[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


13 stycznia 2010, 13:31:38 - koofel
Tomasz Owczarek szuka nowego klubu

Tomasz Owczarek trenował dzisiaj gościnnie z GKS-em Katowice - poinformował SportSlaski.pl. Piłkarz za porozumieniem stron rozwiązał swój kontrakt ze Zniczem Pruszków.

- Szukam klubu. Od trenera Roberta Moskala dostałem zgodę, aby poćwiczyć z GKS-em - powiedział zawodnik, który chciałby zatrudnić się w zagranicznym klubie.

- Dziękuję trenerowi Moskalowi za to, że pozwolił mi trenować ze swoim zespołem, bo zajęcia z piłką są na wagę złota. Samemu trudniej się zmotywować do biegania po lesie, czy pójścia na siłownię - dodaje.


źródło: SportSlaski.pl

bakus - 13 stycznia 2010, 13:39:58 - ip81-c13.gl.digi.pl
"Samemu trudniej się zmotywować do bieganie po lesie, czy pójścia na siłownię"- profesionalne podejscie do zawodu pogratulowac

Tominho - 13 stycznia 2010, 13:45:30 - aye158.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tomek, dawaj spowrotem do Sosnowca!

SmolaZL - 13 stycznia 2010, 13:56:57 - 217.30.157.11 (unknown)
on co chwilę jest bez klubu

adi - 13 stycznia 2010, 14:20:10 - ip-83-238-13-37.netia.com.pl (unknown)
Owca!!! Ty wiesz co...

Ben 10 - 13 stycznia 2010, 14:25:30 - 89.25.235.183
Tomasz Owczarek to bardzo waleczny zawodnik ale tylko w walce z działaczami o kasę. A poza tym leń.

Znicz P. - 13 stycznia 2010, 14:30:07 - cwv78.internetdsl.tpnet.pl
Rozczarował swoja grą i to bardzo.Wyróżniał się żółtymi i czrwonymi kartkami.

Darman - 13 stycznia 2010, 14:38:53 - ip-83-238-0-98.netia.com.pl
idź chłopaku i worek kartofli ci na droge! takiej miernoty i minimalisty dawno nie widziałem co dobitnie podkreślił swoimi słowami...
i to tego chciałby się zatrudnić w zagranicznym klubie JOKE OF THE DAY !!! chyba w 19 lidze na Antarktydzie

eRwin - 13 stycznia 2010, 15:00:44 - JawoR010-prokomp.dsl.swic.bdi.inetia.pl (192.168.1.194)
Typuje trzecia lige grecka.
Tam chetnie wyjezdzaja.

do Tominho - 13 stycznia 2010, 15:30:36 - 77-253-241-73.adsl.inetia.pl
NIech nei wraca do Sosnowca bo znowu bedzi ewidywany w zakładach bukmacherskich.
Wara od Zagłębia. chcesz grac graj ale np w nicwe czy zewie kazimierz. Cienki grajek bardzo cienki.
Zagranica :D 4 liga grecka lub 3 cypryjska ewentualnie bedzie kolega Roberta PIętki w 12 lidze angielskiej ;]

jose - 13 stycznia 2010, 16:24:27 - ip-91-193-199-5.enterpol.pl
A to nie on miał oferty z FC Baku?

EGZEKUTOR - 13 stycznia 2010, 16:39:12 - osk.onecik.pl (10.0.2.204)
do kszo go

se - 13 stycznia 2010, 16:55:18 - 83-143-100-193.welnowiec.net
A Moskal to się dobry wujek robi.Iwan może trenować,teraz Owczarek!

Light - 13 stycznia 2010, 17:50:19 - 078088225054.kielce.vectranet.pl
Owczarek wracaj do Korony. Tam jest twoje miejsce!

PNG - 13 stycznia 2010, 19:35:59 - public-gprs51247.centertel.pl
Wara od GieKSy my takich zawodników nie potrzebujemy!

mariness - 13 stycznia 2010, 19:43:34 - aaky248.neoplus.adsl.tpnet.pl
citej miernoto z bukowej bo ci zaś zęby wybiją

Pordon - 13 stycznia 2010, 23:23:25 - afae241.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pamiętam jak miał byc objawieniem polskiej piłki. Swego czasu był najmłodszym zawodnikiem w lidze, ale jak widac mu nie wyszło.

do marines - 14 stycznia 2010, 14:04:51 - 188.33.49.240
Dobry chlopak pamietam go marnuje sie a z bukowej to niedlugo nie bedzie nikt cital bo sie rozpadnie ,ten klub to miernota

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas