11 kwietnia 2010, 17:58:57 - prof
Gol Marcina Żewłakowa

Marcin Żewłakow zdobył gola dla APÓEL-u w spotkaniu drugiej kolejki rozgrywek grupy mistrzowskiej cypryjskiej ekstraklasy. Jego klub pokonał na wyjeździe Apóllon FC 2-1 (1-1). Żewłakow zdobył gola w 23. minucie. W sumie we wszystkich rozgrywkach strzelił w tym sezonie sześć bramek, w tym trzy w lidze.

11 kwietnia 2010, 16:00 - Limassol
Apóllon FC 1-2 APÓEL (Nikozja)
Valentino Lai 42 - Marcin Żewłakow 23, Konstantínos Charalambídis 70

żółta kartka: Nektários Alexándrou (APÓEL).
czerwone kartki: Gonzalo Segares (90. minuta, Apóllon) - Konstantínos Charalambídis (85. minuta, APÓEL).

Żewłakow przebywał na boisku przez pełne 90 minut. Pozostali Polacy znajdujący się w kadrze APÓEL-u - Kamil Kosowski i Adrian Sikora - nie pojawili się na boisku.

APÓEL zajmuje obecnie trzecią pozycję w tabeli.

golo - 11 kwietnia 2010, 18:02:43 - *.garwolin.vectranet.pl
brawo

majkel - 11 kwietnia 2010, 18:02:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Marcin! W porównaniu z zeszłym sezonem trochę mniej bramek ale to chyba wynik pewnych kłopotów zdrowotnych...;

adi - 11 kwietnia 2010, 19:07:57 - *.adsl.inetia.pl
Kosa juz nie gra bo nie chca z nim przedluzyc kontraktu...

futbolfan - 11 kwietnia 2010, 19:13:23 - *.236.0.4
mam pytanko - czy ten segares co dostał czerwień nie jest przypadkiem byłym piłkarze chicago fire? z góry dzięki

emdżej - 11 kwietnia 2010, 19:29:29 - *.3s.pl