21 marca 2010, 19:27:06 - MichalMKS
Bramka Artura Kamińskiego

Artur Kamiński i Mariusz Soska zadebiutowali w NK Krško. Polacy rozegrali po 90 minut w zremisowanym przez ich zespół spotkaniu drugiej ligi słoweńskiej z NK MU Šentjur 1-1 (0-1). Kamiński w 54. minucie doprowadził do remisu.

21 marca 2010, 15:00 - Šentjur pri Celju
NK MU Šentjur 1-1 NK Krško
David Firšt 37 (k) - Artur Kamiński 54

czerwona kartka: Luka Lazanski (82. minuta, NK Krško, za drugą żółtą).

sędziował: Tomislav Horvat (Ljubljana).
widzów: 200.

cool - 21 marca 2010, 19:30:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Żbik i Nadnarwianka pewnie pamięta xd

czarny - 21 marca 2010, 19:49:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przemo a ty jakie masz osiągnięcia w piłce nożnej??? występy w C-klasie ???? a nie sory za wysokie progi xd

TRM - 21 marca 2010, 20:10:30 - *.zamosc.mm.pl
nie wiem jak dal was, ale dla mnie to ciekawe info. właśnien na 90minut mogę dowiedzięć się coś o polakach grających w tych słabszych klubach zagranicznych.
właśnie tacy piłkarze, tworzą ligę którą już sporo czasu przyszło mi na żywo oglądać. pamiętajcie że największe sukcesy osiąga tylko garstka.

;] - 21 marca 2010, 20:27:08 - *.internetia.net.pl
Nie no, strzelił gola MU na wyjeździe, szacun :D

Drogba - 21 marca 2010, 20:33:00 - *.serv-net.pl
Nie no,jaka radość strzelił gola w lidze Słoweńskiej.Rozumiem gdyby to był jakiś piłkarz z wyższej półki a nie wykupiony z III-cio ligowej Nadnarwiankii Pułtusk.

koook:
Przecież to mała Słowenia, ile miałoby przyjść na 2. ligę?

TRM - 21 marca 2010, 21:21:33 - *.zamosc.mm.pl
Słowenia to taka Warszawa....

łańcut - 21 marca 2010, 21:58:13 - *.33.56.161
ta mała Słowenia wielkości Warszawy jedzie na mundial do RPA kosztem wielkiej Polski koledzy

Szyderca - 21 marca 2010, 22:04:52 - *.85-237-176.tkchopin.pl
Ale przez to ludnosci jej nie przybywa kolego

do TRM - 21 marca 2010, 23:57:18 - *.mlociny.waw.pl
TRM ==> chyba Ci się coś pomyliło z innym Państwem - W Całej Słowenii mieszka ok 350 tys. ludzi a nie prawie 2mln

Mastah - 22 marca 2010, 1:00:37 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Bardzo dobrze ze 90minut podaje takie informacje i dlatego 90minut jest pierwsza strona na jaka wchodze po wlaczeniu komputera. Na wiekszosci innych stron caly czas wypisywane sa wiadomosci o Ekstraklasie a przeciez Polska pilka to nie tylko Ekstraklasa.

marcinksg - 22 marca 2010, 7:23:03 - *.versanet.de
masz racje 90 minut fajna stronka

PIŁKARZ - 22 marca 2010, 12:20:24 - *.xdsl.centertel.pl
Przeciwko Sosce grałem w juniorach.

Przemo P - 22 marca 2010, 14:20:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
myśleć chłopcy - w Słoweni mieszka (dane na 30 czerwca 2008 roku) 2.039.399 osób

Pawel - 22 marca 2010, 16:06:53 - *.teledisnet.be
Wydarzenie stulecia! Polak strzelil bramke w II lidze slowenskiej! Ale w sumie tak na serio to sie ciesze ze na tej stronie mozna takie ciekawostki przeczytac.

do do TRM - 22 marca 2010, 16:13:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Słowenii mieszka 2 mln ludzi, w stolicy Słowenii czyli Lublanie 300 tysięcy :D

TRM - 22 marca 2010, 20:36:38 - *.zamosc.mm.pl