|
|
|
22 lutego 2010, 17:53:48 - elenril
Zbigniew Zakrzewski podpisał kontrakt z GKS-em Bełchatów
W poniedziałek Zbigniew Zakrzewski podpisał półroczny kontrakt z opcją przedłużenia z ekstraklasowym GKS-em Bełchatów - poinformowała "Gazeta Wyborcza".
Zakrzewski wziął udział w zgrupowaniu bełchatowian na Cyprze. W meczu sparingowym z drużyną młodzieżową Dynama Kijów zdobył dwie bramki. 29-letni napastnik był ostatnio zawodnikiem szwajcarskiego FC Sion, wcześniej grał także m.in. w Lechu Poznań i Arce Gdynia. W polskiej ekstraklasie wystąpił w 119 meczach, strzelając 33 gole.
- Czuję się tutaj świetnie. Nie miałem żadnych problemów z aklimatyzacją w nowej drużynie - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Zakrzewski. - Uważam, że bardzo dobrze przepracowaliśmy zgrupowanie. Od poniedziałku koncentrujemy się tylko na sobotnim spotkaniu z Wisłą. To dla nas niezwykle ważny mecz i temat numer jeden w szatni. Brakuje nam jeszcze trochę świeżości, ale na pewno będzie dobrze.
|
źródło: własne / Gazeta.pl



bart - 22 lutego 2010, 17:59:32 - *.adsl.inetia.pl
Powodzenia Zaki ! KKS & AG

CARAMBA - 22 lutego 2010, 18:01:40 - *.gdynia.mm.pl
Miastem Widzewa-Bełchatów miastem Widzewa miastem Widzewa-Bełchatów miastem Widzewa!!! Pozdro dla Fan Clubu CZerwonej Armii z Bełchatowa !!

FaTaL - 22 lutego 2010, 18:04:59 - *.dolsat.pl
Do CARAMBA. Uwielbiam takich internetowych napinaczy jak ty...

Max - 22 lutego 2010, 18:06:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No to znalazł frajerów.


19PG45 - 22 lutego 2010, 18:06:06 - *.gl.digi.pl
pozdrowienia z bełchatowa a adres IP z gdynii

SkibiAG - 22 lutego 2010, 18:09:04 - *.mlyniec.gda.pl
Powodzenia w Bełchatowie!

fgfg - 22 lutego 2010, 18:18:27 - *.147.147.128.nat.umts.dynamic.eranet.pl
caramba napinacz prosto z Gdyni ;o

WWW - 22 lutego 2010, 19:05:31 - *.icpnet.pl
Bełchatów to miasto Widzewa!!!

KRIS - 22 lutego 2010, 19:13:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
powodzenia zaki

GKSB - 22 lutego 2010, 19:59:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hahaha ip z Gdyni ale wielkie fcb :] W BEŁCHATOWIE TYLKO GKS! UŚWIADOMCIE TO SOBIE widzew NIE MA MIEJSCA W BEŁCHATOWIE! Ave GKS Bełchatów ;)

moje_życze - 22 lutego 2010, 20:50:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niech strzeli bramkę Wiśle, a najlepiej dwie i mistrza jej z głowy wybije.

specyfik - 22 lutego 2010, 22:25:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe czy jak wielu z naszych piłkarników wracających z zagranicznych ławek, tak i o Zakrzewskim za pół roku będziemy mówili że powinien dostać powołanie - (tak jak to było np. z Milą)

ARKA GDYNI - 22 lutego 2010, 23:44:35 - *.chello.pl
Bełchatów miastem WIDZEWA!!

arka - 23 lutego 2010, 10:36:58 - *.gdynia.mm.pl
Bravo GKS ten zawodnik jest dobry-będzie dużo pożytku !!!!!!


Mati - 23 lutego 2010, 10:46:52 - *.gdynia.mm.pl
Powodzenia Zaki w Gieksie!

....... - 23 lutego 2010, 11:21:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bardzo satysfakcjonują mnie wypowiedzi takich napinaczy , to dowodzi temu , że panowie chociaż na necie udają że są mocni , no cóż powodzenia w internecie napinacze z Widzewa ;-)

cortez - 23 lutego 2010, 12:11:18 - *.europe.hp.net
Dzizzzzzzzz, to juz nie ma mlodych dobrych chlopakow w I albo II lidze? Najlatwiej wziac "doswiadczonego", smiech na sali...

Pol - 23 lutego 2010, 13:37:47 - *.internetdsl.tpnet.pl
Widzewiadzy po co wypowiadaś się o PGR przecież oni w realu nie istnieją.

cygul99 - 23 lutego 2010, 13:57:59 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo!!! Dobry piłkarz w Dobrym klubie!!! pozdro łks łodz

Bełchatów - 24 lutego 2010, 13:48:23 - *.dolsat.pl
Powodzenia Zaki

|
|