12 lutego 2010, 22:40:29 - slady
Gol Arkadiusza Radomskiego

Arkadiusz Radomski zdobył gola dla NEC (Nijmegen) w wygranym na własnym stadionie meczu 23. kolejki holenderskiej Eredivisie przeciwko NAC (Breda) 4-2 (2-2). Dla 32-letniego obrońcy był to pierwszy gol w obecnym sezonie. Polak rozegrał całe spotkanie.

12 lutego 2010, 20:45 - Nijmegen
NEC (Nijmegen) 4-2 NAC (Breda)
Bram Nuytinck 18, 35, Arkadiusz Radomski 57, Patrick Pothuizen 59 - Ferne Snoyl 25, Anthonius Petrus Lurling 28

żółte kartki: Jeffrey Sarpong - Ferne Snoyl, Robbert Schilder, Anthonius Petrus Lurling.

sędziował: Jack van Hulten.
widzów: 12200.

NEC zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli z 25 punktami na koncie.

frg - 12 lutego 2010, 22:47:18 - *.chello.pl
w oncu jakis znak zycia po nim Arek wracaj do kadry szybko!! :D

kuba - 12 lutego 2010, 22:55:06 - *.134.foxnet.com.pl
po co ma wracać staruch do kadry?

maniek - 12 lutego 2010, 23:07:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Yeti !
Jakby każdy kto strzeli bramke za granicą przyszedł do kadry to byśmy chyba musieli kadre Polska B założyć ;]

robchysc - 12 lutego 2010, 23:19:21 - *.adsl.inetia.pl
Ciekawe czy jest inny Polak mający wiecej meczów w najwyzszej lidze zagranicznej niz radomski

Adi - 12 lutego 2010, 23:21:08 - *.243.250.41
Arek dawaj do Legii mowie w imieniu wszystkich kibiców

Kuba - 12 lutego 2010, 23:33:12 - *.plock.mm.pl
Ta zaraz pojawią się wpisy,Boniek do kadry...

bartek - 12 lutego 2010, 23:46:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chyba jeden z najbardziej niedocenianych polskich pilkarzy,w reprezentacji nigdy nie pogral za bardzo, a szkoda bo to swietny,defensywny pomocnik

do kuba - 13 lutego 2010, 6:25:06 - *.chello.pl
wcale nie glupi pomysl moze jeszcze nie zapomnial jak sie gra ;]

Woo-Cash - 13 lutego 2010, 9:07:42 - *.adsl.inetia.pl
@robchysc: a Warzycha? grał w składzie do chyba 37 lat.

Widzew - 13 lutego 2010, 13:56:19 - *.petrus.pl
Brawo Arek! Już za pół roku będziesz w Widzewie

kuke - 13 lutego 2010, 15:55:40 - *.microchip.net.pl
jaki znak życia? gra prawie w każdym meczu 90 minut..kto się trochę piłką interesuje, ten wie