10 kwietnia 2010, 17:20:50 - Alkashpah
Dwie bramki Adama Matuszczyka

Adam Matuszczyk zdobył swoją pierwszą i drugą bramkę w 1. Bundeslidze. Polak, który w lutym zadebiutował w pierwszej drużynie 1.FC Köln, strzelił dwa gole w wygranym 2-0 (0-0) wyjazdowym spotkaniu 30. kolejki rozgrywek przeciwko TSG 1899 Hoffenheim. Polski pomocnik rozegrał pełne 90 minut.

10 kwietnia 2010, 15:30 - Sinsheim
TSG 1899 Hoffenheim 0-2 1.FC Köln
Adam Matuszczyk 46, 82

żółte kartki: Sejad Salihović - Milivoje Novakovič, Maniche.

sędziował: Günter Perl.
widzów: 27000.

1.FC Köln zajmuje obecnie 13. miejsce w tabeli z 34 punktami na koncie.

JajoWasz - 10 kwietnia 2010, 17:21:46 - *.welnowiec.net
Dobrze, że nic wspólnego duchowo z Niemcami nie ma i zapowiedział, że będzie grał tylko dla PL Graty stary!

Grat - 10 kwietnia 2010, 17:22:19 - *.230.226.39
Gratulki.

kamil - 10 kwietnia 2010, 17:23:31 - *.telpol.net.pl
no fajnie ;) ktos widizla bramki ? defensywny pomocnik i dwa gole ładnie

Rafał - 10 kwietnia 2010, 17:23:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widac ze niemiec prawdziwy polak odmówi gry gdy jest taka tragedia w narodzie polskim.

ekstraklas - 10 kwietnia 2010, 17:23:34 - *.eltronik.net.pl
Niech Franz da mu szansę w kadrze w jakimś towarzyskim meczu. np. z Finlandią. Skoro strzela bramki w Bundeslidze i gra pełne 90 minut, uważam że stosownie byłoby przyjrzeć się Mu z bliska.

MarJan - 10 kwietnia 2010, 17:25:50 - *.net-serwis.pl
Podolski grał z czarną opaską...

do Rafała - 10 kwietnia 2010, 17:26:49 - *.tktelekom.pl
czyli według Ciebie Kuba i Łukasz Piszczek są Niemcami ? Uczcił pewnie pamięć zmarłych zakładając czarną opaskę.

znawca - 10 kwietnia 2010, 17:29:20 - *.internetdsl.tpnet.pl
NO szacunek rosnie nam kadrowicz internacional level ;] Franek juz pewnie go do kadry teraz wezmie bynajmniej zasluguje na to

kamil - 10 kwietnia 2010, 17:30:11 - *.inowroclaw.mm.pl
Wydaje mi sie , ze to sa juz zawodowcy i raczej byli zobligowani zagrac.

BJ - 10 kwietnia 2010, 17:33:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszędzie na necie jest "A. Matuschyk". Skąd wiadomo, że będzie chciał grać dla Polski ?

kamil - 10 kwietnia 2010, 17:34:36 - *.telpol.net.pl
bo juz gra dla Polski narazie gral w mlodziezowych zespolach

Durek - 10 kwietnia 2010, 17:39:41 - *.cpe.marton.net.pl
oglądałem ten mecz i powiem że ładne nawet te bramki strzelił :P

JajoWasz - 10 kwietnia 2010, 17:42:47 - *.welnowiec.net
DO BJ:
Bo sam powiedział, że liczy się dla niego tylko Polska kadra. Smuda się z nim niedawno temu widział.
Do Ekstraklasa:
Czyli dla Ciebie jak ktoś strzela bramki to jest dobry, a jak nie to nie warto się nim interesować, nawet jeśli jest bramkarzem? :D Rozbawiłeś mnie koleżko ;)

Arkowiec:) - 10 kwietnia 2010, 17:47:58 - *.gdynia-laczpol.mm.pl
A czy on przypadkiem nie był już raz powołany na kadrę? Chwała poległym!

KKsGKp - 10 kwietnia 2010, 17:49:20 - *.108.16.4
chociaż to dobre dzisiaj : )

kamil - 10 kwietnia 2010, 17:49:50 - *.telpol.net.pl
ma ktos bramki ??

benfa - 10 kwietnia 2010, 17:50:16 - *.177.133.10
pierwszy mecz pamietam miał przeciętny, ale teraz z meczu na mecz gra coraz lepiej. brawa

Kaka - 10 kwietnia 2010, 17:51:42 - *.promax.media.pl
Bramki Matuszczyka:
_adama_matuszyczka_video/

HSV450 - 10 kwietnia 2010, 17:56:45 - *.adsl.inetia.pl
@ Arkowiec - był na turniej w Tajlandii, ale nie pojechał, bo wyszła sytuacja w klubie że miał możliwość debiutu - jak widać opłaciło mu się wówczas nie jechać

fach - 10 kwietnia 2010, 17:57:50 - *.ssp.dialog.net.pl
Ładne bramki, szczególnie pierwsza w same widły. Fakt też taki że oba strzały z ponad 20 metrów i to raz lewa raz prawa noga.

thebill - 10 kwietnia 2010, 17:58:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo! Tera to chyba ma pewne miejsce w "11" :D Tym lepiej dla naszej kadry.Widac, ze Smuda mial nosa, chcac powolac go do reprezentacji zanim rozegral jeszcze 1 mecz w Bundeslidze.

victoria19 - 10 kwietnia 2010, 18:01:34 - *.adsl.inetia.pl
pierwsza bramka piekna, druga rowniez ladna, gratulacje za wystep

Euvekre - 10 kwietnia 2010, 18:07:48 - *.adsl.inetia.pl
ta pierwsza bramka genialna ...

1910 - 10 kwietnia 2010, 18:35:44 - *.astral.lodz.pl
nawet ładne??!! pierwsza brama świetna! druga też nie gorsza ;)

olek - 10 kwietnia 2010, 18:44:50 - *.adsl.inetia.pl
Mam pytanie:
A czy to prawda że Lukas Podolski grał z czarną opaską na znak żałoby? proszę o odpowiedz.

Hertha BSC - 10 kwietnia 2010, 18:59:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
piękne bramki. do kadry go

jack sparr - 10 kwietnia 2010, 19:06:54 - *.walbrzych.vectranet.pl
Smuda ma nosa i udowadnia to...oby nikt juz wiecej nie powolywal zlomu w postaci Smolarkow i Sosinow...o zgrozo ogladac ich w naszych barwach...

bojek - 10 kwietnia 2010, 19:11:07 - *.xdsl.centertel.pl
@olek
Tak to prawda, mial ja zawiazana na lewej rece , zobacz powtorki goli to tam widac jak podbiega do Matuszczyka .

adams - 10 kwietnia 2010, 21:13:53 - *.chello.pl
być kibicem to prosta rzecz. gdy smolarek strzelał bramki kazachom, belgii, czy san marino to w dupę byś go ucałował, teraz już nie. Wal się, pseudo znawco

svatopluk - 10 kwietnia 2010, 23:55:20 - *.243.181.149
ciekawe czy teraz Joachim Loew nie bedzie go kusil?

gebels - 11 kwietnia 2010, 1:36:53 - *.dip.t-dialin.net
come on FC!

bendzi - 11 kwietnia 2010, 8:58:52 - *.bialystok.vectranet.pl
trochę przykro że Podolski który jest Niemcem ,zagrał z czarną opaską{szacunek},a Matuszczyk który niby jest Polakiem nie uszanował tragedii naszego narodu.CO nie zmienia faktu że zagrał świetny mecz

jack sparr - 11 kwietnia 2010, 10:43:30 - *.walbrzych.vectranet.pl
Do Adams...nigdy nie nosilem na rekach grajka co cala kariere jedzie na nazwisku ojca...a juz wielbienie goscia,bo walnal gola takim potegom jak Kazachstan,San Marino jest przesada...Twoj idolek nie poradzil sobie w Hiszpanii,Anglii,jest zlomem w Grecji,zawsze moze wrocic do kraju,ale kto mu zaplaci tyle ile chce,wymaga wiele,a gra piach...

Thomy - 11 kwietnia 2010, 10:55:24 - *.pools.arcor-ip.net
Nie tylko Poldi mial czarna opaske, ale rowniez Kuba z BvB i Piszczek z Herthy Bln

Kolorowy - 11 kwietnia 2010, 10:59:57 - *.is.net.pl
tylko dlaczego na koszulce nie ma Matuszczyk tylko Matuschyk?

Strain - 11 kwietnia 2010, 11:28:20 - *.dobrafirma.com
Kolorowy:
Żeby łatwiej się czytało Niemcom. Wygląda jakby Matuszczyk pochodził z kraju posługującym się cyrylicą.

Rafał - 11 kwietnia 2010, 13:44:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kiedy w koncu zrozumiecie to jest niemiec Matuschyk a ten Smuda osmiesza sie mowiac ze on zagra w kadrze polski skoro jest i czuje sie niemcem.

Matrix - 11 kwietnia 2010, 14:10:04 - *.adsl.inetia.pl
Ludzie do reprezentacji go bo nam go Niemcy podwędzą jak Klosego czy Podolskiego.Do reprezentacji. Powodzenia Adam

Rocky - 11 kwietnia 2010, 14:32:45 - *.xdsl.centertel.pl
Brawo!!!

Mnich - 11 kwietnia 2010, 15:40:30 - *.chello.pl
gol numer jeden z pewnością bramka życia

Kolorowy - 11 kwietnia 2010, 19:06:30 - *.115.95.215
w sumie on pochodzi jak i Podolski z Gliwic i mysle ze on bardziej czuje sie Niemcem niz POlakiem ale u nas moze bedzie chcial grac bo u szkopow szans raczej nie ma na kadre - ah i co do tego meczu gole ladne ale on jako jedyny z Polakow w bundeslidze nie mial czarnej opaski na reku na znak zaloby to watpie zeby czul sie Polakiem?? nawet Podolski mial.

Pacior - 11 kwietnia 2010, 19:20:42 - *.chello.pl