20 marca 2010, 20:51:31 - MichalMKS
Dziesiąty gol Jelenia

Ireneusz Jeleń zdobył bramkę dla AJ Auxerre w wygranym spotkaniu 29. kolejki francuskiej ekstraklasy z Le Mans UC 72 2-1 (1-0). Dla Polaka to dziesiąte trafienie w obecnym sezonie. Jeleń na boisku przebywał przez 87 minut.

20 marca 2010, 19:00 - Auxerre
AJ Auxerre 2-1 Le Mans UC 72
Ireneusz Jeleń 25, Benoît Pedretti 90 - Thorstein Helstad 89

żółte kartki: Benoît Pedretti, Aurélien Capoue - Anthony Le Tallec, Moussa Narry, Frédéric Thomas, Grégory Cerdan.

sędziował: Damien Ledentu.
widzów: 10159.

Całe spotkanie w barwach AJ Auxerre rozegrał Dariusz Dudka.

Po tej wygranej drużyna Polaków zajmuje pierwsze miejsce w tabeli z dorobkiem 55 punktów.

realista - 20 marca 2010, 20:54:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Irek! Wracaj po sezonie do Płocka, pomóc Wiśle w wygrzebaniu się z II ligi..

LP - 20 marca 2010, 20:54:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
brawo irek!

JA - 20 marca 2010, 20:54:46 - *.zone5.bethere.co.uk
fajnie, ze strzela, ze gra, ale co z tego, skoro przyjdzie czas gry kadry - wtedy kontuzja albo klub przysle pismo, ze Irek musi miec jakies zabiegi.

olimpijska - 20 marca 2010, 21:03:29 - *.gorzow.mm.pl
AJ Auxerre mistrzami Francji

ałri - 20 marca 2010, 21:06:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Juventus go wykupi

MetanRTS - 20 marca 2010, 21:26:48 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.16.0.30)
W jego przypadku najlepszym rozwiązeniem chyba bedzie pozostanie we Francjii.Bourdeux ?

młody - 20 marca 2010, 21:34:10 - *.lublin.enterpol.pl
wszystko fajnie, gdyby jeszcze na kadrę chciał przyjeżdżać..

hehe - 20 marca 2010, 21:50:49 - *.chello.pl
kurde malo kibicow bylo :P

theanarchy - 20 marca 2010, 22:32:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak tak dalej pójdzie to Auxerre zdobędzie mistrza Francji, co im się nie przytrafiło od lat. Cieszy przede wszystkim to że jednym z ludzi, którzy mogą się do tego faktu przyczynić jest Polak. Brawo Jeleń, super że również Dudka zagrał w końcu cały mecz. Oby tak dalej. Mam nadzieję że Jeleń się do żadnego Juve nie przeniesie. Raz że Auxerre o jakiś konkret walczy w tym sezonie, a dwa... nigdy liga włoska nie należała do moich ulubionych /hehe/.

didier - 20 marca 2010, 22:43:22 - *.rudaslaska.vectranet.pl
To się staje troszeczkę nudne, co tydzień czytam "kolejna bramka Jelenia"

maro - 20 marca 2010, 22:57:49 - *.cdma.centertel.pl
Irek debeściak

Guarin - 20 marca 2010, 23:07:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dajcie linka...

Tominho - 20 marca 2010, 23:34:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekaw jestem miny trenera Auxerre po wyrównującej bramce chyba poczuł, że zdjęcie Jelenia było strzałem w kolano

brat_prezy - 21 marca 2010, 1:10:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ten przynajmniej wie, po co wyjechał na zachód.

sarna - 21 marca 2010, 1:14:56 - *.50.136.238
dodac mozna ze przy bramce Jelenia podawal Dudka

Ja - 21 marca 2010, 1:23:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Przy bramce Jelenia asystował jakis murzyn ;]

adam81w - 21 marca 2010, 3:05:42 - *.skynet.net.pl
Mistrzem Francji będą ale Jeleń musi przyjeżdżać na kadrę.

hencast - 21 marca 2010, 10:06:02 - *.146.164.194.nat.umts.dynamic.eranet.pl
To nie prawda,że Jeleń nie chce na kadrę przyjeżdżać po prostu czasem tak akurat wypadnie mu zabieg wtedy jak jest kadra.Przecież on nie ma tych zabiegów od wczoraj tylko już ponad od roku nawet musiał opuścić z 2 mecze AJ Auxerre bo miał wtedy zabiegi.Na następne mecze kadry musi być żeby coś strzelił dla nas bo ciężkie sparingi jeszcze przed namiObraniak,Błaszczykowski,Jeleń!! Jak ta trójka jest zdrowa to jest z nich najwiekszy pożytek dla kadry no chyba że nasz bramkarz jeszcze jak jest w formie

Radzik - 21 marca 2010, 11:35:58 - *.ds4.zut.edu.pl
@realista - zmiażdżyłeś! xD

Maksiula - 21 marca 2010, 16:01:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Iro!!!To dopiero będą wielkie jaja i ogromna sensacja, jak ten klub z tak małego miasta francuskiego zdobędzie mistrzostwo Francji.Trzymam za nich strasznie w kciuki.

KRIS - 21 marca 2010, 16:28:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Irek Brawo Darek

1908 - 22 marca 2010, 13:42:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bez przesady, po mistrza to raczej nie sięgną, ale kwalifikacje LM jak najbardziej możliwe aczkolwiek w pierwszej trójce będą zapewne Marsylia, Bordeaux i Lyon bądź ten niesamowity beniaminek więc Auxerre zostanie LE.