27 marca 2010, 18:53:07 - elenril
II liga, gr. zachodnia: 23. kolejka

Dziś rozegrano większość meczów 23. kolejki grupy zachodniej II ligi. Lider tabeli Ruch Radzionków wygrał na wyjeździe 1-0 (0-0) z Nielbą Wągrowiec, a decydującą o zwycięstwie bramkę zdobył w 90. minucie Adam Kompała. Na drugą pozycję awansował Zawisza Bydgoszcz, pewnie pokonując 5-0 (3-0) na własnym stadionie Unię Janikowo. Jednak bydgoszczan może wyprzedzić Zagłębie, które jutro zagra w Sosnowcu z Bałtykiem Gdynia.

Górnik Polkowice 3-2 Olimpia Grudziądz
Zbigniew Grzybowski 11 (k), 33, Damian Piotrowski 36 - Przemysław Sulej 50 (k), Piotr Ruszkul 52
GKS Tychy 2-2 Lechia Zielona Góra
Krzysztof Bizacki 77 (k), Maciej Mańka 90 - Wojciech Okińczyc 66, Michał Kojder 75
Zawisza Bydgoszcz 5-0 Unia Janikowo
Filip Jagielski 8 (s), Jacek Kosmalski 26, Andrzej Rybski 31, Batata 88, Jacek Magdziński 90

Mecze niedzielne:
(15:00) Jarota Jarocin - Miedź Legnica
(19:00) Zagłębie Sosnowiec - Bałtyk Gdynia

II liga 2009/2010, grupa: zachodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

ZS06 - 27 marca 2010, 18:54:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No ładna kolejka, w kazdym spotkaniu niespodzianka.
Jutro Zagłębie co prawda bez kibicow ale zrobi kolejny krok do awansu ;)

Michał - 27 marca 2010, 18:55:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Radzionków i Zawisza pewny awans.

ZS06 - 27 marca 2010, 18:58:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Michał - mylisz sie, tylko 2 zespoly moga awansowac. TYLKO ZAGŁĘBIE !

staruszek - 27 marca 2010, 18:59:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dobry meczyk Elany..choć bezbramkowy.. ale widać było zaangażowanie i walkę na całego o punkty.. Teraz 0:1 z Janikowem i potem cały czas do przodu i mamy nadal 2 ligę w Toruniu.

hanys - 27 marca 2010, 19:11:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kompała Grzybowski Kosmalski Bizacki Batata ... głośne nazwiska w de facto 3 lidze niech sie młodzież od nich uczy Mam nadzieje że Ci panowie są tam własnie dlatego a nie odcinają kupony za nazwisko
PS. wiem że w innych zespołach są również znane "nazwiska" np Wiśniewski z RR

kich - 27 marca 2010, 19:11:58 - *.pools.arcor-ip.net
Radzionkow Radzionkow Radzionkow Brawo dla Kompaly.

gg - 27 marca 2010, 19:12:48 - *.static.akk.net.pl
cidry idą jak burza i oby tak dalej następna będzie Jarota 1 liga RADZIONKÓW !!!

Polkowice - 27 marca 2010, 19:15:50 - *.2.83.71
Górnik w pierwszej połowie koncertowy mecz a wynik 3-0 to najniższy wymiar kary, Olimpia kompletnie w tym okresie nie istniała długimi fragmentami nie przechodziła połowy boiska, natomiast druga połowa to coś niespotykanego w grze Górnika, po prostu nie ci sami ludzie, idiotycznie stracone bramki,totalna niemoc.. od ok 75 minuty przewaga Olimpii ale ich jedynym pomysłem na jakiekolwiek zagrożenie bramki Górnika to wrzutki z uporem maniaka na wysokiego murzyna, co najśmieszniejsze oddali 3 strzały i zdobyli dwie bramki co niestety nie stawia wysokiej noty obronie Górnika z było nie było ambitnym ale niezbyt wymagającym rywalem, osobny komentarz dla sędziego asystenta, czwarta bramka była jak najbardziej słuszna nie wspominając o karnym na Łukaszu Sierpinie ale pan sędzia ma raczej mgliste pojęcie o czymś takim jak spalony, ogólnie mecz miał być wygrany i jest wygrany ale styl z drugiej połowy jest żenujący panie trenerze Nowak

Gks 1962 - 27 marca 2010, 19:16:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Cidry pindry blelel,liczy się w tej grupie ZAWISZA,1962............

S. - 27 marca 2010, 19:24:00 - *.cable.smsnet.pl
ależ hanyski mają szczęście... w 90.min RR zdobywa bramkę zwycięską, a Tychy ratują remis... obydwa mecze z potentatami ;) a jutro pewnie potknięcie Zagłębia z Bałtykiem i klątwa trwa...:/

ST 1971 - 27 marca 2010, 19:27:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
w Tychach do 60 minuty padaczka z obu stron, od stanu 0:2 zaczelo sie cos dziac z Tyszanami!!!
Szkoda puntow ale zobaczyc takie zaangazowanie zawodnikow w walce o jeden punkt BEZCENNE !!!!
Z tej grupy awans Radzionkow i ZAWISZA !!!!!!!
BYL BEDZIE JEST TYSKI G K S

Ninja - 27 marca 2010, 19:29:20 - *.teoc.pl
Brawo Zetka!!
Awans do I ligi murowany , szkoda ze GKS tak słabo :\
Pozdro z białej strony Łodzi!

Rakowiak - 27 marca 2010, 19:32:46 - *.chello.pl
Ja odnośnie meczu Raków - czarni. Brzękol bardzo dobrze ogarnia młodych co zostali u nas w klubie widać, że chłopaki którzy zostali w tym ciężkim momencie dla Rakowa chcą walczyć i chcą zwyciężać. Szacunek dla tych młodych gości !! żagań to doświadczona drużyna, która dzisiaj na pewno łatwo nie miała z tym punktem W młynie ponad 500 Rakowiaków !! Pozdro z Częstochowy !! Ave

arek163 - 27 marca 2010, 19:35:17 - *.gorzow.mm.pl
Pozdrowienia dla Czarnych.Stilonek Zks

S. - 27 marca 2010, 19:41:46 - *.cable.smsnet.pl
@ST1971: nie wiesz o co mi chodziło, więc zamilcz na wieki.

maniekwks - 27 marca 2010, 19:41:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
WKS !
Póki [g]liński nie odejdzie atmosfera taka będzie.
Ładny mecz.

maxxx - 27 marca 2010, 20:04:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale sie glinski zdziwil jak po niego poszli kibice na glownaBiale kaski odrazu sie zjawily...5-0 to jednak najnizszy wymiar kary dla Janikowa.

Olimpia - 27 marca 2010, 20:10:19 - *.smgr.pl
Nie bądż Ninja taki pewny awansu. Punkt przewagi to bardzo mało. Zagłębie tak łatwo się nie podda. Walka o I lige może być bardzo ciekawa.

maxxx - 27 marca 2010, 20:14:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Teraz oby przelamali wyjazdowa niemoc i wygrali w Legnicy!!!Do boju ZAWISZA!!!

KSG Damko - 27 marca 2010, 20:16:30 - *.ssp.dialog.net.pl
do anul i po co wyzywasz od pajaców nerwy ci puszczaj po tym ze przegrała Olimpia po co sie odzywasz,Górnik wygrał zasłużenie mecz wiec co się bulwersujesz i napinasz jeszcze nikt awansu nie zrobił dopiero druga kolejka a ty już się sapiesz i spinasz

KRIS - 27 marca 2010, 20:16:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nie źle;) mam pytanie czy z takim stadionem jaki obecnie ma ruch można grać w 1 lidze? osobiście ja wole określenie 2 liga ale niech będzie

Ruch - 27 marca 2010, 20:24:37 - *.interpc.pl
Kris spełnia warunki

jordan - 27 marca 2010, 20:27:36 - *.33.94.92
Sosnowiec to oaza chuligaństwa i korupcji!Takie kluby nie mają prawa grać w 1lidze!W 1lidze gra się w piłkę nożną o czym nie mają pojęcia w Sosnowcu.Tam się rzuca racami w dzieci to jest ich sport!

pavulon - 27 marca 2010, 20:27:42 - *.aster.pl
tylko Zagłębie !!! Legia-Pogoń-Zagłębie !!!

Arapacho - 27 marca 2010, 20:31:17 - *.interpc.pl
No może jeszcze nie do końca bo brakuje jeszcze około 1 tyś krzesełek ( 2 tyś wymagane )i zadaszeniana na 500 miejsc siedzacych ale przezes Baran na pewno sobie z takim czyms poradzi

ja - 27 marca 2010, 20:36:25 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Czarni! remis na wyjeździe dobry jest ;))

Nielba_Fan - 27 marca 2010, 20:36:38 - *.internetdsl.tpnet.pl
Ruch Radzionków jedna wielka zgraja oszustów. zawodnik Nielby Wągrowiec leżał na murawie ... wszyscy kibice oraz piłkarze wagrowieckiej nielby pokazywali że leży jeden z nich lecz Cidry nie zwracali na niego uwagi i dzięki temu strzelili gola ... zero gry Fair Play ... bramka nie powinna być uznana co wogóle sędzia robił w tym meczu cały czas gwizdał na niekorzyść Nielby WĄGROWIEC !!! OSZUŚCI Z PIERWSZEGO MIEJSCA !!!

Stilon - 27 marca 2010, 20:37:28 - *.aster.pl
Jutro Miedż remis i Bałtyk też remis

kibic1908 - 27 marca 2010, 20:37:45 - *.toya.net.pl
Zawisza I liga czeka na was Zawisza Zawisza Zawisza !!!!!!!!!!!

mn - 27 marca 2010, 20:39:34 - *.adsl.inetia.pl
piekna napinka! prosze jeszcze! dzieci internetu! a my swoje- spojrzcie w tabele RADZIONKÓW NADAL NA CZELE! i możecie pisac co chcecie, wyzywac itp. ale tebeli nikt nie zmieni. P.S. mam nadzieje ze za te napinke zagłębie nie awansuje! Widać niedorośliście papnioki.

CIDER - 27 marca 2010, 20:46:27 - *.devs.futuro.pl
NIELBA FAN musisz sie pogodzic z ta porazka lider to lider niema zartow... 1 liga panie GORAK gratuluje.

Guddison - 27 marca 2010, 20:49:01 - *.toya.net.pl
Zawisza do ekstraklasy pzdr z bialej Łodzi

flo -1921 - 27 marca 2010, 20:58:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
pozdrowienia dla wszystkich klubów co mają ekipy -jest doping jest zabawa reszta powinna odpaść awansu życzę na pewno Zawiszy i Zagłębie .BBJ RAKÓW RKS

MARIUSZ - 27 marca 2010, 21:07:11 - *.chello.pl
ten awans jest nasz !!!!! Zawisza a reszta toróżnica klas!

dfv - 27 marca 2010, 21:15:00 - *.adsl.inetia.pl
ochłoń

OLI G-dz - 27 marca 2010, 21:15:16 - *.smgr.pl
Niestety porażka w Polkowicach. Ale dzięki dla chłopaków za ambicje w drugiej połowie! Padła nawet bramka na 3;3, ale sędzia dopatrzył się spalonego! Brak w tym meczu Pawlaka i Rogóża za kartki i kontuzje podstawowych obrońcow to mocne osłabienie Olimpii. Teraz mobilizacja na Zagłębie, to pierwszy mecz w tym roku w Grudziądzu ,liczę na 3 tys kibiców Olimpii!

stachu - 27 marca 2010, 21:28:44 - *.torun.mm.pl (unknown)
ELANA nic sie niestalo i tak niespadniecie!!

wessi - 27 marca 2010, 21:32:49 - *.xdsl.centertel.pl
Hehe to ze Ty napiszesz ze lezal, moze widzial co sie dzieje i padl bo myslal ze gre przerwa. Nie wszyscy widzieli ta sytuacje, do mn gdzie Ty tu widzisz napinke -.-? takie posty jak napisales sa gorsze od napinania

stachu - 27 marca 2010, 21:34:58 - *.torun.mm.pl (unknown)
elana za tydzien z janikowem 5-0!pozdrowienia z WABRZEZNA!!UNIA WABRZEZNO ZAWSZE Z ELANA!!

Buki43 - 27 marca 2010, 21:56:10 - *.chello.pl
Zobaczymy kto jeszcze awansuje, zostało do końca troche kolejek i kilku chetnych do 1 ligi, więc nie piszcie Radzionków czy Zawisza awans murowany bo sie możecie zdziwić, napewno będzie dużo niespodzianek i faworyci pogubią punkty ale awansu mimo wszysto życze Zawiszy i Zagłębiu...dobranoc

FREX - 27 marca 2010, 22:37:22 - *.polkowice.vectranet.pl
Pierwsza połowa Górnika dobra, ale styl z drugiej połowy nie zadowala.

melon - 27 marca 2010, 22:45:43 - *.internetdsl.tpnet.pl
no i znowu fuksa miał Ruch.Znowu ratują punkty w 90min

daz - 27 marca 2010, 23:33:36 - *.adsl.inetia.pl
szczescie spyrzyja lepszym ...

cin - 28 marca 2010, 0:06:50 - *.dyn.optonline.net
Brawo Czarni

Raków - 28 marca 2010, 0:40:39 - *.my.net.pl (*.0.10.58)
pozdro dla Zetki życzę awansu.ave Racovia!!!

??? - 28 marca 2010, 0:43:51 - *.static.akk.net.pl
Gratulacje Cidry ! Dobrze wiecie że jak nie awansujecie to wasx prezez was zostawi już teraz ma mega problemy z kasą. Więc albo awans albo koniec tego k lubu.

Raków - 28 marca 2010, 0:47:08 - *.my.net.pl (*.0.10.58)
żadne cidry ,awan Zetka i Zagłębie.

tong_po - 28 marca 2010, 8:23:17 - *.poczesna.netcominternet.pl
Raków w meczu z Czarnymi przeważał ale niestety brakło kropki nad i. 1pkt nie do końca cieszy ale co by było gdyby go nie było? Wg. mnie Raków grał na przyzwoitym poziomie, pomimo całkiem nowego młodego składu . Przypominam, średnia wieku zawodników Rakowa to zaledwie 22lata. Aż miło popatrzeć jaką robote robi Jurek Brzęczek, zawodnicy no i kibice,których wierze, ze nie zabraknie w tej trudnej chwili dla naszego klubu. DZIĘKUJEMY! Tylko Raków RKS

Tychy GKS - 28 marca 2010, 8:38:34 - *.150.144.122
Radzionków i Zagłębie to chyba pewniaki do awansu być może Zawisza właczy sie do walki .
w Radzionkowie raczej nie odpuszczą duże doswiadczenie drużyny stare wygi będą punktowac i w pierwszej dwojce zakończą sezon .
Zagłębie duża kasa duże cisnienie na awans jak będzie dobra skutecznośc napastników to nie ma bata na nich ale juz w zeszłym sezonie tez grali nieźle w sumie optycznie każdym meczu mieli przewage ale był niesamowity brak skuteczosci i głupie gubienie punktów ze słabeuszami tej ligi
Zawisza jeszcze trudno ocenic po tych dwóch meczach niby jest szum wokół nich że Boniek że że jest kasa mają dobry stadion ale na razie trudno ocenic dla mnie to medialna bańka itd .
innych drużyn do awansu nie widze ..

mkscz - 28 marca 2010, 9:34:58 - *.static.oc3.zagan.visnet.pl
Brawo CZARNI!!!!!
Moim zdaniem awans powinny wywalczyc zagłebiebie i zawisza oni maja bogata historie i całego serca życzę.a jeszcze jedno chłopaki dawajcie czadu na kazdym meczu to piłkarze podziękują za grę pozdrawiam.

Fabian_sC - 28 marca 2010, 10:09:48 - *.telpol.net.pl
Radzionkow ledwo ledwo wyciagnal wynik marne szanse na awans. Zagłębie i Zetka moim zdaniem awansują. Pozdro dla normalnych

fanka - 28 marca 2010, 10:27:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Dziadki z radzionkowa niedługo wygasną.A kto awansuje to jeszcze zobaczymy.Jest Radzionków,Zawisza ,Zagłębie i Polkowice.

uniaaa - 28 marca 2010, 10:42:38 - *.54.19.248
WKS WKS WKS !!!no wiec czekamy na awans Zawiszy :]
warunki sa, gra jest, pieniadze sa, stadion jest...
tylko poczekac do konca sezonu...po[z]dro

tyski - 28 marca 2010, 11:16:30 - *.chello.pl
W tym sezonie awans Radzionkowa i Zawiszy, a w przyszłym GKS Tychy i Zagłębie. Taka będzie kolej rzeczy..

Lechia - 28 marca 2010, 11:24:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
gratulacje dla Zawiszy i pozdro dla Ryby

Lechia - 28 marca 2010, 11:25:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
mam nazieję, że Zawisza awansuje

RR - 28 marca 2010, 11:35:01 - *.elwico.pl
napinacie sie ze cufem radzionkow wygral a niech mi ktos napisze kto wygral oprocz cidrow w wagrowcu w tym sezonie ?

kich - 28 marca 2010, 11:45:17 - *.pools.arcor-ip.net
moim zdaniem to Radzionkow w tej wiosennej kolejce raczej nie popusci i bedzie awansowac ale kto awansuje to sie jeszcze okaze a meczy jest jak na lekarstwo.naRRka

maxxx - 28 marca 2010, 12:16:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poczekajcie Cidry na mecz w BDG.juz niedlugo bo za 2 tyg.Wybijemy wam z glowy 1 lige.

TBG - 28 marca 2010, 13:12:57 - *.lublin.mm.pl
dzis zaglebie uklęknie i pokłoni sie przed Bałtyczkiem!!!!!!

KSG Damko - 28 marca 2010, 13:26:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Tak chwalicie Ruch Radzionków a poczekajmy na Mecz Zawisza-Radziąków i Górnik-Radziąków wtedy zobaczymy co beda gadali,do RR w Wągrowcu w tym sezonie wygrała Miedz pokonując Nielbe 1:2

taran - 28 marca 2010, 13:44:33 - *.adsl.inetia.pl
i procz medzi kto jeszcze?!!! moze pochwal sie waszym wynikiem w wągrowcu?! i wopgle dzieciaku pierw naucz sie pisać a później pisz i nie używajćie skrótu tak zasłużonego klubu jak Górnik Zabrze bo niedorastacie im nawet do złuszczonego naskórka na pięcie!pulkowice psss

Kibic - 28 marca 2010, 13:49:41 - *.rako-lan.pl
Radzionków= zero gry FAIR PLAY, zawodnik Nielby po meczu miał nogę przez ochraniacz rozciętą! Proszę pomyśleć sobie jak ostro wszedł mu obrońca Ruchu, całe wydarzenie działo się przy arbitrze liniowym, który nie zareagował, tak samo główny. Zawodnicy Nie;by stanęli myśląc, że sędzia przerwie grę lub piłkarze gości wybiją piłkę w aut. Niestety, piłkarzeRadzionkowa za wszelką cenę chcieli wygrać i na "chama" poszli do przodu, strzelając bramkę. Ogólnie sędzia słabiutki, wszystko gwizdał na krzyk. Drużyna Ruchu jak na lidera zagrała bardzo słabo. Nie wiem jak oni mają 1 miejsce. Nielba natomiast zmarnowała sytuację stuprocentową w 7 minucie, gdzie Leśniewski trafił w poprzeczkę. Radzionków- WIĘCEJ KULTURY CHAMY!

taran - 28 marca 2010, 13:54:04 - *.adsl.inetia.pl
dobrze juz niepłacz, wejdz na traktor i w pole. Ważne jest to zeby zagrac slaby mecz i wygrac a nie gra c pięknie i przegrywać!!!. Pozatym jeżeli my jestesmy słabi to jacy wy jestescie?

benek - 28 marca 2010, 14:30:14 - *.chello.pl
Radzionków sie tak nastawia na awans jak i tak licencji nie dotaniecie z tym waszym ubogim stadionikiem. Tylko kartofle by tam dobrze rosły :P

KSRR - 28 marca 2010, 14:37:08 - *.agh.edu.pl (*.168.56.49)
Benek, martw Ty się o kartofle na swym podwórku, a nie o Radzionków, bo my damy sobie radę, możesz być spokojny. A co do wcześniejszych komentarzy, to nawet jeśli Radzionków przegra i z Zetką i z Polkowicami, to Polkowice i tak Cidrów nie wyprzedzą bo mają 7 pkt. straty. Widzę, że okrutnie Was boli, iż Radzionków ma taką świetną sytuację przez wypracowaną przewagę punktową. Echhh... pozdro dla normalnych.

jean_reno - 28 marca 2010, 14:46:02 - *.chello.pl
Tydzień temu w Radzionkowie sędzia kręcił wały, teraz też kibice Nielby piszą, że wałek. Coś to jest podejrzane. A swoją drogą, to naprawdę ten kurnik w Bytomiu nie ma prawa spełnić wymogów licencyjnych w wyższej klasie.

stachu - 28 marca 2010, 15:15:06 - *.torun.mm.pl (unknown)
pamietajcie jeszcze OLIMPIA GRUDZIADZ bedzie w grze ZOBACZYCIE!!

1908 - 28 marca 2010, 16:01:03 - *.lodz.msk.pl
15:53:24Cóż za kolejka, cóż za wyniki, bydgoski Zawisza deklasuje, mogł paść wynik nawet dwucyfrowy, Rybski, Kosmalski, Batata i więcej znanych, tutaj awans musi stać sie faktem, frekwencja w porządku jak na rywala i sytuacje z misiem, musimy wygrać za dwa tygodnie z Radzionkowską antykopaną, tamte nazwiska to tylko złudzenie, awansujemy, wejdzie Boniek, misiu odejdzie, doping wróci, inni odlecą, to już niebawem, to już ten czas.
Szkoda tylko, że będziemy musieli zaczekać jeszcze rok by spotkać sie w ekstraklasie, ale to nic
Tyscy - poczekamy raczej ten rok ważne, że sprawa stadionu ruszyła.
W K S & Ł K S & G K S

1908 - 28 marca 2010, 16:09:22 - *.lodz.msk.pl
KRIS - 27 marca 2010, 20:16:40 - nie źle mam pytanie czy z takim stadionem jaki obecnie ma ruch można grać w 1 lidze? osobiście ja wole określenie 2 liga ale niech będzie - Pierwsza sprawa to Twoje stwierdzenie, jakże adekwatne do faktów
Druga to sposób osiąganych wyników jak i tak na prawde postawa tej drużyny, w zasadzie klubiku(mimo pozycji lidera)jest godna stanu tego obiekciku na którym rozgrywane są mecze, dlatego następnym razem nie wahaj sie i śmiało powiedz/my - II liga to najwyższe progi, czy to sie komuś podoba czy też nie.
taran - lepiej być słabszym niż nie mieć honoru ani za grosz ducha fair play - mam nadzieje, że Zawisza was zmiażdży!

adi1906fan - 28 marca 2010, 19:58:03 - *.cable.smsnet.pl
witam! ze wzgledu na decyzje PZPN (WD) zmuszony jestem siedziec teraz w domu zamiast ogladac mecz... Zaglebie kontra Baltyk. czytajac wasze posty dochodze do wniosku ze ledwie 30-40 procent z was ma cos ciekawego do napisania a reszta to slabe napinki. No to teraz ja rzuce kilka uwag na tematy klubow ktorym kibicujecie. Zacznijmy od lidera Ruchu Radzionkow. Tyle im zarzucacie , ze a to stadion a to dziadki itp. tylko ze stadion w razie awansu (czego jak i pozostalym druzynom im zycze) mozna w miare szybko przebudowac, skoro krakowskie druzyny mogly grac w sosnowcu to Ruch jakis obiekt znajdzie, "dziadki" leja w meczach kogo popadnie a zreszta wyniki mowia same za siebie. Wedlug mnie najgorsza wada Ruchu to jednak minimalny wklad kibicow w doping, frekwencje na stadionie. Druzynie trzeba pomagac ze wszystkich sil! no to teraz Zawisza, piekny (lecz nie idealny ((gdzie zadaszenie)) obiekt , fanatyczni i liczni kibice, a wewnatrz klubu konflikt, oby tylko to nie przeszkodzilo solidnym pilkarzom w drodze do awansu.no to Polkowice ech pamietam pierwszy mecz Zaglebia w drugiej lidze (tej starej) z tym zespolem pytania gdzie to jest i co oni tu robia...i zdziwienie bo do przerwy bylo...0:2 ! ledwo uratowalismy remis.druzyna praktycznie bez fanow (sfera szalikowcow) z ubogim obiektem, ale widac ze pilkarze cenia sobie stala regularna pensje i chca tam grac! no i graja...kazdy widzi ze swietnie im idzie.jest jeszcze wiele klubow w tej lidze ktore darze szacunkiem, ze wymienie chocby Rakow, GKS Tychy, gdzie mozliwosci sa , fanow pozazdroscic, ale... no wlasnie kasy nikt nie chce jakos wykladac. pozdrawiam wszystkich ktorym na sercu lezy ich klub i nie potrzebuja tego udowadniac za pomoca kija basebalowego!

karollo9 - 28 marca 2010, 23:02:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Szkoda tylko,że Sosnowiec i RR strzelaja gole na wagę zwycięstwa w doliczonych minutach gry..Tabela by troche inaczej wyglądała!Mam tylko nadzieję,że awansujemy my Zawisza i Sosnowiec Dwie porządne marki kibicowskie..

ruchr - 29 marca 2010, 15:42:43 - *.compnet.com.pl
w dupach wam sie poprzewracało i tyle pozdRRo dla normalnych z mózgami

spidi - 29 marca 2010, 21:36:12 - *.147.41.45.nat.umts.dynamic.eranet.pl
do nielba_fan
bramka dla ruchu radzionkow jak najbardziej prawidłowa kolego , to ze cidry nie zagrały fer play to swoja droga , jednak sędzia nie musiał przerywać akcji . po drugie to zawodnik nielby symulował