4 stycznia 2010, 19:54:39 - qmichal
Gol Macieja Żurawskiego

Maciej Żurawski strzelił bramkę dla AS Omónia Lefkossías w spotkaniu 15. kolejki cypryjskiej ekstraklasy wygranym z Dóxa Katokopiás 3-0 (2-0). Polak ustalił wynik spotkania w 54. minucie. 33-letni przebywał na boisku przez pełne 90 minut. Było to czwarte trafienie Żurawskiego w lidze i ósme we wszystkich rozgrywkach w obecnym sezonie.

4 stycznia 2010, 18:00 - Nikozja
AS Omónia Lefkossías 3-0 Dóxa Katokopiás
Geórgios Efrém 6, Anton Žlogar 41, Maciej Żurawski 54

żółte kartki: Dimítrios Christofí - Milton Andrade Vaz Mendes "Milton".
czerwona kartka: Milton Andrade Vaz Mendes "Milton" (71. minuta, Dóxa, za drugą żółtą).

Po 15 kolejkach Omónia jest wiceliderem cypryjskiej ekstraklasy, mając 34 punkty na koncie - tyle samo, co prowadzący APÓEL. Zawodnikiem klubu z Nikozji jest były napastnik Lecha Poznań Hernán Rengifo Trigoso.

k - 4 stycznia 2010, 19:57:44 - *.zamosc.mm.pl
szybko :D redakcja zawstydza sama siebie :D

qwerty - 4 stycznia 2010, 19:59:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a Rengifo zagrał dzisiaj?

lolo - 4 stycznia 2010, 20:11:56 - *.zax.pl
Zobaczycie jeszcze ze liga cypryjska za niedługo dołączy do czołówki Europejskiej . 2 raz liga mistrzów , piłkarzy przyciąga klimat i pieniądze(przyklad : kosowski czy walsnie zurawski)

brat_prezy - 4 stycznia 2010, 20:14:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A dyć gratulacje, kumie Macieju...

Wolly - 4 stycznia 2010, 20:14:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tylko żurawski czy kosowski to żadna europejska czołówka

lolo - 4 stycznia 2010, 20:23:50 - *.zax.pl
Wolly to pokaż mi chodzciaż jednego zawodnika w polskiej lidze z taką wrzutą jak kosa ?
Zobacz sobie mecz Apoelu Nicozja z Chelsea ! Kosa tak kręcił A. Cola ze nie wiedział gdzie jest !!!

lolo - 4 stycznia 2010, 20:26:42 - *.zax.pl
Wolly to wymień chociaż jednego zawodnika w polskiej lidze co ma taką wrzute jak kosa ?
Zobacz sobie mecz w LM Apoel Nicozja - Chelsea.
Kosa tak kręcił Ashley'a Cola ze nie wiedział co sie dzieje

kibol - 4 stycznia 2010, 20:26:51 - *.adsl.inetia.pl
O, to on jeszcze kopie? :D

LechitaTom - 4 stycznia 2010, 20:52:15 - *.protonet.pl
do Lecha go !

dsf - 4 stycznia 2010, 20:59:59 - *.xdsl.centertel.pl
fajnie jeszcze będzie miał mistrzostwo Cypru i zagra w Lidze Mistrzów , powodzi mu się .

buka - 4 stycznia 2010, 21:13:05 - *.chello.pl
Szacunek... Jutro na pierwszych stronach we France Football, La gazetta dello sport...

do lolo - 4 stycznia 2010, 21:26:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ale się Kosowski z Chelsea nakręcił,rzeczywiście.2 zwody "pod siebie " i 3 wrzutki w meczu...weź się nie ośmieszaj

kuba - 4 stycznia 2010, 21:48:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co nie zmienia faktu że zremisowali w Londynie 2-2 a żaden polski zespół nie umie przebic się przez holenderskie,belgijskie czy estońskie potęgi...

Maradona - 4 stycznia 2010, 22:21:14 - *.191.229.192
Omonia ma niezłą siłę w ataku, trzech doświadczonych i bardzo skutecznych napadziorów - Konstantinou, Żurawski, Rengifo... Ale w tabeli puki co dopiero na 4 pozycji

ciekawski - 4 stycznia 2010, 23:04:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl