1 maja 2010, 17:00 - Gorzów Wielkopolski (stadion OSiR)
GKP Gorzów Wielkopolski 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

GKP: 12. Sławomir Janicki - 6. Krzysztof Ziemniak, 2. Maciej Truszczyński, 5. Grzegorz Jakosz, 3. Paweł Wojciechowski - 9. Krzysztof Kaczmarczyk (67, 14. Łukasz Białożyt), 15. Brain Marcellinus Obem (46, 10. Mateusz Machaj), 8. Adrian Łuszkiewicz, 7. Grzegorz Wan - 20. Mateusz Piątkowski, 21. Michał Ilków-Gołąb (80, 18. Emil Drozdowicz).

KSZO: 1. Michał Wróbel - 21. Łukasz Szymoniak (60, 4. Michał Stachurski), 20. Radosław Kardas, 18. Tomasz Ciesielski, 5. Łukasz Matuszczyk - 23. Jarosław Wieczorek, 16. Jarosław Białek, 8. Mikołaj Skórnicki (76, 25. Jakub Kapsa), 22. Jakub Cieciura - 13. Marcin Folc (90, 26. Daniel Dybiec), 6. Adam Cieśliński.

sędziował: Michał Zając (Sosnowiec).
widzów: 1000.

źródło: własne / GKP Gorzow Wielkopolski

tylko_KSZO - 1 maja 2010, 18:56:56 - *.185.27.52
dobry i jeden punkt, przybliza nas do naszego celu jakim jest utrzymanie szkoda ze sie nie udalo utrzymac prowadzenia no ale...

KSZO - 1 maja 2010, 18:57:05 - *.116.34.9
Cenny punkt nie spadniemy!
Ładna bramka Folca!W koncowce moglismy strzelic ale wazne i to!

maxi - 1 maja 2010, 18:59:27 - *.88.230.31
Elegancko. O utrzymanie mozna byc spokojnym, pokazali chlopaki charakter tak do konca. KSZO OSTROWIEC !!!!

OrsoN - 1 maja 2010, 19:18:11 - *.gorzow.mm.pl
co pokazali? charatker? Ty sie gosciu chyba śmiejesz!! w drugiej polowie, caly czas skurcze łapały zawodnikow KSZO, a ten z 4 to przesadzil i piekne gwizdy oraz gromkie wypier... mu caly stadion zaspiewal. Tylko Stilon!!

Gwardia - 1 maja 2010, 19:18:40 - *.197.136.164.threembb.co.uk
To GKP,nie zaden stilon!!!!!!!!!!!

likaon - 1 maja 2010, 19:24:01 - *.33.68.171
Bardziej bym się cieszył z wygranej ale 1 punkt też się liczy w naszej sytuacji
Brawo za walke do konća TYLKO KSZO !!!

ałri - 1 maja 2010, 19:25:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Haahahaha . Wszyscy napinacze z gorzowa , a wasz stilonik to moze atakowal w ostrwcu jak prowadzil , grali jak w a klasie . Zatarasowali bramke .

Gwardia - 1 maja 2010, 19:27:37 - *.197.136.164.threembb.co.uk
To GKP,nie zaden stilon!!!!!!!!

KsZo - 1 maja 2010, 19:32:16 - *.centertel.pl
po co te napinki ludzie przecież to żałosne masz koleś jakis problem z własną osobowością czy jak?? zapraszamy do nas na wies do ostrowca i zobaczymy czy tez bedziesz tak fikał. Brawo chłopaki za walke i tak trzymać !!!! ForEver KSZO

Madzia - 1 maja 2010, 19:32:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W Chorzowie byłam i wracam cało i zdrowo bo chłopaki z tego miasta to tylko stilon i stilon a ja byłam w nylonach...

Gwardia - 1 maja 2010, 19:42:07 - *.197.136.164.threembb.co.uk
Jedwabnik hehehe:-)

mab - 1 maja 2010, 20:09:14 - *.181.197.253
bravo

Obserwator - 1 maja 2010, 20:19:26 - *.gorzow.mm.pl
"kszo pokazało charakter" hahaha większej bzdury to dawno nie słyszałem.Chyba że brać pod uwagę stylowe leżenie na murawie i pięknego gola z asystą Janickiego. Takich panienek to ze świeczka szukać !
Najgorsza drużyna jaką widziałem w Gorzowie...

FCLKSZO - 1 maja 2010, 20:23:18 - *.internetdsl.tpnet.pl
cała Lubienia za KSZO:D

Olo - 1 maja 2010, 20:36:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2 połowa to symulowanie fauli , cały czas KSZOKI się kładli na murawę, Stilon przy lepszych napastnikach mógł wygrać, ale ich po prostu nie ma!!!!!!. Piękna bramka Machaja- stadiony świata, Kszo nic nie pokazało tyle że w 2 połowie leżeli na płycie chyba z 10 razy ( ewidentna gra na czas)

enc - 1 maja 2010, 20:37:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"Obserwator" - najgorszy obserwator o jakim czytałem...

pedux - 1 maja 2010, 20:55:50 - *.blokowe.pl
A co ten z "4" Takiego zrobił, że go zgwizdali?
a Co do kładzenia się na murawę, znaczy tylko o boiskowym cwaniactwie zawodników, której widocznie waszym zawodnikom brakuje skoro was takie zachowanie dziwi!
Gratulacje KSZO

norbi - 1 maja 2010, 21:04:05 - *.59.114.60
Dobry i jeden punkt, naszej drużynie nie leżą wyjazdy, więc jest się z czego cieszyc.
Utrzymanie coraz bliżej, z Podbeskidziem walka o 3 punkty!

Hunterm - 1 maja 2010, 21:04:36 - *.adsl.inetia.pl
Skoro jesteśmy tacy słabi! to czemu wielki stilon nie wygrał tego meczu?
A jak sobie przypominam mecz w Ostrowcu to właśnie wasi piłkarze robili co mogli, żeby urwać trochę cennego czasu a szczególnie brylował w tym wasz bramkarz! Tak wiec bez napinki!

leon - 1 maja 2010, 21:06:45 - *.139.156.2
W sumie mecz o nic, oba kluby sie utrzymają. jestem kibicem Jagi i jakos lubie Stilon, zycze im wszytskiego najlepszego, oby z czasem do Ekstraklasy awansowali

stilone - 1 maja 2010, 23:24:00 - *.gorzow.mm.pl
obiektywnie zespol jakolcewicza pokazal nic i wywiozl punkt.druzyna strasznie zmeczona sezonem albo podroza do Gorzowa. w 2 polowie sami sie wywracali i lezeli bez tchu na murawie.wiadomo o co chodzi. przyznaje racje koledze z gory ze tak slabego zespolu w Gorzowie nie bylo. szkoda tylko ze nasza druzyna nie potrafi wykorzystac tak cienkich witkow. a przy 1 bramce uwazam ze sedzia popelnil blad i powinien ja uznac. ogolnie mecz dla stilonu na 4-0 do przodu skonczyl sie na 1-1 "do tylu". kszo slabiutkie, kibice nie dopisali, spac sie chcialo.

rufus - 1 maja 2010, 23:49:45 - *.radom.vectranet.pl
Podobnie na jesieni, Gorzów był najsłabszym zespołem jaki gościł w Ostrowcu. Goście zrobili jedną akcję i później wykopywali piłke byle dalej. I też KSZO mogło wygrac kilkoma bramkami:]

Johny1929 - 2 maja 2010, 7:00:30 - *.ostrowiec.com
Słuchałem audycji meczowej w Radiu Zachodnim i z tego co słyszałem mecz "stał na dobrym poziomie" wyrównana walka. Brawa dla obu bramkarzy, ze nie wpuscili nic wiecej! Bylo duzo groźnych akcji!