27 lutego 2010, 14:15:42 - slady
Daniel Onyekachi i Jarosław Kopiński testowani w Elanie

W rozegranym dzsiaj meczu towarzyskim piłkarze Elany Toruń przegrali z III-ligową Chojniczanką Chojnice 2-4 (1-1). W zespole z Torunia sprawdzani byli dwaj nowi piłkarze Daniel Onyekachi i Jarosław Kopiński.

Onyekachi jest napastnikiem. W rundzie jesiennej obecnego sezonu grał w Ślęzie Wrocław. Wystąpił w 19 meczach ligowych, zdobył 6 goli.

Kopiński jest zawodnikiem Olimpii Grudziądz. Gra na pozycji napastnika.

źródło: własne / Elana Toruń

G - 27 lutego 2010, 14:17:47 - *.e-sbl.net
Onyekachi on tour. Co okienko transferowe to jest w innym klubie.

artek - 27 lutego 2010, 14:33:30 - *.zamosc.mm.pl
heheh W ZAMOSCIU tez byl, hehehe- jescze mu Suwalki, Bialystok tamte strony zostaly bo tam chyba nie byl....hehe

eh - 27 lutego 2010, 15:20:05 - *.ar.szczecin.pl
Onyekachi jest hobby Turystą, Słaby strasznie ale czasem coś wpadnie, poza tym dileży zarobią;)

eh - 27 lutego 2010, 15:22:55 - *.ar.szczecin.pl
Dilerzy oczywiście, patrząc pod kontem statystyk to warto go zatrudnić, co 3ci mecz strzeli bramkę ale jeśli chodzi o taktyke czy gre to bardziej przeszkadza i jest samolubny!!