5 kwietnia 2010, 17:58:48 - slady
Bramka Grzegorza Rasiaka

Grzegorz Rasiak zdobył swoją dziewiątą bramkę ligową dla Reading FC. Drużyna Polaka pokonała w meczu 42. kolejki angielskiej Championship (II liga) Coventry City FC 3-0 (3-0). 31-letni napastnik opuścił plac gry w 78. minucie, kiedy zmienił go Gylfi Þór Sigurðsson.

5 kwietnia 2010, 16:00 - Reading
Reading FC 3-0 Coventry City FC
Grzegorz Rasiak 15, Simon Richard Church 22 (k), Jimmy Kébé 40

żółte kartki: Matthew Mills, Hal Robson-Kanu - Aron Einar Gunnarsson, Clinton Morrison, Leon Barnett, Gary Deegan.

sędziował: Andy Woolmer.
widzów: 17435.

Reading FC zajmuje obecnie 12. miejsce w tabeli z 55 punktami na koncie.

BJ - 5 kwietnia 2010, 18:06:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chętnie bym go zobaczył w jakimś czołowym klubie z polskiej ekstraklasy. Kiedyś pewnie wróci...

Wicher - 5 kwietnia 2010, 18:07:48 - *.walbrzych.vectranet.pl
Najlepszy polski napastnik po Jeleniu...duma i historia angielskiej Championship ;)!

aser - 5 kwietnia 2010, 18:13:21 - *.231.211.231
do Wicher Ha HA HA

tak trzyma - 5 kwietnia 2010, 18:18:52 - *.budinet.info (*.168.2.90)
Brawo Grzegorz. Jako jeden z nielicznych Polaków, którzy wyjechali do silniejszej ligi niż nasza, potrafisz trzymać poziom.

asafa - 5 kwietnia 2010, 18:51:16 - *.novacomp.pl
Patrząc na budżet, formację i skład pasowałby do Polonii Warszawa

zabrzanin - 5 kwietnia 2010, 19:05:55 - *.w.zabrzu.pl
Liczba widzów w takiej lidze robi wrażenie...

KRIS - 5 kwietnia 2010, 19:45:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to ci dopiero śmigus dyngus;)

Milllos - 5 kwietnia 2010, 20:15:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grzesiek do reprezentacji Bo strzelił gola w anglii... Brawo Grzesiu!!

Kamil - 5 kwietnia 2010, 20:27:03 - *.zone14.bethere.co.uk
Super mecz na Madejski Stadium! Oby tak dalej! RFC gra o play-off! Newcastle i West Brom juz w Premier League. Kto bedzie trzeci? NFFC? RFC? Cardiff? Chetnych jest wielu - moze jakies typy z Waszej strony?

s - 5 kwietnia 2010, 21:06:35 - *.internetdsl.tpnet.pl
Chcialbym jeszcze zobaczyć Gylfi Þór Sigurðsson w akcji.

hudy9999 - 5 kwietnia 2010, 21:30:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
rasiak zawsze pozostanie rasiakiem liczy sie to co zrobił dla reprezentacji a on nigdy nic nie zrobil w meczu o punkty i juz nigdy nie zrobi

chogo92 - 5 kwietnia 2010, 21:37:36 - *.internetdsl.tpnet.pl
@hudy9999 czy wiesz co Ty mówisz ? mam Ci przypomnieć mecz z Portugalią, gdzie Ebi strzelił 2 bramki a jednym z bohaterow był Grzesiek ? to tylko jeden przyklad z wielu. Boli Cie to, ze strzela w Anglii i zarabia kupe forsy, gdy Ty ledwo zarabiasz tysiąc złotych grając w okręgówce ? Zamiast cieszyc się, że Polak strzela w mocnej lidze to ten jeszcze najezdza na Niego. Zastanów się chłopie

labol - 5 kwietnia 2010, 21:55:32 - *.adsl.inetia.pl
Z Austrią (3:2 dla naszych) w Chorzowie 2005rok też miał asyste przy golu Kosowskiego na 2:0 kiedy to zgrał piłkę uciekającą z boiska głową

olaFF - 5 kwietnia 2010, 22:39:24 - *.67.10.114
hyhy kto pomyslal, ze chodzi o rasiaka :D:D:D

OoO - 5 kwietnia 2010, 22:50:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
chogo92 - Pokaż mi klub w okręgówce, w którym płacą po tysiąc złotych

mądry - 5 kwietnia 2010, 23:18:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Grałby u mnie w kadrze,bo musi wg. mnie grać jeden wysoki napastnik,koniec kropka.

obiektywny - 5 kwietnia 2010, 23:42:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibice patrzcie na statystyki kto ma srednia co prawie 2 meczu gol w naszej ekstraklasie? pisac głupaty to kazdy moze!!

Kamil - 6 kwietnia 2010, 6:48:36 - *.zone14.bethere.co.uk
do s: Gylif jest bohaterem w Reading

Do Zabrzan - 6 kwietnia 2010, 7:39:20 - *.gdynia.mm.pl
W polsce morzemy pomarzyc nawet w niektorych klubach ekstraklasy o takiej frakwencji

nicram993 - 6 kwietnia 2010, 8:33:54 - *.181.135.238
Rasiak to drewno i Smuda o tym wie i nigdy go nie weźmie do reprezentacji.

wododo - 6 kwietnia 2010, 9:07:39 - *.internetdsl.tpnet.pl
do Kamila: RFC w playoffach? Też chciałbym - trzeba nadrobić 9 punktów, żeby załapać się na 6.miejsce. Wprawdzie są 2 mecze więcej do rozegrania, ale nigdy nie wiesz czy wszystko uda się wygrać. Awans z RFC do top-flight byłby idealny dla Grzegorza - zna drużynę, jest w nią wkomponowany, przeszedł z nimi całą drogę, nie to co wcześniej w Tottenhamie czy Boltonie, więc presja byłaby mniejsza i więcej szans na grę.

aser - 6 kwietnia 2010, 10:03:32 - *.231.202.59
dokladnie

wwwww - 6 kwietnia 2010, 10:05:01 - *.51.38.196
Każdy gada ze Rasiak to drewno itp. a tak naprawde to dobry napastnik jak strzela na zapleczu Premier League, a co jak co ta liga jest pewnie kilka razy lepsza od Naeszej Ekstraklasy.

Kamil - 6 kwietnia 2010, 10:05:13 - *.zone14.bethere.co.uk
do wododo: Latwo nie bedzie. Ale wierzyc trzeba do konca. W zeszlym sezonie nie udalo sie. Teraz moze bedzie inaczej. Zal straconych punktow w takich meczach, jak z Donacaster czy Cardiff we wrzesniu. To byly bardzo wazne mecze - jak dla mnie. I oba do wygrania. Teraz ciezki wyjazd do Walii, pozniej Sroki. Ostro W kwietniu mecze co 3, 4 dni. To okazja do Grzegorza aby sie wykazac

Gmoch - 6 kwietnia 2010, 11:49:35 - *.adsl.inetia.pl