23 stycznia 2010, 19:51:04 - elenril
Bramka Kamila Kosowskiego

Kamil Kosowski zdobył swojego pierwszego gola w obecnym sezonie cypryjskiej ekstraklasy. 32-letni polski pomocnik strzelił bramkę decydującą o zwycięstwie APÓEL-u w meczu 18. kolejki Protáthlima Marfin Laiki, w którym jego zespół pokonał 1-0 (1-0) na własnym stadionie Ermísa Aradíppou. Kosowski umieścił piłkę w siatce uderzeniem głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykonywanego przez byłego piłkarza Wisły Kraków Jeana Paulistę.

23 stycznia 2010, 18:00 - Nikozja
APÓEL (Nikozja) 1-0 Ermís Aradíppou
Kamil Kosowski 7

sędziował: Chrístos Nikolaídis.

Kosowski rozegrał pełne 90 minut, Marcin Żewłakow pojawił się na boisku w 66. minucie, zmieniając Mário Breškę, a Adrian Sikora nie znalazł się w kadrze meczowej gospodarzy. Drużyna Polaków zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli z 43 punktami na swoim koncie i ma trzy oczka przewagi nad drugą Omónią Lefkossías.

kuba - 23 stycznia 2010, 20:21:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przecież Sikora tam na wakacje pojechał a nie grac w piłkę Wolly;)

benfa - 23 stycznia 2010, 20:22:39 - *.177.133.10
A Wisła niech se pluje twarz że dwa sezony temu nie zatrzymała Kosy. A Kamil na tym dobrze wyszedł, bo to co nie udało mu się w Wiśle, wyszło na Cyprze - gram w LM.

lemexis - 23 stycznia 2010, 20:28:21 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
Szkoda Sikory...

Jack - 23 stycznia 2010, 20:35:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kosa szaleje, a Sikora pokazuje, że jest dobry tylko w naszej ekstraklasie....

ja - 24 stycznia 2010, 8:33:58 - *.50.233.210
sszkoda sikory.

jean - 24 stycznia 2010, 10:46:43 - *.nsystem.pl
A Jasiek, dlaczego nie jest napisane ???

brat_prezy - 24 stycznia 2010, 12:13:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Smuda być może nie będzie go tak olewał, jak Leo.

ROMAN - 24 stycznia 2010, 12:49:07 - *.opera-mini.net (*.158.196.164)
zawodnicy tacy jak sikora ktorzy blyszcza w naszej lidze po wyjezdzie udowadniaja ze sa tak mocni jak cala ta nasza smieszna liga. ze wszystkich pilkarzy wyjezdzajacych z polski moze 30% godnie sie prezentuje. reszta to porazka. nie lapanie sie nawet na lawe w lidze cypryjskiej o czyms swiadczy.

1908 - 24 stycznia 2010, 12:58:35 - *.toya.net.pl
Wiecie co jest najgorsze odnośnie Sikory? - Adrian Sikora nie znalazł się w kadrze meczowej - i tak jest cały czas, co tydzień jakieś newsy o APOELU i zawsze poza 8nastką, duża jego wada to skromna budowa, pewnie tym sie sugeruje trener tymbardziej, że liga cypryjska wiadomo jaka jest przy naszej polskiej.
Ale taki to ma dobrze, siedzi na trybunach a kasa przybywa, i to nie mała.

Lenin - 25 stycznia 2010, 0:39:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
całkiem adekwatna nazwa tej ich ligi: Laiki