[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

 


24 lutego 2010, 19:13:04 - koofel
Alan Santana w Motorze

Brazylijczyk Alan Santana jest nowym nabytkiem pierwszoligowego Motoru Lublin.

- Musiałem załatwić sprawy związane z rejestracją nowych zawodników, w tym naszego najświeższego nabytku Brazylijczyka Alana Santany. Co z Danielem Onyekachim? Wyjechał z Lublina i najprawdopodobniej nie będzie naszym piłkarzem - mówi kierownik drużyny Marcin Wieczorek, który jutro dojedzie na zgrupowanie Motoru w Austrii.

Na obóz pojechało 18 zawodników, a pozostali trenują w Lublinie pod okiem trenera Andrzeja Rycaka. Ostatnio jednak kadra nieco się uszczupliła, bo Michał Budzyński został wypożyczony do trzecioligowej Wisły Puławy, a Mateusz Oszust do Stali Kraśnik.

Dodatkowo Avia Świdnik jest zainteresowana pozyskaniem kolejnego zawodnika lublinian - Grzegorza Krystosiaka. Niewykluczone, że tymczasowo z Motoru odejdzie również Damian Iracki.

Jutro po południu dojdzie również do spotkania zarządu lubelskiego pierwszoligowca. Jedną z omawianych spraw będzie dalsza przyszłość trenera bramkarzy Roberta Mioduszewskiego, z którym Motor chciałby rozwiązać umowę.


źródło: Dziennik Wschodni

Euverke - 24 lutego 2010, 19:17:58 - 77-253-39-55.adsl.inetia.pl
Cos wiecej o Santanie wiek itp .?

hertha - 24 lutego 2010, 19:19:21 - acca84.neoplus.adsl.tpnet.pl
miodu wracaj do sławy sławno

WTF - 24 lutego 2010, 19:38:48 - szua.enterpol.pl
Ej kurde to w Motorku szkodnik znów coś knuje

ss - 24 lutego 2010, 20:03:16 - 91-145-139-13.internetia.net.pl
A zrobili chociaż temu Alanu badania?
Pewnie ma astmę.

ktoss - 24 lutego 2010, 20:06:26 - host-89-229-73-97.szczecin.mm.pl
zycze utrzymiana i zeby wkoncu przyszly do was lepsze czasy

JasnePełne - 24 lutego 2010, 20:19:53 - staticline17364.toya.net.pl
Czy to ktoś z rodziny Carlosa Santany?

jarek14 - 24 lutego 2010, 20:35:48 - 53.217-171-48.tkchopin.pl
Czyżby to krewny Tele Santany ?

koooper - 24 lutego 2010, 21:15:06 - chello089075129162.chello.pl
Jak Santana to pewnie nieźle gra Po nazwisku sądząc lubi być liderem i często wchodzić w solówki. Ale mimo to nieźle rozumie się z kolegami z zespołu i wróży niezłe sukcesy;)

tutu pacha - 24 lutego 2010, 21:20:11 - bin159.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Motoru przyjdzie Tomas Koticek z Netii i wam galy wyjda to bedzie hit

andre - 24 lutego 2010, 21:49:07 - 91.123.185.92.koba.pl (10.0.13.92)
Ciekawe czy lepiej gra na gitarze czy na boisku ;>

lol - 24 lutego 2010, 21:59:16 - 109.243.193.221
Myślałem, że Santana gra tylko na gitarze...
A tu niespodzianka.. życzę powodzenia i sukcesów takich jak w grze na gitarze!
Słyszałem że do Zagłębia ma przyjść Elton John, a do Legii Jay Z... :PP

Archont - 24 lutego 2010, 22:08:46 - pc-55135.zdnet.com.pl
Alan Santana to wychowanek Atl. Kurtyba, potem grał jeszcze w Palmeiras i Santos.

bosss - 24 lutego 2010, 22:46:16 - dmc218.neoplus.adsl.tpnet.pl
Fajne nazwisko.

333 - 24 lutego 2010, 22:46:31 - 212-102-28-229.adsl.inetia.pl
Do Motoru dołączu Tomasz Golob :D

alex - 25 lutego 2010, 0:13:07 - host-89-167-16-52.nplay.net.pl
smiechem, żartem ale Santana to porządny zawodnik i napewno Motor wspomorze Motor, skład jest całkiem dobry myśle że utrzymanie jest realne tylko czy finanse wytrzymają??

ŚWLG - 25 lutego 2010, 10:30:03 - chello089077220073.chello.pl
mimo ze za soba nieprzepadamy(łagodnie tłumacząc)zycze utrzymania moze spotkamy sie w jakis pucharach:D
LG45

PASIAK - 25 lutego 2010, 21:25:00 - public-gprs19371.centertel.pl
szkoda, że nie Carlos Santana... graliby, jak z nut :D

:D - 25 lutego 2010, 22:33:14 - 88-199-120-53.tktelekom.pl
Tomas Koticek w Motorze !

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas