17 kwietnia 2010, 20:52:45 - slady
Bramka Ireneusza Jelenia

Ireneusz Jeleń zdobył swoją jedenastą ligową bramkę dla AJ Auxerre. Reprezentant Polski strzelił gola w 36. minucie wygranego 4-1 (2-0) spotkania 33. kolejki francuskiej ekstraklasy z FC Lorient Bretagne-Sud. Po faulu na polskim napastniku był też wykonywany rzut karny w 89. minucie, a piłkarz rywali - Fabien Audard - został za to przewinienie ukarany czerwoną kartką. Jeleń przebywał na boisku do 90. minuty, kiedy zmienił go Julien Quercia.

17 kwietnia 2010, 19:00 - Auxerre
AJ Auxerre 4-1 FC Lorient Bretagne-Sud
Dennis Oliech 35, Ireneusz Jeleń 36, Valter Birsa 55, Cédric Hengbart 89 (k) - Kevin Gameiro 82

żółte kartki: Jérémy Morel, Morgan Amalfitano, Kevin Gameiro (Lorient).
czerwone kartki: Jérémy Morel (58. minuta, Lorient, za drugą żółtą), Fabien Audard (87. minuta, Lorient, za faul).

sędziował: Stéphane Lannoy (Nord-Pas de Calais).
widzów: 15439.

Całe spotkanie w barwach AJ Auxerre rozegrał Dariusz Dudka. Zespół Polaków z 63 punktami na koncie zajmuje obecnie drugie miejsce w ligowej tabeli, tracąc do prowadzącego Olympique de Marseille pięć oczek.

szymson - 17 kwietnia 2010, 20:55:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
brakuje mi lig plskich choć dobra i bramka za granicą

aloes1991 - 17 kwietnia 2010, 20:56:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Auxerre na mistrza la e vice też będzie spaniałe faza grupowa lm dudka kolejne 90 min bravo

Maksiula - 17 kwietnia 2010, 21:01:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Irek!!! Mam wielką nadzieję na to ,że Auxerre znajdzie się na koniec sezonu na co najmniej drugim miejscu i zagra bezpośrednio bez żadnych eliminacji w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

wichura - 17 kwietnia 2010, 21:51:53 - *.147.119.9.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Polski napastnik w LM, reprezentujący w miarę przyzwoity klub - to byłoby coś niespotykanego (od czasów "Gucia" Warzychy).

jack sparr - 18 kwietnia 2010, 7:55:49 - *.walbrzych.vectranet.pl
Wichura po nim grali Zewlakow i Sagan,moze w mega klubach,ale grali... Co do Jelenia cieszy skutecznosc,niech poprawi mentalnosc chlopak i przestanie lapac kontuzje,w chwili gdy go powoluja do kadry,bo i Smuda ma swoja cierpliwosc...

Wacek - 18 kwietnia 2010, 11:22:48 - *.olesno.info.pl
Dobrze że Darek Dudka wraca do formy;)
Darek jest jedna rzecz dla której warto żyć!
Wisła i nie zmienia się nic!!

Strain - 18 kwietnia 2010, 11:25:40 - *.dobrafirma.com
Brawo Jeleń! Dobra informacja także z pełnych 90 minut Dudki.

Piłsudski - 18 kwietnia 2010, 12:04:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile kolejek grają w lidze francuskiej ?

tomaszrrr - 18 kwietnia 2010, 12:20:02 - *.olsztyn.vectranet.pl
38

wichura - 18 kwietnia 2010, 12:27:48 - *.182.96.26.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Jack Sparr - wiem, grał też Sosin, ale chodzi mi o kluby, które powalczą o wyjście z grupy, z Polakiem w pierwszej "11".
Co do wątku reprezentacyjnego - fakt, trochę mogą irytować te "kontuzje".

Zuney - 18 kwietnia 2010, 12:33:03 - *.ingram.com.pl
Strzelił gola ale niestety nabawił się jakiejś kontuzji w tym meczu (coś ze stopą i plecami). Miejmy nadzieję że szybko wróci do zdrowia i wraz z Oser awansują do LM.

ggfg - 18 kwietnia 2010, 14:22:04 - *.xdsl.centertel.pl
jeszcze tylko Szczepniak niech wejdzie do pierwszej kadry AJ i mamy super duet polaków

grd - 18 kwietnia 2010, 15:44:35 - *.warszawa.mm.pl
Jeleń po sezonie odchodzi, Dudka też więc nie zagrają w LM(Jeleń ma szansę w innej drużynie,Dudka już nie)

lincoln - 18 kwietnia 2010, 16:56:55 - *.cdma.centertel.pl
Super Irek jesteś gwiazdą zagranicznego klubu i z tego się Polska cieszy! Dziękujemy!