31 stycznia 2010, 18:59:23 - MichalMKS
Bramka Przemysława Kaźmierczaka

Przemysław Kaźmierczak zdobył bramkę dla Vitórii Setúbal w zremisowanym meczu 17. kolejki portugalskiej ekstraklasy z Rio Ave FC 2-2 (1-1). Dla Polaka to drugie trafienie w obecnym sezonie. Kaźmierczak na boisku przebywał przez całe spotkanie.

31 stycznia 2010, 17:00 - Setúbal
Vitória FC Setúbal 2-2 Rio Ave FC
Przemysław Kaźmierczak 4 (k), Neca 81 - Philip Chidi Onyemah 45, 74

żółte kartki: Sandro Miguel Laranjeira Mendes "Sandro Mendes", André Candançam Pinto "André Pinto", Uedson Ney dos Santos "Ney" - Silvio Manuel Azevedo Ferreira Sá Pereira "Silvio", André Filipe Monteiro Vilas Boas "André Vilas Boas", Wíres José de Souza "Wíres", José Gaspar da Silva Azevedo "Gaspar", Adriano José de Lara "Adriano".
czerwone kartki: André Candançam Pinto "André Pinto" (73. minuta, Vitória FC Setúbal, za drugą żółtą kartkę), Uedson Ney dos Santos "Ney" (89. minuta, Vitória FC Setúbal, za drugą żółtą kartkę) - Carlos Alberto Fernandes (3. minuta, Rio Ave FC, za faul).

sędziował: André Miguel Furtado Alves Gralha (Santarém).

W 74. minucie Philip Chidi Onyemah (Rio Ave FC) nie wykorzystał rzutu karnego (Mário Jorge Quintas Felgueiras "Mário Felgueiras" obronił).

MKS - 31 stycznia 2010, 19:03:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Kaz!!!
Mam nadzieję, że teraz będzie tylko lepiej.

Rafał - 31 stycznia 2010, 19:04:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wow z karnego coz za osiagniecie.

M - 31 stycznia 2010, 19:11:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To dziwne zasady 90.minut pisania wszystkich imion zawodników powodują, że relacje z meczów hiszpańskich portugalskich i angielskich są nieczytelne. Ostatnio zastanawiałem się kto to jest Timothy Howard;)

borr' - 31 stycznia 2010, 19:14:29 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.168.1.132)
do M
nie dziwne a profesjonalne, współpraca z RSSSF do czegoś zobowiązuje

M - 31 stycznia 2010, 19:23:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszedłem na stronę RSSSF i jest Tim Howard. A z powyższych drużyn jest Andre Pinto, Sandro, Regula. Bez mnóstwa imion.

MKS - 31 stycznia 2010, 19:26:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czerwona kartka w 3. minucie gry

Rafał - 31 stycznia 2010, 19:28:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nazwijmy to po imieniu te zasady nie sa dziwne tylko głupie.

M - 31 stycznia 2010, 19:36:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podobnie jest w przypadku gdy 90minut podaje kadry angielskich piłkarzy. Ale widzę pewien postęp bo jeszcze do niedawna był Wayne Mark Rooney. Teraz został sam Łejni;)

Cezzzar - 31 stycznia 2010, 19:58:16 - *.icpnet.pl
A ja Wam powiem tyle- 90 minut robi kawał dobrej roboty, daje info po kilku sekundach od zakonczenia meczu a Wy sie czepiacie. Przynajmniej Wam sie przyda do krzyzowki czy jak bedziecie w Milionerach gdy traficie na pytanie jak ma na imie np Kaka jak to już widziałem kiedyś w Milionerach :P

keddar - 31 stycznia 2010, 20:25:01 - *.cdma.centertel.pl
Patrząc na relacje to wydaje się że mecz był brutlany bo tyle mniejsca zajmje rubryka na kartki a to są imiona więc można ten zwyczaj z pełnymi imionami odstawić bo to myli:D

kiki - 31 stycznia 2010, 20:34:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl
łks zaprasza

Pawełek - 31 stycznia 2010, 20:59:54 - *.chello.pl
Redakcja próbuje jak najbardziej właściwie przedstawiać: pełne nazwy klubów, imion i nazwisk piłkarzy itd. Więc nie wiem po co ta dyskusja?! Stara się pisać oryginalnie, tak jak jest w rzeczywistości. Często piłkarze występują pod pseudonimami. Więc chyba lepiej znać pełną formę... Nie tak?

Jasiu - 31 stycznia 2010, 21:38:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobrze, że podają pełne imiona, ale żeby było to czytelniejsze, można to jakoś wypunktować albo listę zrobić? pozdro.

Rz - 31 stycznia 2010, 22:07:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Podobno sędzia jest krewnym Andre Nuneza, Rui Miguela, Nelly Furtado, Alexa Alvesa i św. Graala od Monty Pajtona.

brodo - 31 stycznia 2010, 22:22:54 - *.33.129.165
Sami Portugalczycy nie stosują nigdy pełnych nazwisk w relacjach sportowych, więc nie wiem w jakim celu redakcja 90minut się tak na upartego sili.
Chyba że chcą być bardziej poprawni od abola[.]pt czy record[.]pt

miro - 31 stycznia 2010, 22:41:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
przemek wracaj do piotrkowa

Pawełek - 31 stycznia 2010, 23:00:55 - *.chello.pl
A czy pracujący w "Abola" muszą być profesjonalni i pisać prawdę?! Kto powiedział, że redaktorzy zajmujący się piłką nożną piszą prawdziwie i nie popełniają błędów?! Temat rzeka...

Pituś - 31 stycznia 2010, 23:09:17 - *.chello.pl
Dobrze, że są pełne imiona, nazwiska i nazwy klubów. Ale rzeczywiście bardziej przejrzyście byłoby wytłuszczenie ich pseudonimów. Nie powinno to wprowadzić chaosu w notce. A nawet jeśli to można zrobić większe odstępy między zwartym tekstem a składami, bramkami itp

bigos - 31 stycznia 2010, 23:30:51 - *.dip.t-dialin.net
Rekordzista ten Carlos Alberto Fernandes -czerwień w 3 minucie meczu:D

satras - 1 lutego 2010, 14:04:51 - *.microchip.net.pl
Onyemah nie strzelił karnego ale pewnie go dobił bo gol w tej samej minucie co niewykorzystana jedenastka...

TS WISŁA K - 1 lutego 2010, 15:04:39 - *.adsl.inetia.pl