12 marca 2010, 19:13:48 - euzi
Bogusław Baniak zawieszony na dwa spotkania

Piłkarze Motoru Lublin w sobotnim spotkaniu z Dolcanem Ząbki będą musieli sobie radzić bez swojego trenera Bogusława Baniaka, który w meczu z Sandecją Nowy Sącz za dyskusję z arbitrem został wyrzucony z ławki rezerwowych. W efekcie szkoleniowiec w dwóch meczach o punkty będzie musiał kierować zespołem z trybun.

Oprócz sobotniego spotkania Baniak nie poprowadzi zespołu także w przyszłym tygodniu w meczu z MKS-em Kluczbork. - Odesłanie trenera na trybuny traktowane jest jak czerwona kartka dla zawodnika. Dlatego pan Bogusław Baniak został automatycznie zawieszony na dwa spotkania. W takich sytuacjach nie ma możliwości odwołania się - informuje Wydział Dyscypliny PZPN.

- Zdawałem sobie sprawę, co mnie czeka, ale jakoś musimy dać sobie radę. Będę normalnie przygotowywał zespół i zagrzewał go do walki. Z kolei moi asystenci Przemysław Delamanowicz i Andrzej Rycak poprowadzą drużynę z ławki, a ja oczywiście z trybun będę im podpowiadał. Są przecież telefony komórkowe, więc o zmianach również ja będę decydował. Jest mi przykro, że tak to się skończyło, ale nadal nie jestem przekonany do końca o swojej winie. Nie ma już jednak sensu dłużej o tym dywagować. Na szczęście obyło się bez kary finansowej - mówi opiekun Motoru.

Przed meczem z Dolcanem działacze Motoru cały czas starali się zgłosić do rozgrywek Brazylijczyka Alana Santanę. Jeżeli ostatecznie uda się go potwierdzić, to najprawdopodobniej zagra od pierwszej minuty w środku pola.

źródło: Dziennik Wschodni

Będzin - 12 marca 2010, 19:15:36 - *.227.126.121
Panie Bogusławie szacunek za wszystko

Warta_Pozn - 12 marca 2010, 19:16:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I już nasz trener próbuje ratować kolejny klub :0 ale Motor już jest zdegradowany...

Ben 10 - 12 marca 2010, 19:17:02 - *.25.235.183
W Ząbkach i Lublinie, bo tam będzie wkrótce grał Motor, Baniak nawet jak będzie krzyczał z trybun będzie doskonale słyszalny.

hart - 12 marca 2010, 19:17:10 - *.czajen.pl
pamietam jak gosciu golil glowe po wejsciu "lecha" do extraklasy wtedy 1 ligi.

niezorient - 12 marca 2010, 19:17:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego Baniak porzucił Wartę dla Motoru?

wfwwf - 12 marca 2010, 19:18:24 - *.lublin.mm.pl
Motorek NIGDY nie spadnie !!!!

bolek1975 - 12 marca 2010, 19:18:41 - *.polsat.net.pl (*.6.2.52)
Jak sobie dobrze przypominam w Ząbkach też był odesłany na trybuny w poprzednim sezonie jak był z Wartą w meczu z Dolcanem. Awięc trybune w Ząbkach dobrze zna. A w zasadzie balkon z lożą dla vipów.

do niezori - 12 marca 2010, 19:19:38 - *.lublin.mm.pl
bo motor to jest klub z kibicami i historią a Warta nie istnieje w poznaniu

ramirez - 12 marca 2010, 19:27:53 - *.adsl.inetia.pl
Boguś bez stresu bo 3 zawał jest raczej zabójczy,gdzie Cie tam wywialo na wschód??

Jo - 12 marca 2010, 19:42:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
WARTA POZNAŃ PANY !!!!!! Możecie się byczyć, ale to wasza sytuacja jest tragiczna, a Warta jest w czołówce ;D

theanarchy - 12 marca 2010, 19:49:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Warta w Poznaniu istniała, istnieje i istnieć będzie. To najstarszy klub piłkarski w Poznaniu. Oczywiście nie ma co porównywać ilości kibiców chodzących na Lecha z tymi chodzącymi na Wartę. Czasami jest to wręcz przepaść, ale nie oznacza to jak tu napisał kibic Motoru że Warty w Poznaniu nie ma. ... LECH - KING, WARTA - QUEEN !!!

Car - 12 marca 2010, 19:52:41 - *.xdsl.centertel.pl
do niezori - nie kompromituj się.
ty nie istniejesz ani w Lublinie, ani w Poznaniu.
A tak na marginesie, trener Baniak ma czysto altruistyczne chęci do ratowania upadających klubów. Wyciągnął Wartę z czarnej d... i poukładał. Mam nadzieję że to samo zrobi z naszym Motorem.

theanarchy - 12 marca 2010, 19:54:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A co do trenera Baniaka. Jest nerwowy i... żyje piłką cały czas. Gdy był trenerem Warty, również zdarzało się że wyskakiwał z ławki i wykłócał się z sędziami, taki już ma charakter. Boję się że w pewnym momencie jego serce po prostu tego nie wy3ma. Boguś!!! Szacun za to co zrobiłeś dla Lecha i Warty.

WE - 12 marca 2010, 20:11:12 - *.adsl.inetia.pl
Piłkarze Motoru Lublin w sobotnim spotkaniu z Dolcanem Ząbki będą musieli sobie radzić bez swojego trenera Bogusława Baniaka, który w meczu z Sandecją Nowy Sącz za dyskusję z arbitrem został wyrzucony z ławki rezerwowych. - to chyba jak jeszcze byl trenerem Warty?!! szybko wplynela ta informacja od pzpn/90minut :P

joey - 12 marca 2010, 21:29:18 - *.chello.pl
Dzialacze Motoru to wielki skandal

deepspace - 12 marca 2010, 22:06:58 - *.78.184.100
- Jest tu jakiś cwaniak?
- Jest, Baniak!

kill - 12 marca 2010, 22:09:24 - *.nplay.net.pl
Wcale się nie dziwię, że Baniak zareagował impulsywnie. To co wyprawiali sędziowie, a zwłaszcza liniowy przy głównej "trybunie" wołało o pomstę do nieba. Po czerwonej kartce bramkarza Sandecji przez 4-5 minut(!) sędzia czekał na zmianę u gości zamiast wznowić grę. Motor przegrał zasłużenie, ale te cyrki sędziowskie i mdlenie zawodników Sandecji co minutę, choć wynik był przesądzony - żałosne.
Panie Bogusiu - wierzymy w Pana i w lepszy Motor.

ZagS - 12 marca 2010, 23:07:49 - *.111.200.202.static.crowley.pl
He he deepspace, Sosnowiec pamięta temu pajacowi to i owo.

kibol - 13 marca 2010, 1:05:56 - *.dhcp.embarqhsd.net
do kill; bramkarzowi wchodzacemu na boisko przysluguje kilka minut rozgrzewki,a te minuty doliczyl wam sedzia z nawiazka(7min) wiec o co placzesz?

guma - 13 marca 2010, 1:31:54 - *.uznam.net.pl
Motur niestety przykibluje ten sezon.....

jacek - 13 marca 2010, 1:34:07 - *.15.174.109
Zakaz stadionowy dla tego chuligana.

emigrant - 13 marca 2010, 2:37:59 - *.b-ras1.pgs.portlaoise.eircom.net
Buhahaha padlem ze smiechu: ''sa przeciez telefony komorkowe''. Tak prosze Pana, sa telefony komorkowe, tylko ze nie mozna sie przez nie kontaktowac z lawka buhahaha...A on jeszcze mowi o tym oficjalnie jakby to bylo conajmniej oczywiste!!!

ja rosik - 13 marca 2010, 6:06:08 - *.wroclaw.dialog.net.pl
A powinni go zawiesić dożywotnio.

kik - 13 marca 2010, 10:22:56 - *.enterpol.pl
A w łęcznej udało się Baniakowi wyrzucić piłkarza Górnika Nakoulmę,wszedł na boisko niczym szejk i kazał sędziemu ukarać zawodnika ,sędzia był posłuszny.Po meczu przeprosił a PZPN przymknął na to oko.

KRIS - 13 marca 2010, 15:19:17 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo trenerze widzę że wraca pan do formy

e - 13 marca 2010, 15:32:00 - *.122.187.69
hahaha Boguś B. teraz się musi kłócić z sędziami a jeszcze 5 lat temu sędziowie się go bali. Boguś powiedz ludziom jak jest teraz można korumpować dalej sędziów czy te czasy już minęły?

kks - 13 marca 2010, 15:59:12 - *.xdsl.centertel.pl
Chamotę trzeba tępić ;-), taki był pewny wygranej z Sandecją to dostał 4-1 na dzień dobry

y - 13 marca 2010, 17:07:10 - *.centertel.pl
Ten facet powinien być dożywotnio już dawno zdyskwalifikowany , za wszystkie przekręty jakie zrobił . Z niego taki trener jak ze mnie kosmonauta :-) . Te wszystkie awanse które zrobił to po prostu jeden wielki przekręt . Ci którzy grali u niego niech powiedzą jak marnarkę na zrzutę w szatni zostawiał :-)))

anty - 13 marca 2010, 20:54:15 - *.160.51.12