[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

 


1 maja 2010, 19:53:42 - Alkashpah
II liga, gr. wschodnia: 28. kolejka

Dzisiaj rozegrano sześć spotkań 28. kolejki II ligi wschodniej. W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu Resovia pokonała na własnym boisku Start Otwock 2-0 (1-0). Kontaktu z czołówką nie traci Świt Nowy Dwór Mazowiecki, który wygrał ze Stalą Rzeszów 2-0 (1-0). Jutro odbędzie się spotkanie dwóch prowadzących w tabeli drużyn - Kolejarza Stróże i LKS-u Nieciecza.

Resovia 2-0 Start Otwock
Rafał Zawiślan 9, Sebastian Hajduk 90
Olimpia Elbląg 1-0 Jeziorak Iława
Dawid Ambroziak 22
OKS 1945 Olsztyn 0-0 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Wigry Suwałki 1-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Gražvydas Mikulėnas 37 - Kamil Bartos 11
Okocimski KS Brzesko 1-1 Concordia Piotrków Trybunalski
Maciej Kisiel 58 - Sebastian Wiśniewski 73
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 Stal Rzeszów
Szymon Lewicki 35, Michał Kucharczyk 83

Mecze niedzielne:
(16:00) Ruch Wysokie Mazowieckie - Przebój Wolbrom
(16:00) LKS Nieciecza - Kolejarz Stróże

Hetman Zamość 0-3 (wo) Pelikan Łowicz

II liga 2009/2010, grupa: wschodnia - wyniki, strzelcy, terminarz

REKLAMA

gryf - 1 maja 2010, 19:54:54 - 77-255-160-187.adsl.inetia.pl
Może ktoś ma informacje dotyczące meczu Olsztyn-Jastrzębie?Jaka frekfencja,i jaka gra,z czyją przewagą??

Jeziorowie - 1 maja 2010, 19:55:35 - ahn133.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ile Jeziorowców w Elblągu??

pasy - 1 maja 2010, 19:55:49 - aces59.neoplus.adsl.tpnet.pl
bravo Resovia

Strain - 1 maja 2010, 19:58:06 - server6.dobrafirma.com
gryf:
Wg. tego portalu w meczu Olsztyn-Jastrzębie frekwencja wynosiła 1 500 widzów.

REKLAMA

elblag - 1 maja 2010, 19:58:52 - 109.243.13.134
Do; Jeziorowie 2 autokary od was. Co do meczu to ciekawy 3 pkt sa Zks!

gryf - 1 maja 2010, 20:00:09 - 77-255-160-187.adsl.inetia.pl
Dzieki Strain.a z jastrzębia było coś kibiców?

buliboys - 1 maja 2010, 20:03:59 - dynamic-78-8-18-112.ssp.dialog.net.pl
Iławy 2 autokary hahaha było ich około 50 osób na najważniejszym dla nich wyjeździe

Jeziorowie - 1 maja 2010, 20:04:12 - ahn133.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale ciekawi mnie około tak z 150ryja czy wiecej?

gaga - 1 maja 2010, 20:05:24 - acuo27.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ależ ta Olimpia Elblag idzie na wiosnę.Żeby nie ten cyrk w Swicie to .....

WIGRY@! - 1 maja 2010, 20:08:15 - 093105024167.suwalki.vectranet.pl
Supek , po chwili sam na sam , po chwili minimalnie obok słupka .
Żal mi tylko Sokoła. . Grali na czas tyle sytuacj nie wykorzystanych ze strony Wigier ; /
Mikulenas Bardzo łądna Brameczka
Duża przewaga wigier , bramka sokoła ze spalonego ; /
Z taką skutecznością to cięzko bd zatrzymać te 9 miejsce;/

rekin - 1 maja 2010, 20:12:06 - host-81-190-148-107.olsztyn.mm.pl
W Olsztynie w pierwszej połowie 4 przyjezdnych, w przerwie liczba zwiększyła się do ok 30. Miejscowych ok 1500. Gra z obu stron taka sobie w pierwszej połowie. W drugiej Stomil cisnął, jednak dawało się zauważyć brak rasowych napastników. GKS miał kilka okazji, raz gospodarzy uchronił słupek, innym razem na wysoości stawał bramkarz OKS Iwanowski. Szkoda, że w barwach Olsztyna nie gra tylu walczaków co on.

Strain - 1 maja 2010, 20:13:50 - server6.dobrafirma.com
Czemu mam bana? Za co niby?

elblag - 1 maja 2010, 20:16:31 - 109.243.13.134
Do:Jeziorowie tak z 50 typa jak bulliboys napisal ale przyjechali dwoma autokarami.

gryf - 1 maja 2010, 20:22:41 - 77-255-160-187.adsl.inetia.pl
rekin dzieki za info

REKLAMA

tlen - 1 maja 2010, 20:23:54 - cco157.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo GKS JASTRZĘBIE a co do olsztynian to nie mamy słów ,żenada.

rekin - 1 maja 2010, 20:27:41 - host-81-190-148-107.olsztyn.mm.pl
tlen, dlaczego żenada ? Taka jest aktualna forma kopaczy z Olsztyna. Moim zdaniem dzisiaj tylko Iwanowski zasługuje na pochwałę. Inni kopacze nie nadają się na II ligę.

mmm - 1 maja 2010, 20:31:14 - public64832.cdma.centertel.pl
Świt walczcie do końca!

suwalczani - 1 maja 2010, 20:33:56 - 5.suw.abpl.pl
KACZMAREK OUT! wielki trenejro,ktory gania młodzież z boisk bo sam lata ze swoim synalkiem i jeszcze te dziecinne przezwiska !

zks - 1 maja 2010, 20:37:36 - public43702.xdsl.centertel.pl
to teraz mecze z gorki cala gore rozjechalismy na wiosne brawo szkoda tych walkowerow z oks i wigrami z oks byloby 10 do 0

lookasss - 1 maja 2010, 20:44:15 - 078088170005.elblag.vectranet.pl
Wazne 3 PKT i mamy Olsztyn;] Szkoda moglo byc spokojnie 3-0 do bramki Jeziorak nie istnial bronili sie jak dzieci... szkoda ze po bramce nie cisnelismy dalej... tylko ZKS!!

iławiak - 1 maja 2010, 20:44:16 - agf58.neoplus.adsl.tpnet.pl
Niestety nie chętnie ale muszę pogratulować Olimpii zmiany jaka zaszła miedzy rundami . Patrząc na wcześniejsze wyniki ZKS-u z wyżej notowanymi rywali nie liczyłem na korzystny wynik Jezioraka . Śmiało można okrzyknąć Olimpię rewelacją rundy . Teraz poczekamy na Stomil , który jak się okazuje jest bez formy więc o wynik meczu 12 maja jestem spokojny....choć jak wiadomo na derby kluby zawsze się spinają . Raz jeszcze gratulacje dla Olimpii...Spotkamy się za rok w 2 lidze

skorpion31 - 1 maja 2010, 20:57:11 - 87.205.135.55
Brawo Olimpia.Pozdrowienia z Sosnowca tak trzymać.

ed - 1 maja 2010, 21:05:58 - chello089079118247.chello.pl
brawo MIKI

Jeziorowie - 1 maja 2010, 21:11:24 - acti67.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kurde niestety Jeziorak troszkę zwalił z wyjazdem ale damy rade gratulacje dla Elbląga i za mecz, za wynik oraz dla tego co wygrał 20+ milionów w tym mieście w looto. Widzę Olipia teraz w formie, wszystko okaże się za niecałe 2 tygodnie z Stomilem ;]

czerkasow - 1 maja 2010, 21:14:18 - abzb127.neoplus.adsl.tpnet.pl
buuuuuuuhahahaha. Skąd oni wzięli te 1 500 w Olsztynie? Ledwo 1/3 tam była.

ben - 1 maja 2010, 21:16:40 - 77-255-160-187.adsl.inetia.pl
Tam bylo góra 800 widzów to ja niewiem kto wymyślił 1500 heheh

kovalZKS - 1 maja 2010, 21:23:03 - 078088167150.elblag.vectranet.pl
ja nie wiem kto wypisuje te frekwencje na 90 minut. Tylko dziwi ze zawsze olsztynowi zawyzaja. http://stomil.olsztyn.pl/galerie/278/10.jpg - posmiejcie sie zanim mnie zbanuja. A i mozecie juz nam tradycyjnie wpisac 1000 widzow, bo nawet wam sie sprawdzac nie chce. I jeszcze jedno- mozecie wreszcie poprawic Olimpia-Resovia 1300 a nie 1000, na kazdej stronie znajdziecie taka liczbe

Dark - 1 maja 2010, 21:43:52 - apn-77-112-178-145.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Olimpia.Wiosna jestescie swietni.My dzisiaj 2-0 wiec tez ok.Pozdro od kibica ZS.

benfa - 1 maja 2010, 21:53:42 - 82.177.133.10
Straszna nieskuteczność Wigier, choc mecz nie najgorszy szkoda tylko 2punktow

REKLAMA

aleole - 1 maja 2010, 22:12:54 - public34155.xdsl.centertel.pl
Ta napewno 50 osob bylo -.- nie przeginajcie juz ludzie bo bylo wiecej niecala 100, co do meczu byly tez momenty ze to jeziorak cisnal i nie sadze ze olimpia powinna wygrac 3:0...

ZKS - 1 maja 2010, 22:28:36 - 078088176158.elblag.vectranet.pl
Olimpia spokojnie mogla strzelić jeszce z 2 bramki. Miala 2 100% okazje ktore mogla wykorzystac ale 3 punkty w derbach są! olimpia przeszla w przerwie rewolucje co widać ! Brawo ZKS!

ZkS - 1 maja 2010, 22:30:30 - 078088176158.elblag.vectranet.pl
HAahahahahahah niecale 100. Nie przesadzaj 50 było.

aleole - 1 maja 2010, 22:35:11 - public34155.xdsl.centertel.pl
jo 20, przyjechalo i pojechali, nie powiem bo malo przyjechalo, ze slabym dopingiem ale z 90bylo

lookasss - 1 maja 2010, 23:11:39 - 078088170005.elblag.vectranet.pl
Ludzie jakie 90 jakie 100 jak liczylem w przerwie siedzieli jak byl ten konkurs to policzylem 50 cos wiec niech bedzie 60... ale jakie 90 - 100??

KSP - 1 maja 2010, 23:20:02 - blokers.interkonekt.pl
Przeboju oraz cały zarzadzie tego klubu :D
prosze nie zasmućcie mnie jutro i przegrajcie :D
bede z tego dumny jako rodowity Wolbromianin :D
Przebój Przebój w okręgówce jest :D

kiss - 2 maja 2010, 0:01:45 - 93.217.188.125
Gratulacje dla Elblaga!Mysle ,ze zaslugujecie na gre w II lidze.Mowie to jako sympatyk Jezioraka.Awans wyzej byl nierealny ze wzgledu na mozliwosci a nasze woj potrzebuje silnych zespolow.Gdyby jeszcze OKS cos zaczal grac.Jeszcze raz gratulacje za wynik bo wiem ze jest uczciwy

do zks - 2 maja 2010, 0:31:07 - apn-77-112-113-119.dynamic.gprs.plus.pl
haahhaha 10-0 chyba kpisz Zks by przegrało ! Stomil rządzi na w-m.

kibic - 2 maja 2010, 0:32:18 - dynamic-78-8-21-176.ssp.dialog.net.pl
dobre widowisko w elblągu, kibiców jezioraka około 50-60. zwycięstwo olimpii zasłużone, jesteśmy rewelacją wiosny ;)
Tylko Olimpia !

kto - 2 maja 2010, 8:26:56 - hdj38.internetdsl.tpnet.pl
Obrona + bramkarz OLIMPI - rewelacja ,caly zespol gra ambitnie i sa W Y N I K I ! ! ,oby tak dalej.Frekwencja 1300.

