|  |  | 
 4 lutego 2010, 12:49:15 - koofel
 Mirko Stamenković w Miedzi Legnica
 |   W godzinach przedpołudniowych roczny kontrakt z Miedzią Legnica podpisał 29-letni serbski bramkarz Mirko Stamenković. Uzupełni on lukę w składzie powstałą po odejściu Aleksandra Dżuldinowa. 
Stamenković jest kolejnym zawodnikiem po Kamilu Pilarskim (obrońca z Elany Toruń) i Grzegorzu Dorobku (pomocnik z Zagłębia Sosnowiec), który dołączył do Miedzi Legnica w tym okienku transferowym.
 | 
 źródło: Miedź Legnica
 
 
 
 
 miedziak - 4 lutego 2010, 13:01:06 - *.ssp.dialog.net.pl
 super świetna wiadomość, jeszcze tylko dobrego napastnika i bedziemy mieć naprawde mocna pake na wiosne
 pb - 4 lutego 2010, 13:16:20 - *.net.azartsat.pl
 Wspaniały herb,,,
 ss - 4 lutego 2010, 13:20:28 - *.csk.pl
 Paka, paką, ale zmieńcie ten herb.
 . - 4 lutego 2010, 13:28:54 - *.ssp.dialog.net.pl
 przynajmniej nie mamy ssa w herbie
   
 
 Sobieh - 4 lutego 2010, 13:43:19 - *.ntlworld.ie
 jest przynajmniej orginalny i w barwach tego klubu, nie rozumiem owego nieustannego czepiania się herbu
 ZL - 4 lutego 2010, 13:56:48 - *.mofnet.gov.pl (*.15.23.61)
 Wniosek nasuwa się jeden: dla ZL, ŚW i ML pracuje jesen gościu...do ZL kupił Serba, do ŚW SERBA (?), do ML też Serba...nie wierzę w przypadek. Cikawe kto zapłacił prowizje, znając życie ZL, dzieki blondynie...
 Seb - 4 lutego 2010, 15:29:36 - *.ssp.dialog.net.pl
 Do kibiców napinających się z naszego herbu - nasz herb przynajmniej zaistniał na arenie międzynarodowej(PZP-1992/93) a wątpię czy wasze kluby przynajmniej grały w tej fazie pucharowej. Ten herb to tradycja i pamiętne czasy dla Miedzi dlatego kibice dążyli do jego przywrócenia.Pzdr dla Sobieha za życzliwy komentarz. Tylko MKS.
 and - 4 lutego 2010, 15:49:23 - *.ssp.dialog.net.pl
 Te Bałkańskie zaciągi nie zawsze są trafne.Miejmy nadzieje że to będzie dobry konkurent w bramce dla Kuli.Pozdro dla normalnych
 Pablo - 4 lutego 2010, 18:25:18 - *.kliknet.pl
 herb Miedzi jest jednym z ciekawszych w kraju, a tym bardziej dla geologów
   Orzel - 4 lutego 2010, 19:15:27 - *.ssp.dialog.net.pl
 1992/93 - dobre czasy z Płaczkiewiczem w bramce. Serb to chyba nie jego klasa i czasy nie te... Kto pamięta tamte mecze w PP?
  pozdrawiam.Napiszcie co najbardziej zapamiętaliście z tamtych meczów! KONRAD - 4 lutego 2010, 23:02:13 - *.ssp.dialog.net.pl
 Na studiach w czasach kiedy Miedzianka zdobyła PP i grała w PZP miałem kumpla,który był jej kibicem.Pamiętam jak organizował wyjazd busem na mecz wyjazdowy z AS Monaco.Dla niego i jego kolegów to był jeden z najważniejszych dni w życiu.Pozdrawiam Przemka i wszystkich ówczesnych kibiców Miedzi!
 d. - 7 września 2010, 8:19:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
 7wrzesień 2010r,ochrona imprez masowych-miedzianka  gracie naprawdę wspaniale.Pozdrowienia dla Mirko Stamenkovic.
 
   |  |