6 lutego 2010, 21:51:19 - prof
Bramka Dawida Janczyka

Dawid Janczyk zdobył swoją dziesiątą bramkę i pierwszą dla KFC Germinal Beerschot Antwerpen w obecnym sezonie I ligi belgijskiej. Polak pokonał bramkarza KVC Westerlo w meczu 25. kolejki Jupiler Pro League. Mecz zakończył się remisem 1-1 (0-0). Janczyk, który grał przez pełne 90 minut, zdobył wyrównującego gola w 60. minucie.

6 lutego 2010, 20:00 - Westerlo
KVC Westerlo 1-1 KFC Germinal Beerschot Antwerpen
Gunther Vanaudenaerde 56 - Dawid Janczyk 60

żółte kartki: Rachid Farssi - Victor Wanyama, Guillaume François, Sherjill MacDonald, Martijn Monteyne.

sędziował: Sébastien Delferière.

W dotychczasowych 24 meczach KFC Germinal Beerschot Antwerpen zdobył 33 punkty.

Janczyk zajmuje trzecią pozycję w klasyfikacji strzelców. Prowadzi piłkarz RSC Anderlecht Romelu Lukaku z 12 golami.

DanielW800 - 6 lutego 2010, 21:53:23 - *.adsl.inetia.pl
Brawo!!!!!!!!!!

thebill - 6 lutego 2010, 21:54:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W koncu...

analityk - 6 lutego 2010, 21:58:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
nareszcie GBA powąchalo punkty jakies!!!Dawid brawo!

filip - 6 lutego 2010, 22:00:57 - *.75.56.238.brzesko56.ptc.pl
i gitara

Przemo - 6 lutego 2010, 22:08:22 - *.adsl.inetia.pl
Janczyk idzie na króla strzelców i przechodzi do Anderlechtu taką mam nadzieje.

pert8cv - 6 lutego 2010, 22:15:49 - *.chello.pl
Dajcie link

da - 6 lutego 2010, 22:17:40 - *.chelm.mm.pl
Ten Lukaku ma dopiero 16 lat??!! :0

Przemo - 6 lutego 2010, 22:23:07 - *.adsl.inetia.pl
Tak Lukaku ma 16 lat i jak widać urodził się w Antwerpii w Belgii i to dobitnie udowadnia że data urodzin jest prawdziwa bo chyba w Belgii dowodów osobistych tak jak w Afryce nie fałszują, nie?

czester - 6 lutego 2010, 22:53:43 - *.newt.cable.virginmedia.com
Janczyk&Jutkiewicz-taki powinien byc nasz reprezentacyjny atak.Brożki i Lewandowskie ewentualnie w rezerwie

ss - 6 lutego 2010, 22:55:41 - *.csk.pl
A dlaczego nie? 16 lat i 192 cm wzrostu jakoś mi się nie widzi. Wiadomo, że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi... Młodszy zawsze jest kilka(naście) zer więcej wart jako zawodnik.

do ss - 6 lutego 2010, 22:59:38 - *.chello.pl
Lukaku jest synem byłego piłkarza do Anderlechtu przyszedł w wieku 12 lat skończcie już z tymi teoriami spiskowymi bo jesteście śmieszni.

Przemo - 6 lutego 2010, 23:08:53 - *.adsl.inetia.pl
ss 16 lat i 192 cm są dla ciebie śmieszne? Ja mam 2 kumpli którzy w wieku 15! lat mieli po 190 cm wzrostu, a teraz mają po 2 metry z hakiem a z widzenia z czasów szkolnych jeszcze paru co się w drzwiach nie mieściło, zajrzyj do młodzieżowych kadr siatkarzy, tam co trzeci 16 latek ma 190cm,

WMiW - 7 lutego 2010, 1:44:32 - *.ostroda.vectranet.pl
Przemo To niezła koksownia była u Ciebie w szkole....

znafca - 7 lutego 2010, 2:16:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Właściwie dostawił tylko nogę kończąc bardzo składną akcję, ale gol to gol i z tego go rozliczają.

Rahim - 7 lutego 2010, 3:35:25 - *.dag.pl
ten Lukaku ma niezłe statystyki: "W młodzieżowych drużynach Lukaku prezentował bardzo dobrą skuteczność – dla zespołu FC Bruksela strzelił 68 goli w 68 meczach, a dla Anderlechtu 121 bramek w 88 występach"

Drozda - 7 lutego 2010, 5:38:04 - *.tvk.torun.pl
Janczyk musi isc do KADRY, nie na innej rady

demonixus - 7 lutego 2010, 5:47:24 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
tshibamba nadchodzi ha zobaczycie gole

obserwator - 7 lutego 2010, 9:30:05 - *.chello.pl
Dlaczego 90minut.pl nic nie wspomina o Lukaszu Jutkiewiczu z Motherwell, który w ten weekend zdobył kolejną bramkę w lidze szkockiej?

gregor - 7 lutego 2010, 10:23:36 - *.116.41.14
bo nie ma nawet polskiego obywatelstwa?

obserwator - 7 lutego 2010, 10:28:08 - *.chello.pl
Przecież rozegrał w kadrze Polski U-19 4 mecze i strzelił jedną bramkę

ss - 7 lutego 2010, 10:41:35 - *.csk.pl
No właśnie jeżeli grał w młodzieżówce polskiej to polskie obywatelstwo mieć musi. Może nie wyraził chęci gry dla dorosłej reprezentacji Polski i dlatego jest pomijany? Dziwna sprawa.

Unhold - 7 lutego 2010, 12:24:47 - *.243.216.207

Widzew - 7 lutego 2010, 13:14:36 - *.petrus.pl
Jutkiewicz z Motherwel. Rudy ze Sttutgartu. To dawaj dość wyróżniający się młodzi zawodnicy za granicą,ale według PZPN to Polacy mają wystarczająco dobrych piłkarzy w kraju i tyle w temacie. Przecież wciąż wieczne młode talenty z Polskiej ligi zdobędą dla nas MŚ za 200 lat.

wilq - 7 lutego 2010, 13:38:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl