[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


16 stycznia 2010, 13:22:42 - qmichal
Piotr Ćwielong zawodnikiem Śląska

Wisła Kraków porozumiała się ze Śląskiem Wrocław w sprawie transferu definitywnego Piotra Ćwielonga - poinformowała oficjalna strona mistrzów Polski "Wisla.Krakow.pl". Z wrocławską drużyną związał się do czerwca 2013 roku.

23-letni wychowanek Stadionu Śląskiego Chorzów był zawodnikiem Wisły od sezonu 2007/08, jednak po rundzie jesiennej został wypożyczony na rok do Ruchu Chorzów. W barwach "Niebieskich" Ćwielong występował także przed transferem do drużyny "Białej Gwiazdy". Był on zawodnikiem chorzowskiego klubu od 2003 roku do końca sezonu 2006/07. Napastnik rozegrał 61 spotkań w Ekstraklasie, w których zdobył osiem bramek.

- Przyznaję, że miałem oferty z kilku innych klubów, ale gdy dowiedziałem się, że chce mnie Śląsk, bez wahania zgodziłem się przyjąć ofertę wrocławian. Negocjacje były szybkie i sprawnie poprowadzone, co też miało wpływ na moją decyzję. Cieszę się, że będę miał możliwość pracy z trenerem Tarasiewiczem. Budowana jest tutaj ciekawa drużyna i ja też chcę uczestniczyć w tym projekcie - przyznał Piotr Ćwielong.


źródło: własne / Śląsk Wrocław

emszacz - 16 stycznia 2010, 13:23:42 - 82.177.69.5
szkoda chłopa
wielka kariera go ominęła
szkoda

Mietek - 16 stycznia 2010, 13:25:36 - host-87-99-47-116.lanet.net.pl
Witamy we Wrocławiu.

45x2 - 16 stycznia 2010, 13:29:10 - HOST-91-123-213-92.ssh.gliwice.pl
Teraz się będzie musiał ogolić na łyso, żeby do Śląska pasować :D

Jack - 16 stycznia 2010, 13:31:55 - affn176.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś mam wrażenie że odchodzi dlatego, żeby Wisła miała kasę na Nowaka:D

Robur - 16 stycznia 2010, 13:32:11 - 80.51.1.55
Nie powala skutecznoscią jako napastnik

tomaszq7 - 16 stycznia 2010, 13:33:09 - 77-255-96-197.adsl.inetia.pl
W końcu jakiś napastnik
Jeszcze jakby udało się ściągnąć Stasia z Bełchatowa to okienko transferowe można by uznać za udane mimo straty w osobie Gancarczyka. VIVA WKS

wowa - 16 stycznia 2010, 13:37:12 - ifx82.internetdsl.tpnet.pl
Skutecznością nie powala, ale jest młody zdolny i w w Wiśle był tylko rezerwowym a w Sląsku zagra najpewniej w pierwszej 11.

kwas - 16 stycznia 2010, 13:39:28 - csknet-91-145-139-13.csk.pl
Napastnik? Przecież on nie umie trafić w bramkę. Potrafi coś tam zamieszać, czasem podać, ale napastnik z niego żaden.

Oakzs - 16 stycznia 2010, 13:43:35 - 88-199-58-151.tktelekom.pl
Słaby jest i tyle! Dobrze, że Wisła się go pozbyła ;]

xxx - 16 stycznia 2010, 13:45:34 - do.os.z.tpnet.pl
orange sport info podaje ze kontrakt do 2013 roku czyli jak mila

jay z - 16 stycznia 2010, 13:49:27 - station-199-138-87-77.ticom.pl
Bardzo dobry napastnik, nieźle wyszkolony technicznie co w Polsce jest rzadkością. Wady braku skuteczności oraz zimnej krwi pod bramką rywala szybko zniweluje dzięki regularnym występom w Slasku. Potrzebuje kilku meczów po 90 minut aby złapał pewność siebie i bedzie strzelał, zobaczycie - podobnie jak Niedzielan.

ee2 - 16 stycznia 2010, 13:50:13 - 77-255-27-210.adsl.inetia.pl
kabelki sprzedają najpierw cebanu teraz cwielong nastepny pod młotek pewnie pójdzie marcelo pózniej kupią nowaka razem z szpitalem i bedzie git

gg - 16 stycznia 2010, 13:52:13 - www0.panic.pl
Ćwielong jest napastnikiem czy może bardziej się sprawdza jako ofensywny pomocnik?

Skibi AG - 16 stycznia 2010, 14:00:21 - 77-253-2-5.adsl.inetia.pl
Jeszcze wczoraj w wywiadzie na Remes-ie nie był pewny. Grał w wiśle. Szybko się wszystko zmienia

ruch chorz - 16 stycznia 2010, 14:14:30 - aamu210.neoplus.adsl.tpnet.pl
jai-najpierw ruch zrobil interes puszczajac go do wisly a teras wislapuszczajac go do slaska slabiutki.nie badz smieszny niedzielana nie porownuj do pepe.czy w pomocy czy w ataku.bramek strzelac nie bendzie.wyzucone kasa w bloto przes slask.

Cyna - 16 stycznia 2010, 14:14:55 - 193.153.84.106
Yes ! Hej Śląsk !!!

ataker - 16 stycznia 2010, 14:15:08 - static-206-11.is.net.pl
"Napastnik rozegrał 61 spotkań w Ekstraklasie, w których zdobył osiem bramek." - i to jest najlepszy komentarz na umiejętności tego "napastnika"

tonissssss - 16 stycznia 2010, 14:19:23 - aamu210.neoplus.adsl.tpnet.pl
o klase lepszy od cwielonga jest sobiech.dla tego nik nie zaluje ze juz go nie ma w chorzowie.wisla tesz wie co robi pozbywajac sie pepego 2013 kontrakt kasa mu sie zgadza na boisku slabiutki.

MB - 16 stycznia 2010, 14:31:13 - aeab3.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Śląsku Ćwielong ma grać jako skrzydłowy,a nie napastnik.

szpeco - 16 stycznia 2010, 14:35:38 - aego163.neoplus.adsl.tpnet.pl
a orientuje się ktoś ile za niego Śląsk wybulił??

tuuuuuuuuu - 16 stycznia 2010, 14:41:12 - aamu210.neoplus.adsl.tpnet.pl
700 tysiecy ha ha ha ladny interws wisla zrobila sprzedajac ta gwiazdeczke

Skeba - 16 stycznia 2010, 14:44:32 - 83.1.245.152
Dobrze, ze poszedł do Wrocławia. Tam może być czołową postacią. W Wiśle sobie nie radził, wiele sytuacji partolił.
Oby się sprawdził we Wrocławiu. Zyczę mu tego.

antykorupc - 16 stycznia 2010, 14:55:25 - itg82.internetdsl.tpnet.pl
wisła jest dziwna sprzedają zdrowego i dobrego gracza na rzecz kaleki Nowaka.

pbtg - 16 stycznia 2010, 14:57:38 - 088156123245.stk.vectranet.pl
A nam strzelił gola i to w jak ważnym momencie.
Można powiedzieć tragiczna końcówka meczu i gol z ławki.
Ja uważam , że jest ok i ma dopiero 23.
Raczej się nada bo w ts i tak by nie pograł.

qwerty567 - 16 stycznia 2010, 15:00:20 - dynamic-78-8-127-22.ssp.dialog.net.pl
w Wiśle grał przeciętnie, ale może w Śląsku zacznie lepiej grać

DarekŚLĄSK - 16 stycznia 2010, 15:01:15 - host-87-99-52-205.lanet.net.pl
Ja się tam cieszy jest to bardzo dobry zawodnik jak na Śląsk bedzie z niego pozytek a co nie kotrzy beda jeszcze odszczekiwac to co pisza pozdrawiam normalnych ;]

pawel - 16 stycznia 2010, 15:09:21 - abpk247.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ściągany był jako napastnik, z braku skuteczności posadzili na ławce.
Później próbowali go na skrzydle.
Lepiej dla niego bo będzie grał, dla Wisły również bo pieniądze się przydadzą a z Małeckim, Boguskim i Brożkiem nie miał szans.

wichura - 16 stycznia 2010, 15:53:51 - inet20909ns-0s.nat.umts.dynamic.eranet.pl
W zeszłym roku odeszli Beto i Niedzielan, teraz Ćwielong... Zostaje pożal się Boże Brożek... a potem zdziwienie, że Levadii udaje się w dwumeczu wbić tylko jednego gola...

