dd - 24 kwietnia 2010, 13:54:50 - *.internetdsl.tpnet.pl

LP - 24 kwietnia 2010, 13:54:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

szymson - 24 kwietnia 2010, 13:55:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mm - 24 kwietnia 2010, 13:56:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda że Warta wygrywa tylko u siebie :/ Ale dobre chociaż i to...

XXXX - 24 kwietnia 2010, 13:57:22 - *.uznam.net.pl
Piekutowski szykuj sie

ja - 24 kwietnia 2010, 14:04:45 - *.uznam.net.pl
TAAAAK! BRAWO PETER NEMEC!!! SAMOBOJ I KARNY! to juz szczyt! przebili wszystkie przegrane mecze! staniszewski, mazurkiewicz, niewiada, kubowicz, kret i ew. ciarkowski! RESZTA WYPAD!Kogos nasciagał czeski KNEDLU???

kks - 24 kwietnia 2010, 14:06:39 - *.adsl.inetia.pl
950 widzów??? Brawo

pogon>f - 24 kwietnia 2010, 14:11:53 - *.33.29.196
Pozdro dla Floty!!!!

stachu - 24 kwietnia 2010, 14:21:19 - *.torun.mm.pl (unknown)
pozdro dla warty za zwyciestwo!

bbb - 24 kwietnia 2010, 14:28:12 - *.nidzica.vectranet.pl
te 950 widzów to jakby nie patrzył prawie połowa pojemności tego stadionu heh

FABIANO - 24 kwietnia 2010, 14:49:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Warta przed sezonem z problemami a Flota na fali. Kto by się spodziewał ....

wawus - 24 kwietnia 2010, 15:17:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hmm widze nadkomplet na stadionie oj, Warciaki gdyby nie Reissik to spadek murowany...

ZNICZ - 24 kwietnia 2010, 15:33:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
co jest Flota? Trzymam za Was kciuki

Infek - 24 kwietnia 2010, 15:40:35 - *.xdsl.centertel.pl
Oj wawus - a co powiesz o Sewerynie - on robi różnicę - oczywiście Piotrek to podstawa

wawus - 24 kwietnia 2010, 15:47:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Infek Oj tylko sie tak nabijam przeciez nie chodzi o to ilu jest super pilkarzy tylko ile pkt zdabedzie druzyna Szacunek dla was ! Jednak dla mnie liczy sie tylko SANDECJA!!!!!

kibiczwysp - 24 kwietnia 2010, 16:36:54 - *.uznam.net.pl
Na jesień Flota miała drużynę i w poprzednim sezonie ..ale nie stety po wiosennych transferach,które okazały się niewypałem-Flota tonie...nikt z tej drużyny nie potrafi strzelić bramki-nawet gdy jest pusta!!

Mih - 24 kwietnia 2010, 17:01:30 - *.173.21.31.tesatnet.pl
Flota miala więcej sytuacji i byla lepsza , Warta troche szczęścia i ma 3pkt

leon - 24 kwietnia 2010, 17:19:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
wynik dobry,Warta ma potencjał,ale brak kibiców, to beznadzieja,Smiglak kibiców nie przyciąga-wręcz przeciwnie,udaje że pracuje i wszysycy z niego się śmieją a biedny Prezes Urbaniak w pocie czoła organizuje kase....Warcie potrzebny jest dobry organizator który by poukładał ten wspanialy Klub

rtk - 24 kwietnia 2010, 18:04:53 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo kaziu

niv - 24 kwietnia 2010, 18:15:07 - *.salbis.petroinform.com
Ponawiam do Redakcji:
Rygielski bez kartki w tym meczu.

fsefw - 24 kwietnia 2010, 19:05:15 - *.spray.net.pl
Szkoda Floty a w poprzednim sezonie pachniało nawet ekstraklasą..

moskaluSDZ - 24 kwietnia 2010, 19:36:02 - *.sieradz.vectranet.pl
Pozdro dla Zielonych od imienniczki z Sieradza

zed - 24 kwietnia 2010, 20:59:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Floty na jednym z najblizszych wyjazdów? Jak wsparcie od przyjaciół z Zielonej Góry i Szczecina? Z góry dzięki za odpowiedź

nyrolo - 24 kwietnia 2010, 22:25:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W klatce Floty około 30-40 osób. Na trybunach parę osób starszych z dziećmi w Szalach Floty.

l - 24 kwietnia 2010, 23:30:02 - *.broker.com.pl
zed pałuj się

BOB - 24 kwietnia 2010, 23:41:27 - *.icpnet.pl
przyjechał Luluś Benhauer i dlatego Warta wygrała!
BRAWO Radlina -wreszcie na zero...

kibic - 25 kwietnia 2010, 8:47:34 - *.uznam.net.pl
do JA najpierw sie napinaczu zastanow zanim cos napiszesz oni chyba sa pierwsi do odstrzelenia! bylem na meczu i Flota miala 5 100% sytuacji ale jak sie nie strzela w takich sytuacjach to jak mozna wygrac mecz! warta nie zrobila akcji i strzelila 2 bramki samoboj i karny bramkarza.

Do kibic - 25 kwietnia 2010, 17:03:16 - *.dhcp.embarqhsd.net
"ja"-to nie napinacz,tylko napinaczka,zona bylego pilkarza floty,ktorego Nemec wyrzucil z druzyny w przerwie zimowej poniewaz byl cienki.Dlatego tak na niego jedzie po kazdym meczu.