Reprezentant Armenii Artur Minasjan negocjował dziś z Resovią warunki kontraktu. - W czwartek wszystko będzie jasne - mówi prezes piłkarskiej sekcji rzeszowskiego klubu Adam Sadecki.

Gdyby Ormianin trafił do Resovii, klub musiałby mu pomóc w zdobyciu wizy i uzyskać dla niego pozwolenie o pracę. Niewykluczone jednak, że Minasjan pojedzie już w piątek z drużyną na obóz do Barcic.

Na dzisiejszych zajęciach pojawił się Piotr Chlipała. Napastnik Sandecji nie podpisał jeszcze umowy z Resovią, ale to ponoć formalność. Chlipała zostanie wypożyczony do końca rundy.

hej - 13 stycznia 2010, 20:36:38 - *.xdsl.centertel.pl

ktoss - 13 stycznia 2010, 21:44:19 - *.szczecin.mm.pl
hej<< ciebie chyba glowa boli :DDD najlepszy futbol w tej lidze gra Widzew,Pogoń a nie jakis smiesny klubik Sandencja
Pozdro dla normalnych

RF08' - 13 stycznia 2010, 23:05:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Widzew ?który większość meczy ciuła po 1-0? Skromnie twierdze ze Łódzki KS grał w tej rundzie bardziej widowiskowo dużo w sumie tracił też bramek ale i przyjemnie się ogląda mecz typu 3-2 czy 5-2 niź 1-0 czy 2-1 nieprawdaż?
Ełksa & Sovia

hej - 14 stycznia 2010, 8:59:14 - *.telbeskid.com.pl
ktoss czy kolcc widzew karny udz taaak napewno ha ha! 5 października u siebie nie istniał w meczu z Sandecją a bramkę strzelił jak zwykle z karnego.
widzew widew paluszki a jak jeden nie może to mu karny pomoże.

MIEDZIAK - 14 stycznia 2010, 13:20:03 - *.33.173.171
Pozdrowienia z Legnicy i samych wygranych spotkań w kolejnej rundzie i oczywiście jak najliczniejszych wyjazdów.