3 marca 2010, 18:50:36 - elenril
Ján Mucha zagrał w reprezentacji Słowacji

Ján Mucha wystąpił w towarzyskim meczu reprezentacji Słowacji, która przygotowuje się do finałów MŚ 2010 w RPA. 27-letni bramkarz Legii Warszawa zagrał pełne 90 minut, a jego drużyna przegrała 0-1 (0-0) z Norwegią.

3 marca 2010, 17:00 - Żylina
Słowacja 0-1 Norwegia
Morten Opsahl Moldskred 67

żółta kartka: Bjørn Helge Semundseth Riise (Norwegia).

sędziował: Hendrikus "Bas" Nijhuis (Holandia).
widzów: 9756.

źródło: własne / FIFA / futbalsfz.sk

gds - 3 marca 2010, 19:01:14 - *.sieradz.vectranet.pl
no, no, Norwegia

Ryzy - 3 marca 2010, 19:10:26 - *.internetdsl.tpnet.pl
Słowacja jeśli tak będzie grać na MŚ to dostanie od wszystkich sromotne baty. 3 setki Norwegów zmarnowane. A bramka Moldskreda majstersztyk Mucha mógł się lepiej ustawić ale sieknięcie było mocne ;D

thebill - 3 marca 2010, 19:12:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie mial szans przy bramce.A caly wystep ogolnie udany.

Avrainer - 3 marca 2010, 19:20:57 - *.lublin.mm.pl
Ładna brameczka Moldskreda. Mucha raczej bez szans, ale Moldskred przyładował mocno.

mrn - 3 marca 2010, 19:27:09 - *.cdma.centertel.pl
słowacja weszła na mundial nie dobra gra ale słabośią rywali tak słabo grających polaków i czechów juz dawno nie było ten mecz to potwierdził.

KRIS - 3 marca 2010, 19:27:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ładnie widziałem ten mecz Janek chyba za dużo myśli o Evertonie

mirekos - 3 marca 2010, 19:30:06 - *.chello.pl
Coś mi się widzi że Słowacja "osiagnie" tyle na MŚ co ostatnimi czasy Polska jak tam się udało już dotrzeć...

daniel - 3 marca 2010, 19:44:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mi sie wydaje ze Słowacja ugra więcej niż Polacy na mundialach ostatnimi czasy nie jestem złośliwy po prostu wierze w niespodziankę jaką chciałbym by zgotowali Słowacy.

tybor - 3 marca 2010, 19:54:55 - *.internetia.net.pl
Słowacja to najsłabszy zespół na MŚ, weszli tylko dlatego że w dwómeczu Polacy sobie wbili trzy kuriozalne bramki. Gdyby nie podarunek od nas w postaci 6pkt nie byłoby ich w RPA.

peterzzywc - 3 marca 2010, 21:09:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bylem na tym meczu !
Chcialem zobaczyc Muche w akcji, liczylem, ze swietnie zagra. Milo mnie zaskoczyl, bo zagral kapitalnie. Urzadzono mu w przerwie cos na wzor parady . Wybronil 6 setek, w tym 3 sam na sam, Raz tylko przeszedl go napastnik, ale bramkarzowi Legii pomogli obroncy wybijajacy z linii pilke. Popelnij jeden blad po rogu, niepewnie wypiastkowal pilke, ale naprawilgo, rzucajac sie szybko pod nogi Norwega.
Sami Slowacy nie grali zle, ale popelnili wiele bledow w obronie i nie umieli clenie podac do napastnikow, ktorzy strzly oddawali jedynie zza 16 metrow.

mietek - 3 marca 2010, 21:27:04 - *.cityconnect.pl
@tybor: Gdyby nie oni, to pewnie byłaby równie słaba Słowenia, więc na jedno wychodzi...

Lenin - 4 marca 2010, 0:59:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mrn - zgadzam się z Tobą całkowicie - Słowacy mieli ogromne szczęście że min Polska miała chyba najgorszy rok na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat - obawiam się że w grupie przegrają wszystkie mecze i to wysoko

eloelo - 4 marca 2010, 16:40:56 - *.mofnet.gov.pl (*.30.52.3)
do mietek,
nie wiem czy wiesz ale Słowenia też jedzie na mistrzostwa!? Wygrała baraż z Rosją.
Pozdro

Miedziowy - 4 marca 2010, 19:46:46 - *.159.162.151
Brawo Zaglebie!!
Pozdro z Krakowa!

Emilian - 4 marca 2010, 23:46:08 - *.centertel.pl
Słowacja pojedzie na Mundial, bo Boruc i Gancarczyk im to zafundowali. Jest to faktycznie bardzo słaba drużyna, ale może z grupy wyjdą, bo pierwszy mecz z Nową Zelandią na MŚ grają, a później może na zwycięskiej fali w następnych 2 meczach coś uszczkną, ale to max na co ich stać.