30 marca 2004, 17:24:10 - mogiel
U-16: Polska 2-0 Szwajcaria

Reprezentacja Polski do lat 16 (rocznik 1988) wygrała ze Szwajcarią 2-0 (1-0) w towarzyskim meczu rozegranym w Kostrzynie nad Odrą.

Polska 2-0 Szwajcaria
Haas 7 (s), Oziemczuk 78

Polska: Gliwa – Ryś, Trzmielewski, Wilusz, Uszatowski (41 Oziemczuk) – Goncerz, Siedlarz (67 Stępień), Broź (58 Popajewski), Wodecki (41 Sadura) – Andrzejczak (41 Nowicki), Korzym.

Spotkanie rewanżowe odbędzie się w piątek (2 kwietnia) w Słubicach (początek o godzinie 15:00).

źródło: PZPN / Gazeta Lubuska

stz - 30 marca 2004, 17:31:53 - *.233.189.202 (unknown)
Jak sobie myśle ilu z tych małolatów zostanie piłkarzami reprezentującymi wysoki poziom to mi płakać sie chce

Kibic - 30 marca 2004, 17:34:09 - *.kostrzyn.sdi.tpnet.pl
Byłem na tym meczu.Bramki nie strzelił Korzym lecz padła ze strzału samobójczego.

martinez - 30 marca 2004, 17:48:03 - *.35.11.vie.surfer.at
Jestem pewny ze paru z tych chlopakow pokaze sie w swiatowym futbolu. Kto wie czy juz nie bawem...

Marecky - 30 marca 2004, 19:06:05 - *.sulecin.sdi.tpnet.pl
Bramki: 7' - Samuel Haas (samobojcza)
Bartosz nowicki - 78'
Zolte kartki: Korzym, Haas
WIEM BO BYLEM I SPECJALNIE ZAPISYWALEM
A korzym przechodzil caly mecz.. nic nie pokazal.. no jedna akcje zrobil.. ale na Juniorow Chelsea to stanowczo za malo...

Łęczna - 30 marca 2004, 20:14:06 - *.enterpol.pl (*.12.8.4)
Kamil Oziemczuk to jest i bedzie nie długo z niego zawodnik gram z nim razem w drużynie i wiem jakie on posiada umiejętności Jest naprawde dobrym graczem i niewątpliwie bedzie z niego kiedyś światowej klasy piłkarz !!!

Górnik Łęc - 30 marca 2004, 20:44:58 - *.enterpol.pl (*.13.13.7)
Kamil Oziemczuk jest lepszy od jakiegos tam Korzyma !! Wiem to bo trenuje juz z nim pare dobrych latek i wiem co ten chlopak potrafi , a potrafi bardzo ale to bardzo duzo !! Sami sie przekonajcie i przyjedzicie do Łecznej na nasz mecz ligowy !! Wierze ze juz niedlugo zadebiutuje na Europejskich boiskach !! Oziem pyrnij tam w Piątek ze 4 brameczki i pokaz im jak sie gra w piłkę nożna w Łęcznej !! GKS Górnik Łęczna !!