7 marca 2010, 16:25:18 - MichalMKS
Bramka Żurawskiego

Maciej Żurawski zdobył bramkę dla AS Omónia Lefkossías w wygranym spotkaniu 24. kolejki cypryjskiej ekstraklasy z AS Néa Salamís Ammochóstou 2-0 (1-0). Było to siódme trafienie Polaka w lidze i jedenaste we wszystkich rozgrywkach w obecnym sezonie. Żurawski na boisku przebywał przez całe spotkanie.

7 marca 2010, 14:30 - Larnaka
AS Néa Salamís Ammochóstou 0-2 AS Omónia Lefkossías
Geórgios Efrém 3, Maciej Żurawski 90 (k)

Do 63. minuty na boisku przebywał były gracz m.in. Lecha Poznań - Hernán Rengifo Trigoso.

Klub z Nikozji zajmuje pierwsze miejsce w tabeli cypryjskiej ekstraklasy z dorobkiem 56 punktów.

hacek - 7 marca 2010, 17:26:17 - *.chello.pl
Żuraw jak Żuraw ale patrzcie jaką kariere robi Reniferek czasem uda mu się wejść z ławki...a w Poznaniu był gwiazdą

FTP - 7 marca 2010, 17:47:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
hacek -> to niestety swiadczy tylko o poziomie naszej ligi :/

mirk - 7 marca 2010, 18:10:15 - *.uznam.net.pl
W 2002 roku debiutował na MŚ zagrał tylko w ostatnim meczu. W 2006 roku razem z Tomkiem Frankowskim wprowadził nas do tych Mistrzostw. W ostatnim meczu z Kostaryką kiedy Polska strzeliła 2 bramki, Maciek zaliczył 2 asysty (ale o tym nikt nie napisze) w 2008 roku z powodu kontuzji zagrał tylko 45 minut.
Bez wątpienia jest to najlepszy polski piłkarz XXI wieku. Jedyny błąd który popełnił to taki, że za późno wyjechał do zagranicznego klubu.

norbi - 7 marca 2010, 19:48:16 - *.243.118.83