2 lutego 2010, 18:49:45 - elenril
Samobójczy gol Mirosława Sznaucnera w Pucharze Grecji

Mirosław Sznaucner strzelił samobójczą bramkę w meczu ćwierćfinałowym o Puchar Grecji, w którym jego PAÓK przegrał na wyjeździe 0-4 (0-3) z PAS Giánnina i odpadł z dalszej rywalizacji.

2 lutego 2010, 16:00 - Janina
PAS Giánnina 4-0 PAÓK (Saloniki)
Patrick Dimbala 7, 81, Geórgios Koússas 24, Mirosław Sznaucner 43 (s)

30-letni polski obrońca przebywał na boisku do 60. minuty, kiedy zmienił go Arnaldo Edi Lopes da Silva "Edinho".

Rafał - 2 lutego 2010, 18:51:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ważne że trafia.

majo - 2 lutego 2010, 18:53:49 - *.icpnet.pl
Czyżby to było jego premierowe trafienie w lidze greckiej?

borys23 - 2 lutego 2010, 18:55:41 - *.xdsl.centertel.pl
to fajnie ze jakis polak trafia do bramki tylko jelen ostatnio trafiał i można było sie tym znudzić!!!!

Przemo - 2 lutego 2010, 18:56:01 - *.adsl.inetia.pl
Zdarza się, a tu zaraz będą się gimnazjaliści wyżywać i swoje hihihahy wsadzać, powiem tyle Żurawski na Grecji długo nie pograł w gorszym klubie od PAOK-u a Sznaucner dalej gra i dalej ma tam mocną pozycje w klubie, a Żuraw na Cyprze z karnych tylko strzela lub jak ma fuksa to coś se tam wsadzi od czasu do czasu z akcji

Besdas - 2 lutego 2010, 18:56:30 - *.chello.pl
Mirek wracaj do GieKSy. Za dwa lata Ekstraklasa

TW - 2 lutego 2010, 18:58:00 - *.ssp.dialog.net.pl
Jeszcze jeden i jeszcze dwa.
On po prostu lubi niekonwencjonalne zagrania lubi zaskakiwać swoją drużynę.

Przemo - 2 lutego 2010, 19:00:34 - *.adsl.inetia.pl
I co nie mówiłem, już mu dowalają tylko dlatego że jest Polakiem, nie ma co swój swojemu wilkiem

prezes Wio - 2 lutego 2010, 20:41:25 - *.147.182.130.nat.umts.dynamic.eranet.pl
prawdopodobnie powołamy tego zawodnika na najbliższy mecz z Bułgarią ale mamy w planach także
powołanie nowych zawodników, pracownicy Naszego skautingu znaleźli m.in. napastnika polskiego pochodzenia Steven Ogórkowski, który obecnie gra w 6 lidze Irlandii a swoją karierę zaczynał jako kapitan drużyny zakładowej "Fantastic Food" w której pracował przy pakowaniu burgerów dla koncernu Jeronimo Martins.

Pit - 2 lutego 2010, 21:25:29 - *.ostrowiec-sw.vectranet.pl
do Odry go

se - 2 lutego 2010, 21:52:58 - *.welnowiec.net
Zazdroscicie mu i tyle !!!! Nie kazdy tyle lat gra w lepszej lidze niz nasza.

bleek - 2 lutego 2010, 23:17:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chłopak od wielu lat regularnie gra w lidze znacznie lepszej niż polska. szkoda, że reprezentacja o nim zapomniała.

hacek - 3 lutego 2010, 1:19:15 - *.chello.pl
do se- GRA- słowo klucz dla naszych smolarko-wichniarkowych gwiazd...

Crosby - 3 lutego 2010, 7:43:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
i dobrze ze go wkoncu ktos powola do kadry jeden z lepszych polskich lewych obroncow,dobrze gra 1 na 1 sie dziwie ze inni selekcjonerzy go nie powolywali,tylko taki patałach jak seweryn gancarczyk byl podstawowym obroncom w kadrze zenada !!!!

Boro - 3 lutego 2010, 15:13:41 - *.nidzica.vectranet.pl
troche mnie dziwi że nigdy nie dostał powołania do kadry. Podstawowy zawodnik jednego z lepszych klubów greckich a dobrych obrońców to kadra ma jak na lekarstwo