Jeziorowie - 2 maja 2010, 9:27:01 - afha78.neoplus.adsl.tpnet.pl
Już mnie to wkurza olipia dała rade na meczu wiem że było około 100 osób z Iławy.
a Niech olipia się pochwali co ostatnio było w Iławie jaki wynik dla Iławian? 3:1
Może Elbląg ma swoje 5minut ale to już będzie mijało !!!!

OE - 2 maja 2010, 10:05:46 - xdsl-6402.elblag.dialog.net.pl
Jeziorak sie napinał "ilu Was było" NAs było w Iławie koło 400 . Elbląg - Iława bliziutko a tylko ok. 70 osób śmiech an sali. Z czym do ludzi pytam. Meczyk jak najbardziej na +. Brawo olimpia ! nadal 1 miejsce w tabeli rundy wiosennej.

kto - 2 maja 2010, 10:13:31 - hdj38.internetdsl.tpnet.pl
Niech wygrywa OLIMPIA i JEZIORAK /tylko 0 1 mecz mniej od Olimpi.

zbyniu - 2 maja 2010, 10:14:14 - public32936.xdsl.centertel.pl
Olimpia na meczu bylo slychac ze Wy chcecie awansu ta?

elblag - 2 maja 2010, 10:17:47 - 109.243.252.104
Co do meczu to wyrównany z małym wskazaniem na Olimpie koncówka drugiej połowy dla Jezioraka ważne że są 3 punkty i to cieszy. Co do ilu było to nas w Iłwaie to dokładnie jak urzytkownik powyrzej napisał 400. Was było ilu było na oko ok 60 osób ale luzik wasz wyjazd wasza sprawa spotkamy sie ponownie w przyszłym sezonie. a tu sa fotki zmeczu i widac ilu gości było http://www.elblagsportowy.pl/news,977,Olimpia_na_f
ali.html

Koral - 2 maja 2010, 10:55:43 - host-89-230-68-41.rzeszow.mm.pl
Ilu kibiców Stali Rz. w Nowym Dworze?

do Koral - 2 maja 2010, 11:03:19 - dnv56.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miał być zorganizowany wyjazd, ale dotarło tylko 5 kibiców

kovalZKS - 2 maja 2010, 11:34:15 - 078088167150.elblag.vectranet.pl
alle niecałe 300 to podróżowało koleją ;) + jakaś setka, która wstawiła się punktualnie na mecz wozami.

Tylko Olim - 2 maja 2010, 11:38:19 - 078088176158.elblag.vectranet.pl
Zbyniu tak chcemy awansu ale w nastepnym sezonie :p to chyba jasne!:D

astamanian - 2 maja 2010, 11:40:30 - 83.68.92.107.mielec92.tnp.pl
po nastepnej kolejce OKOCIMSKI by mogl byc nawet liderem ale jako ze awans odpuszczony zgory juz to i wczoraj remis tylko u siebie, mecz o wielu obliczach z cocncordia, goscie nie murwali tylko bramki i mogli wyjsc na prowadzenie, pozniej Okocimski jednak wkoncu strzelil (przewazali optycznie) za chwile mial okazje Kisiel na 2-0 z 2 metrow przylozyc noge praktycznie i nie trafil dobramki;> ..chwile pozniej 1-1 i tak juz zostalo..
.
bez wzgledu na wszystko.
WIELKI OKOCIMSKI! ..NA ZAWSZE
.
.
Ps.W Niecieczy dzis remis (bedzie ciekawsza liga)