1947 Fanat - 16 stycznia 2010, 16:47:47 - addi8.neoplus.adsl.tpnet.pl
W parze z Szewą będą razić nie-skutecznością.

WKS Slask - 16 stycznia 2010, 17:02:11 - chello089077190167.chello.pl
I właśnie o to chodzi, Tarasiewicz mówił, że szuka bardziej zmiennika za Gancarczyka i trafił w dziesiątkę, bo moim zdaniem Ćwielong potrafi lepiej zamieszać niż Gancarczyk, który poaz szybkością niczego nie ma. A na zatrudnienie napastnika jeszcze przyjdzie czas i to jeszcze w tym okienku, zobaczycie.

budzior - 16 stycznia 2010, 17:04:37 - host-231-158-remedium.igloonet.pl
miał szanse nie wykorzystał tam tez sie nie sprawdzi.

TAZ LG - 16 stycznia 2010, 17:56:41 - 94.78.178.173
Ś-W-L zawsze razem ,gdzie by nie grał gra dla dla NAS!! pozrdo dla PRZYJACIÓŁ!

Chorzów - 16 stycznia 2010, 18:00:02 - 77-253-168-32.adsl.inetia.pl
Pepe wpadni kidys na 4-szkola jak za bajtla sie grywalo pozdRo

Chorzów - 16 stycznia 2010, 18:02:02 - 77-253-168-32.adsl.inetia.pl
tuu skad wiesz ze 700 tys ?

das - 16 stycznia 2010, 18:28:11 - www0.panic.pl
ataker a wiesz ze za oficjalhny wystep liczy sie takze, jak go wpuszcza np w 90 minucie i pogra ze 2 minuty, tak wiec takie statystyki sa nieco zaklamane. poza tym Ćwielong raczej na pomoc, na skrzydło po wypalonym już Gancarczyku.

RRRRRR - 16 stycznia 2010, 18:42:15 - 195.116.193.130 (unknown)
ciekawe czy bedzie tam dobze grał

nnnnnnnnnn - 16 stycznia 2010, 19:17:54 - eai254.neoplus.adsl.tpnet.pl
wisla zadowolona ze sie pozbyla cwieloga i zarobila.slask kompletnie nic nie zyska .czy w pomocy czy ataku slabiutki jedna ze dwie strzeli i to wszystko.

vobi89 - 16 stycznia 2010, 20:11:32 - ol50.ols.ec.pl
Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że to będzie transfer podobny do Przemysława Pitrego, między Lechem,a Górnikiem.

hattric - 16 stycznia 2010, 20:55:31 - 92.29.150.200
skoro Gancarczyk który za pół roku przechodzi do Polonii jest w nagłówku to ten transfer też powinien tam być.

piotrek - 16 stycznia 2010, 20:57:20 - apn-95-41-82-136.dynamic.gprs.plus.pl
Dostanie po łydkach w Zieleńcu to go nikt w lidze nie dogoni. Mi się ten zawodnik na polskie warunki podoba. Malkontentom (jeśli poznali już w gimnazjum to słowo) przypomnę że wiele zależy od prowadzenia się zawodnika. Taraś poprowadzi.

X_Wro - 16 stycznia 2010, 21:34:19 - abpp16.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spokojnie. Tak samo pisałyście przed przyjściem Sebka Mili do Śląska. A w tej drużynie się odrodził i jest w tej chwili jednym z najlepszych rozgrywających w naszej lidze.
Więc poczekajmy z ocenami.

Adi - 16 stycznia 2010, 21:48:48 - public-gprs124110.centertel.pl
Szkoda go,bo juz sie odblokowal!!!
A Wisla powinna kupowac pilkarzy,a nie sprzedawac!!!

blau - 17 stycznia 2010, 11:36:05 - hmn-wgix.silesialan.pl (10.201.22.32)
Na lewej pomocy mu w Ruchu najlepiej szło, żaden z niego napastnik. Wykorzystuje 2 na 10 setek, które ma to o wiele za mało.

ja - 17 stycznia 2010, 11:41:15 - v08-12.opera-mini.net (217.116.110.190)
200tys tyle dali

brodo - 17 stycznia 2010, 18:39:55 - 188.33.65.109
Pepe jest o klasę lepszy od Gancarczyka, Śląsk się jednak wzmacnia, a nie osłabia.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas