[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


28 kwietnia 2010, 18:57:00 - MichalMKS
II liga, gr. wschodnia: 21. kolejka

Dzisiaj rozegrano zaległą 21. kolejkę drugiej ligi grupy wschodniej. W najciekawszym spotkaniu LKS Nieciecza wygrał na własnym boisku ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 1-0. Trzy punkty zapisali na swoim koncie także piłkarze lidera tabeli - Kolejarza Stróże, którzy pokonali Concordię Piotrków Trybunalski 2-1.

Kolejarz Stróże 2-1 Concordia Piotrków Trybunalski
Mariusz Mężyk 54, Krzysztof Piosik 62 - Michał Wrzesiński 90
Ruch Wysokie Mazowieckie 1-0 OKS 1945 Olsztyn
Paweł Łukasik 60 (k)
Przebój Wolbrom 1-2 Okocimski KS Brzesko
Daniel Żmudka 66 - Maciej Kisiel 73, Piotr Darmochwał 89
LKS Nieciecza 1-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Piotr Trafarski 9
Olimpia Elbląg 2-0 Resovia
Mateusz Kołodziejski 82, 84
Start Otwock 2-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Paweł Nowotka 81, Wojciech Smarduch 86 (s)
Jeziorak Iława 1-0 Sokół Aleksandrów Łódzki
Tomasz Zakierski 32
Pelikan Łowicz 2-0 Wigry Suwałki
Konrad Koźmiński 19, Damian Chmiel 85

Stal Rzeszów 3-0 (wo) Hetman Zamość

II liga 2009/2010, grupa: wschodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

REKLAMA

GazelaGnu - 28 kwietnia 2010, 18:59:44 - 195.116.198.17
Swit!!!! Dlaczego znowu gubicie punkty??

coach - 28 kwietnia 2010, 18:59:59 - 83.2.207.36
wszystkie wyniki do przewidzenia. żadnej niespodzianki. Kto grał mógł dużo wygrać.

BadBoy - 28 kwietnia 2010, 19:00:07 - c-67-184-161-121.hsd1.il.comcast.net
Co sie dzieje z Wigrami, mieli walczyc o awans a tu kolejna przegrana? Pozdro z Chicago od kibica Jagi.

ja - 28 kwietnia 2010, 19:00:55 - chello087207020211.chello.pl
OKS Otwock!!!!!!

REKLAMA

kolejarz - 28 kwietnia 2010, 19:01:41 - 81.26.8.24
Brawo Kolejarz! Lider jest nasz i inne wyniki kapitalne już 3 pkt przewagi nad Otwockiem i 4 nad innymi;) Nieciecza tyle samo co my i teraz jedziemy do was;)

Kibic otwo - 28 kwietnia 2010, 19:02:43 - 77-255-204-35.adsl.inetia.pl
Kurde to Jastrzębie nieżle zagrało no ale w końcówce im sił brakło,jeszcze niejednemu dokopią z taka grą.

kolejarz - 28 kwietnia 2010, 19:02:51 - 81.26.8.24
tak wogóle to kolejka gospodarzy;)

strzechudg - 28 kwietnia 2010, 19:03:08 - chello089074206134.chello.pl
Brawo Olimpia,Pozdrowienia Z Sosnowca ;)

Aduś - 28 kwietnia 2010, 19:03:50 - cjw8.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo OKS Otowck, teraz jedziemy do Resovii po 3 pkt!

- 28 kwietnia 2010, 19:03:52 - 178-36-63-247.adsl.inetia.pl
Pelikan Łowicz walczcie do końca.

moskaluRTS - 28 kwietnia 2010, 19:04:15 - 078088066116.sieradz.vectranet.pl
PozdRo dla Stali Rzeszów !

Oks Otwock - 28 kwietnia 2010, 19:06:26 - chello089075134076.chello.pl
brawo dla Otwocka

trixx - 28 kwietnia 2010, 19:07:10 - 85-202-210-139.internetia.net.pl
gratuluje OKS Otwock.... dla nas to juz jest koniec, niespelna 50-letniego NIECHCIANEGO klubu, było blisko kolejnego 0-0, z relacji wynika ze chłopaki nie grali źle... pozdrawiam normalnych kibiców ligi wschodniej.

z bieguna - 28 kwietnia 2010, 19:07:41 - 093105035143.suwalki.vectranet.pl
walczyć Wigry walczyć!

REKLAMA

sandałyToW - 28 kwietnia 2010, 19:07:48 - dzy250.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo piłkarze Gks Jastrzębie.
Trzymajcie się chodź władze miasta Jastrzębie chcą zniszczenia 50 lat tradycji pilki nożnej,na rzecz Jastrzebskiego wunglika.

bełchat - 28 kwietnia 2010, 19:08:40 - rej.4web.pl
postawiłem na Zawiszę, Kolejarz, Okocimski, Otwock, Jeziorak oraz na Elanę Toruń -zaraz sprawdzę co się w Toruniu działo

bełchat - 28 kwietnia 2010, 19:10:39 - rej.4web.pl
Elana przegrała a mogło być 35 zł za 2 zł...

miro - 28 kwietnia 2010, 19:11:56 - static-201-54.is.net.pl (82.115.90.226)
Brawo OKOCIMSKI za walkę do końca,bardzo ważne 3 punkty

GKS Jastrz - 28 kwietnia 2010, 19:12:03 - 77-255-204-35.adsl.inetia.pl
Jak ktoś może to niech powie jak jastrzebie zagrało??

bytom - 28 kwietnia 2010, 19:15:26 - 85-14-75-29.static.akk.net.pl
Brawo Mężol !

kks - 28 kwietnia 2010, 19:23:27 - 35.grybow.net.pl (192.168.50.148)
szkoda sytuacji Sochy który mógł strzelić pięknego gola z przewrotki, niestety minimalnie koło słupka:D ale i tak piękny wynik kolejarza:D chłopaki tak 3mać :S

zolw - 28 kwietnia 2010, 19:25:39 - 149.254.180.130
brawo OKS OTWOCK pozdro z liverpool

daniokr - 28 kwietnia 2010, 19:30:11 - 77-255-106-157.adsl.inetia.pl
brawo Bruk - becik, teraz trzeba wygrać z Kolejorzem i znowu lider, trzymam kciuki, nie będzie łatwo

jeziorak - 28 kwietnia 2010, 19:34:44 - host-89-228-72-44.olsztyn.mm.pl
Elana słabiutko tak jak Jeziorak hahaha olimpia miała iść do spadu a tu prosze wali lidera 2:0 gdzie jeziora miał z nimi problemy wywalczyć remis Jeziorak teraz baty w Elblagu i na boisku i na trybunach wielka zgoda z Elaną zapraszamy do Elbląga zobaczymy jak sie zaprezentujecie !!!

1924 - 28 kwietnia 2010, 19:37:33 - chello084010255101.chello.pl
W sumie w Otwocku wyrównany mecz z lekką przewagą gospodarzy, w drugiej połowie troche Jastrzębie się cofneło i straciło 2 bramki.

xyz - 28 kwietnia 2010, 19:37:44 - acmw230.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Bruk- Betu !!!!

Cracovia - 28 kwietnia 2010, 19:40:23 - 77-255-221-80.adsl.inetia.pl
Ilu widzów w Strózach? 300?! Smiechu warte! Z czym do 1 ligi ? Bedziecie posmiewiskiem tak jak Dolcan czy Warta!

alex - 28 kwietnia 2010, 19:40:39 - 77-253-3-216.adsl.inetia.pl
Mecz na wysokim poziomie w Elblągu,nie było widać róznicy w tabeli między Resovią a Olimpią ,składne akcje z obu stron,ładne zagrania i końcówka zabójcza w wykonaniu Olimpii.Szacunek dla kibiców z Rzeszowa ,środek tygodnia i 40 osób się wstawiło na drugi koniec Polski .Pozdro z Elbląga

Wierny - 28 kwietnia 2010, 19:43:53 - clb192.neoplus.adsl.tpnet.pl
do GKS Jastrz Jastrzębie zagrało niezły mecz.Uważam ,że zabierzecie punkty niejednej drużynie.nie załamujcie się.

REKLAMA

zolty - 28 kwietnia 2010, 19:47:52 - dxq183.neoplus.adsl.tpnet.pl
jeśli w Jastrzębiu nie znajdzie się kasa dla klubu szykuje się wielka raca z Urzędu Miasta - pozdro dla normalnych kibiców - gratulacje dla Otwocka, wierze że chłopcy z Jastrzębia dali z siebie wszystko

zks - 28 kwietnia 2010, 19:51:20 - dynamic-78-8-28-157.ssp.dialog.net.pl
Brawo Olimpia!!! Nie ma na nas mocnych!!! w sobotę musimy z jeziorakiem wygrać!!!

OKS OTWOCK - 28 kwietnia 2010, 19:55:46 - chello089075140050.chello.pl
Wpuscil wreszcie Dzwigu Tomka Makosa czy jak zwykle wolal dac szanse innym mlodym 40 latka?!

Seba_szych - 28 kwietnia 2010, 19:56:25 - 093105025246.suwalki.vectranet.pl
WIGRY GRAĆ!!!!!!!!!!!! wrrrr!

Mastah - 28 kwietnia 2010, 20:10:53 - pool-96-240-0-226.nwrknj.fios.verizon.net
To czuje ze w nastepnym sezonie bedzie arcy-ciekawa 1 liga. Zabki, Stroze, Nieciecza, Polkowice. Niech jeszcze sie Pruszkow utrzyma to juz bedzie prawie jak Champions League. Nie moge sie juz doczekac!

grz19 - 28 kwietnia 2010, 20:19:52 - chello089075130216.chello.pl
brawo otwock,dobry mecz..

LKS'iak - 28 kwietnia 2010, 20:19:54 - acxg51.neoplus.adsl.tpnet.pl
W I lidze zagra ten kto gra najlepiej w piłkę a nie ma największą metropolię za sobą...Nieciecza ma kasę a zainteresowanie kibiców jest naprawde duże. Myśle że spokojnie na mecze w I lidze przyszło by około 2000-2500 kibiców z całej okolicy(Na III lidze niekiedy było nawet po 1500). W regionie Tarnowa to będzie najwyższa klasa rozgrywkowa więc ludzie będą chcieli obejrzeć np taką Pogoń albo Górnik...tylko czy kasy na stadion starczy??

Mastah - 28 kwietnia 2010, 20:25:59 - pool-96-240-0-226.nwrknj.fios.verizon.net
LKS'iak zgadza sie. Na poczatku to na pewno bedzie troche kibicow ale jak zaczna przegrywac to Ci kibice sie odwroca od klubu bez zastanowienia. Przeciez juz tak bylo w przeszlosci z np. HEKO.

do jeziora - 28 kwietnia 2010, 20:26:36 - public41096.xdsl.centertel.pl
Czlowieku nie badz smieszny, ledwo wywalczony pkt z resovia, http://www.ilawatv.pl/news_216/24042010-relacja-z-
meczu-jeziorak-ilawa-resovia-rzeszow-11.htm obejzyj se i se pomysl co napsiales -.- co do meczu no latwo nie bd z Olmpia napewno

młonowy - 28 kwietnia 2010, 21:02:07 - 89.174.232.29
LIder jest nasz bo lider nam sie należy 1 liga kolejarz 1 liga kolejarz !!!!!!

olimpia - 28 kwietnia 2010, 21:20:08 - 078088163131.elblag.vectranet.pl
czekamy na jezioraka juz sie nas boja wszyscy gola gola gola agrykola

REs - 28 kwietnia 2010, 21:36:23 - host-89-230-77-184.rzeszow.mm.pl
Ale Resovia wtopiła:P Koniec passy 18 meczy bez porazki:]

Bajbus - 28 kwietnia 2010, 21:40:21 - afp225.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie tak dawno prawie wszyscy na tym portalu wieszali psy na Arteniuku i jego myśli trenerskiej.Powyrzucał gwiazdki i proszę bardzo jak grają.Żeby nie ten (sędzia) artysta w Nowym Dworze Olimpia była by liderem wiosny jak drut a tak to trochę boli przez frajera.Z Jeziorakiem powinien byc dobry mecz kto wygra zobaczymy.Myslę że Olimpia.Musi byc rewanz za przegrany mecz w Iławie i za prowokacje wobec kibiców OLIMPI.

XxX - 28 kwietnia 2010, 22:52:45 - acag199.neoplus.adsl.tpnet.pl
okej widze ze pierwsza wygrana olimpii od 5 wieku p.n.e;)))))))))
napinaja sie to widac!ale czym sie jaraja tego niewiem chyba tym ze wyszli ze strefy spadkowej!!ale powiem tak.."pierwsze sliwki robaczywki..pierwsze koty za płoty!kieruje to do kiboli olimpi e.!!!!!zobaczymy w sobote..;D

Olimp - 28 kwietnia 2010, 23:03:36 - 078088176046.elblag.vectranet.pl
Mecz ładny i jest się z czego cieszyć bo Rzeszów to nie jakiś Nieciecza Wolbrom czy Iława.

ZKS - 28 kwietnia 2010, 23:03:45 - dynamic-78-8-22-208.ssp.dialog.net.pl
W sobote bedzie kolejna wygrana ;) a co ty bys chcial??

ja - 28 kwietnia 2010, 23:04:54 - chello087207020211.chello.pl
mam nadzieje ze w sobote zmniejszy sie strata do lidera.trzeba z rzeszowa przywiesc 3 punkty chociarz przeciwnik silny.OKS Otwock !!!!!!

xxx - 28 kwietnia 2010, 23:16:00 - acag199.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak szczerze to nie macie sie o co klucic..gdyz ni jeziorak ni olimpia ni oks nie zdobeda awansu!bez komentarzy..

xxx - 28 kwietnia 2010, 23:17:24 - acag199.neoplus.adsl.tpnet.pl
zobaczymy jak długo kibice elblaga beda sie napisnac na necie!!!!

simonusrex - 28 kwietnia 2010, 23:23:06 - cpc1-ashf1-0-0-cust920.asfd.cable.ntl.com
xxx........ spac juz.... jutro trzeba isc do gimnazjum

wessi - 28 kwietnia 2010, 23:58:35 - public41096.xdsl.centertel.pl
No bez kitu ale Olimpia wygrala 2 meecze to mysla ze teraz do konca sezonu beda nie pokonani, a to sie zmieni juz w sobote.

astamanian - 29 kwietnia 2010, 0:07:04 - bbservice181.mmpnet214.tnp.pl
fajnie ze Okocimski nie przegrywa, kazdy pkt cieszy a tym bardziej zwyciestwa i to z zespolami ktore Nas ogrywaly jeszcze w tamtym sezonie..
Awans nie dla Nas ale pasjonujaca koncowka bez odpuszczania meczy bedzie zawsze to ciekawsza mimo ze gramy o nic..
/
WIELKI OKOCIMSKI!

Kumpel - 29 kwietnia 2010, 0:25:23 - public-gprs47237.centertel.pl
Jeziorak to dobry zespół , ale Olimpia z czołówką grała i zdobyła 7 punktów na 12 Więc chcąc nie chcąc trzeba się z nami liczyć

kas - 29 kwietnia 2010, 0:49:51 - 178-36-5-251.adsl.inetia.pl
i po co było grać kilkanaście sparingów?Po to żeby z każdym baty zbierać? Nasz Przebój spada z kretesem, bo jest najsłabszy w lidze a trzy czwarte drużyny ma to gdzieś bo dla nich Przebój to tylko wiejski przystanek w karierze, taka poczekalnia na drodze do czegoś lepszego

. - 29 kwietnia 2010, 7:22:53 - dnv54.neoplus.adsl.tpnet.pl
prawde jest taka ze w swicie jest potrzebny nowy trener a nie mosor mosor jest najgorszym trenerem od kilku lat w swicie chciał bym aby do switu wrucił pala!!

kibic - 29 kwietnia 2010, 7:35:38 - hdj38.internetdsl.tpnet.pl
OLIMPIA ,takie mecze, az sie chce ogladac !,oprawa swietna ! ,frekwencja tez !,zeby nie dziad sZREK ,ktory zrobil przekret w swicie ...,prosze o adres tego sedziego ,gdzie pracuje ,musze mu podziekowac... ,padline trzeba....

kibicc - 29 kwietnia 2010, 7:45:10 - atd34.internetdsl.tpnet.pl
Kumpel nikt się z zwami nie liczy żuławiaczki!!!

wanzewiu - 29 kwietnia 2010, 8:36:53 - ekf177.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wazne ze Chmielu strzela

xxx - 29 kwietnia 2010, 8:38:40 - acag199.neoplus.adsl.tpnet.pl
do simusorexa:zobaczymy jak długo olimpia bedzie bez porazki?chyba raczej majówka pośle was na kiełbaski na zajazd koło A7 bedziecie oplakiwac super sezon i passe 3 nieprzegranych meczy z rzedu;)))

mom - 29 kwietnia 2010, 8:50:44 - acag199.neoplus.adsl.tpnet.pl
http://www.e-olimpia.com/?action=NewsId&id=2468
jaka jazda az sie wlasnym uszom nie wierzy1!

mom2xxx - 29 kwietnia 2010, 8:56:23 - acag199.neoplus.adsl.tpnet.pl
nawet jak nie dostaniecie kasy to i tak na mecz z jeziorakiem wyjdą!!!przciez to oczywiste!!!ale ten arteniuk trzeba przyznac takiego ma sie jednego i on moze zdzialac bardzo duzo w tym klubie!!!oj moze to zaczyna byc widoczne!!!pilka to czysty sport czasem zazdrosci jeden drugiemu wynikow ale to tylko pilka..ale pojechal z zarzadem na posiedzeniu po meczu o-r

bolek - 29 kwietnia 2010, 10:45:38 - aaqj164.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boże, ledwo co się pozbyliśmy Grodziska, Wronek czy Czermna to teraz awansują jakieś Stróże i Nieciecza. Resovia, Olimpia i Olsztyn - budźcie się!

brat_prezy - 29 kwietnia 2010, 10:49:28 - cga79.neoplus.adsl.tpnet.pl
A z grupy zachodniej wejdą Radzionków i Polkowice i będzie piękny kwartet festynowych beniaminków w I lidze...

zach - 29 kwietnia 2010, 11:01:50 - 188.33.226.66
Teraz czas na derby z Jeziorakiem!! mam nadzieje że Jeziorak wyskrobie więcej niż jeden autokar i stawią sie w przyzwoitej liczbie jak na derby przystało. Co do wczorajszego meczu to brawo Olimpia oby tak dalej;)

kibic - 29 kwietnia 2010, 16:17:38 - dynamic-78-8-18-213.ssp.dialog.net.pl
Psy szczekają, karawana jedzie dalej, brawo Olimpia

kazik - 29 kwietnia 2010, 21:04:10 - user214.resT139.jtibs.net
jestem kibicem Stomilu ale gratuluje Olimpii wygranej.Jeziorakowi takze.ta liga jest tak tragiczna ze naprawde trzeba miec cierpliwosc zeby sie takim czyms pasjonowac.

koko - 29 kwietnia 2010, 22:04:52 - AMontsouris-159-1-88-85.w92-140.abo.wanadoo.fr
ten otwock to ja nie wiem, co tototto

dawid - 30 kwietnia 2010, 10:57:22 - ip-84.38.160.60.resman.pl (10.4.50.30)
do alex. Kibiców Resovii 53 a nie 40

Wierny - 30 kwietnia 2010, 14:59:29 - clb90.neoplus.adsl.tpnet.pl
Otwock koko to miasto 50-cio tysięczne z Prezydentem na czele.

czaryImagi - 30 kwietnia 2010, 18:06:31 - 87.119.18.183
kazik to kazdy wie ameryki nie odkryles.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: