16 lutego 2010, 13:25:00 - prof
Zarzycki i Łętocha w Stali Stalowa Wola

W pierwszoligowej Stali będą występować wiosną dwaj testowani ostatnio zawodnicy: 26-letni bramkarz Paweł Zarzycki z GKS Jastrzębie i 18-letni pomocnik Sebastian Łętocha z Kolejarza Stróże. W środę stalowowolan czeka kolejny sparing.

Nowi piłkarze złożyli we wtorek swoje podpisy na umowach ze Stalą w stalowowolskim klubie, a dołączyć ma do nich jeszcze także napastnik Kamil Gęśla - wychowanek Stali - który ma wrócić z Wisły Płock. W środę drużyna rozegra kolejny mecz kontrolny, ze Stalą Rzeszów o godzinie 12 na sztucznej murawie w Ostrowcu Świętokrzyskim.

- Kamil Gęśla ma jeszcze skontaktować się ze swoim menedżerem, ale jesteśmy z nim po rozmowie i uzgodniliśmy warunki umowy - mówi Leszek Kaczmarski, prezes Stali.

- Na tym prawdopodobnie zakończymy transfery w przerwie zimowej w naszym zespole piłkarskim, chociaż trener Janusz Białek być może znajdzie jeszcze do drużyny nowego obrońcę. A co z Cezarym Czpakiem? Próbowaliśmy się z nim skontaktować, ale nie udało nam się to we wtorek rano, chcemy, by ten zawodnik określił się jak najszybciej, czy chce u nas występować wiosną czy jednak zrezygnuje.

źródło: Echo Dnia

cwirek - 16 lutego 2010, 13:32:04 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zarzycki miał w barwach GKS-u miał właściwie jeden mecz, w którym zaprezentował się naprawdę dobrze - był to mecz z Widzewem wiosną ubiegłego roku.
Ogólnie to bramkarz bardzo przeciętny - niczym się nie wyróżnia poza dobrymi warunkami fizycznymi. Chociaż kto wie? Może akurat w Stalówce się sprawdzi.

edi - 16 lutego 2010, 13:32:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
Czarek wracaj do Stalówki.

xD - 16 lutego 2010, 13:48:23 - *.pppoe.sistbg.net
moze mi ktoś powiedzieć coś wiecej o Tadziu Krawcu?
Co sie z min teraz dzieje i czy bedzie grał jeszcze zawodowo w piłke?

Ctrl+Alt+D - 16 lutego 2010, 13:53:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widze że pan Bialek robi ekipe w Stali!Ma troche znajomości w Polsce!Piłkarze lgna do niego jak pszczoły do ula...no no..

19stobo10 - 16 lutego 2010, 13:57:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
do cwirek: Pamiętam ten mecz i gdyby nie Zarzycki Gks przegrałby co najmniej 5-0 a tak było tylko 3-0 dla nas.

Wisła - 16 lutego 2010, 13:58:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tadziu Krawiec został grajacym trenerem Wisły Annopol Lider Lubelskiej A Klasy Gr.I.

maxi kaz - 16 lutego 2010, 14:22:33 - *.cdma.centertel.pl
Ale by była jazda jakby się Stalówka utrzymała

sierpc - 16 lutego 2010, 14:30:59 - *.cdma.centertel.pl
stalówka szykuje chyba ekipę pod 2-ligowe mecze. życzę im jednak utrzymanie w tym sezonie

OBPNŚ - 16 lutego 2010, 14:34:57 - *.nj.pl
19stobo10 chodzi o mecz w Łodzi. 0:1 dzięki właśnie Zarzyckiemu w dużej mierze.

delSol - 16 lutego 2010, 14:50:04 - *.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Jak to ten co bronił w telewizji z widzewem to jestem spokojny

1962 - 16 lutego 2010, 14:54:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten ten ale wierz mi że to przeciętniak

GKS - 16 lutego 2010, 19:46:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Witam!!
Postanowilem wlaczyc sie do rozmowy uwazam, ze Zarzycki nie jest wcale zlym bramkarzem. Powinnismy mu dac szanse. Koles ma dobre warunki fizyczne, kilka meczy tez mial niezlych. Mecze z Widzewem bylyby bardziej udane, gdyby ten zawodnik gral, a wtedy to byl okres, gdzie wszedl na 1-2 mecze. Pokladam w nim duze nadzieje, ze dzieki niemu Stalowka nie spadnie

Karwo - 16 lutego 2010, 20:50:17 - *.243.254.190
powodzenia Zarzyk

kostropaty - 16 lutego 2010, 21:37:38 - *.skynet.mtm-info.pl
Ktos na poczatku pytał o Tadeusza Krawca. Jak wiadomo odszedł ze Stali i został trenerem A klasowej Wisły Annopol (woj.Lubelskie).

Jack1938 - 17 lutego 2010, 8:46:22 - *.147.199.194.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Zapraszam "wincenty" w niedzielę pod krytą będziesz miał okazję wypowiedzieć się realnie czyli wykazać się w sprawach organizacyjnych