20 kwietnia 2010, 18:25:52 - MichalMKS
II liga: Stal Rz. 2-1 Start O.

Stal Rzeszów wygrała na własnym stadionie ze Startem Otwock 2-1 (0-1) w spotkaniu rozpoczynającym zaległą 20. kolejkę drugiej ligi grupy wschodniej. Liderem tabeli jest Resovia, która otrzymała trzy punkty walkowerem za mecz z Hetmanem Zamość.

20 kwietnia 2010, 16:30 - Rzeszów
Stal Rzeszów 2-1 Start Otwock
Ireneusz Gryboś 85, Damian Wolański 90 - Piotr Stańczuk 30

Stal: 33. Tomasz Wietecha - 15. Krzysztof Hus, 29. Tomasz Tomasik (71, 12. Karol Wójcik), 10. Piotr Duda, 3. Artur Chałas (46, 20. Paweł Kloc) - 7. Wojciech Krauze, 19. Mba Chukwuemeka Ukonu (90, 9. Damian Jędryas), 17. Krzysztof Majda (46, 22. Serges Kiéma), 6. Janusz Iwanicki - 14. Damian Wolański, 11. Ireneusz Gryboś.

Start: 1. Dawid Bułka - 18. Tomasz Karaś, 4. Rafał Szwed, 23. Jacek Moryc, 14. Paweł Nowotka - 2. Bartosz Bobrowski, 20. Maciej Buszko (71, 21. Paweł Herman; 82, 17. Łukasz Puciłowski), 19. Jarosław Mazurkiewicz, 3. Piotr Stańczuk - 8. Wojciech Wocial, 13. Jan Endzelm (55, 7. Piotr Sobótka).

żółte kartki: Kiéma, Duda, Kloc, Wójcik - Sobótka.

Iława - 20 kwietnia 2010, 18:29:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
piekny mecz do 88 min.wygrywał start i w 2 minuty 2 bramy!!!2-1 cos niespotykanego!!!bravo pozdro stal!

Dozns - 20 kwietnia 2010, 18:30:37 - *.adsl.inetia.pl
brawo Stal pozdrowienia z Karczewa

Iława - 20 kwietnia 2010, 18:30:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
resce sie upiekło walkower..za tydzien u nas!Iława gonimy!gonimy!!

naszastopa - 20 kwietnia 2010, 18:37:50 - *.chello.pl (*.21.30.170)
elegancko-wierzyłem że sie utrzymają ..tak dalej..

kibic12 - 20 kwietnia 2010, 18:39:56 - *.243.177.76
Wielkie brawa dla piłkarzy rzeszowskiej Stali !
Oby tak dalej - zasługujecie aby CONAJMNIEJ być w tej lidze !!

as - 20 kwietnia 2010, 18:39:58 - *.tktelekom.pl
Stal cały mecz przewaga, Otwock tez miał jakies sytuację. Gra się do końca BRAWO STAL !!!!

arathyr - 20 kwietnia 2010, 18:40:51 - *.ryb.abpl.pl
Brawo Stal.Zyczę utzrymania.Mam nadzieję jednak ,że w Elblągu przegracie z kretesem

BS06 - 20 kwietnia 2010, 18:47:16 - *.toya.net.pl
Co trzech to nie dwóch - STAL, WIDZEW i RUCH !

Wierny - 20 kwietnia 2010, 18:52:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
dozns skąd te pozdrowienia?.Z Karczewa?.A co ty robisz na tej stronie?.

Wierny - 20 kwietnia 2010, 19:00:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
as polecam relacje z meczu na stronie Stali Rzeszów może wtedy zweryfikujesz swoje stanowisko.

leon - 20 kwietnia 2010, 19:08:12 - *.139.156.2
Bardzo dobrze! Jestem kibicem Jagi, ale lubie Stal, posatym przecz z wiochami na szczeblu ogólnopolskim! Otwock ale metropolia...

anko75 - 20 kwietnia 2010, 19:08:22 - *.internetdsl.tpnet.pl
widać mało chętnych na wejście na zaplecze extraklasy jeszcze z dwie kolejki i wszyscy będą się modlic z górnych rejonów tabeli o przegraną ....oprócz kibiców
pozdrowienia z Rzeszowa dla wszystkich kibiców piłki kopanej

oleksy - 20 kwietnia 2010, 19:13:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
panowie jak to jest z tym zawieszeniem licencji?to jutro gks jastrzebie wystartuje czy nie czy co wkoncu?

jastrząb - 20 kwietnia 2010, 19:36:20 - *.adsl.inetia.pl
Jastrzębie na stówe jutro zagra.

DO Oleksy - 20 kwietnia 2010, 19:36:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co już misia pocieliście na pasy, a takiego wała!Polski Związek Piłki Nożnej postanowił zawiesić licencję GKS Jastrzębie na występy w 2 lidze wschodniej. Werdykt ma charakter ostrzeżenia i nie ma rygoru natychmiastowej wykonalności. Kolejne mecze na pewno zostaną rozegrane, a prezes Jerzy Woźniak zapowiada odwołanie się od tej decyzji. Pozdrowionka i na psujemy wam jeszcze krwi marchwiaki.

jastrząb - 20 kwietnia 2010, 19:38:48 - *.adsl.inetia.pl
Przy zielonym stoliku chcą nas udupić ale na boisku jesteśmy od 3 kolejek niepokonani.GKS!!!

astamanian - 20 kwietnia 2010, 19:41:45 - *.116.244.111
i elegancko Stal rzeszow swoja marke jak na ta lige zdecydwanie ma i lux zycze utrzymania. ..ostatnio Otwock fartem strzelil w 3 minuty 2 bramki Nam, Okocimskiemu ale i tak mamy 3 pkt za walkowera z powodu nieuprawnionego w tym meczu Warszawskiego (strzelca tych dwoch bramek) dzis to Stal ich powiozla w kilka minut hehe lux

Podk.razem - 20 kwietnia 2010, 19:42:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pieknie, brawo Stal...

1944 - 20 kwietnia 2010, 20:09:06 - *.d-com.pl
garbaci z wyspiańskiego dupska wam się trzęsą.TYLKO STAL ZKS !!

gosu1908 - 20 kwietnia 2010, 20:09:59 - *.toya.net.pl
W RZESZOWIE MAJĄ LIDERA!!!!pzdr Sovia od braci z Łodzi!Sovia & eŁKSa w biało czerwonych szatach razem do końca świata!

:D - 20 kwietnia 2010, 20:11:34 - *.rzeszow.vectranet.pl
Papierowego lidera. Pompowany balon awansu strzeli wam w japy.

BenQ pl - 20 kwietnia 2010, 20:35:14 - *.newt.cable.virginmedia.com
czegos mi tu brakuje wpisow garbatych nosow z w22 "przyjdzcie na rynek" to dobry zart jest i zawsze mi poprawia humor

A - 20 kwietnia 2010, 20:48:55 - *.olsztyn.mm.pl
Co z sobotnim meczem Stal-Stomil?

dddd - 20 kwietnia 2010, 20:54:15 - *.149.255.49.celestynet.pl
Jestem kibicem Oks, ale bądźmy uczciwi ta drużyna zaczyna się kończyć, to co gra w porównaniu chociażby z ubiegłym sezonem to piach, nie da się wygrywać meczy bez napastnika, a już bez takiego z prawdziwego zdarzenia to na pewno, można wygrać jeden, czy drugi mecz ale nie non stop
Słowo do Dzons - weź się rozpędź a ściana Cię sama znajdzie

adas - 20 kwietnia 2010, 20:56:26 - *.insat.net.pl
Zycze Kolejarzowi Stroze smiesznemu klubowi 2 - 0 w plecy jedyna pozytwna postacia jest Aras pozdro Sandecja pamięta Aras jestes wielki

Maati - 20 kwietnia 2010, 21:36:26 - *.2.83.70
widze same gwiazdy w tej lidze grają, ciekawy jestem co taka Stal ugrała by w grupie zachodniej?

1944 - 20 kwietnia 2010, 21:59:19 - *.d-com.pl
Maati idz już spać.

leon - 20 kwietnia 2010, 22:22:27 - *.139.156.2
Jak to w Rzeszowie maja lidera skoro Stal niestety na 13 miejscu? Moze ktoś wytłumaczyc? Kibic Jagi.

WIDZEWIAK - 20 kwietnia 2010, 22:50:15 - *.toya.net.pl
Brawo STAL RZESZÓW.Gratulacje z Łodzi !!!

OKS OTWOCK - 20 kwietnia 2010, 22:50:30 - *.chello.pl
No widze ze znowu Dzwigu nie dal szansy najwiekszemu talentowi w klubie Tomkowi Makosowi!! Tak to my nigdy nie awansujemy ale niedlugo zapewne poprowadzi nas JURAS O. i da mu szanse!! Tylko OKS!!

... - 20 kwietnia 2010, 22:50:50 - *.chello.pl
wstyd,z rzeszowa nie przywiesc 3 punktow

josef - 20 kwietnia 2010, 23:01:43 - *.lomza.vectranet.pl
leon liderem jest Resovia, która z jakiego jest miasta ? Rzeszowa, bo Stal i Resovia są z Rzeszowa. Dlatego Resowia ma lidera, bo dostała walkower za Zamość.
kibic ŁKS Łomża

/R\ 90lat - 20 kwietnia 2010, 23:12:51 - *.dip.t-dialin.net
pozdRowienia od Ruchu Chorzów.
bRawo Stal

wrocek - 20 kwietnia 2010, 23:16:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibicowsko i organizacyjnie Resovia najlepsza ekipa II ligi wschodniej i kibicuje Resovii awansu ..śląsk wrocław pozdr.

Pauza - 20 kwietnia 2010, 23:49:06 - *.bootnetworks.com
Tak, bo Ty tam we Wrocławiu wiesz co się dzieje w tej lidze. Tutaj co drugi klub ma poważne kłopoty finansowe i organizacyjne. Na image Resovii wpływa Stalówka, bo przy tej ekipie "jakoś" wyglądają.

Nowe_Miast - 21 kwietnia 2010, 7:58:11 - *.160.150.163
A właśnie wybieram się z Olsztyna do Rzeszowa. od dawna miałem nadzieję zobaczyć ten mecz...i dupa. Z tego co wiem z Olsztyna miała przyjechać spora grupa + zgody i układy. Szkoda kibicowsko, dla takich meczów jak Stal-Stomil warto grać w lidze. Tylko STAL ZKS!

zygi - 21 kwietnia 2010, 8:32:20 - *.chello.pl
dlaczego nie gra Olszti?

kik - 21 kwietnia 2010, 8:57:07 - *.chello.pl
mecz typowo na remis , pare sytuacji z jednej i drugiej strony bez wiekszej przewagi żadnej ze stron. W końcówce Stal troche przycisneła ale nie było z tego nic konstruktywnego do czasu troche przypadkowej bramki a potem OKS miał tez sytuacje , poszła akcja dla Stali i padł zwycięski gol. Typowy mecz walki na remis . Kibiców Stali pod płotem ok 50-80 dopiero zaczeli dopingowac po bramce w 85 min.

Maksiula - 21 kwietnia 2010, 11:20:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może mi ktoś w końcu napisać ilu zmian można dokonywać w meczu drugiej ligi? 3 czy 4? Bo Stal zrobiła ich w spotkaniu ze Startem właśnie cztery. Z góry dziękuje za wiadomość.Pozdrawiam wszystkich sympatyków piłki nożnej.

RKS R-m - 21 kwietnia 2010, 11:33:55 - *.182.74.63.nat.umts.dynamic.eranet.pl
Pozdro dla Stali z Radomia

Misiek - 21 kwietnia 2010, 11:39:20 - *.139.89.109
Tak można 4 ZMiany tym ze czwarta to mlod za mlod

Van12 - 21 kwietnia 2010, 12:30:57 - *.50.235.210
Brawo Stal! ;)

dawid - 21 kwietnia 2010, 13:26:31 - *.38.160.60.resman.pl (*.4.50.29)
o co ja widze resovia jest w 1 lidze!!!! :

? - 21 kwietnia 2010, 14:21:34 - *.rzeszow.vectranet.pl
Do dawid: Chyba masz zaćmę, idź do okulisty.

Jezioracze - 21 kwietnia 2010, 15:15:31 - *.olsztyn.mm.pl
Wspaniale stalóweczka !! Przed końcem rundy , mówiłem że staniecie wkoncu na nogi i tak tez sie stalo , zycze wam tego do konca tego sezonu aby takie wyniki widnialy co tydzien , czyzby sie zarzad pozmienial ??
Pozdro z Iławy

GKS - 21 kwietnia 2010, 15:30:07 - *.pul.tke.pl
Ciesze sie ze resovia moze awansowac najlepsza ekipa II ligii ... po co nam nieciecze , stróze, otowck itp...pozdawiam GKS Katowice

Bez podnie - 21 kwietnia 2010, 17:06:54 - *.rzeszow.vectranet.pl
No i koniec liderowania Ogniwa Rzeszów. Kolejarz Stróże prowadzi do przerwy 0-2.

zed - 21 kwietnia 2010, 17:24:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl