2 maja 2010, 18:52:58 - prof
II liga: Bałtyk 0-1 Polonia S.

W meczu kończącym 28. kolejkę II ligi grupy zachodniej Bałtyk Gdynia przegrał u siebie z Polonią Słubice 0-1 (0-1).

2 maja 2010, 17:00 - Gdynia (Narodowy Stadion Rugby)
Bałtyk Gdynia 0-1 Polonia Słubice
Michał Haftkowski 34

Bałtyk: 1. Dariusz Grubba - 18. Jakub Siezieniewski (46, 4. Karol Wasielewski), 16. Michał Benkowski, 7. Marcin Martyniuk, 3. Paweł Król - 9. Michał Drzymała, 14. Bartłomiej Granosik, 15. Michał Michałek (46, 10. Dariusz Kudyba), 17. Błażej Adamus - 22. Wojciech Trochim (77, 5. Michał Pietrzyk), 11. Łukasz Nadolny.

Polonia: 1. Tomasz Laskowski - 13. Ailton (41, 19. Marcin Pietrzak), 14. Robert Gaca, 5. Michał Steinke, 18. Ireneusz Marcinkowski - 22. Jovan Ninković, 17. Piotr Charzewski (90, 7. Felipe), 10. Bebeto, 16. Jamaica, 21. Michał Haftkowski - 11. Krzysztof Sikora (81, 9. Paweł Posmyk).

żółte kartki: Benkowski, Nadolny - Bebeto, Haftkowski, Sikora, Posmyk.

Kowal - 2 maja 2010, 19:05:55 - *.lublin.mm.pl
Bebeto?To ten co w 94 roku zdobył z Brazylią MŚ :D ?

ueo - 2 maja 2010, 19:08:34 - *.xdsl.centertel.pl
rok uczeszczania do gimnazjum

johny - 2 maja 2010, 19:48:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szkoda Pawła Posmyka.... kontrakt mu się kończy to go nie wystawiają do składu. Pan Grajewski juz na nim nie zarobi wiec graja sami brazylijczycy...aż szok że zaczeli wygrywac

Mastah - 2 maja 2010, 19:50:23 - *.nwrknj.fios.verizon.net
Kowal- tak dokladnie ten sam. ;)

leon - 2 maja 2010, 20:13:53 - *.139.156.2
Nic sie nie stało, jedyni przedstawicele Gdyni nic sie nie stało! Utrzymacie sie!!!! Ani Arka, ani POlonia (Gdańsk) tylko nasza Jagiellonia.

FAN Pogoni - 2 maja 2010, 20:49:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do Kowal nie to nie ten Bebeto ;) a właśnie jak On w tym meczu grał? A Posmyk wracaj do NAS

kuba - 2 maja 2010, 21:38:24 - *.ip.media3.com.pl
Bałtyk, co się dzieje???

siwek - 2 maja 2010, 21:44:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Posmyk to niech idzie jak najszybciej z Polonii, facet bez formy do tego na sile stara sie zrobic burdel w druzynie.

Cfeter - 3 maja 2010, 8:29:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bebeto i Ailton w składzie.Jeszcze Romario ściągnąć i awans pewny

mach - 3 maja 2010, 9:45:54 - *.internetdsl.tpnet.pl (*.0.1.55)
szkoda Bałtyk i tak królem Gdyni

słubice - 3 maja 2010, 10:00:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Polonia Byłem na tym meczu szkoda ze jeszcze w końcówce nie strzeliliście dwóch goli.

Gdyński - 3 maja 2010, 19:09:13 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bałtyku w przyszłym sezonie takie wpadki już muszą nas omijać ! TBG

100%zagleb - 4 maja 2010, 13:01:42 - *.internetdsl.tpnet.pl
do Bałtyku. Policzcie dobrze kartki Posmyka bo coś mnie sie zdaje że walkower będzie. 28 kwietnia Posmyk dostał 7 kartke i powinien pauzować. W meczu jesiei Polonia-Bałtyk Posmyk dostał jedną żółtą kartke a ie dwie i potem od razu czerwoną. Walkower !

słubice - 4 maja 2010, 16:43:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie napinaj się 100%zalebie. Posmyk 7 kartkę dostał dopiero w meczu z Bałtykiem. Dotychczas miał ich 6. Informacja na 90minut jest nieprawdziwa gdyż w meczu jesiennym z Bałtykiem Posmyk dostał jedną żółta kartkę a nie dwie a w meczu w Żaganiu nie dostał wogóle. Tak wygąda sytuacja. Więc nie liczcie na walkower.