Tylko Olim - 2 maja 2010, 11:55:27 - 078088176158.elblag.vectranet.pl
Zbyniu tak chcemy awansu ale w nastepnym sezonie :p to chyba jasne!:D

ben - 2 maja 2010, 13:06:35 - 195.x34.217.x52.jaskom.pl
Stomil wraz z Petrochemią nie dają rady Jastrzębiu 17/17 więc doskakują posiłki w liczbie 15. Trochę żenujące, nie umieć przegrać z honorem.

stal - 2 maja 2010, 15:47:26 - caf174.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie honorowe zachowanie Petry i Stomilu

koks - 2 maja 2010, 15:57:45 - public33296.xdsl.centertel.pl
http://www.e-olimpia.com/fotka.php?idk=20100501jez
iorak&idf=DSC_1685.JPG
+ 2 za stadionem to jest 50 osob:P 75 bylo a nie widze jeszcze 2 osob.

uuu - 2 maja 2010, 17:02:04 - ba66.internetdsl.tpnet.pl
ty z ttym okocimskim to ty skoncz a widze ze jeziorak juz przechodzi schylek wiosny,juz mial swoje ciche piec minut..;(((no niestety

Wierny - 2 maja 2010, 18:01:12 - ckl15.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jednak piłka jest wredna.Jak OKS Otwock będąc drużyną lepszą przegrał z Resowią.OKS grać jesteście w stanie awansować.

max - 3 maja 2010, 13:03:10 - 87.244.80.232
ale koles z jastrzebia pisze bzury,przeciez to wy przegraliscie ta walke.i nie bylo pozniej masakry.

junik - 3 maja 2010, 14:00:10 - chello089075132045.chello.pl
Szkoda OKS-u Otwock. Myslałem,ze chłopaki powalczą. A tu niestety porażka. Teraz trzeba sie zastanwoic co dalej. Moze przeczekac ten sezon bo awans juz chyba z głowy i zajac sie stadionem bo to jest prawdziwą bolączką Oks-y. Pomyslec trzeba gdzie w razie awansu grac bo w Otwocku to wstyd i nawet pzpn by do tego nie dopuscił. A mi kibicowi Oks-y nie chce sie jezdzic gdzies do Ząbek czy Nowego Dworu zeby obejrzec mecz. Tak wiec działacze do roboty... chociaż jakos czarno to widzę...

Wierny - 3 maja 2010, 14:34:50 - brp169.neoplus.adsl.tpnet.pl
junik gdybyś pojeżdził z naszą drużyną to przekonałbyś się ,że u nas jest nie najgorzej.Nasz Dyrektor to osoba kompetentna i zmienia nasz obiekt i oczywiście płytę w ekspresowym tempie.

tobiasz - 3 maja 2010, 19:25:30 - 77-255-176-13.adsl.inetia.pl
Najbardziej niehonorowi kibice w Polsce-Olsztyn&petro.Oni wiedzą o co chodzi,wstyd nawet żeby nazywali sie kibicami!

Obw do Wie - 3 maja 2010, 19:25:38 - gnf242.internetdsl.tpnet.pl
Do Wierny: Ty byłeś na meczu? Kibice Resovii może i nie są zadowoleni z postawy swoich piłkarzy, bo ci od paru spotkani grają przeciętną piłkę. Natomiast wracając do OKS Otwock to na tle średniej Resovii prezentowali się jeszcze gorzej, a wiec SŁABO!

stas - 3 maja 2010, 20:15:16 - 212.244.23.11
Ile spada klubow?
cztery czy zalezy od spadkowiczow z I ligi. Przeciez kluby ze wschodu mozna przeniesc do grupy zachodniej.Bedzie sprawiedliwiej. Ciekae jak jest w Niemczech albo Hiszpani. Jak spadna z II ligi 4 kluby z jednego landu albo z zachodu kraju. tez wiecej spada z jednej grupy a drugiej mniej?

czerkasow - 4 maja 2010, 17:55:43 - abyx47.neoplus.adsl.tpnet.pl
Przypominam, że jeżeli Jastrzębie się utrzyma, będzie grał w zachodniej.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: