14 marca 2010, 16:50:42 - slady
Bramka Mariusza Lewandowskiego

Mariusz Lewandowski zdobył swoją drugą bramkę dla Szachtara Donieck w obecnym sezonie. Zespół Polaka wygrał w spotkaniu 20. kolejki ukraińskiej ekstraklasy z Metalistem Charków 2-1 (1-1). 30-letni obrońca rozegrał cały mecz.

14 marca 2010, 15:00 - Donieck
Szachtar Donieck 2-1 Metalist Charków
Mariusz Lewandowski 31, Douglas Costa 80 - Ołeksij Antonow 14

żółte kartki: Mykoła Iszczenko, Jarosław Rakićkyj, Ołeksandr Hładkyj, Fernandinho - Serhij Walajew, Artem Putiwcew, Papa Gueye, Ołeh Szełajew, Vinícius Aparecido Pereira de Santana Campos "Fininho".

sędziował: Ihor Iszczenko (Kijów).
widzów: 31 254.

Szachtar zajmuje obecnie 2. miejsce w tabeli z 49 punktami na koncie.

Junior - 14 marca 2010, 16:52:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No wreszcie coś ustrzelił ;)
Długo czekałem na takiego newsa.
Wie ktoś w jakich okolicznościach strzelił tę bramkę?
Gratulacje Lewy!

kks - 14 marca 2010, 16:58:45 - *.244.210.91.neter.pl
Gz Lewy

Jack - 14 marca 2010, 17:00:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ToLewy grał na obronie w tym meczu?

mario - 14 marca 2010, 17:06:07 - *.51.10.75
Wreszcie o sobie przypomniał. Jeszcze na Euro mógłby pomoc kadrze tylko czy Smuda z niego skorzysta?

Kyppcio - 14 marca 2010, 17:13:30 - *.szczecin.mm.pl
Vinícius Aparecido Pereira de Santana Campos "Fininho".
hehe ...jak mu to się mieści na koszulce ^^

Spartakus - 14 marca 2010, 17:23:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lewandowski do rasowy środkowy obrońca, od paru lat gra w klubie na tej pozycji. W kadrze powinien być ale jako środkowy obrońca i wraz z Żewłakowem pomagać młodym Glikowi, Sadlokowi czy Jodłowcowi...

majster54 - 14 marca 2010, 17:46:03 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.18.3.61)
pewnie go Słoweńcy zmotywowali wkońcu

mm91 - 14 marca 2010, 19:04:40 - *.243.192.33
nie pisze tego zlosliwie ale strzelil bo sie poslizgnal,znaczy sie przed strzalem sie poslizgnal i powoli z 6 metrow pilka lobem wleciala do bramki

Strain - 14 marca 2010, 19:11:06 - *.dobrafirma.com
Kyppcio:
Może na koszulce ma tą nazwę w cudzysłowie czyli "Fininho"? Nie odpowiadaj, to pytanie retoryczne.

KRIS - 14 marca 2010, 19:20:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
aż trudno mi w to uwierzyć;)

aaron82 - 14 marca 2010, 19:29:17 - *.kk.com.pl
Ktoś zwrócił uwagę na frekwencję - tyle co u nas na wszystkich stadionach razem wziętych...

majkel - 14 marca 2010, 21:10:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ładnie znalazł się w polu karnym. po dośrodkowaniu dołożył nogę i piłka przy odrobinie szczęścia wpadła do siaty xd

adam81w - 14 marca 2010, 21:38:09 - *.skynet.net.pl
"widzów: 31254."
Polsko ucz się!
Pozdrawiam braci Ukraińców! Naprzód Górniku z Doniecka!
@aaron82 masz rację poniekąd bo u nas dopiero budują się stadiony. Ja np. uważam, że jak tylko sam stadion Lecha będzie gotowy to przychodzić na sam tylko ten jeden stadion będzie z 40 tysi.

Lenin - 15 marca 2010, 21:39:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
poziom meczu beznadziejny - po 20 minutach przełączyłem na mecz Arka - Zagłębie i dopiero nabrałem chęci do oglądania futbolu