21 lutego 2010, 19:01:42 - MichalMKS
Bramka Żurawskiego

Maciej Żurawski zdobył zwycięską bramkę dla AS Omónia Lefkossías w wygranym spotkaniu 22. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z Ermísem Aradíppou 2-1 (0-1). Było to piąte trafienie Polaka w lidze i dziewiąte we wszystkich rozgrywkach w obecnym sezonie. Żurawski na boisku pojawił się w 60. minucie gry, a gola uzyskał w szóstej minucie doliczonego czasu gry.

21 lutego 2010, 17:00 - Aradíppou
Ermís Aradíppou 1-2 AS Omónia Lefkossías
Wenderson de Arruda Said "Wender" 6 - Hernán Rengifo Trigoso 73, Maciej Żurawski 90

Pierwszą bramkę dla Omónii zdobył były gracz m.in. Lecha Poznań - Hernán Rengifo, który grał od 18. minuty meczu. Dla Peruwiańczyka to druga bramka w barwach cypryjskiego zespołu.

Klub z Nikozji zajmuje obecnie drugą pozycję w tabeli z dorobkiem 50 punktów.

mtx - 21 lutego 2010, 19:04:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Proszę proszę, i Żuraw i Rengifo strzelili ;)

PKPfan - 21 lutego 2010, 19:51:57 - *.nsystem.pl
Zawsze mnie zastanawiało dlaczego serwis 90minut.pl gdy bramka padnie w doliczonym czasie gry pierwszej lub drugiej połowy nigdy nie pisze 45+x albo 90+x...

Bobic - 21 lutego 2010, 19:53:54 - *.opera-mini.net (*.115.24.155)
Atak Rengifo&Żurawski chciał by mieć chyba każdy klub w Polsce !!

KRIS - 21 lutego 2010, 20:02:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo hernan

pytanie - 21 lutego 2010, 20:25:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam pytanko ale tak na serio powiedzcie mi czemu zuraw odszedl z larissy przeciez nawet dobrze mu tam szlo a pozatym chyba mieli walczyc w le

? - 21 lutego 2010, 20:38:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żuraw chodz do Śląska :D:D NAPASTNIKA wymienię za Szewczuka z dopłata :P

janek - 21 lutego 2010, 20:39:49 - *.internetdsl.tpnet.pl
do pytanie: Kasa Misiu, Kasa... Żuraw to jeden z najbardziej pazernych polskich piłkarzy!!

d@d2.pl - 21 lutego 2010, 20:51:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I co z tego, ze pazerny? On juz zakancza kariere. Na jego miejscu, kazdy z nas by szedl tam gdzie moze jeszcze troche hajsu wiecej nachapać, wkoncu trzeba mieć hajs, zeby cos rozkminic i zyc przez nastepne 50lat

raul # 7 - 21 lutego 2010, 21:15:30 - *.icpnet.pl
...dla mnie atak bomba...gdzie polskiej lidze do...no własnie..jakies sensowne propozycje ???

Tominho - 21 lutego 2010, 21:43:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ raul # 7 - ... do Primera Division to sensowna propozycja

opel - 21 lutego 2010, 22:52:43 - *.adsl.inetia.pl
to nygus z peru zaczyna już mecze na ławie ?

dzikus - 21 lutego 2010, 23:20:44 - *.centertel.pl
brawo atak jak marzenie.... nie mogę pojąc jak kolejorz mógł sprzedac Regnifo przecież to dobry zawodnik.... Mam nadzieje że Żurawia jeszcze zobacze na boiskach ekstraklasy chociaż u schyłku jego kariery... oby tak dalej grali na Cyprze...

dzikus - 21 lutego 2010, 23:26:16 - *.centertel.pl
@ raul # 7 - Takesure Chinyama może ciekawie grac z Dong Fangzhuo

wildziarz - 22 lutego 2010, 0:09:05 - *.adsl.inetia.pl
zuraw i rengifo grali w lechu !! wiec to byl atak lecha. Co wy tu piszecie?!

brat_prezy - 22 lutego 2010, 0:57:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A dyć brawo Macieju...

adam81w - 22 lutego 2010, 7:22:43 - *.skynet.net.pl
Brawo Maciek!

szpieg - 22 lutego 2010, 11:20:30 - *.adsl.inetia.pl
do dzikus: Lech nie sprzedał Rengifo, Peruwiańczykowi skończył się kontrakt i dlatego odszedł

Baxy - 22 lutego 2010, 11:22:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo dla obu panow

Dawid - 22 lutego 2010, 13:25:17 - *.chello.pl
szpieg i tu się mylisz. Rengifo został sprzedany za 300tys euro.

fan#1 - 22 lutego 2010, 13:36:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Maciek!!! Byłem na tym meczu, ogólnie na początku dostali szmatę z wolnego, po rykoszecie od obrońcy Omonii, bramkarz był na wykroku, zero szans. Póżniej istniała tylko Omonia na boisku ale ogólnie grali chaos, Maciej wszedł i dopiero to wszystko poukładał, miał z 4 piłki że palce lizac, i chyba tylko z 1 stratę w środku pola, jedną wrzutkę do Rengifo to 100% dograł ale pacan Rengifo z 3 metrów nie trafił, ogólnie 1/5 strzelił, głową tak z 10 metrów. W 90 min Zuraw był falulowany w polu karnym ale sędzia nie gwizdnął,karny był ewidentny tak ze nawet z trybun poleciały butelki i o mało co sędzia nie skończył meczu(stąd przerwa i doliczone chyba z 6-8min)ogólnie Zuraw sam musial sobie wypracowac tę bramkę bo grał ofensywn. pomocn.i dogrywał do Rengifo, przyłożył pięknie po ziemi z 16 m w zamieszaniu, bardzo ładna bramka, a co do tych uwag ta każdy z was krytyków na miejscu Maćka poszedł by tam grać i jeżeli coś was boli to tylko zazdrość i tyle, przecież w końcu z tego piłkarz żyje, jakby ktoś go naprawdę chciał w Polsce to by tu już wrócił,a prawda jest taka że w PZPN nawet nie potrafili mu podziękować za grę w reprezentacji a troche zagrał i strzelił też parę ważnych bramek, ot Lato, Kręcina słoma z butów cała ta ich ekipa. Pozdro dla fanow Lecha i Polskiej Piłki.P.S. długo tak dobrego gracza jak żurawski nie będzie, technicznie mógłby jeszcze spokojnie z 2-3 lata pograć a i kondycyjnie nie odstawał, dużo widzi, dla mnie gracz meczu.

m.st.w. - 22 lutego 2010, 15:50:37 - *.aster.pl
fan#1, nie to, żebym się czepiał, piszesz z polskiego IP. Zdążyłeś wrócić z meczu? Pozdro!

tooooooooo - 22 lutego 2010, 16:21:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
fan-pokazal co potrafi w katrze totalne dno.

do toooooo - 22 lutego 2010, 17:07:14 - *.internetdsl.tpnet.pl