25 kwietnia 2010, 19:00:42 - koofel
Bramka Mariusza Soski w Słowenii

Mariusz Soska zdobył swojego pierwszego gola dla NK Krško w wygranym 3-1 (2-1) meczu 22. kolejki II ligi słoweńskiej przeciwko ND Mura. W Krško gra także drugi Polak Artur Kamiński, który ma obecnie na swoim koncie dwie bramki. Obaj wystąpili dzisiaj przez cały mecz.

25 kwietnia 2010, 17:00 - Murska Sobota
ND Mura (Murska Sobota) 1-3 NK Krško
Jernej Janža 38 - Jože Barkovič 8, 33, Mariusz Soska 60

żółte kartki: Matic Maruško, Matej Rogač, Jernej Slavič, Rok Gruškovnjak (ND Mura).
czerwona kartka: Rok Gruškovnjak (90. minuta, ND Mura).

sędziował: Bojan Tkalčič (Maribor).
widzów: 400.

Zespół Polaków zamyka tabelę z dorobkiem dwudziestu punktów.

Necro - 25 kwietnia 2010, 19:04:45 - *.szczecin.mm.pl
Nie znam gościa , ale gratuluje ;]

Rafał - 25 kwietnia 2010, 19:06:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Na ta wiadomosc czekalem cały wekend.

turysta80 - 25 kwietnia 2010, 19:13:45 - *.ip.netia.com.pl
W II lidze lideruje dobrze znane wiślakom Primorje Ajdovscina

stalingrad - 25 kwietnia 2010, 19:15:13 - *.102-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be
No jak możecie go nie znać? Przecież to wychowanek Nadnarwiańki Pułtusk!!!

turysta80 - 25 kwietnia 2010, 20:57:36 - *.ip.netia.com.pl
Gruszczyński coś walnął w tej kolejce w Luksemburgu??

x - 25 kwietnia 2010, 21:16:31 - *.tbcn.telia.com
Mnie ciekawi jak ci Slowency ich znalezli?

fsdb - 25 kwietnia 2010, 22:14:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WGH - 25 kwietnia 2010, 22:55:29 - *.elpos.net
Soska, paralityku, Grajewo pamięta też o złych czasach!

k - 25 kwietnia 2010, 23:42:06 - *.acn.waw.pl
Za każdym razem to samo. Czy to tak trudno zrozumieć, że na tym polega potęga tego serwisu? Że dla osób, które interesują się futbolem nie tylko z pierwszych stron gazet to jest bezcenne źródło informacji? Całej reszcie wystarczy onet i tego typu masowe serwisy, które sport traktują przy okazji. Zastanówcie się.

GLKs - 26 kwietnia 2010, 9:08:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl