30 stycznia 2010, 18:33:57 - euzi
Dwóch nowych piłkarzy sprawdzanych w Okocimskim

Kamil Sowa z Hetmana Zamość oraz Paweł Pyciak z Hutnika Kraków byli dziś testowani w Okocimskim KS Brzesko w wygranym 3-0 meczu sparingowym, w którym rywalem "Piwoszy" był Kolejarz Stróże.

22-letni Pyciak był już na testach m.in. w Sandecji Nowy Sącz. W barwach Hutnika w 17 meczach w III lidze strzelił pięć goli. Sowa także jest podstawowym zawodnikiem swojej drużyny - na drugoligowych boiskach pojawiał się w zeszłej rundzie 16 razy.

źródło: Okocimski KS Brzesko

OKS KING - 31 stycznia 2010, 12:07:30 - *.brzesko.mm.pl
Mysle ze dobrzy i mimo mlodego wieku (na plus a nie jakies szroty emerytowane) czolowi zawodnicy swoich zespolow grajacy w podstawowych skladach.. brawo OKS min za sprowadzenie na zemie kogutkowa w sparingu (3-0!) ..najpozniej w nastepnym sezonie 1 liga!
.
WIELKI OKOCIMSKI!

ja - 31 stycznia 2010, 12:22:42 - *.zamosc.mm.pl
heheh SOWA nigdy nie byl podstawowym pilkarzem Hetmana, gral tylko ta runde bo nie bylo komu grac, nie lapal sie nawet w rezerwach Hetmana. Ordynarny, majacy do wszystkich pretensje, lapiacy czesto czerwone kartki. Nigdy nie byl wzmocnieniem tylko oslabieniem druzyny.

OKS KING - 31 stycznia 2010, 12:34:18 - *.brzesko.mm.pl
do ja
.
mozliwe ze masz racje bo wlasnie wyczytalem info na naszej strone ze:
.
"Na prawej stronie defensywy wystąpił Kamil Sowa z Hetmana Zamość, jednak słaby występ zakończył jego epizod w brzeskiej drużynie."
takze zgadzaolby sie ze jednak jest slaby, nio wiec trudno i zegnamy;)

TRN - 31 stycznia 2010, 17:29:17 - *.zamosc.mm.pl
Sowa czasem miał jakieś zrywy, ale to rzadko. Ogólnie to często zawalał bramki, łapał głupie kartki, faule, pyskówki. Z tym co prezentuje to 4 liga dla niego wystarczy.