[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


16 grudnia 2009, 16:38:22 - slady
Staňo odejdzie z Jagiellonii

Słowak Pavol Staňo ustalił warunki rozwiązania za porozumieniem stron obowiązującego do końca czerwca 2010 roku kontraktu z Jagiellonią Białystok - poinformowała rzecznik prasowy Agnieszka Syczewska. Zawodnik otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy.

32-letni obrońca trafił do Białegostoku latem 2008 roku za namową trenera Michała Probierza, z którym razem pracowali w Polonii Bytom. W żółto-czerwonych barwach zadebiutował 10 sierpnia 2008 roku w wyjazdowym meczu z Arką Gdynia. Łącznie przez półtora roku pobytu w Białymstoku rozegrał 43 spotkania w Ekstraklasie zdobywając dwie bramki. Ponadto wystąpił w dwóch meczach Pucharu Ekstraklasy oraz jednym Pucharu Polski.


źródło: Jagiellonia Białystok

Artew - 16 grudnia 2009, 16:40:11 - acdl248.neoplus.adsl.tpnet.pl
A to czemu?

Abudu - 16 grudnia 2009, 16:42:42 - c112-238.icpnet.pl
bo jest slaby

RalpH - 16 grudnia 2009, 16:43:51 - 188.147.109.55.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Bo będa lepsi na jego miejsce kolego sasasa

Artew - 16 grudnia 2009, 16:45:17 - acdl248.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie był taki zły

brodo - 16 grudnia 2009, 16:51:28 - 198.240.212.1
Szkoda, solidny defensor i podstawowy zawodnik drużyny. Do tego świetnie gra głową i umie się ustawić, chociaż jest dość wolny w pojedynkach biegowych.
Trzymaj się Pavol, dzięki za te wszystkie mecze w koszulce z {J} na piersi.

nn - 16 grudnia 2009, 16:55:31 - host851495146.mirasoft.3s.pl
no to pavol spowrotem do Polonii

mlynarczyk - 16 grudnia 2009, 16:57:45 - aaoe147.neoplus.adsl.tpnet.pl
slabiutki jak i cala jaga poplynela na cihej 5-2 solidne lanie

DJ - 16 grudnia 2009, 17:08:50 - 12-126.89-161.tel.tkb.net.pl
No tak, ale warto wspomnieć, że miał drugi po Franku najwyższy kontrakt w Jadze i może to był jakiś powód tej decyzji...

Kibic - 16 grudnia 2009, 17:10:28 - static-81-219-53-238.devs.futuro.pl
Z Ruchem przegrać 5:2 to jak wygrać, w końcu taka potęga.

dsasd - 16 grudnia 2009, 17:28:11 - adtt111.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZObaczymy siłe ruchu na slonecznej...

edek - 16 grudnia 2009, 17:37:15 - apn-77-112-34-177.dynamic.gprs.plus.pl
a moze idzie do zabrza a za nim Probierz latem ;] ..... haha

wazon - 16 grudnia 2009, 17:38:12 - csknet-91-145-139-13.csk.pl
Obrońca, a nie umie kryć, do tego jest mało skoczny i wolny.
W rundzie wyszły mu ze 2 mecze, w tym ostatni z Bełchatowem i to głównie dlatego, że zdobył gola.
Walczy i się stara, a że nie wychodzi to co zrobić.

reksio - 16 grudnia 2009, 17:43:28 - 078088010145.bialystok.vectranet.pl
Pavol dziękujemy za grę i zaangażowanie w meczach.Powodzenia w nowym klubie.Co by nie mówić pozostawiłeś po sobie dobre wrażenie.Powodzenia.

Lenin - 16 grudnia 2009, 18:06:38 - abdf118.neoplus.adsl.tpnet.pl
wie ktoś w jakim klubie grał zanim przyszedł do Polski ?

leeeeeeeka - 16 grudnia 2009, 18:37:21 - aaoe147.neoplus.adsl.tpnet.pl
na slonecznej sobiech z niedzielanem was rozwala.slabiutka ta jaga co to za druzyna miala byc a tu meczu na wyjazdach nie potrafia wygrac.i kupe remisow maja.

ehe - 16 grudnia 2009, 18:44:17 - adsa26.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibice Ruchu skonczcie ta napinke,uwazalem Was za normalnych kibicow jednak chyba zmienie zdanie

errrrrrrrr - 16 grudnia 2009, 18:51:42 - aaoe147.neoplus.adsl.tpnet.pl
stano cienki jak i cala druzynka jagi.widzewi ruch jest nas dwoch

:) - 16 grudnia 2009, 18:59:02 - acgn98.neoplus.adsl.tpnet.pl
dzieci, wasz ruch na krotko jest w czołówce więc skończcie te napinki. Dostanie zadyszki i koniec szczęścia.

weeeeeek - 16 grudnia 2009, 19:07:25 - aaoe147.neoplus.adsl.tpnet.pl
na palcach jednej reki idzie policzyc ile sezonow gra jaga w ekstraklasie a ile ruch chorzow seezonow i mistrzow polski ma 14 a jagiellonia moze grac wiecznosc i o takich sukcesach moze tylko pomarzyc sobie

leeeeejssa - 16 grudnia 2009, 19:15:54 - aaoe147.neoplus.adsl.tpnet.pl
popieram graja takie druzyny jak jagiellonia i inne jeszcze smieszne klubiki.podzielam zdanie.weeeeek.

Jaga - 16 grudnia 2009, 19:28:24 - 80.51.92.142
No a dla mnie smieszne sa takie "klubiki" jak ruch, ktore nie maja kasy, wyprzedaz sie zacznie niedlugo;p Jaga gra o utrzymanie taki jest cel, zobaczymy wasze mistrzostwo. Napewno pokonacie Wisle, Legie i Lech. Powodzenia! trzeba miec zawodnikow z jajami a nie plaksy jak po uderzeniu Cionka po zakonczeniu meczu wasza gwiazda malo sie nie rozplakala

dennnnnni - 16 grudnia 2009, 19:32:42 - aaoe147.neoplus.adsl.tpnet.pl
jaga niedzielan was sam rozwalil 5-2

Wojciech - 16 grudnia 2009, 19:43:08 - PC-77-46-47-219.euro-net.pl
Denny napinacz z Ciebie.

gin - 16 grudnia 2009, 19:53:27 - 188.147.237.95.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Panowie z R w sercu sami wiecie że sprzedaż się u was rozpoczęta- kto zostanie paru juniorków ,dziadków seniorów i co na wiosnę?
życzę szczęścia . My tylko waczymy o utrzymanie i nie ważne 150 remisów na wyjeździe czy 1 zwycięstwo? Efekt końcowy jest ważny !!!
Jagi kibic

Jack - 16 grudnia 2009, 20:16:50 - affp128.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pavol dzięki za grę w Jadze!

reksio - 16 grudnia 2009, 20:48:50 - 078088010145.bialystok.vectranet.pl
Do aaoe147.neoplus.adsl.tpnet.pl
Prowokator próbujący skłócić kibiców Ruchu i Jagi.Nie odpisujcie temu napinaczowi."Trolling" jest kasowany przez redakcję 90 minut także wyluzuj już chłopcze.

adek - 16 grudnia 2009, 20:55:21 - PC-77-46-33-11.euro-net.pl
co wy z tym Ruchem???? Macie fajny zespół który daje radę tylko przeciętnym zespołom z Ligi Wszystkie punkty uzyskał z zespołami z miejsc 6-16. Z czołówką 0 (NOLLLL). 4 mecze 0 punktów. W sumie nic wielkiego nie wniósł poza solidnością. Gwiazdą zespołu niewątpliwie W. Fornalik ot co? Wielkie mi halo. Myślę ze na Słonecznej wiosną wynik będzie odwrotny. Ruch nie umie się bronić a zaatakować w Białymstoku stać nie wiele klubów w Polsce. Ci co zagrali BATY vide Legia, Bełchatów, Śląsk, LECH miał farta że Jaga zgłupiała prowadząc 2:0 nie dobijając Parowoza.

kuba - 16 grudnia 2009, 21:49:03 - brh202.neoplus.adsl.tpnet.pl
przypominam Niebieskim że zus Was ściga więc pare waszych gwiazd zostanie sprzedanych i zobaczycie na wiosnę.

dekwer - 16 grudnia 2009, 23:51:27 - 83.175.144.161.koba.pl (10.0.5.17)
TVP Białystok podało, że jaga kupuje Igora Staszewicza z Bate Borysow. rok temu strzelił bramę dla Juve w LM!! Oby był lepszy niż inny gracz z LM - Stano!

emi - 17 grudnia 2009, 5:56:42 - 190-78-0-101.dyn.dsl.cantv.net
@ Lenin
kliknij na jego nazwisko w tekscie na gorze strony, to ci sie wszystko wyswietli

lol - 17 grudnia 2009, 11:21:28 - c37-190.client.duna.pl
a tak poza, to Jaga od meczu z Ruchem nie przegrała żadnego meczu ...

RUUUUUCH - 17 grudnia 2009, 11:49:54 - 188.33.117.184
Dajcie spokój z napinkami. PozdRo dla Jagi!!! Wielki szacun za odrobienie -10 z nawiązką

BI - 17 grudnia 2009, 12:16:03 - 194.246.124.200
Ot wielcy "znaFcy". W meczu Ruch-Jaga 5:2 Pavol Stano nawet na murawęnie wybiegł.
A wy wielkie dzieci neostrady widać jak się na piłce znacie, bo takiej solidnej defensywy jak Stano-Skerla to w Jadze nie było od wielu lat.

karliiiiii - 17 grudnia 2009, 12:39:31 - aaon14.neoplus.adsl.tpnet.pl
adek-fornalik bardzo dobry trener.ruch ma i tak lepsza druzyne od jagi.jagiellonia bendzie miala problemy zx utrzymaniem w ekstraklasiebo jest slabiutka

deeeeeeees - 17 grudnia 2009, 12:43:23 - aaon14.neoplus.adsl.tpnet.pl
kuba-zaden zawodnik z ruchu nie odejdzie.jagiellonia to dno z tym pseldo trenerem probierzem

JAGA - 17 grudnia 2009, 12:52:54 - c37-190.client.duna.pl
aaon14.neoplus.adsl.tpnet.pl - weź już typie przestań się wypowiadać w tym temacie i prowokacji nie siej ... ; RUUUUUCH: pozdro z Białegostoku dla normalnego człowieka !

malymaja - 18 grudnia 2009, 12:24:10 - 94.75.121.83
Stano moglby przejsc do STILONU tam by sie nam przydal

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas