[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


24 kwietnia 2010, 20:59:59 - qmichal
II liga, gr. wschodnia: 27. kolejka

Dziś odbyło się siedem spotkań 27. kolejki II ligi wschodniej. W najciekawiej zapowiadającym się spotkaniu Start Otwock wygrał na własnym stadionie z drugim w tabeli Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1-0 (0-0). Na pozycję lidera przynajmniej do niedzieli powrócił LKS Nieciecza, który wygrał na wyjeździe z Przebojem Wolbrom 3-1 (0-0). Było to pierwsze zwycięstwo niecieczan w tym roku.

Start Otwock 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Paweł Nowotka 74
Sokół Aleksandrów Łódzki 1-1 Okocimski KS Brzesko
Kamil Bartos 27 - Sławomir Jagła 82
Jeziorak Iława 1-1 Resovia
Piotr Kołc 38 - Sebastian Hajduk 17
Stal Rzeszów 0-0 OKS 1945 Olsztyn
Pelikan Łowicz 1-1 Ruch Wysokie Mazowieckie
Krzysztof Zaremba 47 - Arkadiusz Czarnecki 90
Przebój Wolbrom 1-3 LKS Nieciecza
Michał Guja 54 - Artur Prokop 73 (k), 90, Piotr Trafarski 75
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 0-0 Wigry Suwałki

Mecz niedzielny:
(16:00) Kolejarz Stróże - Olimpia Elbląg

Concordia Piotrków Trybunalski 3-0 (wo) Hetman Zamość

II liga 2009/2010, grupa: wschodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

REKLAMA

xyz - 24 kwietnia 2010, 21:01:09 - 77-253-10-126.adsl.inetia.pl
Brawo Bruk – Bet – chłopaki wracają do gryy!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

ja - 24 kwietnia 2010, 21:02:59 - chello087207020211.chello.pl
OKS Otwock!!!!!!!!!!!!!!!=)

Jeziorowie - 24 kwietnia 2010, 21:03:02 - acuh127.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jeziorak mogło być 2:1 ale no cóż trudno jest 1:1 zawsze 1 ptk do przodu ;p

m - 24 kwietnia 2010, 21:03:09 - eqx147.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurde Resovia powinna być wygrana Ale wciąż są szanse na awans...

REKLAMA

Otwock - 24 kwietnia 2010, 21:05:34 - aepo111.neoplus.adsl.tpnet.pl
brawo Oks oby zwyciestwo w srode i miejmy nadzieje na dobry wynik 1 maja w rzeszowie z Resovia.. Awans wciaz realny P.S trener Świtu (zachowanie poniżej krytyki) współczuje wam takiego człowieka w klubie niestety. pan mosór(celowo z małej litery) nie jest warty pracy w takim klubie jak Świt

1 9 6 2 - 24 kwietnia 2010, 21:06:19 - 84-234-4-183.internetia.net.pl
GKS na wiosne bez straty gola oby tak dalej

OKS OTWOCK - 24 kwietnia 2010, 21:06:36 - chello089075140050.chello.pl
gral wreszcie w Otwocku najwiekszy talent Tomek Makos?ave Oks

zyga - 24 kwietnia 2010, 21:08:23 - 088156231083.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
OTWOCK - dwie sytuacje w meczu na swoim terenie i... bramka (paskudny styl, ze wszystkimi grać z kontry) ale niestety dla nas Oks był skuteczny my nie. Jedna z czterech stuprocentowych akcji ŚWITU powinna skończyć się bramką... trudno gramy dalej. HEJ ŚWIT!!!

1lazio - 24 kwietnia 2010, 21:08:47 - 078088171021.elblag.vectranet.pl
ile Sovii w Ilawie?

ja - 24 kwietnia 2010, 21:14:13 - chello087207020211.chello.pl
brawo OKS Otwock.Olsztynski bardzo dobry mecz.cos duzo remisow w tej kolejce

SKS - 24 kwietnia 2010, 21:15:36 - 91.146.192.9.ip.abpl.pl
5 remisow na 7 meczy ciekawa kolejka.

rympał - 24 kwietnia 2010, 21:26:04 - acvg71.neoplus.adsl.tpnet.pl
Sovi w Iławie 11 piłkarzy paru rezerwowych masarzysta, kierowca i ta ruda co nawalona chodziła na zapleczu.

oksiak - 24 kwietnia 2010, 21:30:17 - host-89-228-66-150.olsztyn.mm.pl
Brawo STOMIL!!!!!

leon - 24 kwietnia 2010, 21:51:08 - 82.139.156.2
Brawo Stal, szkoda Ruchu. Z tej ligi nikt niechce wejśc, jeszcze niedawno faworytem był Ruch, ale pozyjemy-zobaczymy.

REKLAMA

oe - 24 kwietnia 2010, 22:01:00 - 078088176017.elblag.vectranet.pl
Brawo TRAFAR pozdrowienia z Elblaga , zawsze bedziesz dla nas , nie dla trenerów ! super gościem , napastnikiem niezapomnimy Ciebie
WRACAJ DO ELBLAGA JAK ARTENIUK ODEJDZIE !!!!

s - 24 kwietnia 2010, 22:02:20 - host-89-228-77-212.olsztyn.mm.pl
Serio, to nie chce sklamac ale Sovii bylo 30-50 wiecej napewno nie.Mecz typowo na remis.Jezioraku walczymy do konca!Nie ma tragedii.Trzeba wierzyc do konca w ten awans

LKS'iak - 24 kwietnia 2010, 22:13:25 - acxj176.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo LKS, brawo A.Prokop. Grali w dziesiątkę i przegrywali a mimo to wygrana...teraz szykują się ekstra mecze ze Świtem i Kolejarzem u siebie!!Będzie na co popatrzeć

wessi - 24 kwietnia 2010, 22:13:27 - public44973.xdsl.centertel.pl
30-50? ja tam trochszke ponad 100 widzialem, moze za daleko stalem albo slonce mi na leb padlo?

Wojas - 24 kwietnia 2010, 22:15:31 - acxj176.neoplus.adsl.tpnet.pl
Olimpia jutro wygra!! Rycerze wiosny!!;))

GKS J - 24 kwietnia 2010, 22:20:44 - public58996.xdsl.centertel.pl
Szkoda 3pkt ale 1 też dobry!! Tylko Gks

kolejarz - 24 kwietnia 2010, 22:25:47 - akz20.internetdsl.tpnet.pl
jutro wracamy na lidera;) pzdr;)

zyga - 24 kwietnia 2010, 22:29:28 - 088156231083.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
Kolejarz jutro baty od OLIMPII to zupełnie inny zespół niż jesienią, fajnie grają!

zed - 24 kwietnia 2010, 22:31:57 - acdq204.neoplus.adsl.tpnet.pl
my gramy "fajniej" Tylko Kolejarz!!!

12132213 - 24 kwietnia 2010, 22:37:43 - dynamene.rz.izeto.pl
Stalo jestesmy z toba nie opuscimy Cie nigdy Cie nie zdradzimy bo my Kochamy CIE!!!
Pozdrowienia z Biało-Niebieskiego Rzeszowa.

zolw oks - 24 kwietnia 2010, 22:47:56 - 149.254.234.178
Brawo OKS OTWOCK szkoda ze mam tak daleko zeby zobaczyc meczyk na Sportwoej -pozdro z LIVERPOOL

ja - 24 kwietnia 2010, 23:18:10 - 77-253-115-193.adsl.inetia.pl
W Iławie Resovii ok. 80-100 osób

KSP - 24 kwietnia 2010, 23:24:12 - blokers.interkonekt.pl
PRZEBÓJ WOLBROM <--- hahahaha :D
czasem to mi wstyd ze zyje w tym miescie

alo - 24 kwietnia 2010, 23:31:43 - nat044.insat.net.pl
Zycze Olimpii Elblag 3 punkow mimo ze Legii nie lubie i co napinacze ze Stroz przegramy z Lks Lodz nie jest po waszej mysli pozdro Wielka Sandecja Nowy Sacz pozdr dla czarnych koszul i Korony Kielce ktorzy nas wspomogli

hh6I 0I6I - 24 kwietnia 2010, 23:39:18 - b5b105-me.krak.tke.pl
do 12132213
Pozdro z bialo-czerwonego Rzeszowa.
(Ale fajny jestem, napisalem tak, ze wszyscy beda myslec, ze w Rzeszowie jest tylko Resovia. Oby sie nabrali) :P
do wessi - wg Nowin - 1300 (nie liczac kibicow z Olsztyna)

REKLAMA

mir - 24 kwietnia 2010, 23:39:39 - static-201-54.is.net.pl (82.115.90.226)
Fajna ta 2 liga,w tej kolejce kto miał wygrać to wygrał,kto miał zremisować to zremisował.Patrząc na małopolskę i podkarpacie to szczerze życze awansu Resovii i Okocimskiemu

anet - 24 kwietnia 2010, 23:40:23 - nat044.insat.net.pl
Mam nadzeje ze Resovia wejdzie tego wam Sandecja zyczy a nie stroze czy nieciecza Pilkarsko i kibicowsko zasluguje cie na to

hh6I 0I6I - 25 kwietnia 2010, 0:07:42 - public39425.xdsl.centertel.pl
Do hh6I 0I6I ja sie pytam ilu kibicow Oks byl ow rzeszowie a Ty mmi mowisz 1300 nie liczac kibicow z Olsztyna.

ja - 25 kwietnia 2010, 0:08:49 - chello087207020211.chello.pl
OKS Otwock!!!!!!

77 - 25 kwietnia 2010, 0:25:32 - 89.230.86.13
10 z olsztyna

ŚWIT NDM - 25 kwietnia 2010, 1:24:18 - 095160168065.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
Odnas powinna awansoac Resovia a mam nadzieje że Świt powalczy o Awans. MKS Świt Pozdro

jan - 25 kwietnia 2010, 5:49:59 - 87-205-150-168.adsl.inetia.pl
Świt gra skrzydłami wystarczy przetrącić im te walory i każdy mecz mają w plecy

GKS Jastrz - 25 kwietnia 2010, 7:16:20 - 77-255-220-98.adsl.inetia.pl
Kuzwa,i znowu remis po lepszej grze,znowu słupek uratował gości od porażki no i w końcówce bramkarz.GKS Jastrzębie na wiosne nie traci bramek!!A niech mi ktoś powie co te "gwiazdeczki" z Suwałk tak padały bez powodu na boisku?,czyżby grali na czas?hehehe.

5555 - 25 kwietnia 2010, 8:05:41 - host-89-230-77-184.rzeszow.mm.pl
Szkoda ze nigdzie nie mozna zobaczyc bramek z kolejki:P

Chemik@GKS - 25 kwietnia 2010, 8:35:33 - aahz162.neoplus.adsl.tpnet.pl
Były 2 słupki mogło być 2:0 .Szkoda ,ale tak jak mówiłe napsujemy jeszcze niejednej drużynie krwi.
Brawo GKS JASTRZĘBIE.Filipe jest bezbłędny,jeszcze zamienić Wawrzyczka na jakiegoś młodego walczaka i jest ok.
Szkoda,że przekleństwo byłego prezesa zniszczy nasz klub......

biało-nieb - 25 kwietnia 2010, 9:16:04 - 77-255-187-166.adsl.inetia.pl
a za rok hetmana będzie lał olender sólXd

Kozi - 25 kwietnia 2010, 9:59:58 - host-89-230-68-41.rzeszow.mm.pl
Resovii 92 na Jezioraku w Iławie.

fds - 25 kwietnia 2010, 10:25:26 - host-89-228-66-150.olsztyn.mm.pl
hehe Olimpia rycerze wiosny chyba za te wywalczone zwycięstwo z Hetmanem Zamość

GKS 62 - 25 kwietnia 2010, 10:38:50 - t20-03.opera-mini.net (212.152.70.12)
Stal, Sokol, Olimpia i oczewiscie GKS. Dla nikogo nie bedzie tam latwych punktow. Walka zaczyna nabierac rumiencow.

No - 25 kwietnia 2010, 10:44:31 - host-89-228-98-143.olsztyn.mm.pl
heh Resovia niby taka dobra ? w drugiej połowie to nie wiedzieli co się dzieje, przez co zaczęli brutalnie faulować. Przeważał Jeziorak i gdyby było więcej szczęścia to Iława miała by 3 pkt.

kibicśląsk - 25 kwietnia 2010, 10:56:46 - 77-255-220-98.adsl.inetia.pl
Byli jacyś kibice z Suwałk na meczu w Jastrzębiu???

astamanian - 25 kwietnia 2010, 11:58:16 - 87.116.209.14.brzesko209.tnp.pl
Dobry i remis Okocimskiego, w poprzednim sezonie z takim sokolem sensacyjnie przegralismy oba mecze, u siebie rowniez;/ takze dobry i ten jeden pkt! ..zawsze to bez porazki..
Resovia tak jak przewidywalem remisik w Ilawie, glowny faworyt wg mnie i zycze tego awansu Sovii, zdycydowane NIE! dla Switu bo po co, mocne i calkiem bogate Zabki leca na leb na szyje, jak po 1 rudndzie bylu w czubie tak teraz spadna z ligi (zobaczycie), Znicz Pruszkow tez mocnawy byl a doluje i rowniez pewnie spadnie, kolejnym z tamtego wojewodztwa zespolem jest WISLA PLOCK, ktorej dla odmiany nie zycze spadku;/
.
My Okocimski stadionu nie mamy takze nie ma co myslec nawet o awansie ktory odpuszczamy, co juz nie raz powtarzalem.. Byle weszla Sovia + hmmm nio wlasnie kto? byle nie jakies stroze, nieciecze;/
.
WIELKI OKOCIMSKI (bez wzgledu na wyniki!:D)

?? - 25 kwietnia 2010, 12:10:55 - akz20.internetdsl.tpnet.pl
a czemu nie Stróże?? co Ci przeszkadzają? Jeżeli wywalczą awans to beda grać wyzej

coach - 25 kwietnia 2010, 12:47:35 - t05-15.opera-mini.net (213.158.199.144)
nieciecza, murowany awans mimo fatalnego poczatku. Resovie ratuje w miare dobry kalendarz gier i fuksem moze sie wlaczyc do walki bo sportowo gra brzydka, faul, i chaotyczna. Okibicow chocby te 3000 tez ciezko na slabiutkim boisku. Pytanie kto jeszcze ? Oby nie ruch bo to bylaby kompromitacja na miare Kolejarza ktory niestety obok Niecieczy jest glownym faworytem. 5 razy tego sezonu goscilem w wysokiem i delikatnie mowiac jmestem zszkokowan. Szacunek dla freskovity za odwage inwestowania w ten klub. I jeszcze jedno wszystkim krzykaczom, co tydzien spedzam dlugi czas na wielu 2ligowych boiskach i kazdy klub znam od poszewki. Kto robi to samo moze sie ze mna posprzeczac reszta wara.

1lazio - 25 kwietnia 2010, 13:15:49 - 078088171021.elblag.vectranet.pl
ty napinaczu z Lolsztyna to wy dostaliscie 3pkt za mecz z Olimpia na boisko wyjsc nie chcieliscie ale i tak wam komornik siedzi na glowie i po sezonie polecicie zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni OLIMPIA-LEGIA-ZAGLEBIE!

coach - 25 kwietnia 2010, 13:28:54 - ip-84.38.160.60.resman.pl (10.4.50.16)
do coach a powiedz mi gdzie ty widzisz 3 tyś widzow w tej lidze? Resovia ma najwieksza frekfencje z calej ligi .jak bedzie awans to mysle ze te 3 tys zawsze bedzie a jakas neiciecza i swit to nawet jak by ekstraklasa byla to by 2 tyś nie przyszlo wiec ogarnij sie pazdro

GKS Jastrz - 25 kwietnia 2010, 13:56:21 - 77-255-220-98.adsl.inetia.pl
Do Coach.Przyjedż na mecz do Jastrzębia jak będziemy grali z Olimpią Elbląg to zobaczysz ponad 3 tyś widzów (-;

coach - 25 kwietnia 2010, 15:51:42 - ip-84.38.160.60.resman.pl (10.4.50.16)
do GKS Jsstrz. Bylem u was jak resovia grala to nwet 700 osob nie bylo . tak samo moge powiedziac zebys przyjechal na derby ze Stala rzeszów to zobaczysz nawet ponad 4 tyś

zyga - 25 kwietnia 2010, 15:52:21 - 088156231083.nowydwormazowiecki.vectranet.pl
O jakich wy kibicach mówicie..? w Polsce nie ma klimatu na piłkę w przenośni i dosłownie..., poziom najniższy odkąd pamiętam (a pamiętam mecze jeszcze z końca lat 70-tych) najmocniejsze drużyny starej II-ligi z roku np:2000 dzisiaj byłyby w czubie ekstraklasy, niestety materiał ludzki w kraju mamy co raz słabszy z ambicjami ewentualnie do kasy, fryzur, ciuchów i tych śmiesznych DAMSKICH torebuniek (na szczęście są wyjątki) Do tego wszystkiego żeby nowa II liga (TRZECI POZIOM!!!!) musiała trenować 5 miesięcy potem grać 12 meczy w 5 tygodni, bo gdzieś tam w świecie są podobno jakieś MŚ w piłce nożnej? są też i loty w KOSMOS i kogo to interesuje. Byłem niedawno w MAGDEBURGU (byłe NRD miasto 400tys. mieszkańców III liga!!!) 38.000 kibiców na meczu z SALZGITTER małe miasto koło Breunschweig TAM JEST KLIMAT NA PIŁKĘ jakiego sobie i wam w POLSCE życzę. Więc nie ma co się sprzeczać gdzie jest więcej kibiców bo np: jeśli w takim Łowiczu na mecze przychodzi 1000 osób (czy kibiców to już inna sprawa) miasto 30.000 to w Rzeszowie czy Olsztynie (miasta 6 razy większe) powinno przychodzić po 6.000.....????!!!!

GKS Jastrz - 25 kwietnia 2010, 17:21:33 - 77-255-173-185.adsl.inetia.pl
Coach to lepiej powiedz ilu was do nas na mecz przyjechało??Bo ja wiem ilu ,nas napewno do was za 3 tygodnie pojedzie więcej!

coach - 25 kwietnia 2010, 18:12:04 - ip-84.38.160.60.resman.pl (10.4.50.16)
ponad 200 osób było ok zobaczymy ile was bedzie mysle ze po awansie Resovii frekfencja wzrosnie w koncu zaplecze ekstraklasy .

dawid - 25 kwietnia 2010, 18:22:27 - ip-84.38.160.60.resman.pl (10.4.50.16)
Panie zyga nie zapominaj pan ze w rzeszowie sa 2 kluby ktore maja kibiców jest jeszcze Stal Rzeszów . duzo ludzi boi sie chodzic na mecze z dziecmi itp boja sie poprostu ze cos im sie stanie . rzeszów znowu taki duży nie jest ,mysle ze jak by byl 1 klub spokojnie by chodzilo po 6 tyś na kazdy mecz

wessi - 25 kwietnia 2010, 21:59:46 - public34567.xdsl.centertel.pl
zyga ale mnie teraz wzruszyles swoja opowiescie, az mi sie lezka w oku zakrecila, jednak dal nam odpowiedz w polsce nie ma pilkarzy ani kibicow. Pograjmy w golfa moze.

ben - 26 kwietnia 2010, 7:49:11 - 77-255-173-185.adsl.inetia.pl
Do wessi.Jak to nie ma kibiców??A byłeś chociaż raz w życiu na meczu w Poznaniu??zapewne nie bo byś tak nie gadał chłopcu z Wolbromia.

Brak2Sensu - 26 kwietnia 2010, 8:20:34 - abez242.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jestem kibicem od ładnych kilkunastu lat i teraz chyba pierwszy raz zdarzyła sie sytuacja,że III liga blisko mnie nie dotyczy...nie ma tu już żadnej drużyny z Lubelszczyzny,w II 2 ledwie przędą...żal

znaFca - 26 kwietnia 2010, 12:49:59 - 80.244.146.50.ip.tnp.pl
panowie z rzeszowa nie gadajcie glupot ze jakby byl jeden klub to by 6 tysi chodzilo..
i tak macie dobre frekwencje jak na ta lige ale nie gadajcie glupot!
.
popatrzcie na Tarnow tam zawsze byla marnosc i to ze Tarnovia upadla nic nie dalo, jest "jeden klub" i marnosc nad marnosciami dalej ..bilety na unie sa za free na cala runde a na calym obiekcie stadionu ktory zmiesci z 15 tysiecy ludzi przychodzi ..200-300 ludzi ...takze jak widzicie nawet za darmo ludzia sie nie chce i maja to gdzies.. Wola jak u Was zuzel.;)

Ben - 26 kwietnia 2010, 17:11:03 - public33712.xdsl.centertel.pl
Ben boze Ty ograniczony czlowieku, chyba nie zrozumiales mojej wypoewiedzi. a do znafca ale tam byly 2 kluby, to normalne ze jak by sie stal rozpadla np to kibice stali nie stali by sie kibicami ressovi, chodzilo mu o 1 klub caly czas. A bynajmiej kibicowaniu 1 klubowi karzdy a nie podzial na 2 od samego poczatku

ben 2 - 27 kwietnia 2010, 10:33:18 - ett197.neoplus.adsl.tpnet.pl
http://www.ilawatv.pl/news_216/24042010-relacja-z-
meczu-jeziorak-ilawa-resovia-rzeszow-11.htm

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: