to w Koronie nie było napastnika z "tym czymś", że był zawsze tam gdzie trzeba Pozdrowienia dla "Kiełbasy"

ckck - 12 grudnia 2009, 19:44:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Tak sędzia się nie mylił do czasu uznania pierwszej bramki z nieprzepisowo wykonanego rzutu rożnego. Niestety to wypaczyło wynik meczu. Za pare minut ten sam zawodnik, ten sam róg i sędzia jakoś dojrzał złamanie przepisów. No i efekt rogu z deka inny.

ckck - 12 grudnia 2009, 19:46:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@CK_MKS - Fakt. Kiełbasa trzymaj się! Pamiętamy!

geno - 12 grudnia 2009, 19:48:35 - *.chello.pl
ckck chcesz powiedzieć że te 2 cm o które piłka nie stykała do lini wypaczyły wynik meczu?

JaneK - 12 grudnia 2009, 19:49:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakie to szczęście że to nie Wy ustalacie kto ma grac a kogo wywalić z Korony. Od tego jest trener i pewnie ma swoje przemyślenia. Jest takie przysłowie, które oddaje możliwości transferowe Korony: "tak krawiec kraje jak mu materii staje".

radoninho - 12 grudnia 2009, 19:50:23 - *.as.kn.pl
i co trenerze Zielinski?!Nie daje pan za wiele szans mlodym pilkarzom a przeciez ten Mikolajczak jest krolem strzelcow 3 ligi z tamtego sezonu w barwach Nielby Wagrowiec!!! niech pan reraz nie mowi ze nie ma pan w Lechu kim grac!!!

$ KSZO $ - 12 grudnia 2009, 20:20:57 - *.croy.cable.virginmedia.com
BRAWO LECH za cala runde szkoda tylko tych remisow ale mam nadzieje ze odbijecie sobie sezon i to wy na finiszu odbierzecie mistrz Wisle.
****ARKA*KSZO*LECH****

dka - 12 grudnia 2009, 20:26:14 - *.satfilm.pl
aha,zaraz się zacznie... brylant! supertalent!! Ferguson go obserwuje!!! a ja wam mówie, że prawdopodobnie za jakiś rok będzie spełnionym...drugo/trzecio-ligowcem

robi ck - 12 grudnia 2009, 20:38:25 - *.chello.pl
piszczel jestem z Kielc i kibicuje Koronie, mam 40 lat i nie wiem skad u ciebie tyle nienawisci i zla? Nie wiem moze ty jestes chory albo dziwny?

ckck - 12 grudnia 2009, 20:56:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Geno nie 2 cm tylko co najmniej 20cm. 3 min. później był taki sam rzut rożny, też Peszko ale tym razem sędzia cofnął - możesz porównać ich efekty. Poza tym przepisy są po to żeby dotyczyły każdego na boisku w każdej sytuacji a sędzia ma obowiązek je egzekwować. Nie zareagował czym wpłynął na wykonanie rogu co wpłynęło na wynik. Proste?

CK_MKS - 12 grudnia 2009, 21:00:03 - *.netcity.pl
piszczel: "Była nasza wola taka, by Lech ograł tego cieniaka.
piszczel wielką ma radochę, bo Korona dziś przegrała,
zamiast bzykać swoją żonę, która dawno go olała,
szuka kumpla na portalach, zrozumienia i posłuchu,
gdyż już kuśka, od PCeta, nie nadaje się do ruchu.
Krzyczy, huczy i rozrabia, jęczy, piszczy i zawodzi,
skąd on, piszel nasz, impotent, zgadnij, ... może z "miasta" ...
Pozdrowienia dla normalnych

ob - 12 grudnia 2009, 21:10:42 - *.toya.net.pl
byle tak dalej ck, tak dalej

goretex - 12 grudnia 2009, 21:16:18 - *.chello.pl
Jaki dyrektorbiura ŚZPN,taki poziompiłki.Staszek N. naszprzyjacielod sprzątania

korzeń MKS - 12 grudnia 2009, 21:21:07 - *.147.12.160.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Wreszcie Tomek się odblokował,wiedziałem że to musi kiedyś nastąpić jest od strzelania bramek pokazał to przecież w ubiegłym sezonie grając w Nielbie Wągrowiec.

kalynsky - 12 grudnia 2009, 21:34:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie no, przecież Mikołajczak to nie jest piłkarz...nasz liga jest coraz słabsza..

lapa - 12 grudnia 2009, 21:48:51 - *.dip.t-dialin.net
zielinski chlopie jak morzesz szesciu auslendrow wstawic gdze mlodzi POLACY Najslapszy POLAK jest lepszy od najlepszego auslendra opudz sie

asd - 12 grudnia 2009, 22:11:17 - *.adsl.inetia.pl
I tak dobrze na wiosne było 5:0 w plecy

asd - 12 grudnia 2009, 22:21:15 - *.adsl.inetia.pl
0:5*

dynamo73 - 12 grudnia 2009, 22:24:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
asd - według Ciebie sierpień to wiosna ?

KRIS CK - 12 grudnia 2009, 22:26:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Muszę przyznać,że fajnie oglądało się ten mecz.
Piłkarze obu zespołow stworzyli dobre widowisko.
Swietny był arbiter p.Borski i jego asystenci.
Koronka zagrała dobry mecz,walczyła z dużym zaangażowaniem.
Na słowa uznania zasługują wszyscy bez wyjątku.
Skoro trener Sasal w tak krótkim czasie potrafił
skutecznie poukładać drużynę to zaufajmy mu i nie krytykujmy w czambuł zawodników.
Brawo Koronko! Jesteśmy z Wami,wierzymy w Was!
Wierzę,że marsz w górę tabeli zaczniemy od meczu z Jagą.
Zdrowych i radosnych Świąt dla Wszystkich z szczególną dedykacją dla Piszczela.

czerkasow - 12 grudnia 2009, 23:32:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zbyszek - nie pękaj! I tak nie powtórzysz wyczynu z Górnikiem Wieliczka! Pozdrawiam.

Korona - 12 grudnia 2009, 23:59:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Piszczel a może pochwal sie tu wszystkim ile to razy Widzewek wygrał z Korona? Ja ci powiem... Ani razu Wiec skoro widzew taki favoryt to czemu chociaz raz z nami nie wygrał. Odpowiedz nam tu wszystkim hehe!

loop - 13 grudnia 2009, 0:52:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Koroniarzu - wyjaśnię Ci. Korona grała z Widzewem raptem kilka razy w okresie gdy klub ten bankrutował i dramatycznie walczył o utrzymanie, a w jego składzie występowała zebrana jak to zwykle w tamtym Widzewie z biegu, grupka piłkarzy bez kontraktów na których nie było chętnych, czyli słabiutkich. O Widzewie jako faworycie można mówić dopiero od poprzedniego sezonu. Od dwóch lat klub ten jest znakomicie zarządzany, a piłkarze spojnie i z wyczuciem zatrudniani. Mimo iż drużyna Widzewa dopiero zaczęła się budować większość fachowców uznała Widzew za faworyta I ligi. Tak więc Widzew w poprzednim sezonie w spotkaniach Widzewa z Koroną K. jest remis. W łodzi 1:1 w Kielcach 2:2 Jeśli się interesujesz to przyznasz, że oba remisy były dla Korony K. dość szczęśliwe. Jeśli się interesujesz to wiesz kto w sportowej walce miał dużą punktową przewagę...pozdrawiam/kielecki Widzewiak

Jaco - 13 grudnia 2009, 9:34:50 - *.r-ce.pl
24 lata średnia wieku jedenastki Lecha, ze zmianami 23,2 bez połowy składu poradzili sobie z dobrą Koroną, tylko się cieszyć, oto idzie młodość :D

lewitujący - 13 grudnia 2009, 9:40:06 - *.icpnet.pl
do oleoeoes: Chciałbym też zauważyć, że Burić i Mikołajczak, których wymieniłeś i zaliczyłeś do młodzieży, są starsi od Lewandowskiego .

kibi80 - 13 grudnia 2009, 11:03:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety nasza ekstraklasa osiągnęła dno. Mikołajczak nie jest piłkarzem, a że on potrafi strzelić 2 bramki średniakowi świadczy jedynie o tym jak daleko jeszcze jesteśmy od europy. Nie wystarczy oprawa medialna canala, bo ci co byli we wronkach to chwytali się za głowę jak wągrowiecki drewnopulos strzelił bramkę. Kondolencje dla ekstraklasy. Mikołajczak do B klasy.

fan - 13 grudnia 2009, 11:23:44 - *.chello.pl
zarząd korony jest nieodpowiedzialny. nie ma pojecia jak sie buduje zespól. moze zmiana trenera?(była by to czwarta w ciagu pół roku) i zatrudnienie jeszcze jednego czyli trzeciego lekkoatlete do przygotowania fizycznego, i zatrudnienie instruktora od bramkarzy bo bez matury ciezko prowadzic trening ha ha. Ps. marcin sasal trzymaj sie w tej amatorce w koronie.

walduś - 13 grudnia 2009, 12:48:33 - *.internetdsl.tpnet.pl
kibi80-ale z ciebie jełop!Zazdrościsz chłopakowi,że gra w Lechu?A ty drewnokulosie pewnie w jakiejś lidze wiejskiej.Ty nawet nigdy nie staniesz na murawie Lecha,nie mówiąc o tym by na niej kopnąć piłke.

Korona - 13 grudnia 2009, 13:38:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A piszczel zamilkł...

Kielczanin - 13 grudnia 2009, 13:54:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
teraz już nie dziwię się,dlaczego prezes Korony chce wystawić pół kadry na sprzedaż.Gratulacje dla Lecha

j23 - 13 grudnia 2009, 23:52:40 - *.33.231.14
To co wyprawiają nasi kopacze- nie mylić z zawodnikami- to przerasta wszelkie oczekiwania!!!
Chłopaki chcieli dobić do trzydziestki i ...UDAŁO się 30 straconych bramek!!!! Najgorszy wynik w Lidze. Kompletny brak obrony i bramkarza!!! Hernani też cieńki, czasami trafiają mu się dobre mecze ale to za mało.
Największe kuriozum to winny straconej bramki- największy walczak, chłopak z charyzmą, jedyny wyróżniający się zawodnik w Koronie - CZAREK WILK.
Niestety ale popełnił błąd bo skupił się na zawodniku a nie na tym gdzie leci piłka, bo bez problemów wybiłby ją!!!
Ale tak to bywa, natomiast Buśka powinien całować po rękach tego kto sprowadził go do Korony i przez sezon brać kasę o której inni mogą pomarzyć nie strzelając przy tym ŻĄDNEJ bramki jako napastnik!!!!!
Mam nadzieję, że tej zimy będzie czystka w Koronie i wreszcie pozbędziemy się nieudaczników i emerytów!!!
Trener jest młody i jak będzie miał jaja to tak powinien zrobić chyba, że bałby się potem wejść do szatni.

huhu - 19 grudnia 2009, 14:28:41 - *.adsl.alicedsl.de